» »

Vse o Xbox 360

Vse o Xbox 360

««
«
1 / 39
»»

lol123 ::

Odločil sem ze za Premium Xbox 360, saj se govori da ima veliko več kot Core, cena je pa le 100€ več ... Torej me zanima nekaj stvari:

1)Kako deluje internet?

2)Dela na televiziji in monitorju za računalnik ali ne (če ne na katerih)?

3)Kje se najbolj splača kupiti? V sloveniji kolikor sem slišal ima Xbox 360 Muller, če pa je kje izven Slovenije kaj ceneje in je možno da dostavijo na dom mi prosim povejte.

4)Je možno kje dobiti čip?
  • zaklenil: Mavrik ()

Mavrik ::

1.) Ne vem kaj točno sprašuješ. Stvar ima navaden ethernet port in noter štekaš UTP kabel.

2.) Dela na vseh računalniških monitorjih preko VGA kabla.

3.) Najbolj se ti splača kupiti v Mullerju. Je v Sloveniji in imaš dostop do garancije, cene pa so iste bolj ali manj vsepovsod po evropi.

4.) Uporabni modčipi za 360-tico ne obstajajo.
The truth is rarely pure and never simple.

lol123 ::

1)Torej za internet lahko uporabiš isti internet kot ga uporabljaš za PC?
2)Na televiziji torej ne deluje?
3)Torej lahko igraš samo org igre?

LuGi ::

1) Seveda
2) Seveda da deluje z priloženim kablom
3) NE - Obstaja FW hack (odklep - bolha)(kar pa ni modčip)

lol123 ::

Kolikšna pa je cena pri Mullerju za X360 če mi lahko prosim kdo pove, saj na njihovi strani bolj malo piše. No če kdo ve na pamet, da ne bom samo zaradi cene klical tja.

LuGi ::

Premium je 269€ i think :)

jeanmike ::

Glih danes bil v Mullerju v btcju... premiuma sploh ne bodo več dobili, imajo pa na zalogi Elite in nej bi dobili v neznanem časovnem obdobju tudi Arcade za ceno 199€. 2 dneva nazaj sem bil tudi v Mullerju v rudniku, pa so imeli samo elite, nej pa bi v roku 1-2 tednih dobili še premiume in arcade.

lol123 ::

Kakšna pa je bistvena razlika med Elite in Premium? Katerega se bolj splača nabaviti?

Matheeew ::

X Box 360 @ Wikipedia

Barva, lepši (mislim, da tudi malo boljši) kontroler, 120 GB vs. 20 GB disk...nenazadnje: cena :)

destroyer2k ::

jeanmike

Premium že dolgo časa nimajo in verjetno sploh ne bodo naročili več. Sedaj imajo samo bundle za 300€ (brezžični kotroler+hdmi izhod+20gb+igra).

kimbo ::

Danes sm klical v mullerja v Rudniku, se neka šjora oglasi ki nima blage veze ..... majo pa samo premium

Update: A ve kdo kaj novega v zvezi z arcade verzijo in mullerjem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kimbo ()

lol123 ::

A je mogoče kakšna trgovina v Avstriji, ki ima Xbox360 Premium in, ki je dokaj blizu meje ali pa, da ima dostavo tudi v Slovenijo?
Ker Muller ima sam X360 Elite in ne vedo kdaj dobijo Premium, vsaj tako so mi rekli.

Pa Elite bi naj imel že ekran ali kako? Se ga da na TV prikjlučit in je vreden denarja ali se bolj splača kupiti Premium?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lol123 ()

Matheeew ::

http://www.mediamarkt.at/

EDIT: je mišljen, da ga na TV priključiš. Ekran ne dobiš zraven:D
Zgoraj sem podal link, kjer so opisane razlike med enim in drugim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matheeew ()

Infinity ::

Media Markt pa imaš u Beljaku, v Celovcu v CityArkaden pa imaš Saturn kjer jih tudi imajo.

destroyer2k ::

lol123

Vprašaj v mulerju če imajo paket xbox 360 value, ker tega imajo 100% cena pa je 299€.

lol123 ::

Vprašaj v mulerju če imajo paket xbox 360 value, ker tega imajo 100% cena pa je 299€.


Kakšen pa je ta paket xbox 360 value.

destroyer2k ::

lol123

Ne vem čisto točno razliko od premium bom pa kar napisal kaj dobiš zraven.

-brezžični gamepad
-20gb diska
-na konzoli je hdmi izhod (ampak to se meni zdi že tako tudi na premium paketu)
-kabel za hdtv priklop aki stari televizijo z scart priklopom in lan kabel
- 2 igri (viva pinata, forza motosport 2)

menda to je to

dodatek: pozabil sem slušalke še so zraven.

Zgodovina sprememb…

Matheeew ::

Identično zadevo sem kupil v Mediamrktu - 260 EUR. Zadeva se je imenovala Premium.

Zdi se mi, da imajo novejši vključen Halo 3 namesto Viva pinate.

Nisem pa ziher.

lol123 ::

Problem pri MediaMarket je, da se na njihovi strani niti najmanj ne znajdem, ker ne znam niti malo nemško ...

kimbo ::

Namen imam kupiti xbox arcade, priklopil ga bom na lcd LG37LC51.
Prosim, če mi svetujete kateri kabel moram dokupiti za maximalno kvaliteto slike in zvoka.
Torej tega --XBOX 360 HDMI kabel-- ali tega --XBOX 360 Component HD AV kabel--
Je kakšna velika razlika med kabloma, ker drugi je cenejši.

Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kimbo ()

Matheeew ::

Kompozitni kabel dobiš zraven, torej ti ni potrebno dokupovati drugega kabla.

Sam sem edino dodatno nabavil še optični kabel, da sem povezal Xbox z 5.1 Surround sistemom.

Tomson ::

Prvi (HDMI) je boljši za priklop na LCD/Plazmo, vendar neke bistvene razlike v praksi menda ni.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kimbo ::

aha sepravi Component HD AV kabel.

Kakšna je pa razlika v sliki, če uporabim navaden Kompozitni kabel, ki ga dobim zraven konzole ali če uporabim Component HD AV kabel ?

Lp

Matheeew ::

Ne vem kok je to navaden kompozitni kabel, glede na to, da imaš gor možnost preklopit na HD.

Moje mnenje, ni razlike ali pa vsaj praktično ni razlike.

EDIT: Priklopi zadevo iz priloženim kablom in verjamem, da ne boš čutil več potrebe po drugem kablu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matheeew ()

kimbo ::

Nevem, če ma možnost priklopa na HD. tukI http://www.xbox.com/en-US/hardware/comp... piše da je v arcade paketu standart cabl.

se motim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kimbo ()

Matheeew ::

Opala. Na to pa nisem pomislil8-O

Potem pa nujno rabiš drug kabel.

Sicer pa še en razlog več, da vzameš premium :)

kimbo ::

Kolko ste stari xbox owneri, kr me malo skrbi, da sem " I’m too old for this shit…" :)

Lp

Matheeew ::

26 :)

BigFoot ::

Jaz sem 27, imam pa PS3 (kdaj pa kdaj me pa tud mal zamika da bi nabavil 360ko).
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

kimbo ::

a dobro potem nisem med najstarejšimi :)

destroyer2k ::

kimbo

Se bi presenetil kako stari ljudje špilajo xbox ali ps. Se dosti najde ljudi ki to igrajo pa so stari 50 ali več.

lol123 ::

A če odkleneš X360 potem lohk igraš cracked igre?

destroyer2k ::

lol123

Drugič piši backup ker krekane igre ta forum ne podpira, drugače pa odgovor je ja.

lol123 ::

ok, hvala

lol123 ::

A igre lahko zapečeš kar z IMGBURN na DVD CD pa deluje na Xbox360?
Je mogoče še kakšna možnost, da preko kakšnega kabla preneseš datoteko na Xbox360 (saj ima Elite kar 120 Gb diska, ali je teh 120 Gb namenjeno save game-om ali kakšnim programom itd.)?

LuGi ::

1.Na DVD+R DL (Dvoslojni dvd..).
2. Ni šans. Nanj lahko nalozis filme,musko,demo igre itd..

kimbo ::

Mene pa vedno znova preseneča ta xbox, tako dobra slika, za relativno majhen denar. Za tistih 200-300 eurou dobiš malo boljšo grafično :)

lol123 ::

Ja saj, ce zelis racunalnik, ki je toliko zmogljiv, ali vsaj podobno mores odsteti krepko cez 1000€, X360 pa maš za tam okrog 300€. Popravite me ce se motim.

LuGi ::

V Villachu (Cosmos)so meli elite in arcade če kermu to pomaga ;)

destroyer2k ::

lol123

Eh krepko čez 1000€ to je čisti BS, kateri so izmislili konzolski fanboyi. Za okoli 1000€ ali malo majn dobiš, že res zelo dober pc. Pa tudi na pc-ju lahko delaš veliko več in igre so tudi cenejše, pa saveda grafika je lepša kot na konzolah. Samo če tako pogledaš daš enako za konzolo kot za pc, ker za konzolo pa je treba dosti odšteti za soliden tv.

kimbo ::

Če gradimo na predpostavki, da lcd tv že maš je poceni. Pa tudi za 200 € nevem kšn komp dobiš.
Slika na pc je nekoliko boljša, kar je logično. Ni pa to neka velika razlika, vsaj tako jst mislim.

mico28 ::

evo primer zakaj je boljša naložba Xbox 360 kot pa pc
primer: kupiš LCD televizor 32"(600€)
+ Xbox 360 Premium (280€)
te skupaj pride približno 900 €
in lahko igraš igre najmanj še 5-6 let brez da bi kaj menjav

za rač. pa daš letos 1000€ naslednje leto al pa čez 2 leti pa moreš že dokupovat različne procesorje, rame da se nebomo pogovarjali o kakih grafičnih, da lahko sploh solidno igraš na kakšnem PC-ju igre

za nakonec pa še da vedno već založb ki izdajajo igre se odločajo za konzole ker imajo več dobička kot pa na PC-ju ko so nekatere celo v zgubi zaradi tega(bi linkav link do povezave pa ga nea najdem več, da je več dobička na konzolah kot pa PC-ju se pravi posledično tudi več iger na konzolah)

LP

kimbo ::

skejter28

Se strinjam

Tuki si lahko pogledate dobro primerjavo med xboxom 360 in pc-jem http://images.google.si/imgres?imgurl=h...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kimbo ()

destroyer2k ::

skejter28

Ja pc če kupiš na začetku dobrega, še vedno lahko igraš na njemu 3-4 leta mogoče več, ampak pač nimaš možnosti za vseh bonbočkov. Recimo quad core je že venih okoli 2 leti in še zdaj je high-end in tudi bo ostal kakšne 2 leti. Grafična tudi je izšla 8800gtx okoli pred dvem leti in še vedno lahko ženeš vsako igro na max (razen crysis).

Pa da ne bo samo negativna posta o pc pa gremo na valve, kjer je zvest pc gamingu in tudi half life 2 episode 2 je bila bolje prodajna na pc kot skupaj na ps3 + xbox 360 toliko o slabi prodajnosti. Po pozabil sem tudi omenit da so naredili raziskavo koliko denarja kdo da v igre in pc-jaši dajejo največ denarja v igre (ampak veliko od tega je mmo).

In dober lcd je krepko čez 600€ no ne vem kako zahtevni ste vi, ampak jaz hočem od svojega lcd-ja da podpira fullHD resolucijo in tudi lepo prikazovanje barve in takšen tv košta čez 1000€. Pa da ne boš rekel, da jaz žalim konzolo samo zaradi tega, ker je nimam, ker imam doma xbox 360, ampak še vseeno sem zelo razočaran nad samo grafiko in saveda najbol kar me moti je pa gta4 enostavno framerate ni čisto gladek in se opazi da dostikrat ni čisto tekoče.

LuGi ::

Za ta dnar 199E ima xbox360 več kot solidno grafiko! Osebno sem tudi menjaval PC komponente nato mi je prekipelo in sem si nabavil x360 in ni šans da grem nadgrajevat PC samo zrad iger.

profii ::

Za ta dnar 199E ima xbox360 več kot solidno grafiko! Osebno sem tudi menjaval PC komponente nato mi je prekipelo in sem si nabavil x360 in ni šans da grem nadgrajevat PC samo zrad iger.


podpis pod tole. odkar je xbox pri hiši nisem še zagnal igrice na računalniku. in ko bom kupoval nov računalnik bom samo gledal da je čim tišji za čim manj denarja. v dnevni pa se naj X360 dere kokr se hoče. itak imam slušalke na glavi.:)

kimbo ::

Koliko naj bi bil oddaljen, če igram na 37 palčnem lcd-ju ?

Bo ta kabel pravi za priklop na lcd tv, da ne naročim narobe http://www.bolha.com/oglas2150883/xbox-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kimbo ()

lol123 ::

KIMBO: Ja za PC je ponavad da si tok oddaljen da vidiš cel zaslon, da ne rabiš z očmi letat po njem (predvsem koristno za FPS igre) ... Za X360 pa nwm kok bi naj mel :D

Am ... Kko je z temi next-gen konzolami ... A x360 elite je next-gen?? Sry če sm kakšno bedno reku k nwm prav kaj to je :D

Pa kako je igrat FPS igre na X360? Velik težje kt na PC al se da hitr navadit? K mal lažje že more bit z miško merit kt pa konzolo, ali je kak auto-aim ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lol123 ()

mico28 ::

jaz nisem kritizirav PC-ja ker trenutno sam igram še vse igre na PC-ju samo v bodoče ko bo kišta prešhov pa prešaltam na xbox 360 enostavno zarad tega ker se mi neda vlagat pa zajebavat z določenimi gonilnikami, pa tak naprej, enostavno povedano pc za delo in ostalo xbox 360 za igre sem na obeh straneh pc in xbox 360, jaz sem samo konkretno hoto povejet da pač se nea več splača vlagat v neki komp ampak rajši vložit v xbox 360, pač moje mnenje, vsak ma svoje mnenje in spoštujem druga mnenja

LP

kimbo ::

.....svašta
««
«
1 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200141 (77314) radovednik
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110323 (7687) GLAVNI
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627962 (6442) Dr_Andy
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777376 (5078) brecoboy
»

Nakup Xboxa 360

Oddelek: Konzole
322921 (1896) fosil

Več podobnih tem