» »

Vse o Xbox 360

Vse o Xbox 360

««
2 / 39
»»

destroyer2k ::

kimbo

Ah se imajo dosti teh for. Recimo ko je prišel ps3 so tudi eni naredili to, ampak za wii je bilo najbolše ker se en otrok joko ko je to videl, ker on pa ni dobil wii=)

kimbo ::

Če mam HD Ready tv pole nebom imeu slike na 1080p al kako ?, kr zdej mi pa res ni nč vč jasno.

destroyer2k ::

kimbo

Ne. HD ready pomeni da nima 1080p pozabil sem koliko dejanska resolucija je, če pa piše FullHD to pa pomeni da podpira 1080p.

BigFoot ::

^ HD ready TVje imajo resolucijo 1366x768, s tem da ponavadi podpirajo 720p in 1080i.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

kimbo ::

ne nimam full hd, vendar na nalepki, ki je nalepljena na tv-ju piše 1080P input.

Na igraš piše 480p, 720p in 1080i katera resolucija bo potem prava za moj tv?

Hvala vsem

LuGi ::

dashboard lahk das na 1080p ampak spil se bo zagnal v 720p ali 1080i najverjetneje. Je pa tudi par iger na 1080p..na pamet nevem ktarea :)

kimbo ::

aha pole če prav razumem so vse ali večina iger 480p, 720p in 1080i . 1080p jih ni.

destroyer2k ::

kimbo

Ne narobe si razumel nobena igra ni v 480p ampak večino jih je v 720p in se potem upscale uporablja za povečanje resolucije, ampak so pa izjeme kot je grand turismo 5 kjer rendira vse v 1080p in samo downscale uporablja za nižje resolucije.

Tomson ::

Če imaš HD Ready TV in Xbox360, je najbolje nastavit vse skupaj na 720p.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

c3p0 ::

M$ je dal razvijalcem iger pogoj, da morajo vse biti vsaj 720p pri 4xAA.

Tomson ::

Ampak kolikor vem je Xbox360 zmožen prikazat le 720p in ne 1080p, če pa je še TV HDReady (720p), pa sploh ni nobene razlike med 720p/1080p virom ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

lol123 ::

A ve kdo kako trgovino k ma dost x360 iger? K tega novga x360 elite še ni možn odklenit in še nebo za kak mesec ali več ... Zato rabim par orginalov da vsaj neki igram :D za1x mam gta4 (dela brezhibno, ceprav so nekati govorili da jim mal lagira na x360), rabu pa bi še kak dobr špil za 2 playerja ... Tko da pls povejte par dobrih iger za 2 playerja (ne online!) in še kak link od kake slo trgovine k ma velik x360 iger.

Tomson ::

Tukaj ali tukaj ...

Drugače pa nekaj jih ima BigBang Mega in HarveyNorman ampak je izbira bolj skromna ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kimbo ::

na drugem linku, na vrhu strani pod WOTAM.COM piše " Waste of Time and Money ".

Kaj hočejo s tem povedat ??

LuGi ::

A ve kdo kako trgovino k ma dost x360 iger? K tega novga x360 elite še ni možn odklenit in še nebo za kak mesec ali več ... Zato rabim par orginalov da vsaj neki igram :D za1x mam gta4 (dela brezhibno, ceprav so nekati govorili da jim mal lagira na x360), rabu pa bi še kak dobr špil za 2 playerja ... Tko da pls povejte par dobrih iger za 2 playerja (ne online!) in še kak link od kake slo trgovine k ma velik x360 iger.


Veš da se da..razen ce imas smolo in si dobil BENQ-LITEON(In ne noben ne ve kdaj bo mozen odklep..tist ki ti je povedal 1-2 mesca govori buče.)

Popravek: Nisem videl da si napisal mesec ali več :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

elasto_mania ::

na drugem linku, na vrhu strani pod WOTAM.COM piše " Waste of Time and Money ".

Kaj hočejo s tem povedat ??

Najverjetneje kot za cigarete. To je opozorilo, da če človek postane odvisen od igre ne more tožit njhi ker so bili obveščeni.

llamma ::

Še moj prispevek (prvi na slotech).

Imel sem xbox360, pa sem ga prodal. Sicer odlična zadeva, dokler ne kloni RROD(lučka smrti).
Zatem sem kupil še Wii, ga tudi prodal, da sem odplačal kazen za prometni prekršek, zdaj pa razmišljam o nakupu PS3. Zelo mi je žal, da sem 360ko prodal, ampak kaj čmo, tako je življenje. :)

Glede nakupa pri nas je takole: Poskusi najti kakšnega na bolhi, ki omogoča igranje varnostnih kopij(beri kakor hočeš), ima garancijo vsaj 1 leto, pa da zraven že dobiš kakšno igro. Mora biti pa obvezno Premium, če ne celo Elite, ker Core ali pa Arcade je največja neumnost, kar obstaja. Kabel, ki ga dobiš zraven, lahko uporabiš za igranje na lcd tv(hd) ali pa na običajnem tv sprejemniku.
Vsekakor se ti ne bo zgodilo, da boš stvar prinesel domov, pa ne boš imel kam priklopiti.
Sam sem si dokupil še dvi kabel in ga priklopil na 22" lcd, pa še na računalniške zvočnike ... rezultat= čista desetka. Več nisem nikoli potreboval.
Poskusi dokupiti še kakšen žični kontroler, če se ti ne da polniti baterij, kabel pa itak ni tako moteč(in te niti ne bremza pri oddaljenosti od tv, saj je dolg kar 3m).
Igre lahko najameš na igromatu(išči z googleom), v tujini pa jih lahko tudi kar poceni kupiš.

Skratka, če moja konzola ne bi 2krat podlegla rrod-ju, bi bil še vedno ponosni lastnik 360ke. Tako pa bom prešaltal na ps3, upam, da že naslednji mesec. Še vedno pa obstaja možnost, da se odločim za Elite, če res drži, da z to verzijo ni problemov(pa še hdmi ima).

Lep pozdrav vsem, :D
P.S. ... ne me takoj napast, ker sem nov. :P

kimbo ::

Gre zaupat tim prodajalcem, ki prodajajo sflešane xboxe na bolhi, da ne kupiš "mačka v žaklju" ? in s kje dobijo to robo?

p.s: je za priklop konzole na lcd tv dober najcenejši hdmi/hdmi kabl?

mtosev ::

Jutri dobim Samsung D162D. Does that ring a bell? :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kimbo ::

za 14 EUR

Bramac ^^ ::

Sam sem si dokupil še dvi kabel in ga priklopil na 22" lcd, pa še na računalniške zvočnike ... rezultat= čista desetka. Več nisem nikoli potreboval.


A to si se zatipkal al si dejansko mislil DVI? (ker bi rabu neki takga :) )

Zgodovina sprememb…

llamma ::

@kimbo... sam zaupam določenemu prodajalcu, ki mi je zamenjal konzolo, ko se je pokvarila, mi jo še brezplačno flashal, tako, da slava mu. :)

@bramac ... ja, my bad... imel sem vga kabel(ki bi ga lahko preklopil tudi na dvi,ampak nevem, kako bi izpadlo potem)... http://www.bolha.com/oglas1774513/xbox-...! <--tukaj ga boš našel, slika je na lcdju res zakon, razlika med hd tv in računalniškim lcd monitorjem ni velika, sploh če si kupiš pravi kabel. Stalo me je pa vse skupaj okoli 30€... še tisti kabli za zvočnike pa ene malenkosti. Je treba res pazit, kaj kupiš.

droid ::

Je možno na xbox360 arcade priklopiti zunanji usb disk in če, kateri filesistem podpira?

Mavrik ::

Da, s tem da ga lahko uporabljaš samo kot vir za multimedijske vsebine. Torej ne moreš ta shranjevati ne iger, ne downloadov, in podobnega.

Prepozna pa mislim da samo FAT32.
The truth is rarely pure and never simple.

llamma ::

hmm.. xbox zdej že predvaja avi datoteke ane? No, če je zadnji update gor, mislim. Ker meni ni dovolil, da se povežem z liveom in ga nadgradim, ker so mi banali konzolo. :)

LuGi ::

Predvaja. Probaj alternativo :) http://forums.maxconsole.net/showthread...

lol123 ::

A ve kdo mogoč kje se da dobit gamepad za x360 in to v kakšnem tednu ali še hitreje ... Ker na mimovrste rabijo približn 14 dni in so mi rekli da ga verjetno dobijo 2 dni pozneje kot bi ga jaz rabil ...

No če kdo ve kje se ga da dobit naj pls da link (najboljše če je na kabl k je pol tko drag kt wireless, ampak tud wireless bo ok).

Mavrik ::

Greš v Muller, pograbiš en gamepad, plačaš in greš domov.
The truth is rarely pure and never simple.

llamma ::

Meni osebno je wired kabel boljši, saj nikoli ne igram iz druge strani stanovanja, tako, da me tisti kabel res ne ovira, pa še baterij ni treba menjati:) + lažji in cenejši je :) to pa še ni vse... še na pcju se ga lahko uporablja, tako da, kaj čš lepšga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: llamma ()

Mavrik ::

Hja, eni pač nočemo kabla ko se nam mota pod nogami ;) Še posebej če špilaš s kolegi pa se padi menjavajo. Itak je že absolutno preveč kablovja okoli AV naprav tam.
The truth is rarely pure and never simple.

llamma ::

Ja, to je tudi res... ampak sej smo navajeni še iz časov ps one in ps2 :) Ravno danes grem do sestrične ukrast ps2, ki ga ne uporablja, sam pa potrebujem nekaj, dokler ne dobim 360ke ali ps3. Škoda ker ima samo razne rachet and clank tipe iger:)

Vantage ::

A ve kdo mogoč kje se da dobit gamepad za x360 in to v kakšnem tednu ali še hitreje ... Ker na mimovrste rabijo približn 14 dni in so mi rekli da ga verjetno dobijo 2 dni pozneje kot bi ga jaz rabil ...

No če kdo ve kje se ga da dobit naj pls da link (najboljše če je na kabl k je pol tko drag kt wireless, ampak tud wireless bo ok).


www.gameplay.com , 10€ cenejsi kkt pri nas, postnina 3.97€ pa se dobis ga v treh od stirih delovnih dneh.

llamma ::

Vantage... pa se splača kupit tam vse stvari? Mislim, glede poštnine, kako je kaj s tem?

oberskitona ::

Nekaj me zanima imel se m v načrtu nakup ps2 kao za uporabo namesto divx playera po nekaj prebranih postih sem ugotovil da če je nekako tako da je skoraj bolje da vzamem xbox in sem nadaljeval raziskovanje in ugotovil da se mi bolj splača xbox360 saj nekako za starega glih ni nekih iger sedaj me pa zanima kajşe bolj cenovno izplača ps3 ali xbox 360 glede na razmerje kaj dobiš za svoj denar saj sem prebral post pa se vseeno krešejo mnenja glede teh lučk smrti pa to.

Glavno vprašanje ali se da softmodat zadeva pa me zanima če je to potrebno dat nekomu spet 50ali več evrov ali je to kao neka fora naredi si sam?

llamma ::

50€ pa maš spodoben dvd player od philipsa, ki se ga da še super nadgradit... to mam jst:)

lol123 ::

www.gameplay.com , 10€ cenejsi kkt pri nas, postnina 3.97€ pa se dobis ga v treh od stirih delovnih dneh.


No ja tist k ma kabl sploh ni cenejsi saj stane 20funtov kaj pa je neki takega kot 30evrov ... Wireless je edin za kakšnih 10€ cenejši ...

Pa kok sem videl na strani moreš vnaprej plačati ... Bi bilo veliko bolše če bi lahko plačal ob prejemu.

Popravi me če se motim.

Mavrik ::

Vantage... pa se splača kupit tam vse stvari? Mislim, glede poštnine, kako je kaj s tem?


Gameplay je kul trgovina. Jaz tam kupujem praktično vse špile za 360ko... dostava je v roku treh do štirih dni (kar je žalostno, saj ponavadi tolko rabijo naše trgovine), stvari so cenejše, še posebej kaki malo bolj starejši špili.
The truth is rarely pure and never simple.

Vantage ::

Vantage... pa se splača kupit tam vse stvari? Mislim, glede poštnine, kako je kaj s tem?


Definitivno se splaca, zaloga velika, cene ugodne. Za PES 2008 in wireless kontroler sem dal sem 47,98 funta kar je 60 ojrof, s postnino vred 63 ojra, pri nas igra stane 60 ojrof + kontroler najman 45 ojrof, do the math. Glede postnine je pa tak, pride te 2,95 funta oz. 3,68 ojra in ti jo obracunajo ob nakupu, to se pravi da posljejo k nam kot navadno posto, da ti nasi ne morejeo vec trgat postnine. Kot sem ze napisal posiljka pride v treh do stirih delovnih dneh, sam nakup pa ne sme biti tezji od 1kg, ker drugace ne posljejo overseas. Placat pac mores s kartico (Visa, Mastercard, Maestro...). Aja placilo ti odtegnejo komaj takrat, ko je posiljka prisla v Slovenijo in ne takoj.

lol123 ::

Eno vprašanje ... Lahko preko kakšnega kabla preneseš filme, muzko, slike itd. na X360 Elite (placa ma na disku itq več kt dovol)?

kimbo ::

lol123 mislim da ne

A je biu ta tedn kdo v mullerj-u, kakšna je zaloga xbox-ov, predvsem me zanima arcade in premium.

Mavrik ::

Eno vprašanje ... Lahko preko kakšnega kabla preneseš filme, muzko, slike itd. na X360 Elite (placa ma na disku itq več kt dovol)?


Ne da se.
The truth is rarely pure and never simple.

matija14 ::

ČE kupim tale kabel, kam naj priklopim una 2 cincha-rdeč, bel da bom sploh mel kje zvok:
 fff

fff

c3p0 ::

Kupiš še adapter 2x chinch -> mini jack in daš npr. v zvočno. Zraven nekaterih kablov je že priložen.

Mavrik ::

ČE kupim tale kabel, kam naj priklopim una 2 cincha-rdeč, bel da bom sploh mel kje zvok:


V zvočnike? Dobiš činč -> ženska banana pretvornik in noter normalno štekaš računalniške zvočnike.
The truth is rarely pure and never simple.

matija14 ::

Ok..pol lahk s tistim pretvornikom priklopim v vhod na zvočnikih, ki je namenjen za slušalke?
Kolk kej pretvorniki stanejo, jih majo npr. v BigBangu, al ga celo zraven kabla dobim?

edit: A je to to, kar rabim: http://www.mimovrste.com/artikel/114004...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matija14 ()

lol123 ::

A je sploh kako možno dobit muzko, video ali kaj podobnega na x360?

destroyer2k ::

lol123

Kako to misliš? Če misliš če lahko to predvajaš ja lahko lahko preko cd-ja ali dvd-ja ali pa preko usb. Če pa misliš direkt na disk potem pa moreš plačati za kakšno glasbo ali filem. Nekateri video posnetki pa so free.

Mavrik ::

A je sploh kako možno dobit muzko, video ali kaj podobnega na x360?


-- V pogon vtakneš DVD/CD
-- Streamaš z računalnika preko mreže
-- v USB port štekaš USB ključ/eksterni disk
The truth is rarely pure and never simple.

hyphh ::

Se zanimam za nakup Xbox 360 pa me zanima, kako se zadeva obnese v praksi v navezi z kakšnim LCD monitorjem (V mojem primeru Nec 20WGX2 Pro). Recimo, se pozna kaj na kvaliteti slike v primerjavi z HDTVjem? Prosim tudi za kakšne nasvete, kaj vse bi potreboval da bi stično zadevo usposobil.

matija14 ::

A je najdu mogoče kdo še cenejši XBOX360 to VGA adapter,kot na playgame?
««
2 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200155 (77328) radovednik
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110324 (7688) GLAVNI
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627965 (6445) Dr_Andy
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777378 (5080) brecoboy
»

Nakup Xboxa 360

Oddelek: Konzole
322921 (1896) fosil

Več podobnih tem