» »

Vse o Xbox 360

Vse o Xbox 360

««
37 / 39
»»

T_F_7 ::

mislim da so minili tisti cajti ko so ti v müllerju zamenjali x360 za vsako figo...

laught ::

Ja glej druge izbire nimajo kot da mi dajo novega,razn če ga bojo popravli v kar pa dvomim.

destroyer2k ::

laught

Imajo če imaš odklenjenga potem sploh garancije ne upoštevajo.

laught ::

Ma ja in kak bi vedli da je odklenjen če je zanič?garanciska nalepka pa je kot nova.

AapocalypseE ::

laught, kero verzijo xboxa maš in kako dolgo ti je zdržal pa koliko igraš okvirno na dan?
Jaz mam mojega tudi odklenjenega in garancijska nalepka je nedotaknjena, ker so jo tak nalepli, da se kr sama odlepi, ko odpreš konzolo :D

Poročaj, če bojo kaj komplicirali.

Zgodovina sprememb…

Master Chief ::

To mene tud zanima?

laught ::

letnik izdelave je maj 2008,špilam pa kaki 2 uri na dan pa še to ne vsaki, v torek pa grem v mullera in bom poročal:)

AapocalypseE ::

Potem maš Falcon ali pa v najslabšem primeru Zephyr, ker so še jih kar prodajali, čeprav je prva verzija konzole.
Je pa zanimivo, da je tako hitro ckrnil pri tako milem igranju. Se pa ne čudim, če imaš Zephyr serijo, za Falcon pa se.

Poročaj v glavnem :)

Slo_Denis ::

hej,jes nimam xbox-a ampak vseeno me zanima kako lahko igraš prek interneta :|?

Slo_Denis ::

aja pa odgovor mi pošljita na:deniskroselj@gmail.com :)

laught ::

Ne falcon je in mi je majn zdržal kot pa tista prva verzija ,tistega sem mel dobre 2 leti tegale pa sem lani avgusta kupo, tak da mi še eno leto ni zdržal.

kratos ::

hej,jes nimam xbox-a ampak vseeno me zanima kako lahko igraš prek interneta :|?


priklopis se na internet z kablom, kupis 2 mesecno ali 1 letno narocnina za live in igras... brez tega pa nemores.

AapocalypseE ::

Ko se prvič priključiš na internet, lahko igraš en mesec zastonj, da sprobaš malo potem pa si kupiš kartico, če hočeš :)

Aja prva verzija ti je zdržala dlje kot pa druga ? Nebi si mislo glede na to, da ma druga zboljšan procesor in malenkost grafično. Upam, da bojo novi Jasperji držali komot.

Berserker ::

Kaj pa če si vsak mesec no acount naredis pol lahk igras nekaj mescev zastojn. Jaz si bom v roko enega tedna spet nabavil xbox 360 jasper verzijo, me zanima če je ta funkcija ko gor posnameš igro že vključena ali moraš konzolo updejtat.

laught ::

To majo novi xboxi že vse gor naloženo, drugač pa brezveze si je novi account delat, rajše plačam tistih 50 eu na leto.

AapocalypseE ::

Na novih jasperjih je še star dashboard gor. Moreš updatat konzolo, da dobiš novega.

laught ::

Kaj ni tak da je gor naloženo?ker moj bratranec si je pred kakima 2ma tednoma kupo xbox in je mel gor naloženiga najnovejšega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

AapocalypseE ::

Moja konzola je MFR Date: 26.12.2008 in še je mela star dashboard, tako da sem moral updatat. Novejše pa lahko, da majo nov dashboard, ampak tako ni problema, ker se samo updata.

kratos ::

To majo novi xboxi že vse gor naloženo, drugač pa brezveze si je novi account delat, rajše plačam tistih 50 eu na leto.

sam za 1 mesec mas zastonj live, ker dobis neko kartico na kateri je koda ki jo vpises not in ti zazna 1 mesec pol pa nimas druge kot da kups narocnino live ker ce nardis nou account rabis tudi kodo ki si jo pa ze porabil.

aja, kako je pa s tem flashanjem 1.6, mal sem skeptičen glede live, mislil sem si kupt 1 leto live narocnine ampak zdej nevem, ce me banajo ker igram pirat gre tista narocnina v *****, je velika moznost da te banajo al naj bom brez skrbi ?

aja pa se to, ce igram originalne igre na modificirani konzoli te lahko banajo ker ti zazna modifikacijo al je to sam pri spilih da te zazna ce mas pirat spil ?

AapocalypseE ::

Jaz ko sem se registriral na Live nisem rabo vpisat nobene kode. Samo Live gold mam za en mesec zastonj to je to.

Če maš flashano konzolo ni problema, če igraš preko Live samo ne igrat pred uradnim izzidom igre.

kratos ::

ok hvala lepa, bom ubau 1 leto (:
neki sm slisou da bojo cez par mescu zacel benat oz. zmer banajo nezga datuma je to res ? aja pa kasna sansa da si banan z pirat spilom, je biu ze kdo banan ki ga poznate ?

laught ::

En moj kolega z amerike je bil banan, ampak fora je v tem da xboxa sploh ni mel fleshanega:) pol je pa pisal tja al kak je že reko in so pol zrihtali... drugač pa mam frende na xboxu ko majo not po 200 igerc pa pred izidom špilajo, pa še doben ni bil banan.

kratos ::

ok, pol je 99 % sigurnost

Master Chief ::

Jaz sem tud konc aprila Jasperja nabavo, pa sn mel se star Dashboard. Ko pa sn vstavo Red Faction, pa mi je updejtalo na tanov DB. Konzolo mam offline (ze tak komaj SP igram s tem kolom, kaj sele MP). Ker igram res samo FPS in TPS (tu pa tam vmes kak Banjo&Kazooie) se mi kr tezko zdi spilat na tem. Mnda sem prevec vajen misi in tipkovnice. Skatlo sem kupil, ker sem po izidu Viste obupoval nad PC gamingom in sn skor zgubo vso veselje. Zdaj pa ko je 7ka zunaj, x4 cpuji, pa je zadeva drugacna. Drugac pa za ekskluzive ( Gow2, Halo3 itd) pa je vreden vsakega centa! Drugace, kater suter pa je vam najbolsi na 360?

kratos ::

takole ti povem, in vsem drugim... Spilaj na kontroler in se navadis. Ko sem spilal cod 3 big red one na ps2-ju ze kar dougo nazaj mi ni blo jasno kako bi sploh lahko to spilal, vendar po 1 uri igranja sem dejansko "obvladal" igro in se bols filing je k se Joystick trese in se uzivis ni tut gameplay je res odlicen ker se spomnim da si mogu veslat z joystikom in si tega nikakor ne predstavljam na tipkovnici... preprosto to ni to. Isto na xboxu res fenomenalen obcutek ko igras spile, navadit se moras in potem obvladas, tud ko si dubu misko prvic v roke nisi znou igrat kasne igre ker si imel obcutek da je sensivity na 100 v resnici je bil pa na 5 ampak cez cas se navadis in obvladas stvar...

XxxX ::

Mene pa zanima, če kupš DVD k ma možnost 2.4x zapisa, lahko pečeš tud s samo 2x hitrostjo?

kratos ::

ja

AapocalypseE ::

Če majo dvdji dual layer max. 2.4x hitrost zapisa, potem raje peči na 1x. Če pa kupiš kvalitetne Verbatim, ki majo max. 8x pa lahko komot na 2.4x ali mogoče 4x, ampak ziher je ziher :)

nejcpirc ::

Skoraj sem se že odločil za nabavo, pa imam še ene par vprašanj:)

Kje nabavit? V Muller-ju za 239 EUR Jasper verzijo? Kako je z RROD? Se dost pogosto dogaja? Kaj komplicirajo u štacuni pri uveljavljanju garancije za to?

In kako je s TVjem...baje je izgled na navadnem bolj ku*ac?

Kaj pol priporočate, katerega od teh treh recimo?

LCD 23" Dell S2309W
LCD 23" LG M237WD-PZ
LCD 23" Samsung SyncMaster P2370

Bi imel s kakšnim težave s priklopom? Na kaj moram pazit? Mogoče kakšen vaš predlog za TV ali monitor?(cca. 250 EUR)

Hvala za pomoč!

...pismu, sprašujem kot policaj :P

kratos ::

v Muellerjih majo sam se jasper verzije kjer je 1% okvar kar moraš met res nesrečo da se ti pokvari... rrod je odpravljen pri jasper verziji, ce se ti pokvar neses garancijo ti zamenajo.

Na navadnm tv-ju je slika uredu sam xbox 360 zmore velik velik vec kot uredu in ce ze mas xboxa si omisl kasn velik tv in pol grafa ubija.
ampak se pa da igrat na tv-ju cist normalno.

za monitor se mors sam odloct ker ti je bol kul, gledat mors na loclivost, kok ma input laga,... za 250 bos dobil ze kar dobrga.

Za priklop rabs VGA kabl, neki tazga:
http://www.norastran.com/index.php?hv=1...

pazi pa da mas monitor ki ti podpera celo sliko, ker nekateri ti jo raztegnejo ali nardijo crne crte zgorej pa spodej in ti gre velik pixlov v nic.

nejcpirc ::

Ok, na mimovrste sem našel 3 monitorje/tv-je(linki 2 posta višje):

Ločljivost: vsi trije 1920x1080 (Full HD)
Kontrasti: 1000:1, 20.000:1 in 50.000:1 ???
Vhodni priključki:
1.) 1x VGA 1x DVI
2.) 2x HDMI DVI-D D-SUB YPbPr 2x Scart S-Video
3.) VGA DVI (s HDCP)

Kateri je original Xbox priključek, ki ga dobiš že v kompletu(DVI, HDMI, Scart,...)??
Kateri od teh treh monitorjev zgoraj(ali pa kaj podobnega) bi bil najboljša izbira?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejcpirc ()

kratos ::

tale se men zdi se najbol za xboxa 360, presodi sam kater ti je lepsi/bolsi.
http://www.mimovrste.com/artikel/265006...

zdej nevem kerga xboxa bos kupu, arcade, premium al elite ?
Priporocam ti premium. Zraven dobis HDMI izhod (1080p).

nejcpirc ::

Bolj bi prišel v poštev LGjev, ki ima opcijo scart in s-video, da lahko nanj priklopim T2 Tv vmesnik. Če imam recimo samo HDMI vhod, moram spremenit še vmesnik, ki pa pride 2 EUR na mesec več.

Lahko na tega priklopim xbox z navadnim kablom?(ki ga dobim zraven?)
LCD 23" LG M237WD-PZ

kratos ::

da, mislim da ga lahko ker ima 2x priklop za HDMI, zraven pa itak dobis HDMI kabel.

OmegaBlue ::

HDMI jhe samo pri elite kolikor vem, premium je samo composite zraven, vsaj pri mojem.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Mavrik ::

Komponentni + kompozitni, ne sam kompozitni.

Elite pa ma še zraven HDMI in HDMI audio adapter (za optični in činč out)
The truth is rarely pure and never simple.

laught ::

Evo prišo z mullera in gnjavli niso nič edini problem je da niso meli xboxov na zalogi, tak da bom mogo it v četrtek po njega.

mitcho ::

Alo!
Mene pa zanima če ma kdo porihtano Transcode360 ali pa TVersity... jaz mam namreč oba gor in nikakor ne morem usposobit podnapisov. Sem probal že z vsemi Vobsub in FFmpegi pa nič. Pri enem filmu mi je sicer kazalo podnapise ampak to je bilo tudi vse.
Če ima kdo kaki Manual za to bi se priporočal.

Aja, pa še vprašanje za "upgrade" dvdja v okolici MS, MB. Kje najboljše in najceneje?
Hvala in LP, Mitcho

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitcho ()

kratos ::

ce hoces podnapise na filmu jih moras zapect v film, drugace ti ne podpera in ne predvaja podnapisov

mitcho ::

ce hoces podnapise na filmu jih moras zapect v film, drugace ti ne podpera in ne predvaja podnapisov


Nevem če si že slišal za to ... http://tversity.com ampak zgleda da delajo nekaterim, ostali pa imamo težave z prikazom podnapisov.

... ali pa zato http://runtime360.com/projects/ preko katerega lahko v Media Centru na xbox360 gledaš film z podnapisi, ki so v srt formatu. Seveda meni ne uspeva zato sem vprašal.

AapocalypseE ::

laught, si dobil danes nov Xbox? Kakšni problemi glede menjave?

laught ::

Jap dobil sem novega brez težav,kak sem tja prišo je sam račun pogledal pa garancijski list pa mi novega prineso.

kratos ::

mitcho: tega pa nisem vedel, bom precekerou :D
laught: pa si mel flashanga ne ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

laught ::

Ja mel sem odklenjenega.

XxxX ::

A je gdo že mogu updejtat xbox da mu je predvaju XviD filme? Js tole isku pa nnajdm...

Berserker ::

Kaj je že kdo kupil battlefield 1943 koliko pointov pride pa če se že da igrat kr se baje serverji ful sesuvajo.

laught ::

1200 pointov pride baje.

T_F_7 ::

A je gdo že mogu updejtat xbox da mu je predvaju XviD filme? Js tole isku pa nnajdm...

ko zaženeš film ti gre na live in ti updatea.

simnov ::

Mkv 720p sem konvertiral v mp4 720p iz zdaj dela na Xboxu slika je neverjetno lepa.Samo je zato Q6600 potreboval 2h.

AapocalypseE ::

Pol pa res pohvalno, da ne komplicirajo pri Mullerju.
Ma kdo izkušnje z Mimovrste kako je glede tega, če kaj komplicirajo?
««
37 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200155 (77328) radovednik
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110324 (7688) GLAVNI
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627965 (6445) Dr_Andy
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777377 (5079) brecoboy
»

Nakup Xboxa 360

Oddelek: Konzole
322921 (1896) fosil

Več podobnih tem