» »

Plazma ali LED LCD

Plazma ali LED LCD

1
2
»

RejZoR ::

Pa moraš res it čez to proceduro? Je to sploh kje omenjeno v navodilih?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

sennheiser ::

Škodi ne, samo načeloma pri novih plazmah tega strahu da bi se to naredilo ni. Če boš mel pc gor, pa ne vem recimo word odprt... pa 20 ur v eno pisau... tam bi se ti znalo zgor zapečt če ne premikaš. Brez skrbi si jo nastavi tako kot ti ustreza. Itak boš vrjetno tv prej zamenjal, kot ti bo pa šel rakom žvižgat.

gorann ::

krebs11 je izjavil:

Zato pa kupiš LED LCD pa tega ni, jaz če bi še enkrat kupil tv, bi spet vzel led lcd in ne plazme.
LP

no ja, osebno bi potem raje vzel lcd, ce bi dejansko za ta denar dobil isto velikost pa lepso ali vsaj enako sliko

z barvami sem super zadovoljen, probal avatar 720p film, ki je zgledal ze na prejsnem lcd hd ready 94cm samsungu hudo, tu na plazmi je pa neverjetna razlika v prid plazme, kar se barv tice

sprobal uncharted igro-prvi del, spet od oka 30% lepse vse, nisem mogel verjet, brez heca, ne hvalim zato, ker sem kupil plazmo, ampak ker dejansko opazam razliko in se vedno imam v lasti samsunga, tko da pristranski nisem:D

za pc sliko je pa samsung kr precej boljsi


rejz- pravjo, da je fajn it cez to, samo ne vem kolk se bo men dalo cakat-ceprav sem bral priporocila iz leta 2009/2010, verjetno je zdaj kaj drugace


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma, LCD električna poraba (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10654596 (43392) mojbrat
»

Nakup LCD/LED televizije

Oddelek: Kaj kupiti
122000 (1405) AapocalypseE
»

LCD LG ali Philips

Oddelek: Zvok in slika
394633 (4113) Dromar
»

LG 50PK350 PLAZMA TV - ali ima DVB-C?

Oddelek: Kaj kupiti
92641 (2367) whatever
»

Kateri LCD LED TV?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10069301 (55433) seljo

Več podobnih tem