» »

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

««
63 / 69
»»

PARTyZAN ::

Odpri Notepad/Kate/Gedit/vi(m) in live stresaj svojo jezo nad SJWji. Potem pa vse skupaj prilimaj sem, ali pa se nas usmili in zapri brez da bi shranil. :)

c3p0 ::

Ne vem zakaj kritike ne bi bile dobrodošle. Sam tudi še vedno spremljam STD, čeprav sem si obljubil da ne bom, razlog je kronično pomanjkanje sci-fija. Če ne drugo, CGI zgleda dobro.

Orville je pa tisto, česar se veselim. Za Theronovo pa upam, da še kaj pride okoli.

Paul30 ::

Dobra epizoda, sam ta bloody Michael...

Ne deluje mi kot neka inteligentna raziskovalka ampak kot en taka, bi bi se najraj v ringu fajtala.

vostok_1 ::

Če napišem na kratko. Se šeškar in podobni pizdijo, da sam neke zmerljivke mečem.
Ko na dolgo in široko izpostavim idjotske scene (90%) pa pravijo, da se mi meša.
Če naredim na sred, pa mi ne vrjamejo.

Pol pogledaš njihove replike. 50% je zmerjanja z nazi. Ostalo pa je zanikanje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

STD je neka akcijada in ne Star trek pa kako naj mi bo všeč serija če že oseba v glavni vlogi je antipatična do konca.

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

STD je neka akcijada in ne Star trek pa kako naj mi bo všeč serija če že oseba v glavni vlogi je antipatična do konca.



sej goefry, ramsay in cercei so tudi antipaticni bli do konca... ma brez njih serija nebi bila zanimiva ;)

sicer je ap to njena vloga... igrati neko arogantntno vulvan kao brez custev, se vedno pa njena cloveska natura prihaja ven.... meni se zdi, da so za to vlogo izbrali super igralko... ceprav je super antipaticna....

kaj je narobe z akcijo? kot da ST ni bila akcija? kot tretje, v resnici me BK ce je to naslednjica ST al ne... glavno da je kickass serija.... z neko (vecplastno) zgodbo, dobro glasbo, super CGI, sploh za serijo, super cinematorgrafija, pace, akcija... se mi zdi tudi boljsa sci-fi v pravem pomenu besede
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vostok_1 ::

Vi resno smatrate Michaela kot dobrega karakterja?

Kao resen vulkanec?
A v emocionalnih prizorih, kjer se kao razneži...kam točno naj to damo?

Primerjat cersei, ramsay, geofry z njo je IMO bogokletno.
Omenjeni karakterji, so bili odlični v svoji vlogi. Prasica2, funkcionalen psihopat, nefunkcionalen psihopat in the making.
Res resno, ne morate to primerjat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Vi resno smatrate Michaela kot dobrega karakterja?

Kao resen vulkanec?
A v emocionalnih prizorih, kjer se neki razneži...kam točno naj to damo?

Primerjat cersei, ramsay, geofry z njo je IMO bogokletno.
Omenjeni karakterji, so bili odlični v svoji vlogi. Prasica^2, funkcionalen psihopat, nefunkcionalen psihopat in the making.
Res resno, ne morate to primerjat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Lion29 ::

mnja... no dej... ni nek biser od igralke... kot omenjeno je meni sla izredno na k... v TWD... totalno lesena.... ampak tle ji je ocitno vloga taka... lesena... :D ji je bolj pisana na kozo :D

jaz sem bil prvi ki je pljuval to odlocitev, da so njo izbrali za to vlogo.... ampak kot receno, mi ne deluje tolk slabo kot sem mislu
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vostok_1 ::

Za bit glavna zvezda STDja...what were they thinking.

...wait...i know what...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Lion29 ::

sej bodo scasoma presaltali na druge junake... sem ziher... tako kot so recimo v orange is the new black, kjer je igralka ki igra Chapman totalno mimo... isto bodo po mojem se bolj osredotocli na druge like... recimo na captain-a
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Cersei, Ramsay, Geofry so negativci in to zelo dobri. Michael pa naj bi bil heroj pa je? Ni je en antipatični lik, ki bi moral v drugi sezoni biti pod rušo.

vostok_1 ::

Tisti ki pravi, da so GoT negativci antipatični, ne vem če točno vedo kaj to pomeni v kontekstu igre.



vs.

Michael Dumbham?


Not even a competition....
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

PS. Ravno hate watch-am 4 epizodo.
Res ne razumem kako zaboga vam je to všeč? Jz sem in real life facepalmal ob tisti njuni debati o beštiji tam v labu. Leseni, neorganski, odrezavi dialogi. En karakter bolj antipatičen od drugega, klingoni so še bolj žalostni za vidt this time around.
Brez skrbi, ne bom spamal teme. Ampak res ni mi jasno kako uživate v taki nizki kvaliteti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nurse013 ::

Vostok,poglej ce ti Michaela ni vsec,vredu..,ni pa treba to 2x napostat
:)
you gotta be kidding me...

vostok_1 ::

Jz sem že povedal, da mi ni všeč.

Me je resnična groza, kako vam, je karkoli v tej seriji všeč. Point je, da sploh ne bi hejtal kr brezveze. Orvile nisem še pogledal, ampak po trailerju sodeč se mi zdi gledljiva zadeva. STD pa ne dosega niti meje gledljivosti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

(@Lion/šeškar A vam ni jasno, da sem zaklenjen iz one? Zakaj bi tu postal, če bi lahko tam.)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Lion29 ::

cemu menis, da meni kaj ni jasno?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Vi resno smatrate Michaela kot dobrega karakterja?

Kao resen vulkanec?
A v emocionalnih prizorih, kjer se neki razneži...kam točno naj to damo?

Ej, slovenski Roger Ebert, Michael NI vulkanec :))

Ko se razneži, to pripiši njeni dejanski rasi.

(pa ne mislim barvi kože, kot si verjetno najprej pomislil, ali njenemu spolu, kot je verjetno bila tvoja druga misel, temveč človeški rasi)



In resno, zaradi skrbi za tvoje zdravje te prosim, da prenehaš spremljati tole serijo (glede na to, da ne znaš ločiti niti Vulkanca od človeka, jo že tako ali tako spremljaš izredno slabo - ali pa je morda problem v nizkem IQju, hm...), ker je res žalostno, da si našel že drugo temo v kateri smetiš s svojimi nebulozami.

vostok_1 je izjavil:

(@Lion/šeškar A vam ni jasno, da sem zaklenjen iz one? Zakaj bi tu postal, če bi lahko tam.)

Očitno ne znaš registrirati niti sarkazma, oziroma kar dokaj odkritega norčevanja iz tvojega zaklepa iz druge teme :|

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Orvill prvi dve epizodi sta bili malo izgubljeni ampak vseeno dobri. Tretja in četrta epizoda pri Orvillu sta pa že tisti pravi Star Trekovski ampak še vedno z komični vložki, ki jih je pa ravno prav in še dobri posebej med pilotom in robotom :))
Pa Adrianne Palicki je čist huda ne pa neki Mihael lepo vas prosim. Pa v tretji in četrti epizodi Orvilla kar Liam Neeson in Charlize Theron 8-)
M;e prav zanima katero veliko ime se bo še pojavilo v prvi sezoni.

Lion29 ::

meni ceprav je michael anti, pa ploh deska.... je meni bolj lustna kot Palicki... ampak o so subjektivna mnenja... vsak ima svoje poglede... ampak sci-fi serija nebi smela biti o lepoti igralk.... ampak se je ne branim, seveda :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vostok_1 ::

Lion29 je izjavil:

cemu menis, da meni kaj ni jasno?


Ker če bi pomislil, bi vedel zakaj vam ne odgovarjam.


sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Vi resno smatrate Michaela kot dobrega karakterja?

Kao resen vulkanec?
A v emocionalnih prizorih, kjer se neki razneži...kam točno naj to damo?

Ej, slovenski Roger Ebert, Michael NI vulkanec :))

Ko se razneži, to pripiši njeni dejanski rasi.

(pa ne mislim barvi kože, kot si verjetno najprej pomislil, ali njenemu spolu, kot je verjetno bila tvoja druga misel, temveč človeški rasi)


In resno, zaradi skrbi za tvoje zdravje te prosim, da prenehaš spremljati tole serijo (glede na to, da ne znaš ločiti niti Vulkanca od človeka, jo že tako ali tako spremljaš izredno slabo - ali pa je morda problem v nizkem IQju, hm...), ker je res žalostno, da si našel že drugo temo v kateri smetiš s svojimi nebulozami.

vostok_1 je izjavil:

(@Lion/šeškar A vam ni jasno, da sem zaklenjen iz one? Zakaj bi tu postal, če bi lahko tam.)

Očitno ne znaš registrirati niti sarkazma, oziroma kar dokaj odkritega norčevanja iz tvojega zaklepa iz druge teme :|


Bolj švoh srkazm. Ampak ok. Whatever.

Ne ni vulkanec, ampak nekateri zagovarjajo, da je pač to njena vulkanska vzgoja. Konkretno je bil to odgovor na en post višje in ni bilo mišljeno, da je res vulkanec.
V resnici je obupno prikazana. Pretežno je nesramna, wannabe baddass, ko povzroči smrt posadke je emocionalno nespremenjena, ko ji nekdo reče neko bolj sladko zadevo pa se razneži kot punčka.
Povrhu vsega je vse tako splabo pace-ano in leseno, da to ni noben pristen karakter.


Drugače šeškar, tvoje replike so dobesedno kopija za kopijo. 50% je zmerjanja z naziji or whatever, ostala pa neargumentirano zanikanje.
Waw. Človek ne loči vulkanca od človeka (kljub temu, da je to bilo jasno povedano iz moje strani že v začetku), zato nima pravice ocenit serijo.
Če je to vse kar zmore tvoj doseg, i feel unimpressed.

Aja, daj še malo zmerjaj kako mešam angleščino, spet super argument.
Glej, bom isto logiko uporabil zate...."ti si debil, in kot tak nimaš pravice karkoli ocenjevat". Makes sense, doesn't it...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sheeshkar ()

Lion29 ::

vostok_1 je izjavil:

Lion29 je izjavil:

cemu menis, da meni kaj ni jasno?


Ker če bi pomislil, bi vedel zakaj vam ne odgovarjam.


ha? jaz vem zakaj ne odgovarjas.... a sem kdaj rekel, da ne vem? ne vem kaj te muci
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vostok_1 ::

Vaš (baje) slab attempt at sarcasm, v oni temi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Lion29 ::

vostok_1 je izjavil:

Vaš (baje) slab attempt at sarcasm, v oni temi.


jaz sem sam reku, da namesto tam zal nabijas tu. nic drugega.... mi je pa jasno zakaj.... tak da bi bil ze cas, da se eno malenkost ustavis
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vostok_1 ::

Lion29 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Vaš (baje) slab attempt at sarcasm, v oni temi.


jaz sem sam reku, da namesto tam zal nabijas tu. nic drugega.... mi je pa jasno zakaj.... tak da bi bil ze cas, da se eno malenkost ustavis



Oh boy...

PS. Vse kar sm si jaz želel je. Da mi kdo pove, zakaj mu je STD tako všečen. In zato uporabi prave argumente.
Jype je recimo lepo povedal. Njemu je všeč, ker znervira anti-SJWje. To je recimo super argument.

Šeškar pa sam gmote teksta piše, jasno pa ni nič.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Lion29 ::

jaz sem tukaj in v tisti temi jasno zapisal
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

BigWhale ::

Za Star Trek Discovery je ze odprta tema. Na zahajajte off-topic v tej temi.

ttommy ::

Meni sta všeč obe seriji- Star trek Discovery in The Orville. Obe seriji sem začel gledati pač kar tako iz radovednosti in sta me obe pozitivno presenetili.
Gamer

oo7 ::

Tudi Angry Joe pravi, da je Orville boljši kot STD >:D

BigWhale ::

Angry Joe velikrat pove marsikatero neumnost. :>

vostok_1 ::

Vemo BW, vemo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Berserker ::

A je zraven The Expanse še kakšna zanimiva sci fi serija?

vostok_1 ::

Če misliš hard sci-fi. Ne vem, težko bi rekel. Folk je sprva mislu, da bo to STD, ampak kot kaže smo dobili zgolj debilno feministko.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

krneki0001 ::

Kaj pa The Gifted?

oo7 ::

Zanimiva zadnja epizoda Orvilla z temi značkami in glasovanjem :P

krneki0001 je izjavil:

Kaj pa The Gifted?


Jaz sem pogledal 3 epizode in nehal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

c3p0 ::

Orville, zadnja epizoda je spominjala na eno epizodo Black Mirrorja, le da je slednja bila boljše izvedena. Hit & Miss je ta Orville.

Nosedive @ Wikipedia

judoka ::

c3p0 je izjavil:

Orville, zadnja epizoda je spominjala na eno epizodo Black Mirrorja, le da je slednja bila boljše izvedena. Hit & Miss je ta Orville.

Nosedive @ Wikipedia



Yup, cista kopija BM epizode. Pravzaprav -je Orville ena sama kopija.

Tody ::

Orvel je za zvecer preden gres spat pogledas kot komedijo, nevem zakaj vsi pricakujete vec od tega

BigWhale ::

The Orville bi rad bil nek spoof, kot jih je delal Mel Brooks, pa mu niti priblizno ne rata. Vecina humorja v seriji je tako posiljenega in retarded, da grozn. Posadka ladje se obnasa kot pijani najstniki. Skoda je predvsem zato, ker je povsem mozno narediti dobro komedijo, brez da se vojaki obnasajo kot debili.

oo7 ::

Orville naročena druga sezona 8-) Tako bomo imeli vsaj eno pravo Star Trek serijo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BigWhale ::

Ja, ce bodo ves retarded humor ven zmetali, potem mogoce res dobimo lep tribute.

oo7 ::

Orville 11 epizoda se vrne 30 novembra. Men je ta tv serija ratala čist huda 8-) Zanimive epizode kar pa posebej dobro naredi to Tv serijo so pa liki čisto vsi so dobri in zanimivi :)

nurse013 ::

Tody je izjavil:

Orvel je za zvecer preden gres spat pogledas kot komedijo, nevem zakaj vsi pricakujete vec od tega


Je tako,vcasih se enkrat pogledas,ker ti preprosto ni jasno kako jim rata
:)
you gotta be kidding me...

BigWhale ::

Men so pa vsi liki prevec potencirani v skrajnost. Isaac je zlo dober primer. Zlo tak rip-off od Lt. Cmrd. Data iz TNG ampak to, da je bil Data android in ni razumel medcloveskih odnosov je blo v seriji videti samo vsake toliko casa. V The Orville pa to izpostavljajo skoraj v vsakem dialogu z njim.

In vse okrog odnosa med Mercerjem in Kelly. FFS, a je res treba v vsakem delu to omenjat? Prevec je.

Tody ::

Bigwhale prestar si že za take zadeve :) Življenje ni tako resno ;)

oo7 ::

Najbolj žalostno ali smešno je to za Discovery, da so vsi liki v Orville boljši kot glavni lik v Discovery Michael.

judoka ::

Orville = sci fi sitcom. Nic originalnega ni na tej seriji, razen tega da so zdruzili ta dva zanra.

Discovery je najbolj "resna" ST serija do zdaj. Torej so kar se tice "lahkotnosti" sli v drugo smer od obicajne. Mogoce je to eden od razlogov zakaj dosti ljudi
preferira Orville.

oo7 ::

No ja zdaj, ko sta obe seriji že dlje časa zunaj Star Trek Discovery se je dobro zapisal pri kritikih in Orville pri navadnih gledalcih.


Metacritic: kar velika razlika med kritiki in gledalci





Rotten tomatoes: tukaj je ogromna razlika med gledalci in kritiki sploh pri Orvillu





IMDB: tukaj imata Tv seriji zelo podobni oceni






Sem pa našel še nekaj anket





Okapi ::

Objektivno gledano je Discovery boljši, na manjšo gledanost ali priljubljenost pa večinoma vpliva velik delež homofobije in mizoginije med ciljno publiko, pa tudi splošna "staromodnost", v smislu, da kar je bolj napredno od starih startrekov, je slabše. Ocene kritikov so v povprečju objektivnejše in zato ima pri njih boljše ocene od Orvilla.

Orville je v bistvu zelo staromodna nanizanka, kar ima sicer svoj retro/oldskool šarm. Nekaj epizod je bilo čisto v slogu starih startrekov. Je pa videti, kot bi se ustvarjalci ne mogli odločiti, ali bodo delali originalni startrek, parodijo ali nekaj vmes.

Pa Orville, ladja, je lepša od Discoveryja. Kot bi jo oblikoval Luigi Colani;) Za tiste, ki ne poznajo, tole je recimo njegov klavir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()
««
63 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126789853 (14462) Barakuda1
»

Battlestar Galactica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
43146303 (11639) vostok_1
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510733 (8164) Jst
»

Battlestar Galactica: Blood and Chrome (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511793 (9948) yoco
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112089 (9269) Brane2

Več podobnih tem