» »

Vse o Xbox 360

Vse o Xbox 360

««
3 / 39
»»

Mavrik ::

Playgame ima absurdne cene. Poglej v Muellerju.
The truth is rarely pure and never simple.

destroyer2k ::

matija14

V mullerju imajo za 30€ ta kabel.

matija14 ::

Na Playgame je za 16€....ok, vredu bo. :)

Berserker ::

Mene zanima če HDMI kabl od ps3 paše na xbox 360, al morm to posebej kupit.
lp

matija14 ::

Če je HDMI-HDMI potem paše, drugač pa 100% ne!

netex1337 ::

LP, sm ponosen lastnik xbox360 elitke :) me pa samo zanimna če lahko dam recimo na xbox disk recimo kakšen film ali tv show z računalnika, npr če že dam malo muske na USB in dam notr v xbox sploh ni opcije da bi kopirov na xbox, zakaj imam potem 120gb prostora? če hočem predvajati recimo .AVI tv show z usbja mi ga pa sploh noče? prosim da mi pomagate :)

Mavrik ::

Da boš lahko gledal divxe na Xboxu, ga boš moral updejtat na najnovejšo verzijo dashboarda.

Filmov se pa z USB naprav ne da na noben način skopirat na disk. 120 GB prostora imaš izključno za downloade.
The truth is rarely pure and never simple.

netex1337 ::

mavrik se pravi da za downloade z xbox LIVE-a in nikakor drugače? ker drugače je skoraj škoda 120gb, ker še neumne slike nemorm dati na xbox :)
inpa za ta update je mogoce nekje na www.xbox.com strani ali? (ime? :))
hvala za informacije

droid ::


en video ki kaže kako odpreti disk za ga priklopiti na pc, v opisu pa je program za kopiranje na disk.

darkstar ::

Zdravo, imam tudi xbox 360 in bi ga priklopil na 24 lcdja, zdaj pa me zanima kateri kabel je najboljsi ( mora bit vga?), pa racimo ce bi hotel zvocnike z5500 priklopit potrebujem opticni kabel?

lp

Matheeew ::

Sam sem jih priklopil z optičnim kablom, druge rešitve nisem našel. Je pa zvok potem res top.

destroyer2k ::

darkstar

Ali preko vga, ali pa če imaš možnost hdmi.

darkstar ::

sepravi, potem je ena varianta HDMI-HDMI ali pa HDMI-VGA, VGA kabel je HDMI ali ni? Na monitorju je priklucek za DVI in pa RGB hvala

destroyer2k ::

darkstar

Kupi kr tistega vga kabel, če nimaš hdmi priklop na monitorju ti itak nič ne koristi. Drugače rgb je itak vsak zaslon.

lol123 ::

A obstaja mogoč kakšna miška za x360, da bi potem lažje igral fps igre.
Pa a tipkovnca je sam tista k se gor na gamepad namesti?

destroyer2k ::

lol123

Ne.

LuGi ::

Tipkovnca obstaja > http://www.maxconsole.net/?mode=news&ne...

Cena 80ojro+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Zurbum ::

Odločil sem se, da nabavim xbox-a (Premium), zdaj pa me zanima, kako je z DVD enotami. Glede na to, da rad backupiram vse originale in bi igral iz backupiranih ploščkov, me zanima, na kaj moram paziti. Kolikor sem po forumu bral, BENQji niso ravno zaželeni? Kateri najbolje prebavljajo backupirane ploščke?
Je 20GB disk-a dovolj, ali se splača počakati 60GB verzijo?
Skratka, vsaka informacija bo dobrodošla.

Berserker ::

Baje se da sam benquje odklenit za zdaj.

m4j3r ::

Da se odklent vse enote, razen lite-on. Na žalost pa majo zdej vse nove konzole liteon pogone, tko da če kupuješ novo konzolo bo bl težka. Problem je tudi, da je liteon zlo podoben benqju, tko da ju je težko ločit in se lahko hitro zafrkneš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m4j3r ()

c3p0 ::

Datum izdelave nad 2008-05 ima Liteone 99%. Starejših novih se pa večinoma več ne dobi, morda v kaki zakotni trgovinici.

destroyer2k ::

Zurbum

Ti sam kupi v sloveniji recimo v mullerju (btc) in boš dobil benq pogon, konzola pa bo od izdelave stara okoli 6 mesecev. Drugače pa benq ni tako nezaželen, mogoče 1 minuto se dlje matraš s tem pogonom da ti rata flešat.

AmoniaK ::

Pozdravljeni!

Jaz pa sem na tej strani nov, tako da me ne prevec skritizirat ;).

No razmisljal sem o racunalniku a se mi ne splaca saj racunalnik okrog mojega financnega dosega ne bi predvajal malo boljsih igrric oziroma bi se pregrel. Zato sem se odlocil za Xbox360 Elite pro.

Ampak prisel sem v dilemo:

Bi mi slo prikljucit xbox na SAMSUNG CZ-20H42T, ki ima samo scart prikljucek? Ce ne katere kable bi potreboval? Kje bi jih dobil?
Se splaca kupit na bolhi? Jim lahko zaupas? Ker ne bi rad kupil macka v zaklju ;).

Ze vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore :D.

LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AmoniaK ()

LuGi ::

X360 priklopit na CRT? To je šele waste of money. Nabavi si LCD vsaj 720p+xbox360 .. ta kombinacija bo ze boljse. Dobis zraven kable za AV poterbujes le se SCART konektorcek kateri ima vhode za AV

 Scart - av

Scart - av

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

BigFoot ::

^ 360ko preko SCARTa priklapljat na HD-ready TV je veliko večji kretenizem, kot pa če jo priklopiš na CRT.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

m4j3r ::

Jst sem ga 14 dni nazaj kupil v mullerju pa sem že dobil lite-on pogon, tko da tudi tm nimajo več ta starih z benq pogonom.

LuGi ::

@BigFoot če mas HDready TV potem ga nebos sou priklaplat na SCART :doh: On nima HDTV zato bi potreboval tist adaptercek da bi povezal svoj star SCART TV na X360.

Nisem imel v mislih HDTV in SCART..ker to bi bil pa res kretizem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Zurbum ::

Ali priporočate full HD ali samo HD LCD monitor?

AmoniaK ::

No hvala za odgovor.

Kje pa bi dobil ta adapter?
Pa kok je kaj z bolho?

Mavrik ::

Vse kar rabiš za priklop na navaden TV (vključno s tem adapterjem) boš dobil zraven konzole.
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

Mene zanima če je že možen odklep xbox360 elite ?

BigFoot ::

@BigFoot če mas HDready TV potem ga nebos sou priklaplat na SCART :doh: On nima HDTV zato bi potreboval tist adaptercek da bi povezal svoj star SCART TV na X360.

Nisem imel v mislih HDTV in SCART..ker to bi bil pa res kretizem

Ok cool, zgleda da sem te narobe zastopil.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Matheeew ::

Ali priporočate full HD ali samo HD LCD monitor?

HD več kot zadostuje.

Tretnutno težko najdeš vsebine ali igre, kjer bi Full HD prišel do izraza.

Zurbum ::

Ali priporočate full HD ali samo HD LCD monitor?

HD več kot zadostuje.

Tretnutno težko najdeš vsebine ali igre, kjer bi Full HD prišel do izraza.


Sprašujem zato, ker se bom verjetno določil za nakup full HD monitorja, pa me zanima, če bo zaradi tega slika slabša (načeloma ne bo, ampak raje vprašam).

destroyer2k ::

Zurbum

Kupi raje fullHD, ker tudi v sloveniji 2010 bto standart za prenos tv signala. Kratkoročno hd zadošča, ampak malo bol dolgoročno pa fullHD je veliko bolša varijanta.

crniangeo ::

erm, ima kdo cifro kakega mojstra ki bi znal updateat fw brez izgube garancije , leto izdelave xbox 360 elite je maj 2008 ...

Tac20 ::

Sej verjetno ste kje napisali, kako je s predvajanjem h.264 vsebin, predvsem filmov recimo iz zunanjega diska preko 360ice na plasmo se to da? Podpira ta format sploh, ali samo divxe?

Hvala za odgovor

Mavrik ::

Podpira h.264, samo mora biti dan v .mov kontejner. Mkv fajlov zadeva ne podpira.
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

Zanima me katere verzije xboxov majo vse hdmi izhode.Ker prijatelj je imel premium pa tega ni imel(hdmi), ta novi arcade pa to ima.

Bramac ^^ ::

Za arcade nism zihr, ostali novi pa imajo sigurno HDMI.

destroyer2k ::

tr33k

Meni se zdi da vse od 2007 verzije naprej. Če ne vse potem pa od tam nekje maja 2007 naprej.

Berserker ::

A v 2005 in 06 še niso poznali hdmi.Arcade pa 100% hdmi izhod.

laught ::

arcade pa elite sta izšla bolj pozno se mi zdi, prej na začetku sta bila sam core pa premium, če se nemotim, pa sta imela tudi neke hd priključke!

Berserker ::

Ja hd ne pa hdmi.

laught ::

stari xboxi niso meli posebaj sploh nevem če so imeli hdmi, novi majo pa vsi hdmi za posebaj prključit.aja pa mene zanima kaj je narobe z xboxom, ko špilam se mi včasih čuje kot bi mi dvd se ob neke bruso, neke takiga..ka je to narobe? xbox je pa star 2 mesca, sn si noviga kupo, pa mi stari xbox prej ni tega delau.

Matheeew ::

oberskitona ::

LP

nekaj me zanima deanes sem nabavo nov xbox 360 pro 120 gb disk itd. dobil sem ga v trgovini po smešno nizki ceni v avstriji v toysosu bil je enkrat uporabljen za nek test pa je zato taka cena zanima me če ima še staro plato ki so se pregrevale pa če je to zlo problematično ker datum izdelave je 17.6.2006 malo se bojim 3h lučk smrti

pa še nekaj v orginal zapakiranem kablovju je en kabel ki gre iz 220 v adapter in ima adapter tri pine jas pa sem zraven dobil tisti kabel ki gre v adapter s samo dvema luknjama kje se da to dobit pa kaka je cena da se nem v graz še po neki kabl vozo če ni predrag.


lp

Zgodovina sprememb…

LuGi ::

ODvisno od sreče..eni imajo launch konzole in še delajo b.p. :))

Zurbum ::

Kje pogledaš datum izdelave?

Matheeew ::

««
3 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200155 (77328) radovednik
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110324 (7688) GLAVNI
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627965 (6445) Dr_Andy
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777377 (5079) brecoboy
»

Nakup Xboxa 360

Oddelek: Konzole
322921 (1896) fosil

Več podobnih tem