» »

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave

««
27 / 45
»»

mared ::

Modrijan2001
Izklopi funkcijo downmix v meniju sound, pa bo delalo.

Vprašanje za ostale lastnike yamade 6600. Ali je res deluje prej omenjeni firmware s podporo šumnikov ali pa je do sedaj samo en srečnež.
Ter mogoče kakšna kratka navodila za nalaganje firmwara. Kajti prejšnega so mi naložili kar v trgovini.

sergejp ::

@ mared

nisi zraven playerja dobil nekaj papirov iz katerih bi lahko razbral kako pa kaj?
po možnosti piše tudi naslov njihove domače strani in glej ga zlomka, mogoče pa res najdeš to kar iščeš?

drugič ne sprašuj tega, kar ti lahko google ponudi v manj kot 1 sekundi!
--

For instructions how to do the update please click here.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sergejp ()

George ::

Ti zvocniki, ki pridejo zraven Yamade 6600 v kompletu pri JAE in Teal-u so bolj ko ne en drek (kar clovenk lahko predvideva ze prej .. glede na ceno). Vsaj meni ni uspelo napumpat suba, da bi dal kaj vec nizkih tonov od sebe. Ce dam cist na glas se visokih tonov tolk slisi, da parajo usesa! Zato sem poleg prikljucil se na Stereo input radijsko komponento (seveda boljsi zvocniki), ki (tudi na max glasnost) doda ze sprejemljivo kolicino nizkih tonov. Sem poskusil se televizijske zvocnike dat na glas, a prevec sumi (stara gorenjska tv :P )

Kar se tice podnapisov pri Yamadi 6600 je zadeva se bolj boga (zaenkrat se ne bom sel vseh cdjev presnemovat in dodajat poleg podnapise ;) ). Poravnava na levo, mali font, podpora sumnikov (no tu se ze vidi napredek z novih ceskim FW), rezanje predolgih linij, ipd.

Predvajanje JPeG slik je sicer zadovoljivo ampak malce tecno, ker mi doskrat kaksne slike ne pokaze, avtomatski slideshow se vcasih kar sam od sebe ustavi .. gres manualno naprej par slik .. pa spet dela.

Skoda, da ni kaksne podpore za vizualizacijo pri predvajanju glasbe (recimo zaganjanje le te iz cdja). Ali pa vsaj foto + music podpora.
//We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.

podtalje ::

Češki firmware za Yamado tudi jaz veselo uporabljam in dela BP.

darkobodnaru ::

no jest imam pa vseeno en problem s ceskim firmwarom za elto 8883. sumniki sicer so, ampak vec podnapisov ne dela vedno. konkretno mi pri enem filmu (xvid, ac3, ne vem ce smem tukaj na forumu povedat naslov filma :)) kakorkoli dam vec kot en SRT na CD podnapisi ne delajo. sicer mi preklaplja med fajli/jeziki, pokaze pa nic.
cudno je pa to, ko dam ista dva SRT podnapisa pa nek drug AVI zraven (xvid, stereo mp3) pa stvar dela. ta avi je sicer krajsi (70MB), ampak ne vem ce ma to kaj veze. ta fajl ni isti film kot so podnapisi, samo za test sem poskusal s krajsim fajlom.
ima kdo podobne tezave/lahko to kdo proba?

lp
cocentaina

MP€ ::

CMUREK:

Probao sam i s tim, ali ne radi.
Nabavio sam neki film isto SUB file
on radi.
Neznam što bi još probao,možda da probam sa firmware-om od 737 ?

Pozdrav od MP€

mared ::

sergejp
no hvala za takšno pomoč. a ni ta stran namenjena neizkušenim?
Vprašanje pa sem postavil namreč zato, ker na umax-sovi strani doiš firmware v zip file ki vsebije img file. To mi je jasno kako posnameš in naložiš na player. Na tisti češki srtrani (češčina je moja slaba stran), pa sem dobil zip file z enim bin filom. Kaj naj z njim?


Pa samo misel: če nekdo vpraša oz. prosi za pomoč, ne predlagajte kar takoj google kajti tudi pogooglat je treba včasih znat.

Jago ::

Glede modela, ki se odloča med elto 8883 in Yamado kot darilo za babico:

Kupi Yamado, ker dobis se zraven zvocnike (to bo lepo in veliko darilo za 28 jurjev), vse ostalo je na obeh playerih identicno (edino se mi zdi da ima yamada se opticni izhod).

Čehi in poljaki pa bodo skrbeli, da bomo vedno imeli nase znake.

Se en sprasuje za navodila za upgrejd za yamado.

Na strani www.umax.de (ki je uradna stran), kjer se sname firmware so tudi navodila. Oziroma mas tu link, ki ti v .pdf formatu se slikovno razlozi.

http://www.yamada.de/ftp/yamada_update_...

"Slika" datoteke pa ima pac lahko razlicne koncnine = imb, bi, iso, kar pa je v koncni fazi vseeno. Uporavi nero pa je.

zile ::

Baje playerja (Yamada in Elta) ne predvajata filmov kjer je resolucija več kot 720 wide.
Sicer ni dost takih filmov, ampak a lahko kdo to preveri ?

Sanco ::

Mam dvp630 pa me zanima kako sploh upgradas software? A kr enostovno ustavis cd notr?

Sanco ::

aja. a pa je to samo za angleske podnapise.
tnx

sergejp ::

če si se vedel sem gor registrirat, pa vprašanje napisat, bi mogoče vedel še kaj drugega?

1. vzemi v roke navodila, ki si jih dobil zraven playerja
2. če tam ne najdeš, piše v paprih naslov domače strani proizvajalca
3. če tudi tam nič ne piše uporabi www.google.com
4. uporabi iskanje na levi strani tega foruma

KLIKNI ME

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

zile ::

sergejp: ker player maš ti? Kaj te moti pri njem in kaj ti je všeč?

podtalje ::

@mared: BIN file samo zapeči na CD, prižgi player, vstavi CD, ko te vpraša za update, pritisni OK,
počakaš minuto in to je to.

Priporočajo, da tudi obkljukaš, da zaključi CD un da zapečeš kot DiskAtOnece.
( čeprav osebno mislim,da bi moralo tudi brez tega delovati))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()

sergejp ::

@zile

elto 8883 imam, je isto sranje kot yamada, vendar drugo pakovanje. dela mi vsak film do sedaj, razen en dvd, na katerga sem si posnel več filmov, je precej glasen. ostali iste znamke dvd-jev pa delajo gladko. glede na to da sem dal zanjga 100 € me skoraj nič ne moti. malo še imajo podnapise za porihtat, drugače pa je kar ok. dosti boljše kot prej, ko sem moral računalnik vlačit in naštelavat vse mogoče, prej ko sem začel z ogledom.

ker pa se tehnologija precej hitro spreminja, upam da ne bo prišlo kaj revulcionarnega ven in potem bo padla podpora za to, kar bi lahko pomenilo, da bi playerje postavili v kot. do tega pa je še kakih 5 let po mojih predvidevanjih. bo pa se še precej zgodilo na področju ilegalne distribucije, tak da sem tudi glede dotoka novih filmov v prihodnje precej skeptičen.

pustimo se presenetiti!

jos69 ::

Upam ,da ne bo neumestno vprašanje vendar me zanima kako delajo divxi,ki so posneti na DVD medij.Recimo 6 različnih filmov in podnapisov ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

zile ::

sergejp: Ok, thx. Kaj si poleg playerja in daljinca dobil še kaj drugega zraven. Kkašni kabli mogoče, baterije za dlajinca. Da ne bom 2x v trgovino hodu.. 8-)

matias ::

Js mam pa na Yamadi 6600 drugačen problem; pravilno zapečem cd, na katerem je npr. kekec.avi in kekec.srt, podnapisi so konvertani (in ne kar preimenovani :P), pa mi jih ne predvaja. Ko pritisnem gumb SUBTITLES, lahko preklapljam med SUBTITLES OFF in SUBTITLES 01/01, pokaže pa jih ne...
To sem probal z vsaj 10. filmi, pa nič :(
A mogoče kdo ve, kaj je šlo narobe? Uspešno sem namestil firmware od Yamade (beta) in kasneje še tega češkega.
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

Jago ::

Nekatera vprasanja se vztrajno ponavljajo.

Na dvd medij se seveda da posnet vec divx (mislim da to delamo vsi, ki imamo dvd pekac) in jih seveda komponenta brez tezav bere (das vsakega v svoj direktorij, da je red).

Gor spravis za 6 cdjev in še malo ostane.

Pa tudi vec iger oziroma image-ov.

Sam imam elto sedaj 8883 in nekaj se je pisalo na nemskem forumu pred casom ze, da ne predvaja nad resolucijo 720x.... (vprasaj se kako resolucijo pa ima dvd:)

Skratka, nobenih tezav ni, ce se predvajajo "uradni" releasi.

dc10 ::

8-O A ve kdo mogoče glede nove verzije ELTE 8883 A (opazil na EBAY.DE in tudi na download strani www.elta.de za firmware), kako je s podporo glede podnapisov, kako bere medije, v čem je novost glede na ELTO 8883?:\

m.p ::

Zanima me glede opticnega izhoda pri elti in yamadi. Ali ga imata oba? < - rabim za MD walkman

CaqKa ::

m.p kaj če bi pogledal na prvo stran v tabelo?

kjask ::

Sanco:

Navodila imaš na support strani, pod Firmware Upgrade - Readme File...
- zapeči oba fajla na cd (preberi v navodilih kaj moraš nastavit v nerotu)
- daš v player cd, počakaš nekaj minut...
- ko se player sam izklopi, ga izklopiš iz vtičnice za 15 sekund
- potem ga spet prižgeš in še predno spet prebere cd, ga odstraniš iz playerja!!
to je to...

FW podpira Latin 1, Latin 2 in Cirilico... (preklapljaš s tipko subtitles)
Zaenkrat izpušča š-je in ž-je, tako da raje uporabljaj podnapise brez šumnikov...

Kako izbereš podnapise, pa najdeš v fajlu, ki sem ga priložil v enem od zgornjih postov...

BTW:
- Nov firmware podpira podnapise .srt, .sub (.txt) in .smi
- avi datoteke imajo novo ikonco (mpeg4), podnapisi tudi (...)

zile ::

Jago: I know that, samo obstajajo filmi ki imajo resolucijo večjo od 720. Grupa je pa W**.:D

boko34 ::

sergejp: spraseval si,ce bi lahko prilepil kaksno sliko,da bi se videli podnapisi na Dp-1000?

Sem poslikal,pa nevem kako jih dati gor,oziroma kam jih dati (http://.........)
Ce imas ti moznost ali kdorkoli,naj javi pa mu posljem slike,da bodo tudi drugi videli.

CaqKa ::

boko34 meni lahko pošleš na caqka@owca.info

matias ::

Torej nima nihče takšnega problema kot js? ::( :'(
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

Runnagain ::

Torej, iz postov sem uspel razbrati, da sta ELTA 8883 in Yamada 6600 identicna tako po funkcijah (prevrtavanje naprej, zoom funkcije, prikazovanje jpegov, iste zmoznosti prikaza) kot hardweru.

Sedaj pa vprašanje; če sta identična imata vse iste buge? Torej, če se slide show ustavlja na yamadi, se bo tudi na Elti, za podnapise naj bi bila povsod podpora slovenskim šumnikom (češki fw), seveda z omejitvami kot so dolzina, brez senc, ista velikost črk na obeh, ....

In, ali sta flasha takorečeno identična?? Ista podpora pri izdajanju novih FW??

Ker se odločam za nakup in me zanima, ELTA ali YAMADA; če sta identična, sploh ni vprašanja!!

Hvala v naprej za odgovore!!


LP, Runnagain!!

LexLuthor ::

@Runnagain:
Elta in Yamada sta si zelo podobna (sta na istem čipu), nikakor pa ne identična (razlika je v posameznih komponentah drobovja). Še bolj kot Yamada je Elti podoben Amstrad 3016dx. Lahko, da imata podobne buge, ni pa nujno. Vse je odvisno, kakšen FW bo kdo razvijal. Izgleda, da je razvoj FW bolj v rokah intuziastov (poljski, češki, italijanski forumi) kot pa uradnih razvijalcev. Je pa res, da generalne nadgradnje (ki izvirajo iz Mediateka) pridejo praktično za vse playerje hkrati.

Torej odgovor če sta identična: skoraj, samo ne igraj se z firmwareom! Mislim pa, da je nekdo zgoraj dobro povzel: isto sranje, samo drugo pakovanje.

LP

dualband ::

Mene pa zanima če se da zvočnike k so v kompletu z Yamado priklopit na zvočno od računalnika?

LP

Gogo ::

Jaz pa imam en drug problem z Yamada 6600. Češki FW z podporo šumnikom sem zapekel na CD a mi ga ne prepozna in ne začne updata.
Prej sem ta FW pretvoril iz .bin v .iso obliko, ker mi moj freeware program za peko ne pozna .bin fajla.

Kakšna ideja zakaj ne zalaufa?

Thx.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

bmen ::

Za Goga

- ti na cd zapeci datoteko s končnico bin kot čist onavadno datoteko. Ni potrebe po kakršnem koli pretvarjanju (sploh pa ne v iso). Torej ZDVX6600.BIN -> zapeci datoteko ->v Yamado...

Nato pa po navodilih.

Lep pozdrav
Bmen
... B ...

Runnagain ::

Hm, se vedno mi ELTA vs. YAMADA ne dasta miru, pa bom sedaj postavil se nekaj vprašanj o problemih, katerih sem zasledil po netu, pa ce bi lahko lastniki Elt 8883 in Yamad 6600 odgovorili nanje, ce so se vam seveda pojavili:

1. ali vam reze podnapise pri 37 znaku in ali je to pri obeh enako ali ne?
2. ste opazili pri gledanju slik JPG kaksna zatikanja ali je delovalo brez problemov?
3. kako je z mp3-ji, se vam prikazuje po TV ID3 tag ali je samo prazno?
4. vam po 12 oz. 14 minutah podnapisi SRT izginejo in se ne prikazejo, dokler ne prevrtavate filma?
5. se vam slika in zvok, ter podnapisi ujemajo preko celega filma Divx oz. Xvid?
6. Slovenski sumniki da ali ne (kolikor sem bral, naj bi obadva podpirala sumnike z poljskim in češkim FW, samo se hočem prepričati)
7. je zoom poljubno nastavljiv (torej zvezno) ali se nastavlja v razmerjih 2x, 4x, 8x, 1/2x, 1/4x, 1/8x?
8. kako je s prevrtavanjem, je zvezen 2x, 4x in 8x, ali pa vam 8x leti po slikicah (mogoče je odvisno od formata filma).
9. lahko pod podnapisi pri Divx in Xvid filmih dodate siv oz. črn rob?
10. ali so fonti pri obeh enako veliki oz. a so dovolj veliki, da stanejo berljivi?
11. ali oba podpirata PROGRESIVE SCAN??
12. kolega mi je potožil, da je potrebno z daljincem direktno ciljati v ELTO, da kaj prime, in da ima vgrajeno zelo slabo ledico za oddajo in slab sprejemnik za sprejemanje IR signalov. Koliko je na tem resnice in ali je pri yamadi podobno??
13. ste opazili kaksne drugacne anomalije, kaksno zatikanje filmov, mogoce kaksen problem, katerega nisem omenil?

Zaenkrat najlepša haval vsem za odgovore, če pa jih ne bo, pa vseeno hvala!

LP, Runnagain!!

Zgodovina sprememb…

jackDDD ::

Naj še jaz povem svoje izkušnje glede divx predvajalnikov. Primerjal Elto 8883 in Philipsa 737 in moram reči, da sta me oba razočarala, tako da sem se na koncu odločil za nakup Kiss-a DP 1000. Ta se mi zdi še najboljši, predvaja praktično vse formate filmov in podnapisov, podnapisi imajo tudi sivo podlago, česar Elta in Philips nimata, z novim češkim upgrade-om predvaja tudi šumnike. Uglavnem predvajalnik deluje! Res je mogoče malce dražji kot Elta a se splača. Edina slaba lastnost predvajalnika do sedaj so malo premajhni podnapisi, po velikosti so enaki obema prej omenjenima predvajalnikoma, vendar pa na Češkem že obstaja upgrade, ki bo odpravil tudi to težavo. Problem pa je ker se ga še ne da dobiti tako da če kdo kaj ve o tem naj mi prosim odpiše. Tu je naslov češke strani
http://www.acomp.cz/kiss/cz/dp1000/firm..., novi firmware pa se imenuje:
KiSS DP-1000 Firmware 2.8.4-A1CZ


Predvajalnik lahko kupite v Avtenti (Šmartinska 106). Imajo celo sobo za testiranje..
Več informacij o predvajalniku pa na tej strani: www.avtera.si

Upam, da sem s tem pomagal komu, ki okleva med nakupom omenjenih predvajalnikov. Sam bi se vsekakor odločil za nakup Kissa.

Milko# ::

Ja, malo sem prebiral vase poste (zal prepozno). Predvideval sem da divx dvd player je player z moznostjo predvajanja divx, glasbenih cd, dvd, mp3, jpg.....

no saj z malo potrpezljivosti nekaj od tega uspe... meni je zal da sem kupil... (danes ) philips dvp 630.02 in najprej upgradal.

ne razumem tistih ki pisejo da je to dober player... zakaj neki? ne dela nic bolj od drugih, kvecjemu manj.

imamo pa upanje, da bo kak firmware dolocene stvari resil... treba je samo vedet kumu je potrebno tezit :)

no moti me pa najbolj predvajanje mp3... torej ko vstavim dvd z mp3-ji lahko lepo poslusam vedno isti vrstni red glasbe.. zelo zanimivo...
ze prvi dan imam poln kufer glasbe :) ce si zazelim dolocene pesmi ... pritisnem meni, kar utisa glasbo, preden najdes glasbo in pocasni meni ti malo nagaja ipd.. mine 20 sekund in potem lahko poslusas naslednjo.. katastrofa.... funkcije random sploh ni!! pri taksni kolicini glasbe! da ne omenim imen komadov... prvih nekaj crk se vidi, kar pa je pri dolocenem izvajalcu ponavadi isto.

no za kaj takega bom moral odsteti se nekaj denarja in si kupiti vredu mp3 predvajalnik.... (verjetno se ne obstaja)..

kar pa se tice podnapisov.. haha... dobra marketinska poteza... zvisa se prodaja playerjev, podnapisov pa raje ne uporabim :)
bele barve heh brez sumnikov. ..

pa ko bi vsaj delalo hitreje vse skupaj....

ali mislite, da bo z kakim FW mozno nadgradit funkcije (random, pa za izbiro glasbe ipd) ?

no ja res je malo denarja malo muzike....

lp, m

Jago ::

Odgovor kot lastnik elte 8883:

1. reže
2. brez posebnosti
3. ne bi vedel, bolj poslusam glasbo kot pa gledam kaj pise.
4. izginejo pri filmih na 2cdjih a jih priklices s tipko step in play
5.zvok in slika se ujemajo, prav tako podnapisi (ce dela na pcju ok, dela tudi v playeru)
6.Slovenski znaki popolnoma.
7. nastavlja se po razmerjih
8.prevrtava se po faktorjih, pri 8x leti po slikicah, ker je vse skupaj prehitro jeli?:)
9.ne
10.snajpersko oko ni potrebno
11.da, a kaj to biti ne vem oziroma ne uporabljam
12.pri prvih modelih je bil daljinec švohoten, sedaj je ok (imam prvi model)
13.gre za beta2 firmware.

Milko# ::

ja se nekaj...

pri bsplayerju lahko menjam razmerje 4:3 16:9...

na tem playerju philips 630 pa lahko gledam na 16:9 TVju widescreen z crnimi crtami zgoraj in spodaj :) (ce je divx tako posnet se ne da raztegniti)

lp, m

Runnagain ::

O Jago, najlepša ti dala za odgovore.

Sedaj cakam samo še nekoga, ki si lasti Yamado 6600, da pokomentira vprašalnik.

BTW, Jago, kako je mišljeto tist pri podnapisih, ki so na 2cd-jih? Kaj ni za player vseeno, a je na enem ali dveh?? Saj player ne ve, da je to en film in bi moralo biti tako, kot dva razlicna filma??


Lp, Runnagain!!

zile ::

jackDDD: ni kaj, tale kiss dp-1000 zgleda na papirju res cool. Samo cena ni zdrava. Namreč skor 2x dražji od Yamade 6600.
Kdo lahko kaj napiše o Kiss dp-1000 ? Mogoče še kje se ga da dobiti cenejše od 44k, kot stane v Avteri.

podtalje ::

@Runnagin: Imam Yamadao in velja čisto isto, kot za Elto.

Podnapisi izginjajo pri kombinaciji XVID+AC3 (št. CDjev ni važno), najlažje je direct stream copy v MP3 in dela
Progressiv scan pa Yamada nima, za Elto pa prav tako mislim, da ne.

Playerju je sedaj že primeren za običajno uporabo (uporablja moja mama),
še vedno pa bo veliko malenkosti, ki bi lahko bile boljše, tako da popolnega playerja trenutno ni.

Ne preveč komplicirat in kupite player na MTK čipu, saj cena res ni velika, vse pa nikoli ne bo podprto.

Runnagain ::

@podtalje:

za elto povsod piše da ima progressive scan, zato me čudi, da ga nima tudi Yamada, ki sta skoraj identična playerja. Če je pa progressive scan uporaben ali pa ne, je pa odvisno od posameznega uporabnika.

Lp, Runnagain!!

Jago ::

zile:
Se je ze pisalo, da je kissov model poleg pretirane cene tudi zastarel, chip sigma em 8500.

Kot je ze nekdo napisal, kupi nekaj na chipu MTK pa bo.

Tugo ::

George je napisal, da basa pri Yamadi ni uspel napumpat. Preveč ni treba pričakovat. Edino kar sem uspel ugotovit (kupil ga je kolega, pa smo ga mal testiural), da je basa lahko več, ampak kdorkoli bo testiral pri sebi naj proba na sledeč način. Na basovcu naj da glasnost na minimum, na Yamadi pa na nekje sredino. Potem naj povečuje glasnost na basovcu in bo videl, ko prideš nekje na 2/3 maximuma se bo glasnost basa samo še zmanjševala!!!! Torej je priporočljivo dat glasnost na basovcu nekje na 2/3 in potem z daljincem od Yamade spreminjat glasnost. Če imate glasnost na basovcu na maximum, potem bo res basovec delal veliko slabše (oz. sploh ne :)

lp, T.

P.S.: Vsi, ki imate Yamado, prosim probajte in sporočite, če je vse to res. Ker sem tistiral na DivXu z AC3 zvokom, ne vem kako je to pri mp3 ali čem drugem!

George ::

Uh .. kera mocna ;)
Hvala ti .. resnicno pomaga. Ne bo treba HIFI tolk na glas devat ;)
Btw .. Ce je bil volume do max je ocitno tudi vokale rezalo (pri AC3), ker zej se slisi tudi vokale.
Torej .. Tugo rules :)
//We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.

Runnagain ::

Lahko kdo potrdi, da ima ELTA progressive scan in, če ima, ali je vidna razlika??

Lp, Runnagain!!

Jago ::

Piše, da ga ima:

http://www.elta.de/de/artikel.asp?Artik...

No, kaj biti progressive scan? Kaj za na kruh namazat?

Mam elto pa lahko sprobam.

bubi ::

Zanima me, če je češki firmware za prikazovanje šumnikov v podnapisi samo za ELTO 8883 in ali je tudi za ELTO 8883A. Če ni, ali obstaja kakšen in kje ga lahko dobim. V Mb so v trgovinah samo 8883A na voljo.

gibson ::

Runnagain: Lahko kdo potrdi, da ima ELTA progressive scan in, če ima, ali je vidna razlika??

Elta ima progressive scan. Osebno preizkušeno. Razlika v kvaliteti slike je vidna.

sergejp ::

@ABC

kje pa se vklopi oz. izklopi progresive scan, ker sem isakl po menijih in nisem našel?

CaqKa ::

moj player iz hofera ima progressive scan na zadnji stran tam kjer so priključki scart ipd...


abc in na čem si testiral da je bila tako opazna razlika v kvaliteti slike?
««
27 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54858070 (14171) darexx
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724769 (9383) bizi72
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524658 (5156) JanezC
»

[divXvid] Amstrad predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15922628 (10437) timzl

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531412 (14665) Stepni Volk

Več podobnih tem