» »

optika rune t2 ali telemach

optika rune t2 ali telemach

tropic08 ::

Zanima me vase mnenje, izkusnje. Delajo nam optiko in ne vemo kaj naj bi vzeli. Zanima me telemach oz t2. Telefone imamo vsi pri telemachu.

beta1 ::

Telemach.

Sedaj imajo odlično ugodnost za nove naročnike 20EUR/mes/12 mesecev.

**Boljši** modemi. Odklenjen dostop do modema. Vse nastavitve in Wi-fi lahko spreminjaš. (na T-2 samo preko horizonta -brezveznega!)
Boljši TV vmesnik - temelji na Android TV, tako da lahko skoraj vse nalagaš na box in tweakaš.

1x Eon Smart TV in 5x EON.

T-2 je sedaj nekaj podražil njihov T-2togo, je treba nekaj doplačat. Bodo drugi več povedali, so ziher bolj na tekočem.
Huawei LTE CPE master.

Mr_Globus ::

Vse vzemi, oz vsem soglasje za vlakno. Ker sicer bos omejen vedno na enega ponudnika

fikus_ ::

Za Rune je tema na ST in nekateri pišejo, da čakajo že nekaj let.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

__Devil__ ::

Mi smo že sklenili naročnino za RUne pri T2, ker so bili prvi, ki so prišli do nas in smo preprosto vzeli, pomoje je vseeno pro katerem si, saj glavni kabel je isti. Včeraj so ravno vpihnili optični kabel v cev. Innbox je že nameščen. Spročil sem na T2, da imamo pripravljeno, sedaj pa čakam.

Vzeli smo L shemo 300mb internet tv in en mobi. Okrog 42€.

Kaj je horizont? Ali se tam tudi da spreminjat nastavitve, le, da je drug vmesnik?

NAj bi 14 dni trajalo, da pride ponudnik priklopit. Torej do konec meseca bi lahko prišli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1901576536 (5783) Badwolff
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26338694 (1684) mat_ko
»

RUNE Rural optika na vašem naslovu (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Omrežja in internet
1116215593 (7264) starfotr
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11947297 (17537) solatko

Več podobnih tem