» »

PC -> TV brezžično

PC -> TV brezžično

Sharky18 ::

Pozdravljeni!
Od prijatelja sm slisal da se da kupit napravo za prenos slike iz PCja na TV brezžično.
Glede na to da se jaz trudim to preko kablov narediti ze dolgo casa mi je kar odleglo...
Zaanima me torej ce kdo ve kaj vec o tem.
Kje bi se dalo to dobiti,kaksne so cene,azlike med enimi in drugimi ce je vec razlicnih...in vse ostale podrobnosti.

Hvala
LP!

CaqKa ::

v conradu.. morda tudi v bigbangu.. cen nevem.

AlienGT ::

Tam okoli 20k SIT.

Fritz ::

Poišči proizvajalca Trust, ta je imel vsaj ene dve rešitvi glede brezžičnega prenosa videa s pc na tv, mislim da ima celo eno brežično varianto, ki opravlja tudi konverzijo videa z *VGA na tv format. Mislim da je medis (www.medis.si) uvoznik za si.

matter ::

17k, je ravno za božič nabavu moj sosed.
Dela mu, po njegovih besedah, supr. Ampak jst morm sam vidt da vem kaj je men supr :)

LapD ::

Js sm kpu par mescev nazaj v BBju za dobrih 20k od One4All in dela brezhibno skozi 3 zide :)

Sharky18 ::

Lapajne, mi lahko poves kje tocno si to kupil??
kako se to prikljuci na tv?preko SCARTa?

LapD ::

Zdj nevem ce majo ker sm gledal na bbjevi strani pa ni. Drgac jst sm kupu v bbju v postojni. Tu je LINK do tega (glej drugi model 1700). Povežeš lahk z scartom ali brez scarta.

Sharky18 ::

hvala za link!
bi mi lahko povedu kje tocno je ta trgovina.mas mogoce kak naslov,e-mail,ali pa njihovo stran??
morm pa se neki prasat zdj ko sm tle.
sm probal spravit sliko iz racunalnika do dnevne sobe do TVja po koaksialnem kablu ki je napeljan po hisi...pa ni slike=) zakaj to?? na kablu pise da je 75 Ohmski.dolg je pa enih 20 m od RAC do TV,drgaci je pa po celi hisi napeljan!

milos ::

Mislim, da je v osnovi dober Trust 120V - če imamo TV out, ali Trust 1620, ki ima še VGA - video konverter.

Ne najdem pa modela, ki bi bil sposoben prenosa tudi 5.1 zvoka (vsi imajo samo stereo). Ima mogoče kdo kaj informacij o tem?

CaqKa ::

sanjaj dalje... :)
5.1 se pomojem nebo prenašalo preko teh poceni zadev...

krucymucy ::

najboljse je se vedno prek kabla, vendar je pa res da ni tako prakticno kot brezzicno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565388 (4717) anjica
»

Plazma LG 50 pk350 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
29962677 (39647) rezator
»

zakaj ne kaze slike s PCja na TV?

Oddelek: Zvok in slika
245753 (4832) jamabama007
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634100 (16871) josko674
»

Brezžični prenos zvoka in slike racunalnik --> TV

Oddelek: Kaj kupiti
163898 (3401) slemo

Več podobnih tem