» »

Bel, Rdeč in Rumen priključek na staremu TVju

Bel, Rdeč in Rumen priključek na staremu TVju

Twixz ::

Mi smo kupili nov televizor. Starega smo pa nekako zavrgli pa me zanima sledeče. Tastari TV ima tri priključke. Rdečega, belega in rumenega. Zanima me kako se ta priključek v celoti imenuje in če se da Xbox360 Slim sploh igrati na takšni televiziji?
Drugače za druge priključke nevem katere ima, je pa firma TVja Evelux in je star cca. 10 let.
  • spremenil: Twixz ()

BorutK-73 ::

beli pa rdeči je za zvok, rumeni je pa video

prva vrsta na sliki:

Zgodovina sprememb…

Siddh ::

x360 se da igrati na tem, rabiš pa priključek, stari x360 so ga imeli v škatli, za ta nove pa ne vem


Twixz ::

Aha hvala. :)

Yohan del Sud ::

Če komentiram sliko. Zgoraj je composite video + ločen audio (kot v tvojem primeru) in spodaj je component video, če boš kaj brskal po guglu. Nisem več toliko noter, ampak mislim, da je prvo združena verzija drugega, oboje je pač neki sorazmeroma napreden analogen standard popularen 20 let nazaj. Se bodo že javili stručkoti, ki me bodo popravili. :)
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Seveda se zavedaj, da kompozitni kabel nosi samo PAL resolucijo (ki je ranga 720x576), kar pomeni, da bodo vse igre, ki so že dolgo narejene za vsaj 1280x720 zgledale razmazano in tekst bo hudo neberljiv (do te mere da se recimo v Forzi Motorsport sploh ne da prebrati časov krogov zaradi bleedinga rdeče).

Nove igre in konzole pač niso več namenjene SD TVjem.
The truth is rarely pure and never simple.

Seljak ::

Drži in brez HDMI-ja je enako ali pa slabše kot PS2.

Twixz ::

Sem našel 2 priključka za SCART na televizorju. Tak da se da igrat tudi na tej televiziji, čeprav je pa zaslon velik dobrih 60cm v diagonalo komaj.. Bo že. Kaj pravite?

Seljak ::

Saj ti pravimo,da se da,samo boš imel slabo grafiko.Za silo pa sigurno bo.Drugače pa nabaviš nov tv in glede na to,da ima sedajšnji diagonalo 60cm,si nabaviš 81 Led LCD,ki so že kar zelo poceni: http://www.mimovrste.com/artikel/135024... lahko pa kupiš rabljen LCd,ki pa ga dobiš že cca 150€ http://www.zastavi.si/index.php/prodaja...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961178077 (402448) antonija
»

Plazma ali LED LCD (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5228589 (25514) gorann
»

Kako velik TV sprejemnik kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5334129 (29727) popster

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116651 (58161) Mavrik
»

Katodni televizorji v izumiranju

Oddelek: Novice / Ostale najave
476448 (4691) javaman

Več podobnih tem