» »

Vse o Xbox 360

Vse o Xbox 360

««
38 / 39
»»

GoldRakun ::

ce hoces podnapise na filmu jih moras zapect v film, drugace ti ne podpera in ne predvaja podnapisov


Nevem če si že slišal za to ... http://tversity.com ampak zgleda da delajo nekaterim, ostali pa imamo težave z prikazom podnapisov.

... ali pa zato http://runtime360.com/projects/ preko katerega lahko v Media Centru na xbox360 gledaš film z podnapisi, ki so v srt formatu. Seveda meni ne uspeva zato sem vprašal.

Na PS3 preverjeno NE dela s podnapisi(sem tudi sam hotel usposobiti).
Probaj s kakim programom ki je namenjen samp za stremanje na XBOX

XxxX ::

Dej, a mi pove gdo kako se zapeče podnapise direkt na film?

Berserker ::

Prosim naj mi kdo pove kje bi lahko dobil M$ točke v mariboru, v mullerju jih skoraj nimajo drugje pa ne poznam. Iščem paket 2100 točk in ne 4000. Prav tako me zanima kje in kako bi dobil celoletno naročnino za LIVE.

destroyer2k ::

tr33k

mimovrste, joker...

T_F_7 ::

Berserker ::

Hvala za linke ampak jaz sem prosil za maribor ne UK po možnosti nič prek pošte ker me nikoli ni zjutraj doma popoldne je pa pošta zaprta.

AapocalypseE ::

Popoldan je pošta zaprta? Dela do 18.00 kolko vem...

DeniisD ::

Hvala za linke ampak jaz sem prosil za maribor ne UK po možnosti nič prek pošte ker me nikoli ni zjutraj doma popoldne je pa pošta zaprta.



tr33k idi pogledat v comtrona v europarku, tam majo stvari za xboxa, mogoče boš tam našo!

LP!

Berserker ::

Popoldan je pošta zaprta? Dela do 18.00 kolko vem...


Če si v mestu je res ampak jaz stanujem na podeželju in pri nas imajo pošto samo do 14 00.

AapocalypseE ::

Jaz nisem v mestu in majo do 18.00 odprto. Mate neko čudno podeželje to :|

Zgodovina sprememb…

simnov ::

Dej, a mi pove gdo kako se zapeče podnapise direkt na film?


Z temle programom Avs Video Converter

Advanced/subpicture/track in izbereš podnapise.

mik3y ::

Jaz pa sem zainteresiran za kupit tale xbox: http://www.bolha.com/oglas383102918/-no...

Je premium, 60gb čist zadost, nov in poceni.
Če je že kdo kupil od njega oz misli da se splača naj pove plz :)

Lp

mik3y ::

sorry for double post..

gledal sem tudi tega: http://www.bolha.com/oglas382813414/xbo...

se ta bolj splača kot oni ali je vseeno in je razlika le v ceni?

tnx

XxxX ::

Js mam tazga... Kupu sm ga pred kšnim tednom in sm čis navdušen. Najbol je tale nov NXE k loh inštaleraš na hardrive in pol je ful tišji pa mn se greje...

alsl ::

Kaj zvok potuje tudi po HDMI kablu ali ga je potrebno speljati po činčih do TVja ?

destroyer2k ::

alsl

Da zvok tudi potuje preko HDMI.

Skubaduba ::

Jaz pa sem zainteresiran za kupit tale xbox: http://www.bolha.com/oglas383102918/-no...

Je premium, 60gb čist zadost, nov in poceni.
Če je že kdo kupil od njega oz misli da se splača naj pove plz :)

Lp


Pejte raje sam kupt konzolo v Muellerja pa pol dej odklenit.

mik3y ::

Jaz pa sem zainteresiran za kupit tale xbox: http://www.bolha.com/oglas383102918/-no...

Je premium, 60gb čist zadost, nov in poceni.
Če je že kdo kupil od njega oz misli da se splača naj pove plz :)

Lp


Pejte raje sam kupt konzolo v Muellerja pa pol dej odklenit.


A ni vseeno? V mullerju pride 200€ pol daš 40-50€ za odklenit pa še plus kabli pa to....

Kak pa ima lahko xbox, ki ga tip prodaja garancijo, če je odklenjen? Ta garancija je na njega la kak?

Lp

T_F_7 ::

uni ta prvi ma xtreme 1.6 zato je boljši ta prvi, pro stane 240€, odklep 20-30€, garancija je pa tista od M$. opazil sem, da je naš 'kolega' močno spustil ceno in nudi tudi 3 letno garancijo, njegovo seveda, če se spomnite je biu včasih zelo drag..

Skubaduba ::

Jaz pa sem zainteresiran za kupit tale xbox: http://www.bolha.com/oglas383102918/-no...

Je premium, 60gb čist zadost, nov in poceni.
Če je že kdo kupil od njega oz misli da se splača naj pove plz :)

Lp


Pejte raje sam kupt konzolo v Muellerja pa pol dej odklenit.


A ni vseeno? V mullerju pride 200€ pol daš 40-50€ za odklenit pa še plus kabli pa to....

Kak pa ima lahko xbox, ki ga tip prodaja garancijo, če je odklenjen? Ta garancija je na njega la kak?

Lp


Tiste kable dobiš itak v paketu, bolje da ti nabaviš sam XBOX360 v Muellerju (imaš svoj račun), daš 30 € za odklep, če kej crkne imaš pa garancijo v Muellerju ;).

Kolega je bil "primoran" spustiti cene zaradi "tržišča" ;)

T_F_7 ::

Kolega je bil "primoran" spustiti cene zaradi "tržišča" ;)
je pa celo postal cenejši od konkurence, se je spreobrnil...

mik3y ::

aha, ok bom pol v mullerju kupil... Kkašno verzijo pa prodajajo? falcon ali jasper pa če 1.6?

Tnx,
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mik3y ()

Skubaduba ::

aha, ok bom pol v mullerju kupil... Kkašno verzijo pa prodajajo? falcon ali jasper pa če 1.6?

Tnx,
Lp


Na bo MFD date letošćnji, pa poglej napajanje (Jasper ima 12.1A, tastari imajo mislim da 15,?A). Za flashanje pa imaš tukaj ;) http://www.bolha.com/oglas382980168/xbo...

mik3y ::

Ojoj, Ljubljana :o
Jaz sem na drugem koncu Slovenije :D

AapocalypseE ::

Glej samo, da je 12.1A.
Glede flashanja pa menda ni ta edini a ne da? Poglej še malo druge oglase, če pa ne bo nobenega v tvoji bližini pa se malo z avtomobilom zapelješ pa je.

Berserker ::

Ma v celju se najde polno folka ko odklepa xboxe pa na ptuju.

drvo ::

Zdravo!

Imam eno težavo, kar naenkrat mi DVD pogon več noče zaznati iger in FIlmov na dvd-jih. Pogon verjetno ni pokvarjen, saj mi glasbo na cd-jih poganja normalno. Pri zagonu iger pa se muči da bi zagnal dvd a ga očitno ne zazna. Poskusil sem z čistilnim cd-jem če bi bil slučajno kriv laser pa ni pomagalo. Xbox je star cca 1 leto in modificiran. Ima mogoče kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo narobe? Težava se je pojavila naenkrat, malo preden se je pojavila sem igral igro ko pa sem naslednjič prižgal xbox pa ne gre in ne gre.

Zurbum ::

Hm, a je isti laser za CDje in DVDje? Če ni, je verjetno to vzrok.

c3p0 ::

Ni isti, čisto možno da je DVD laser fuč.

drvo ::

Verjetno je res to, če sta različna laserja, ker je bila glasba res na CD-ju ostalo pa na dvd-jih.

Torej, zdaj je verjetno najbolje da probam uveljavit garancijo pa upat da uspe? Baje, da pri Mullerju ne komplicirajo glede tega? Ima kdo že izkušnje?

ialexxb ::

Sam si lastim že eno leto Xbox-a 360 Premium 20 GB, sedaj pa mislim kupiti Premium 60 GB Jasper. Vem, da je bilo že veliko napisano glede Mullerja (prebral zadnje tri strani), vendar me zanima trenutna cena Premium Jasperja, saj sem v tujini, njihova internetna stran je pa totalka. Naj bi se govorilo že o novi seriji v letu 2010, mogoče kdo kaj ve o tem več povedat? Hvala in LP!

Berserker ::

Cena v mullerju je 239 € jasper verzija.

Skubaduba ::

Verjetno je res to, če sta različna laserja, ker je bila glasba res na CD-ju ostalo pa na dvd-jih.

Torej, zdaj je verjetno najbolje da probam uveljavit garancijo pa upat da uspe? Baje, da pri Mullerju ne komplicirajo glede tega? Ima kdo že izkušnje?


V Mullerju nič ne komplicirajo, samo prej preveri če imajo konzole na zalogi. Drugače pa ti je šla optika u "franže".

lp

Skubaduba ::

V Mullerju imajo sedaj pošiljko XBOX360 konzol (MFD letošnji) ter so seveda Jasperji. Bodi pozoren, da ni MFD slučajno že mesec 05 ali 06 2009, ker imajo že nove Liteon pogone, ki se zaenkrat ne dajo "odklent" ;)

drvo ::

Res ni bilo nobenega problema. Tip je malo pogledal konzolo pa dal novo. Brez kakršnega koli teženja.

Berserker ::

Jap v mullerju so očitno navajeni tega pa dajo kr novega v BB bi ziher komplicirali nazadnje ti peljali na servis pol pa komaj čez 1 mesec ali dva dobiš nazaj pa še to komaj delujiočega.

dinozaver7 ::

Hjao, meni je pa na xboxu crknil dvd pogon, ne zazna več iger. Kupljen pa je v BB :S Upam, da ne bodo kaj komplicirali, xbox je namreč flashan..
:P

mik3y ::

Zaj pa se odločam med tema dvema:
http://www.bolha.com/oglas383049089/-no...

in

http://www.bolha.com/oglas383001724/xbo...

Eden je za 6€ dražji in NIMA VGA kabla, ki ga bom potreboval... oni cenejši ga pa ma... poglejte plis malo pod opis (oba2 sta čisto ista, povejte če še kaj najdete)

Hvala za odgovore
Lp

kratos ::

jaz bi vzel tistga za 275 € ker mi deluje prodajalc bol posten in tut bol zaneslivo semizdi.

ps: zakaj mi **** admini brisete poste ?

Berserker ::

Kaj igra še kdo kaj gearse 2 prek neta ?

OmegaBlue ::

Bi igral.. a kaj ko mi je merjenje z gamepadom španska vas.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Master Chief ::

Bi igral.. a kaj ko mi je merjenje z gamepadom španska vas.

Za sebe bi tud to lahk reko. Je ql za single, za multiplayer pa g33kamo kr na pc z misko in tipk. Jesen pa bo kr velika, nov HALO :D pa se enih par blokbusterjev bo za 360. MW2 bom mel pa na pc, ni ekskluziva, hehe.

Berserker ::

Bi igral.. a kaj ko mi je merjenje z gamepadom španska vas.


Ma ko se enkrat navadiš gre tekoče, jaz si nemorem več prestavljat igranje z tipkovnico pa miško nekam okorno mi že deluje.

OmegaBlue ::

Meh problem je v tem da sem šel Halo3 so me že na začetku prvega levela zaklali, kar ti malo vzame samozavest ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Berserker ::

Ja sej tudi mene je skoraj odvrnilo od igranja ko v perfect dark zero nisem nikogar zadel pa skozi umiral. Vendar je tretjeosebne streljačine precej bolje in lažje igrat kot prvoosebne.

AapocalypseE ::

Meni je že pri nekaterih tretjeosebnih igrah okorno igrat z gamepadom, kaj šele prvoosebne.

Berserker ::

Potem pa se vrjetno še nisi navadil ali ti preprosto ne gre lahko pa tudi da to ni tvoja zvrst.

Upam da ne boš to razumel kot žaljivo.

OmegaBlue ::

Mah, recmo Fable 2, DMC4 kak GTA4 in ninja gaiden 2 se super igra, samo ko sem probal battlefield... je merjnje zelo.. sunkovito manjka tista finesa z miško.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kratos ::

sej se navadis, isto je blo ko si prvic spilou recimo kasno prvoosebno streljacino na racunalniku, ni in ni slo sam cez cajt zacnez zadevo obladvt tako da ce bos igral se bos navadil in ti nebo vec tezko in to govorim iz izkusenj.

Master Chief ::

Jes se navajam, ampak tps in fps mi noben nebo reko da je z gamepadom bolsi. Treek: PDZ je bil res tezek na case :) zlo cudno merjenje ma, najbol so me pa motla slaba orozja oz pomankanje rifl. Skos tista bedna pistolca z scopom. Sn mislo, ok, sam zacetek, fige, vec al man skos spilas s tem. Kalasnik je bil bolsi, a se je tresel. Dober spil, sam orozja bi moglo bit se vec. Vem ja, ni vse unlokano, sam se mi ne da se 1x it skos. Zdaj Guerilo zgem :p
««
38 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200143 (77316) radovednik
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110323 (7687) GLAVNI
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627962 (6442) Dr_Andy
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777376 (5078) brecoboy
»

Nakup Xboxa 360

Oddelek: Konzole
322921 (1896) fosil

Več podobnih tem