» »

Vse o Xbox 360

Vse o Xbox 360

««
39 / 39
»
»»

Zurbum ::

Bi igral.. a kaj ko mi je merjenje z gamepadom španska vas.


Ma ko se enkrat navadiš gre tekoče, jaz si nemorem več prestavljat igranje z tipkovnico pa miško nekam okorno mi že deluje.


Se popolnoma strinjam :)

mik3y ::

ej kratos zakaj pa bi vzel prvega (xbox)?
Prvi nima vga kabla pa ma 1 mesec gold, drugi pa ma kabel pa 3 mesce gold+ cenejši je.

Lp

Berserker ::

Za TPS zvrst bom rekel da se 100 % lažje igra na gamepadu kot na mišlo + tipkovnico, pač vrjetno je tečno ko moraš kamero pa merjenje opravit z miško , včasih obojno naenkrat, tukaj je pri gamepadu z analogno gobico lažje saj obojno nadzoruješ z palcema kar je precej lažje kot prva varianta, spomnite se kako so nekateri jamrali v GTA4 zaradi kamere pri vožnji, pa tudi merjenje ni potrebno bit tako natačno kot v fps zvrsti.

kratos ::

ej kratos zakaj pa bi vzel prvega (xbox)?
Prvi nima vga kabla pa ma 1 mesec gold, drugi pa ma kabel pa 3 mesce gold+ cenejši je.

Lp


drugi mi deluje bol scammersko...

element ::

Dobr sm se nategnu, naročil sem se na 1 month live gold membership za 1 funt, pa mi je nastavu automatic subscription (vsak mesec je dražje). Normalno, da ne moreš prekinit naročnine prek neta, morš klicat na XboX support očitno. Ta Microsoft Billing mi gre že pošteno na organ.

kratos ::

Dobr sm se nategnu, naročil sem se na 1 month live gold membership za 1 funt, pa mi je nastavu automatic subscription (vsak mesec je dražje). Normalno, da ne moreš prekinit naročnine prek neta, morš klicat na XboX support očitno. Ta Microsoft Billing mi gre že pošteno na organ.

hehe, bi mogu prej prebrat. Drgac pa pomoje je se kaka varjanta da to preklices, prek kakega maila oz. kje drugje.

Master Chief ::

Za TPS zvrst bom rekel da se 100 % lažje igra na gamepadu kot na mišlo + tipkovnico, pač vrjetno je tečno ko moraš kamero pa merjenje opravit z miško , včasih obojno naenkrat, tukaj je pri gamepadu z analogno gobico lažje saj obojno nadzoruješ z palcema kar je precej lažje kot prva varianta, spomnite se kako so nekateri jamrali v GTA4 zaradi kamere pri vožnji, pa tudi merjenje ni potrebno bit tako natačno kot v fps zvrsti.

To preprosto NI res. Ce pa si gor rasto sam z gampedom, pol sploh ne ves kaj je mis in tipkovnca in gaming nasploh.

Berserker ::

Razloži zakaj ni res ? Si igral gta4 na pc-ju si mogel pošteno miš tišat po podlagi da si obrnil kamero. Potem recimo igram battlestation pacific pa pri pilotiranju letala sem pri delanju ostrih zavojev nad gladino vedno strmoglavil v vodo ker sem komajda vlekel miš gor po podlagi da bi se letalo vsaj malo obrnilo na gamepadu se temu z lahkoto izogneš. Seveda sem dolga leta rastel z miško pa tipkovnico pa še danes delno ko me kakšna strategija pritegne ali pa streljačina vendar sem vseeno mnenja da mi gre z gamepadom lažje, dokler boš znal igrat samo z tipkovnico in miško pač neboš poznal tega občutka za igranje z njim. Sicer pa bi kupilo tolk ljudi gow2 zaradi slabega nadzora kot ti misiš.

simnov ::

Igre , ki se jih do zdaj obrnu na Xbox 360

Battlefield Bad Company
Halo Wars
Terminator Salvation

ialexxb ::

Jaz sem danes v Müllerju na Rudniku (Supernova) kupil moj drugi Xbox 360 in moram reči, da je nova serija Jasper dosti tišja od Falcona, kljub temu pa so spremenjeni nekateri detajli po zunanjosti ostalo je popolnoma ostalo enako. Priporočam vam nakup v Müllerju (če se karkoli pokvari na konzoli vam jo zamenjajo in ne komplicirajo), saj je garancijska doba 36 mesecev, medtem ko je v Comshopu, BigBangu ... 24 mesecev.

AapocalypseE ::

Mene pa zanima, če je velika razlika v sliki, ko je xbox priklopljen na LCD TV z VGA kablom ali HDMI kablom?

simnov ::

Ni razlike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

Berserker ::

Jaz bi vprašal če se da v comshopu dobit naročnino za LIVE pa M$ točke ?

laught ::

ja se da.

lowac ::

Skubaduba :: 21. jul 2009, 09:45:05
citiraj

* #

V Mullerju imajo sedaj pošiljko XBOX360 konzol (MFD letošnji) ter so seveda Jasperji. Bodi pozoren, da ni MFD slučajno že mesec 05 ali 06 2009, ker imajo že nove Liteon pogone, ki se zaenkrat ne dajo "odklent" ;)

///
??? Že od decembra (natančneje od 26.12) se da popolnoma normalno odklenit tudi Lite-On, tako da nevem kaj govoriš bedarije.

lowac ::

Mene pa zanima, če je velika razlika v sliki, ko je xbox priklopljen na LCD TV z VGA kablom ali HDMI kablom?

Ni razlike.


Ah lepo te prosim ne se šalit no? Do sedaj sem imel tri LCD TV-je.
Prvi je bil Phillips 32'' HD ready
Drugi je bil Phillips 37'' Full HD
Sedaj pa sem kupil SONY Bravia 3 40'' KDL5500 Full HD.
Že na 32'' sem poskusil enkrat priključit z VGA kablom oz. takorekoč S-Video in je blo za ZBRUHAT!
Slika je bila 100x slabša kot pa na navadnem CRT TV-ju.
Druga stvar je pa RGB, namesto S-Video.. Samo še vseeno se ne more primerjati z HDMI.
Če že imaš LCD in konzolo z HDMI priklopi, boš pa ja HDMI uporabil, ane?
In naj vam povem da neke očitne razlike (oziroma se je od 3 metrov ne vidi) med HD Ready in Full HD ni.
Ne pri X360 in ne pri gledanju 1080p in 720p filmov s WD TV HD media predvajalnikom.
LP

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Em zakaj moraš vse to tako povdarit, kaj nemoreš z normalno pisavo pisat.

lowac ::

Navajen sem iz trackerjev ter forumov, da skoraj vedno ko citiram koga, napišem odgovor z BOLD, da se bolje vidi kaj sem napisal jaz in kaj kdo drug. To zame ni samo "poudarjanje"..
Če te pa to tako moti, potem pa napiši administratorjem prošnjo naj ukinejo vse oblike pisav pa bo rešeno.

LP in lahko noč

Skubaduba ::

Navajen sem iz trackerjev ter forumov, da skoraj vedno ko citiram koga, napišem odgovor z BOLD, da se bolje vidi kaj sem napisal jaz in kaj kdo drug. To zame ni samo "poudarjanje"..
Če te pa to tako moti, potem pa napiši administratorjem prošnjo naj ukinejo vse oblike pisav pa bo rešeno.

LP in lahko noč


Če se ne spoznaš na zadeve, bodi raje tiho ;). Da ti malo pomagam:

It seems that consoles manufactured from June onwards have the 83850C LiteOns...

lowac ::

Aja ti si mislil "nove" kot že drugo verzijo Lite-On pogonov.. Vzamem besede nazaj :)
Ah to bo še kakšen teden ali pa dva minilo preden bodo spet te znali modificirat.
LP

c3p0 ::

Pri nas še jih ni.

Berserker ::

Konec leta bo zunaj forza3 kako se vam zdi , bo boljša od gt5 ?

GLAVNI ::

Ne, ne bo.

XsenO ::

Fanboys 4tw :))
1 + 1 = 1

AapocalypseE ::

GLAVNI ::

XsenO ::

Lol pol postavk je TBA + o številu avtov pa tudi ni še 100% dorečeno.
Lej sej ne rečem, da bo GT5 govno, toda ne moreš trditi, da bo "konkurenčni" izdelek govno naparam temu, če ne en ne drug nista še zunaj.
1 + 1 = 1

GLAVNI ::

Sej boš prej ko slej vido, kdo ima prav.

Berserker ::

O a je katera forza kdaj razočarala ti je niti probl nisi pa kr nekaj nabijaš. Ta spisek je pa kr nekaj. Bo ja 800 avtov, ampak pri forzi jih boš tistih 400 -500 lahko predelal, prefarbal,... Me zanima če bo gt5 imel sploh razbijalni model.

GLAVNI ::

Sem špilal Forzo in mi ni bila všeč. Fizika mi je čist mim. Livery editor moram pohvalit. Sicer pa pri Forzi ne čutim tistega pravega duha kot pri GT5. Pa tudi fantje pri Turn10 so preveč narcisoidni, medtem ko PD nikoli ne napada konkurentov, kot to dela Turn10. Glede poškodbenega modela, če bi gledal letošnji E3 trailer od GT5, bi videl, da je na WRC Imprezi bil poškodbeni model. Kazunori Yamauchi je perfekcionist, in je povedal, da če bo poškodbeni model, bo takšen kot mora biti, drugače nekega površnega nima niti smisla dajati noter. Spremljam to zadevo kar redno, tako na GTPlanetu kot Forzicentral, in takih narcisov kot so forzovci še nisem videl. Za čisto vsako stvar se primerjajo z gt5 in napadajo. Fantje pri GTP so veliko bolj dorasli in dopuščajo tudi debato o FM3, medtem ko pri forzacentral skoraj vsako temo o gt5 zbombardirajo, kako je FM3 bolša in oh in sploh.

Zdaj pa me spluvaje, itak mi je vseeno.

XsenO ::

Aha torej ker so fanboy bolj trčeni bo igra slabša? Izjemna logika. Anyway nimam rad dirkačin tako da BMK katero bo boljša.
1 + 1 = 1

GLAVNI ::

Nisem trdil, da bo zaradi tega slabša. Sicer je pa "slabo" itak relativno subjektiven pojem.

XsenO ::

Jaz vseeno raje rečem, počakamo pa bomo vidli kaj dobimo. Do izida in stestiranja obeh je itak vse prazno natolcevanje fanov iz obeh strani.
1 + 1 = 1

GLAVNI ::

Se strinjam. Izid FM3 je znan, pozno oktobra, medtem ko uradnega izida za GT5 še ni, predvideva pa se, da bi naj prišel nekje v sredini decembra.

matija14 ::

Da ne omenim da bota prišli 2 Forzi ven(no, Forza 2 je že zunaj), medtem ko enga GT-ja niso spacali skup...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matija14 ()

Berserker ::

Da ne omenim da bota prišli 2 Forzi ven(no, Forza 2 je že zunaj), medtem ko enga GT-ja niso spacali skup...


Se ti šališ ? 8-O:))

laught ::

Da ne omenim da bota prišli 2 Forzi ven(no, Forza 2 je že zunaj), medtem ko enga GT-ja niso spacali skup...


Se ti šališ ? 8-O:))

Ja se pa ma prav gt 5 samo pacajo in se menijo ko neke stare ome,kolkrat so že rekli da je naret bla bla bla.pa da ga lahko dajo takoj na police ker je naret sam kao ga ful detajlirajo...nakoncu bo pa itak isto ko z duke nukem al pa bo isti shit ko gt5 prologue.

GLAVNI ::

Shit ko gt5p? Pa se poslušaš ti? Ta prologue bi lahko bila tudi samostojna igra, če ga primerjaš s shitom kot je nfs. Na GT5 se dela 5 let, 120 ljudi, za en avto potrebujejo 6 mesecev, in nimajo prek polovice fantasy prog, kot ima to FM3. Rajši imam, da si vzamejo ekstra čas in naredijo igro spodobno igranja. Še dandanes se ne naveličam igranja GT5p, online eventi se vedno znova novi ponavljajo, da ne govorim o perfektem načinu optimiziranja avtomobila, moč, teža, toe, damper, abs, tc, gear ratio, angle, springs ... Nekateri forza fani so že priznali, da bi novi Forzi bolj pasal naslov Real Forza Motorosport 2, kajti nič novega, kot boljša grafika od dvojke.

laught ::

daj glej trojke še zunaj ni pa fantazirate vsi.itak pa vsi vemo da bo gt5 ,gt5p z več avtami pa progami.

GLAVNI ::

Še mariskaj več kot to.

Berserker ::

Glavni preveč hvališ GT5, glej dozaj še dobene forze niso zajebali pa jo kurcaš, huje od NFS., forza ima dobri vozni model pa vse ostalo, vlada bojo pri gt5 vse popravli kar pri forzi niso uspeli dodat, oz še bolj dodelali igro. Sej če bi forzo delali 5 let bi ziher bla še bolj Uber kot ti praviš za GT5.

XsenO ::

Kot sem že rekel fanboy 4tw :))
1 + 1 = 1

GLAVNI ::

Oh yeaaah.

Mavrik ::

Čist dost bo tole. Ne samo da je tema postala nepregledna in prevelika, vam vztrajno uspeva se ne držat pravil tega foruma.

Od zdaj naprej prosim odprite ločene teme za posamezne probleme.
The truth is rarely pure and never simple.
««
39 / 39
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200127 (77300) radovednik
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110322 (7686) GLAVNI
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627960 (6440) Dr_Andy
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777375 (5077) brecoboy
»

Nakup Xboxa 360

Oddelek: Konzole
322921 (1896) fosil

Več podobnih tem