» »

Lewis vs. Klitschko

Lewis vs. Klitschko

kuglvinkl ::

>:D

Stavim na Lewisa.

Sicer pa, kje bi se dalo to gledat? Nimam ZDFa, HRT se še niso izjasnili oz. zaenkrat še nič ne piše (.net).

edit: fajt bo v nedeljo ponoči.
Your focus determines your reallity

Avenger ::

Jaz pravim, da bo Slovan s Svarunovo pomočjo prav igraje premikastil in ugnal ameriškega zamorca! >:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Vins ::

res skoda, da je lewis anglez.

Klicko po moje nima sans. Da zdrzi do konca in zgubi po pikah, bo zanj uspeh :)

Turtle ::

Jest sicer nisem pristal Lewisa ampak glede na tehniko pa surovo moč mislm, da (žal) Klicko nima sans.....mogoce ce se bo sparu, pa ga kondicijsko........

kuglvinkl ::

Moram starega očeta povprašat kaj se mu zdi. Je mahnjen na boks.

Sicer pa, s kom je Lewis 2× zgubil? In s kom Klitschko 1×?
Your focus determines your reallity

Eschelon ::

HRT1 4:30-5:30 0:). Vitali bi si zmago bolj zaslužil. Bomo videli.

kuglvinkl ::

Klitscho v 8 rundi down, IMHO.

Zakaj bi si pa zaslužil, da bi zmagal?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Boky ::

Zmago si zasluži tisi, ki bo boljši. Kateri to bo, bomo pa videli.
Osebno pa tudi mislim, da bo Klitscho padel!

kuglvinkl ::

Pred nekako letom dni sem gledal fajt med med Tysonom in Lewisom. Padec kralja. Upešan do konca. Na dva hitra udarca, ki jih je nekoč izstreljeval, je zmogel samo še engega.

Sicer pa, se dobimo tu ob pol šestih. :)
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

;(

Nekaj povsem drugega, kar sem gledal pred enim letom. Tisto je bil ples, poezija.

Danes je Lewis skorajda podlegel v drugi rundi, da se je sploh zbudil. Očitno podcenjevanje in mogoče tudi ne 100% pripravljenost. Tako ga je imel tudi Irkoez (Mavrovič) v 7. rundi, pa se je zmazal.

Po sodnikih sodeč je celo zaostajal.

Kakorkoli, v tretji rundi je Klitschovu strahovito raztrgal levo arkado. In dohtarji so namesto sodnikov odločili, da bo v šesti rundi dovolj.

Rematch! (If the money is right).
Your focus determines your reallity

Boky ::

Res škoda, da se je prišlo do te poškodbe!:( Vprašanje kašen bi bil rezultat. Klitscho je prenesel kar nekaj težkih udracev, po katerih sem mislil, da ne bo mogel več stati.
Navijal sem za Klitschka, vendar se mi je njegovo obnašanje na koncu zdelo malce nešportno(skoraj bi se stepla z Lewisom), čeprav ga po drugi strani razumem ampak vseeno bi moral živce imeti malce bolj pod kontrolo!
Kar se tiče rematcha, mislim, da sigurno bo, vendar se bo Lewis moral malce bolše pripravit, ker zgleda da, da je nasprotnika tokrat malce podcenjeval! :D

Tobias Beecher ::

Meni je že prav žal za njiju (Wladimira mislim). Še pred enim letom je vse tak obetavno kazalo za njiju. Te pa Wladimir dobi od ovega Sandersa močan udarec pa je zanj naenkrat (ampak upam vsaj da le zaenkrat) konec. Te ostane še Vitalij v igri, zdaj pa to...:'(

Meni sta prav simpatična. Pa tudi fesjt dobra sta. Ali kaj bomo...mogoče se kolo sreče obrne kaj kmalu.8-O

No, upam vsaj.

bf4ed ::

Ma škoda da je zdravnik prekinil. Samo pa je mel ful raztrgano arkado.>:D

Navijal pa sem za Klitschota.>:D

Kaboom ::

jao jao... sem gledal delčke tekme...

klitscho je imel arkado tak hudo poceno da mu je kot del veke pokrivala oko... pol so mu pa dohtari rivali kar v luknjo mast in vato da so krvavljenje zaustavli, odurno...

kakšne bolečine prenese ta konj. večina od nas bi se verjetno sesedla ob takih bolečinah kaj šele udarcih. psihične priprave :(
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Boky ::

Klitschko v tistem trenutku ni cuto kaj dosti bolečine. Adrenalin pač naredi svoje!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boks (strani: 1 2 3 463 64 65 66 )

Oddelek: Šport
3289396392 (456) Ganon
»

Formula 1 2011 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Na cesti
1146130569 (89318) Jst
»

Formula 1 2008 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Na cesti
72253926 (33080) PrimozR
»

F1 2007 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
116778704 (51024) 'FireSTORM'
»

Tyson vs. Lewis

Oddelek: Loža
251682 (1059) whatson

Več podobnih tem