» »

Smart TV in aplikacija EON

Smart TV in aplikacija EON

miko22 ::

Komu danes ne dela EON?

mikrctmk ::

miko22 je izjavil:

Komu danes ne dela EON?

men je delal 2 ure nazaj

Lorem Ipsum ::

dejsek je izjavil:

Pozdravljen

A bi lahko dobil aplikacijo. Z tega linka je ne morem downloudat.
hvala
LP

Če ti pomaga ta, deluje na Philips Android TVju in Shield TV (preverjeno), pa samo z miško se jo da upravljat:
https://onedrive.live.com/?authkey=%21A...

Zgodovina sprememb…

Stefan0 ::

Dober večer!

Je kakšna možnost ma Fire Stick 4K instalirat mobilno aplikacijo EON?
Se pravi tisto ki deluje na telefonu oz. tablici

Djole ::

Ima se kdo tezave z delovanjem eon smart tv aplikacije? Ze kak teden ali vec se odziva zelo pocasi, menjanje kanalov, vrtenje naprej nazaj, javljanje napake pri predvajanju vsebin, itd?

bedarija ::

žal, oziroma na srečo težav nimam.

radmannsdorf ::

mikrctmk je izjavil:

A kdo ve kako hudiča izklopit podnapise na tem appu pa spremenit jezik zvoka?

Tudi mene to zanima. Nisem našel.

panterist ::

Pozdravljeni! Imam Philips Tv 55PFK6540. V začetkih je EON deloval. Po posodobitvah app-a in predvidevam tudi tv-ja pa ne več. Downloadal sem vse verzije EON-a iz APKPURE, ampak neuspešno. Pri starejših verzijah se izpiše Youre application has been outdated, pri novejših pa ob zagonu izpiše samo EON na začetku, potem pa tema. Pozna kdo rešitev? Ima kdo enak tv?

`DoC ::

Ko prižgeš tv, najprej zaženi neko aplikacijo ki dostopa do neta - jaz začenem youtube in prični s predvajanjem videa... po sekundi preklopi na eon app in zadeva mora delati..
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

zlesar ::

Zdravo. Moj TV je Philips 55PUS7150/12. Na google storu mi po novem najde EON aplikacijo vendar ob prvem zagonu po inštalaciji aplikacije zmrzne na EON logotipu, ob naslednjih zagonih pa ne pridem niti tako daleč. Obstaja kakšen .apk ki bo deloval na tem televizorju? Hvala za pomoč.

mitko25 ::

Tudi sam sem imel težavo z sinhronizacijo ob prvem zagonu aplikacije na Samsung TV-ju. Po klicu na tehnično podporo, mi je uspelo zadevo aktivirati. TV sem moral tovarniško resetirati! Seveda sem izgubil vse svoje nastavitve (aplikacije), ki sem jih moral na novo namestiti, vendar mi EON smart TV aplikacija sedaj deluje! lp.M

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitko25 ()

sočan ::

Eon za smart je na voljo ena koda ali tudi več ?? Če je box z android tv os ,bo avtomatsko potegnil eon za smart tv ?

>Hvala

bedarija ::

do sedaj je še vedno samo ena koda na račun za EON TV aplikacijo, če imaš android TV se potegne dol EON za smart TV in ne EON za android

vres.ales ::

Meni piše, da imam lahko dve smart TV in 5 naprav
Zanima pa to tudi mene, če bo anroid box štelo pod smart TV ali pod povezane naprave

Sparkxl ::

Box šteje pod smart tv, če je na njemu android tv

vres.ales ::

Pa ne moreš na box naložit eon aplikacijo za mobilne telefone?

-JM- ::

vres.ales je izjavil:

Pa ne moreš na box naložit eon aplikacijo za mobilne telefone?

Na nekatere boxe lahko, ampak potem rabiš air mouse...

vres.ales je izjavil:

Meni piše, da imam lahko dve smart TV in 5 naprav


2 SMART TV piše, ker eno mesto zasede EON box, eno pa imaš še prosto

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()

vres.ales ::

Pod ''televizija'' mi kaže en smart card in en eon box, pod smart tv pa imam samo LG tv pa še eno kaže, da imam prosto.

thaman ::

Mogoče kdo ve ali je aplikacija EON TV na voljo tudi za Saphi sistem (Philips)? Hvala

fruc900 ::

thaman je izjavil:

Mogoče kdo ve ali je aplikacija EON TV na voljo tudi za Saphi sistem (Philips)? Hvala


Pokličeš na Telemach in takoj dobiš odgovor...

bedarija ::

thaman je izjavil:

Mogoče kdo ve ali je aplikacija EON TV na voljo tudi za Saphi sistem (Philips)? Hvala


ne, kolikor je meni znani dela samo na philipsih z androidom. sicer so pa tule naprave kjer dela https://telemach.si/eon-tv/priporocene-...

rogerg ::

Sicer se ne navezuje na EON ampak nisem nasel bolj ustrezne teme.

Na TVju Sony Bravia KD65AG8, Wifi zelo slabo dela. Internet povezava je 30/20 Mbps! Poveze se ampak npr. Youtube full slabo dela, 4K prikazuje tako, da full dolgo loada (pa se slika ni 4K), HBO GO je slika po moje 720p in tudi loada na vsakih 5s !

Wifi router je v utilitiju v stenski omari, vmes se ena full debela stena.

A bi bil Wifi extender resitev? Zadaj za TVjem je Utp kateri gre v TV box. A bi lahko resil z UTP hub-om in utp kabel direkt v TV (ne preko Wifi) ?? Ali kaksna druga resitev.....?

Hvala, lp

XS!D3 ::

Najboljša je sigurno UTP direkt v TV. Če nimaš prostega kabla in nimaš možnosti potegnit dodatnega, uporabi stikalo.

rogerg ::

Hvala za odgovor.
Zadaj za televijo je poleg vticnic tudi utp izhod, kateri gre v tv box. Lahko uporabim ta utp izhod in resim z utp hub-om (iz 1 v 2)? En direkt iz hub-a v TV, drugi pa v TV box (T-2)?!

XS!D3 ::

Hubov se že dolgo ne uporablja, zato sem predlagal stikalo (switch). S kablom, ki gre v EON box, komot to storiš, torej priklopiš na switch in potem dalje na TV in box.

Glede na to, da omenjaš T-2, pa odvisno od tvojega priključka. Kolikor vem imaš pri T-2 box običajno priklopljen v ločeno mrežo (izjema ponekod na BRO) in ne bo šlo tako enostavno (razen z managed switchom in ustrezno konfiguracijo). Ampak tole res nima kaj dosti veze s to temo (EON Smart TV aplikacijo). Sicer pa kolikor vem, ima T-2 ravno tako app za Android TV in se lahko v celoti znebiš boxa.

rogerg ::

Hvala za odgovor. Res je, ne spada v to temo. Sem nasel ustreznejso temo in bom raje tam nadaljeval.

Hvala vseeno za pomoc, lp

espacious ::

Pozdravljeni,
Eon deluje na MiBox S? Ali na MiTV Stick? Hvala. Enako me zanima za t2 to go, t2 tv, mobia ter tvin...

Za MiTV Stick me v resnici zanima...je pa dobrodosel info tudi za box.

Hvala.

Skratka podprtost appov vseh 4h nasih slo ponudnikov.
LP, espacious

Zgodovina sprememb…

e-marko ::

Teh eon tem tukaj je kar nekaj odprtih in sploh ne vem kje naj vprašam... Bom tule.
Je možno na android tv (air mouse imam) naložiti verzijo za android mobilne naprave? Obstaja kakšna "obdelana" verzija, ki to omogoča? Poskusil sem sicer sideloadati zadnjo verzijo (2.0.5)vendar ob zagonu zajamra, da na tej napravi ni podprta... Imam mobilni paket ŠE VEČ pri katerem lahko uporabljam EON na eni napravi. Hvala.
...somebody, somewhere...

bedarija ::

pojdi v rikverc z verzijami, slej ko prej bo ena prijela, ker se da na Android TV naložit mobilno.

e-marko ::

Hja, sem poskusil in pri starejših verzijah zajamra, da obstaja novejša in naj nadgradim. Brez nadgradnje pa ne zalaufa.

Lp
...somebody, somewhere...

fruc900 ::

e-marko je izjavil:

Hja, sem poskusil in pri starejših verzijah zajamra, da obstaja novejša in naj nadgradim. Brez nadgradnje pa ne zalaufa.

Lp


Starejše verzije ne bodo pomagale, ker ti box zaznava da je TV box...

Tatankas ::

A se da umaknit podnapise pri določenih programih? Včasih mi pri kakšnih nemških programih kaže podnapise, zdaj pa ne vem ali sem slep ali ni opcije umika?

Blisk ::

A ima kdo aplikacijo EON za android TV, ker na mojem boxu je android za telefon in tista aplikacija ne dela dober z daljincem.
Zato rabim aplikacijo EON za android TV.

Daniel ::

Poberi jo iz apkpure.

Blisk ::

Daniel je izjavil:

Poberi jo iz apkpure.

sem pa ne dela tist apk

Daniel ::

Ni problem v appu ampak v boxu.

Blisk ::

Kaj lahko naredim razen da zamenjam box?
Imam pa beelink box

bedarija ::

kupi air mouse daljinec in boš lahko brez skrbi uporabljal eon mobilno aplikacijo na boxu

Blisk ::

Če vem, da sem že imel TV aplikacijo gor, samo ne vem zakaj zdaj ne gre.

Luk as ::

Blisk je izjavil:

Kaj lahko naredim razen da zamenjam box?
Imam pa beelink box

Če ne bi naši vrli moderatorji zapirali določenih tem in onemogočili komentiranje in sodelovanje v določenih temah bi ti še kdo pomagal. Tako pa se zahvali moderatorjem.
Kupi si en "poceni" box;)
riba smrdi pri glavi

Blisk ::

Luk as je izjavil:

Blisk je izjavil:

Kaj lahko naredim razen da zamenjam box?
Imam pa beelink box

Če ne bi naši vrli moderatorji zapirali določenih tem in onemogočili komentiranje in sodelovanje v določenih temah bi ti še kdo pomagal. Tako pa se zahvali moderatorjem.
Kupi si en "poceni" box;)

maš prav, si me spomnil na slo-android forum tam ne zaklepajo nič.
sicer imam tale box, ta je ta 6 box, kar sem jih testiral in edini deluje brez težav.
https://www.banggood.com/Beelink-GT-KIN...

Luk as ::

Kot ti je bilo že svetovano, določene aplikacije delujejo samo preko airmausa (ali miške). Aktiviraš jo lahko samo z airmausom;)
Aplikacijo za TV android boš lahko aktiviral samo z kodo;). Medtem, ko mobilno lahko aktiviraš na svoj up. račun.
Kaj več ti bodo razložili moderatorji.
riba smrdi pri glavi

MKC00 ::

bedarija je izjavil:

kupi air mouse daljinec in boš lahko brez skrbi uporabljal eon mobilno aplikacijo na boxu

Na Nvidia Shield Pro ne deluje.

Ales ::

Na Nvidia Shield bi morala delovati ta druga, za Android TV.

Blisk ::

Luk as je izjavil:

Kot ti je bilo že svetovano, določene aplikacije delujejo samo preko airmausa (ali miške). Aktiviraš jo lahko samo z airmausom;)
Aplikacijo za TV android boš lahko aktiviral samo z kodo;). Medtem, ko mobilno lahko aktiviraš na svoj up. račun.
Kaj več ti bodo razložili moderatorji.

Saj to bi rad, da aktiviram s kodo in ne z računom.

Luk as ::

Blisk je izjavil:

Daniel je izjavil:

Poberi jo iz apkpure.

sem pa ne dela tist apk

Imaš dve različni. Malo bolj poglej.
riba smrdi pri glavi

Leko ::

Vidim da je ta tema malo bolj aktualna pa bom še tukaj vprašal ker v tisti drugi ne dobim odgovora.
Kako naložit preko usb ključka določene aplikacije-apk?
Če ključek sandisc 32GB vtaknem v EON box mi ga zazna le, če je formatiran v Fat32, če je exfat ali ntsf ga ne podpira, bi ga moral kako formatirat preko boxa samo v njihov datotečni sistem, ki je potem možen predvajanja semo preko boxa drugje (pc) ga kao ne zazna in ne moreš nalagat?
Torej če tudi ga zazna pod fat32 pa na njim ne zazna vsebine-prazno? Na ključku imam naložene aplikacije-apk toda ne zazna nič. Grem pod shramba in je prazno, čeprav pokaže usb ključek.
Rad bi naložil določene aplikacije, ne preko play stora ampak naložene na ključek ali pa bi naložil aurorastore ali apkpure, če je to sploh možno.
Ali je kako drugače možno naložit aplikacije na box, ne vem preko telefona?

XS!D3 ::

NTFS je Microsoftov proprietary datotečni sistem in ga Android TV v osnovi ne podpira, rabiš plačljive driverje. Zakaj ne vidiš vsebine fat32 pa ne bi vedel, kolikor naj bi to sicer delovalo. Kar se nalaganja apkjev tiče, sem nazadnje ko sem se s tem igral, enostavno iz računalnika uporabil adb install preko mreže.

Leko ::

XS!D3 je izjavil:

Kar se nalaganja apkjev tiče, sem nazadnje ko sem se s tem igral, enostavno iz računalnika uporabil adb install preko mreže.

Ker nisem ravno najbolj vešč tega, lahko malo bolj po domače razložiš kako naj bi naložil apkje na ta EON box.
Imam priklopljen v drugi sobi en navaden box na navaden tv pa lahko brez problema preko tega ključka nalagam te apkje.

Dekinio ::

Na Samsung Smart TV 55Mu6402 mi mi na EON aplikacija javi napako. Mogoče kdo ve kaj storiti? Je možno prijavit na Tv od družine ki je na Telmachu...jaz sem na Telekomu...?
Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15246810 (1007) i8t76
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
31557103 (6795) predi
»

Nov tv v povezavi z T2 in Eon

Oddelek: Zvok in slika
162392 (2093) Daniel
»

Gledanje Eon tv na televizorju Philips 46PFL5507K/12

Oddelek: Zvok in slika
215875 (5478) buick

Več podobnih tem