» »

Plazma LG 50 pk350

Plazma LG 50 pk350

rezator ::

Pozdravljeni.

Danes sem kupil tale tv. Do zdaj sem imel starega katodnika. Zato vas bi prosil če mi lahko svetujete na kakšne nastavitve naj narihtam tv, saj se v to sam nisem niko spuščal, kako in kaj. Pravijo da prvih 200 ur naj ne pretiravam z kontrasti. Kakšna je meja pretiravanja? Oz kaj naj narihtam za 200 prvih ur delovanja tvja.

In kako je z temu update-i. Najdem na netu, dam na USB in naložim na tv ali kako? A so kakšne bistvene razlike, ko naredite update (mislim predvsem to, zakaj bi to spoh naredil)? Ali mi garancija še važi ko posodobim?

Upam da bom z tvjem zadovoljen :D
Some people feel the rain. Others just get wet.

SkyEye90 ::

Update-ov ni, mogoče kdaj bodo za kakšeno podporo DTS-a.
Prvih 200ur (ali vsaj 100) ne imej nastavljenih drugih nastavitev slike kot KINO. Ročno lahko znižaš še kontrast na 50%. Torej nekje ne pretiravat z nastavitvami čez 50%. Kakšnih drugih omejitev ni, le to je priporočeno (nekateri pravijo, da še to ni nujno).

rezator ::

Aha. Hvala. Morem reči, da sem zelo zadovoljen z tvjem. Vsaj prvi vtisi taki. SD signal je nad pričakovanji kakovosten. Sem se bal, da bo slika slaba, ampak je super na SD signalu.
Some people feel the rain. Others just get wet.

SkyEye90 ::

Mogogče na začetku pazi še, da je slika čez cel ekran, da ni spodaj in zgoraj (ali levo in desno) črnega robu, da se ekran enakomerno uteka.

Sicer pa še nisem nikjer zasledil, da bi se komu poznala uparaba 21:9 formata v kakšni zapeki ali podobno. Vendar, jaz sem se prvih 100ur vseeno pazil, saj nič ne stane :)

MH0 ::

rezator ::

ČE bi nemško razumi bi blo tudi supr:) Tnx vseeno:)
Some people feel the rain. Others just get wet.

MH0 ::

Probaj s kakšnim google prevajalnikom. :)

bon_bon ::

Živjo,

Je morda kdo poizkusil priključiti na USB externi disk? Kako mora biti ta disk formatiran (FAT; NTFS)?

tnx
lp !

bon_bon

errhec ::

NTFS dela, danes preizkusim ext3. Imam pa že LGmod 1.5.4 naložen.
dd

rezator ::

Da, meni usb z ntfs dela.
Some people feel the rain. Others just get wet.

MH0 ::

errhec je izjavil:

NTFS dela, danes preizkusim ext3. Imam pa že LGmod 1.5.4 naložen.

In kaj točno imaš od tega?

errhec ::

ext3 ne dela, ga je potrebno omogočit.

MH0 je izjavil:

errhec je izjavil:

NTFS dela, danes preizkusim ext3. Imam pa že LGmod 1.5.4 naložen.

In kaj točno imaš od tega?


LAN?

Čakam še USB2LAN ;)
dd

rezator ::

Kako povezato audio izhod pk350 in dvd player, ki ima gor priklopljene 5.1 zvočnike. Sem gledal kabel, ki je bil povezan dvd in prejšni tv pa ni isti.

Zanima me kako se kablu reče? Ma kakšno ime ali povem v trgovini digitalni avtijo kabel ali kako?:)

V navodilih je to.

NASTAVITEV DIGITALNEGA AVDIO IZHODA
Zvok televizorja lahko preusmerite na zunanjo avdio opremo prek digitalnega optičnega avdio izhoda.
Če želite spremljati digitalno oddajanje preko 5.1-kanalnih zvočnikov, povežite OPTICAL DIGITAL
AUDIO OUT izhod na hrbtni strani TV aparata z DVD domačim kinom (ali amp).
G Ne glejte v optični izhod, saj laserski žarek lahko
škoduje vašim očem.
POZOR
En konec optičnega kabla vklopite v digitalni
optični avdio izhod na televizorju.
Drugi konec kabla vklopite v digitalni optični avdio
vhod na avdio opremi.
V meniju AVDIO nastavite možnost TV zvočnik
(Televizijski zvočnik) na Off (Izklopljen). (Gp.90)
Glejte navodila za uporabo zunanje avdio
Some people feel the rain. Others just get wet.

errhec ::

1.) Poglej če ima tvoj DVD optični vhod.
2.) Če ima potem rabiš TOS LINK kabel (preveri če sta oba vhoda enaka, novejši imajo mini TOS LINK)
dd

Dromar ::

Mene pa zanima nekaj in sicer, če plazma predvaja 1080p preko USB vhoda...Ker bi v tem primeru vzel en 1TB disk. Do zdaj sem 1080p gledal namreč samo na ploščkih preko PS3!
Vem, da 720p predvaja, če spremeniš DTS zvok v običnega

SkyEye90 ::

Seveda predvaja, brez problema, le DTS boš moral pretvoriti v AC3, ker ga niti na optični izhod na žalost ne pošilja.

Aja, v navodilih piše, da naj bi predvajal preko USB-ja videe do 11Mbit/s podatkovne hitrosti, tako da kakšen film bi se znal zatikati po tej teoriji. Vem pa ne, kar sem testiral so mi delali vsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkyEye90 ()

Dromar ::

A res? Sem mislil, da predvaja do max. 720p. Potem pa kar v nabavo prenosnega diska :D Grem v drug forum vprašat, kaj se splača

errhec ::

SkyEye90 je izjavil:


Aja, v navodilih piše, da naj bi predvajal preko USB-ja videe do 11Mbit/s podatkovne hitrosti, tako da kakšen film bi se znal zatikati po tej teoriji. Vem pa ne, kar sem testiral so mi delali vsi.



S katerim programom preverim koliko Mbit/s ima?
Do sedaj sta se mi zatikala 2 filma. USB disk po moje ni kriv ( USB3 , 1TB ), je pa res, da mi pri kopiranju iz PCja, prenaša tam okoli 12Mbit/s ??
Uporabljam pa originalno priložen kabel. cca. 0,5m.
dd

SkyEye90 ::

Lahko preveriš s programom Media Info
USB disk ni kriv, tudi prenos na disk nima nobene veze. Vezo pa ima zmogljivost elektronike v TV-ju, do toliko naj bi še zmogla, vsaj tako piše. Poskusi, če ti kater film šteka, preveri z media info in poročaj kolikšen bitrate ima video :)

rezator ::

errhec je izjavil:

1.) Poglej če ima tvoj DVD optični vhod.
2.) Če ima potem rabiš TOS LINK kabel (preveri če sta oba vhoda enaka, novejši imajo mini TOS LINK)



Nima optičnega vhoda. Sem šel v trgovino, da bi pogledal kako se to skombinira če se da (optični izhod, in ta navaden aux in), da se samo pride predrago. In pravi pordajalec da naj vštekam ta kabel, kateri sem ga uporabljal prej na starem tvju, kjer je izhod za slušalke (na pk350) na DVD pa tako kot prej. In gledamo v trgovini če imajo LGji izhod za slušalke. Imajo. Pridem domov in Pk350 nima. Mi je kar piskat v glavi začelo... Naj mi nekdo reče, da ima, pa da sem ga samo jaz spregledal. Samo dvomim, ker sem geldal pet krat.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

errhec ::

1.)
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 1h 36mn
Bit rate : 8 189 Kbps
Width : 1 920 pixels
Height : 816 pixels
Display aspect ratio : 2.35:1
Frame rate : 23.976 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.218
Stream size : 5.41 GiB (82%)



2.)
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 2h 28mn
Bit rate : 9 048 Kbps
Width : 1 920 pixels
Height : 800 pixels
Display aspect ratio : 2.40:1
Frame rate : 23.976 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.246
Stream size : 9.15 GiB (84%)


Kot kaže sta dobro pod 11Mbps ??
dd

bon_bon ::

Pozdrav gospodje :)

tudi jaz sem padel v klub LG50pk350.

Sem priključil disk preko USBja na TV. Hotel sem pogledati DVD varjanto filma, ki jo imam na HDD. Zaženem prvi fajl, npr VideoTS.vob
Zažene se začetni DVD meni, v katerem naj bi izbral podnapise (jezik), zvok, scene itd. Meni to nikakor ne uspe, da bi v tem meniju izbral podnapise ali se sprehodil po meniju, Če isto vsebino zapečem na DVD plošček, mi vse predvaja BP - lahko izbiram jezik itd.

Kakšen namig?

Hvala za pomoč!

lp,
lp !

bon_bon

errhec ::

Ko izbereš .vob in pritisneš ok se ti pojavi izberi ali pa izberi vse.
Če ne želiš nekaj minut gledati menija filma, preskoči prvi .vob.
OK?
dd

bon_bon ::

sem probal takšno izvedbo, samo to ni to, kot sem mislil :), razen če se pač ne da drugače. Torej, če prav zastopim, ni varjante da bi špilalo na način, kot če bi dalnotri DVD.
Podnapise bi moral spreminjati z tipko Subtitles, samo jaz nisem mogel nobenih zbrati, kljub temu da jih je 6 podnapisov v filmu, če ga zapečem na DVD.

Še kakšna ideja?

Hvala
lp !

bon_bon

SkyEye90 ::

errhec, oba ta filma imata pod 11MBit/s. Poskusi kakšen film z višjim bit-ratom, sam nisem testiral do kam dejansko še delujejo brez zatikanja. Ta dva ti morata delati bp.

bon bon, nisem prepričan, da TV bere DVD menuje, niti nisem prepričan o DVD formatih..

errhec ::

@ bon bon

Če se ne motim , podnapise izbereš iz QMENU tipke potem pa nastavitve videa ali predvajanja. Tam tudi izbereš audio zapis.
za audio je preverjeno, sem gledal DVD ki je imel več sinhronizacij )

@SkyEye90

Zanimivo je če dam na pavzo mi nekaj sekund deluje v redu nato pa se spet zatika??
Moram malo preveriti če imajo tudi drugod te težave.

Mi lahko daš na ZS kateri film ti deluje BP 1080 ?
Samo da preverim če je kaj z mojim narobe ali je kodek kriv ;).

DODANO:

Nsšel sem tole :
Quote:i notice it has a usb 2.0 port, is capable of playing mkv's? or is it limited?

Yes, anything up to 1080p30 20mbit profile 4.1. Only real restriction is no dts or hidef audio, though ac3 is fine. No wmv either, although pretty much everything else is supported (avi/vob/ts etc). It even supports external subtitle files :-)

You can use usb hard disks too, up to 1000gb.


Bom poslal na LG-support, kaj naj bi bilo krivo pa javim odgovor .
dd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: errhec ()

bon_bon ::

errhec je izjavil:

@ bon bon

Če se ne motim , podnapise izbereš iz QMENU tipke potem pa nastavitve videa ali predvajanja. Tam tudi izbereš audio zapis.
za audio je preverjeno, sem gledal DVD ki je imel več sinhronizacij )

@SkyEye90

Zanimivo je če dam na pavzo mi nekaj sekund deluje v redu nato pa se spet zatika??
Moram malo preveriti če imajo tudi drugod te težave.

Mi lahko daš na ZS kateri film ti deluje BP 1080 ?
Samo da preverim če je kaj z mojim narobe ali je kodek kriv ;).

DODANO:

Nsšel sem tole :
Quote:i notice it has a usb 2.0 port, is capable of playing mkv's? or is it limited?

Yes, anything up to 1080p30 20mbit profile 4.1. Only real restriction is no dts or hidef audio, though ac3 is fine. No wmv either, although pretty much everything else is supported (avi/vob/ts etc). It even supports external subtitle files :-)

You can use usb hard disks too, up to 1000gb.


Bom poslal na LG-support, kaj naj bi bilo krivo pa javim odgovor .


Hvala za odgovor, bom preveril.

Drugače imam jaz 1,5T disk in sem ga priključil in je delal BP. Tiste probleme s podnapisi in DVD meniji najbrz ni problem zaradi 1,5T diska ampak kje drugje. Tako, da mislim da bi moral tudi vam delati večji disk BP.

lp
lp !

bon_bon

rezator ::

Ali je kdo našel vhod za slušalke na tem tvju? Ali mi lahko potrdite, da tv nima tega vhoda? Oz še rajši vidim da potredite obratno.
Some people feel the rain. Others just get wet.

errhec ::

To sem dobil iz LG-ja :

Thank you for your email,

The TV should play MKV files so it may be that the file size is too large for the TV to cope with. Also if you look in the manual it will tell you the overall types of MKV the TV will accept.

Best regards,
LG Electronics Helpdesk



Sem pogledal še v navodila kaj podpira, glede na specifikacije naj bi to zgornja dva delala normalno ,
moram pa še pogledati kaj pomeni tisti ISO (Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC )




Movie(*.dat/*.mpg/*.mpeg/*.ts/*.trp/*.tp/*.vob/*.mp4/*.mkv/*.avi/*.divx) supporting file
Video format : DivX3.11, DivX4.12, DivX5.x, DivX6, Xvid1.00, Xvid1.01, Xvid1.02, Xvid1.03, Xvid 1.10-
beta-1/beta-2, Mpeg-1, Mpeg-2, Mpeg-4, H.264/AVC
Audio format : Dolby Digital, AAC, Mpeg, MP3, LPCM, HE-AAC
Bit rate : within 32 kbps to 320 kbps(MP3)
Subtitle format : *.smi/*.srt/*.sub(MicroDVD, SubViewer1.0/2.0)/*.ass/*.ssa/*.txt(TMPlayer)
/*.psb(PowerDivX)
• Some user-created subtitles may not work properly.
• Some special characters are not supported in subtitles.
• HTML tags are not supported in subtitles.
• Subtitles in languages other than the supported languages are not available.
• Time information in an external subtitle file should be arranged in ascending order to be played.
• The screen may suffer temporary interruptions (image stoppage, faster playback, etc.) when the audio language
is changed.
• A damaged movie file may not be played correctly, or some player functions may not be usable.
• Movie files produced with some encoders may not be played correctly.
• If the video and audio structure of recorded file is not interleaved, either video or audio is outputted.
• HD videos with a maximum of 1920 x 1080@25/30P or 1280x720@50/60P are supported, depending on
the frame.

• Videos with resolutions higher than 1920 X 1080@25/30P or 1280x720@50/60P may not work properly
depending on the frame.
• Movie files other than the specified types and formats may not work properly.
• Max bitrate of playable movie f i le is 20 Mbps.
• We do not guarantee smooth playback of profiles encoded level 4.1 or higher in H.264/AVC.
• DTS Audio codec is not supported.
• A movie file more than 30 GB in file size is not supported for playback.
• A DivX movie file and its subtitle file must be located in the same folder.
• A video file name and its subtitle file name must be identical for it to be displayed.
• Playing a video via a USB connection that doesn’t support high speed may not work properly..
• Files encoded with GMC(Global Motion Compensation) may not be played.
• When you are watching the movie by Movie List function, you can adjust an image by Energy Saving and
AV Mode key on the remote control. User setup for each image mode does not operate.

Kateri bi bil dober program (GUI) za prekodiranje ( Ubuntu?, .deb?)
dd

SkyEye90 ::

errhec, poskusi s programom MKVmerge samo še enkrat shraniti mkv datoteko, glej le, da boš pri video streamu izbral opcijo "no compression" (nahaja se nekje na spodnjih jezičkih).

rezator, mislim da tudi moja plazma nima izhoda za slušalke. Tudi v navodilih ga ni nikjer. Za prenos zvoka na DVD predvajalnik lahko uporabiš scart adapter, a imel boš le stereo zvok. Za 5.1 prostorski zvok boš moral uporabiti optični izhod iz TV-ja.

rezator ::

SkyEye90 hvala ti 100X. Bolše to kot nič:)
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

errhec ::

Tale deluje brez problema :

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 3 frames
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 4mn 9s
Bit rate : 6 144 Kbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.119
Stream size : 179 MiB (92%)
Language : English

Audio
ID : 2
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Mode extension : CM (complete main)
Codec ID : A_AC3
Duration : 4mn 9s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 384 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 48.0 KHz
Bit depth : 16 bits
Compression mode : Lossy
Delay relative to video : 126ms
Stream size : 11.4 MiB (6%)


Bom poizkusil razdeliti video na dva ali tri dele, mogoče ga to matra .
dd

bon_bon ::

Ima kdo kakšno idejo. Gledam film - mkv file, kateri ima podnapise že v sebi. Ko pogledam ta film na VLC playerju lahko izbiram med 30timi podnapisi, ko ga zaženem na TVju, mi film lepo igra podnapisov pa nikakor ne morem priklicati, kaj šele, da bi jih menjal.

Kakšna ideja?
lp !

bon_bon

rezator ::

bon_bon a to prek zunanjega diska predvajaš ali prek pcja?

SkyEye90 ne dela niti tako, s tem adapterjem. Še kakšna ideja? Mogoče morem nastavitve porihtat al kaj?
Some people feel the rain. Others just get wet.

SkyEye90 ::

Pa si dal na adapterju preklopnik na OUT? Kaj pa na IN, tudi ne dela? Pa si potem chinch pravilno priklopil na tvoj hišni kino in izbral pravi vhod?

Sicer obstaja opcija, da televizor enostavno ne pošilja zvoka na scart izhod, to pa nevem ker imam sam povezan z optiko..

errhec ::

V navodilih piše da je na scartu tudi audio out

stran A4:

Euro Scart Socket (AV1/AV2)
Connect scart socket input or output from an
external device to these jacks.

stran 4 :
 scart 50pk350

scart 50pk350



;)
dd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: errhec ()

rezator ::

Ja sem dal na output. Probal tudi na input. Eako, brez učink na enem in drugem. NA dvdju sm pa dal na aux in, tako kot je bilo dokler nismo kupili tega tvja. Nevem no, sem se tudi sam spraševal, če tv mogoče samo sprejema na AV1 in AV2 (tam k je za skart kabel).

Errhec, to pa sploh ne razumem po če povem pravici, kar si napisau in dau sliko. A lahk po svoje poveš kaj je mišleno s tem? V katerih navodilih to? Jaz nisem našel.
Some people feel the rain. Others just get wet.

errhec ::

Greš na LG izbereš 50pk350, snameš navodila.

BTW a jih nisi dobil zraven na CD-ju??
dd

bon_bon ::

rezator je izjavil:

bon_bon a to prek zunanjega diska predvajaš ali prek pcja?


Priključim HDD na pk350 in gledam. Če imam podnapise v posebni datoteki, potem deluje prikaz BP, ko pa so bili podnapisi zapečeni v samem mkv fajlu, takrat nikakor nisem z nobenim gumbom priklicati podnpise.

Enak problem imam, če gledam DVD preko HDD na pk350. zaženem *.vob fajle a podnapisov nikjer ne morem izbrati.

Iščem rešitev (rešitev ni da PC povežem na plazmo) pa je ne najdem. Če je kdo že doktoriral iz tega naj pove :)

lp
lp !

bon_bon

bon_bon ::

rezator je izjavil:

Ali je kdo našel vhod za slušalke na tem tvju? Ali mi lahko potrdite, da tv nima tega vhoda? Oz še rajši vidim da potredite obratno.


Vhod za slušak ni ...
Morda ti pomaga kombinacija tega:
http://www.amazon.co.uk/Psylins-Scart-A...
http://www.amazon.co.uk/Phono-3-5mm-Fem...

lp
lp !

bon_bon

sulicar ::

A ima kdo kakšen enostaven program za pretvorbo dts zvoka v digital,ali pač v zvok,ki ga bo ta plazma predvajala?Naj mi pove in pošlje na mail juricrok@yahoo.com!
LP

errhec ::

sulicar je izjavil:

A ima kdo kakšen enostaven program za pretvorbo dts zvoka v digital,ali pač v zvok,ki ga bo ta plazma predvajala?Naj mi pove in pošlje na mail juricrok@yahoo.com!
LP



Tukaj?
dd

rezator ::

bon_bon če imaš podnapise v samem filmu, bi ti moralo prikazati, ker so del filma in niso kot posebna datoteka. To ti bi moralo delati. Samo zakaj spoh integriraš podnapise v filem, saj jih tv prepozna in bere če so .srt datoteka?

errhec sej mam navodila na CDju, sme jih dobil da. Samo o tem nič ne piše. Sem pa tako prištekal, kot ste mi rekli. Scart adapter, ali kaj je že to, sem kupil, dal na output, dal v tv na AV1 in Av2 (kje je AV3, nimam pojma, ker tukaj piše v tem kar si ti postal tukaj, da je tudi AV3) in prištekal gori kabel 2x phono male na obeh straneh, eno v ta scart adapter eno v dvd enoto. Na dvd dam na aux in. In zvoka ni. Zdaj nevem, kaj je težava. Oz vem, samo nevem kako jo odpraviti. TV ne pošilja ven signala iz AV1 in AV2. Ali se poigrati z nastavitvami, samo sem vse obrnil in probal, neuspešno. Probal tudi na scartu adapteru dat input. Enako tudi tu.

don_don dvomim da bi kaj pomagalo, tak scart mam, kabel mam pa na obeh straneh moški. Moglo bi bit isto.

A lahko kdo proba, če slučajno lahko. In mi poroča, če mu dela. Samo ne preko optičnega audio izhoda.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

nomad_soul ::

audio output na scart-u dela samo pri gledanju sat/dvd preko drugega scart-a in pri dtv/atv, pri gledanju preko hdd pa ne

rezator ::

Meni tudi to ni delalo...
Some people feel the rain. Others just get wet.

bon_bon ::

rezator je izjavil:

bon_bon če imaš podnapise v samem filmu, bi ti moralo prikazati, ker so del filma in niso kot posebna datoteka. To ti bi moralo delati. Samo zakaj spoh integriraš podnapise v filem, saj jih tv prepozna in bere če so .srt datoteka?


dobil sem tak film, ki je imel že integrirane podnapise notri :)
lp !

bon_bon

errhec ::

@ bon bon
Izbereš vob
Podnapise izbereš iz Q-MENU tipke potem pa nastavitve predvajanja. Druga vrstica Tam izbereš podnapise.
Pravkar preverjeno. Nekaj postov gor sem ti napisal.

ČE pa ti še ne bo deloval, pa mi pošlji link ( zs ) da jih preizkusim ;( .
dd

Dromar ::

Folk, mene pa zanima, v kateri format moram formatirati prenosni disk, da bom lahko na 50PK350 gledal bluray filme iz diska...

SkyEye90 ::

Odklenil sem THX :D:D nekaj pa mi ni čisto jasno, zakaj se je opcija Kino spremenila v THX Kino? Je normalno da staro opcijo pobriše? (sedaj niti ne morem primerjati razlike, poleg tega pri THX ne morem čisto nič dodatnega nastavljat..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkyEye90 ()

Alfonzo ::

@SkyEye90 kako ti je pa uspelo če ni skrivnost?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961174458 (398829) antonija
»

Plazma LG 50 PV350 pomoč pri uporabi

Oddelek: Zvok in slika
144195 (2945) pisco
»

Plazma LG50PK750

Oddelek: Zvok in slika
82170 (1480) Daddy1
»

Plazma TV

Oddelek: Zvok in slika
72116 (1199) Grizi
»

LG 50PK350 PLAZMA TV - ali ima DVB-C?

Oddelek: Kaj kupiti
92641 (2367) whatever

Več podobnih tem