» »

Zvezdna vrata - Stargate SG1

Zvezdna vrata - Stargate SG1

««
25 / 26
»»

Jst ::

Ark of truth je bil zaključek zgodbe iz serije. Ali je bil STV?

Za Continuum pa niti ne rabiš podlage iz serije. A je to StraightToDVD film ali bo tudi v kinu (kar se mi dozdeva, da ne)?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

CaqKa ::

ah.. na atlantisu pa bo wulsie menjal karterco.. bo spet brezveze :>

snow ::

Timetravel... sux!
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Tody ::

Mnja spet jim bo moril... SCA rabi več žensk!!

Jst ::

Pa Teylo bi že enkrat mogli sklestit!!!

-Member of "Kill Teyla" fun club
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

subby ::

Continuum jim je prav hudo ratal

Wolfman ::

Meni je sg-1 poleg JAG ena najboljših serij, atlantis pa mi brez O'Neilla in Carterjeve ni dobro. Žal.
Na srečo se podnapisi dobijo za vse sezone n tako lahko gledam vseh 10.
SG-1 will not go quietly into the night.
SG-1 will not vanish without a fight.
SG-1 is going to live on.
SG-1 is going to survive.
Today we celebrate SG-1 Day

August 21st - SG-1 Day

Tody ::

um... 10.julij je ? :)

jest10 ::

Zdej ne vem, ali sem postal tako zahteven ali kaj? Namreč Continuum mi je čisti poden.

šernk ::

Zdej ne vem, ali sem postal tako zahteven ali kaj? Namreč Continuum mi je čisti poden.


jap s SG-1 so nas razvadli :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Dr_M ::

Men je SG1 serija res najboljsa stvar, kar sm jih gledu. Ceprov je trajala 10 dolgih sezon, se mi zdi, da bi lohk bilo se ogromno zgodb.
Men se je zdel The Ark of Truth boljsi kot pa Continuum. Premalo razvita zgodba.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tx-z ::

Jst bi za zakluck stargatea kej bolš si zmislu ne pa tole....Lah bi magar vsaj kej konkretnga se zgodil...Pa mau dalši bi še lah bil film:P
tx-z

Jst ::

Stargate Atlantis se poslavlja. (ps: upam da prej teyjo skinejo) Prihaja pa... tada: "Stargate Command." Naslednje leto na vašemu priljubljenemu travniku.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

STASI ::

Si ziher. Jest sem na GateWorldu prebral da prihaja Stargate Universe.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Jst ::

Universe?? Možno, da sem se zmotil.


Lani se je govorilo o koncu stargate in o dveh filmih. Nato so pa še špekulirali, kako bi lahko imela nova serija, o kateri se je takrat samo nekaj šušljalo, ime "Universe" ali pa "Command".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

tx-z ::

kako mislš se poslavlja? Sej 5. sezono bojo zihr do konca posnel? :\
tx-z

Izi ::

Takole je:
Stargate Atlantis bo normalno tekel do konca 5. sezone (vsi deli so že posneti).
7 epizod smo že videli, do konca nas čaka še 13. epizod, 8. epizoda bo predvajana danes, zadnja pa 19. decembra.
S tem se bo Atlantis, ki je bil vzporedna serija z SG-1 zaključil. SG-1 se je tudi že zaključil.

Namesto obeh upokojenih serij bodo takoj nadaljevali z novo serijo, ki bo nadaljevala franšizo Stargate.
Nova serija se bo imenovala Stargate Universe.
Začela naj bi se že drugo leto poleti, se pravi ob istem času kot bi se morala zaleti 6. sezona Atlantisa se bo namesto nje začela nova serija. Tako, da se bo v bistvu Stargate neprekinjeno nadaljeval.

Stargate Universe bodo producirali in pisali isti ljudje kot dosedaj že SG-1 in Atlantis.
Se pravi, da je nova serija v dobrih rokah.

Kar pa se tiče vsebine Stargate Universe pa jo bodo začeli povsem novi igralci, ampak se zna zgoditi, tako pravijo, da bomo včasih srečali tudi kakšen star obraz iz SG-1 in Atlantisa.
Serija naj bi šla po istem kopitu kot predhodnici in sicer bosta tako kot doslej prevladovala avanturizem in humor.
Spet bomo gledali mlade obupane raziskovalce, daleč od svojega doma, katerih preživetje bo temeljilo na medsebojnem zaupanju in sodelovanju.

Prvi del bo dvo urni in se bo začel na zapuščeni vesoljski ladji, ki so jo zgradili Ancienti (še vedno ne vem kako se bi naj imenovali po slovensko - mogoče Starodavni), nekje sredi vesolja.
Ladja se bo imenovala Destiny.
Novi mladi raziskovalci bodo hoteli raziskati ladjo, kmalu pa bodo stvari začele iti narobe in znašli se bodo ujeti na ladji, ki se bo začela premikati proti do sedaj neznanim svetovom ...

SG-1 se je dogajal v bunkerju na planetu Zemlja, Atlantis v starodavni bazi na neken planetu v drugi galaksiji, Universe pa se bo kot zgleda dogajal na starodavni vesoljski ladji z katero bodo odkrivali ljudem do sedaj neznan "Universe".

tx-z ::

Tale SG Universe me pa kr mau spominja na Lost in Space :)) ; sodeč po tem kar si napisu :))
tx-z

PaX_MaN ::

Zdej ne vem, ali sem postal tako zahteven ali kaj? Namreč Continuum mi je čisti poden.

To je bolj verjetno zaradi, ker tudi JE PODN!
Nihče ni postal bolj zahteven, le serije/"filmi" so postale eno nategunsko sranje.

Dr_M ::

le serije/"filmi" so postale eno nategunsko sranje.

Aha, kolk si pa placu za ogled le teh, da so te nategnil?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PaX_MaN ::

Ogled česa?

Tody ::

Proving that you can't keep a good franchise down -- at least not for more than a day or so -- the SCI FI Channel has green-lit production on Stargate Universe, the third live-action television series, according to The Hollywood Reporter.

The official press release from MGM and SCI FI is expected later today.

Universe will have a 2-hour premiere in 2009, and land in a regular time slot next summer -- meaning there will not be a production gap between the second and third Stargate television series.

The trade magazine also reported that the show will be set on board a previously unmanned ship called the Destiny, and will involve more space-based action than its predecessors. "Unable to return to Earth, the crew must fend for themselves aboard the ship, which has a preprogrammed mission taking them to the far reaches of the universe," the magazine said.

The producers are reportedly looking to cast a known actor for one of the leading roles, and fresh faces to round out the cast. This would follow the pattern of SG-1, which earned a lot of marketability from leading man Richard Dean Anderson when it premiered in 1997, rather than the largely unknown cast of Atlantis.

The new series will also be aimed at a slightly younger audience, SCI FI president Dave Howe said.

"This is an opportunity to reinvent this franchise and make it relevant to a new generation," he said. "We really don't want to be more of the same. It's going to build clearly off the existing franchise but with a cast that gives it a younger vibe."

"In Universe, we plan to keep those elements that have made the franchise a success, such as adventure and humor, while breaking new ground in the relationships between mostly young and desperate explorers, thrust together and far from home," series co-creators Brad Wright and Robert C. Cooper said. "Above all, we believe the Stargate itself remains an enduring icon with infinite potential as a jumping-off point for telling stories."

Wright and Cooper will also executive produce. The two created Stargate Atlantis, which will end its TV run in January (story). An Atlantis movie will also air later in 2009 on SCI FI -- hopefully the first of many.

More information is expected very soon.

Source: Gateworld.net

http://eztv.it/index.php?main=tvnews&sh...

T-h-o-r ::

torej bodo obiskovali planete, ki so brez zvezdnih vrat? ker drugače ne bi bil problem se vrnit domov :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Dr_M ::

Skoda, da bodo atlantis tako hitro koncali. Sicer pa vse dobre serije prej ali slej "umrejo"... :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

vse dobre serije prej ali slej "umrejo"

Moja babica je rekla, da je treba iz zabave oditi takrat ko je najlepše. Tako ti bo vedno ostala v lepem spominu.
Tako je z vsem na svetu. Če zadevo predolgo vlečeš naprej se bo prej ali slej spridila.
Meni se "nova" serija zdi odlična ideja.

Kako bo pa z izvedbo zgodbe bomo pa še videli. Vsekakor so ravno zvezdna vrata bistvo serije Stargate, saj so v naslovu.
Stargate - zvezdna vrata = Star Trek

Dr_M ::

Moja babica je rekla, da je treba iz zabave oditi takrat ko je najlepše. Tako ti bo vedno ostala v lepem spominu.

Definitivno to drzi. Ampak bi pa lahko se ksno sezono ali 2 povlekli.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

r0b3rt ::

mislim da so se kar pravilno odločili, da zaključijo s to polomijo od atlantisa in mislim da so to tudi sami ugotovili in iščejo upanje v novi seriji... če ne bi bilo sgc, koliko bi vas gledalo atlantis?... take serije kot je bil sgc je ne bo več... igralci sgc-ja so zaznamovali stargate in s tem so tudi zaključili, lahko posnamejo kolikor hočejo novih serij amapak gledanost niti slučajno ne bo vsaj toliko uspešna kot je bila pri sgc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r0b3rt ()

tx-z ::

Men je biu atlantis do ene 3. sezone bolši kot sg1.....Ampak če gledaš kot celoto je sg1 še zmer bolši ;) Predvsem zard tega kr se pač zdj nasploh dogaja v atlantisu...zadn let,dva....

Pa ne vem zakaj ne srečavajo več kšnih naprednih civilizacij, tko k so bli Tollani....:\
tx-z

Mr_Globus ::

Sej so.. Replikatorje =P

Tody ::

V 3 sezoni so ratal Gay serija :) Razen zdravnice nobene dobre babe :D

CaqKa ::

kaka skica sta sheppard pa irc, ko vidita team z 4imi babami :>

V 3 sezoni so ratal Gay serija :) Razen zdravnice nobene dobre babe :D

pejt gledat firefly

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Mare2 ::

Kje pa vi gledate ta film?

Tody ::

Na travniku, pa dekco si prej pogrnemo da nas ne zebe v rit

Jst ::

Za Atlantis so imeli tako dobro podlago, pa so vse zaje**li že takoj na začetku.

Če bi šli nekako v tej smeri:

Pridejo v pegasus galaxy, ampak ne v Bazo Atlantis (mesto). Tako bi bila skupina ljudi zgubljena, z nobenim načinom komunikacije z milky galaxy. Na enem uninhabitated planetu bi si postavili bazo (like Alpha site v sg1) in od tam raziskovali in našli mnogo Ancient predmetov. Šele potem, v kakšnem koncu druge ali tretje sezone bi našli info, kje je The City (Atlantis). Med tem bi jih že mnogo umrlo in tudi dobili bi si nekaj zaveznikov (poleg sovražnikov, seveda).

Potencial takšne zgodbe bi bil ogromen. Ne pa, da uletijo v fully functional Mega Super Holy City, kjer imajo že takoj vse na voljo, mine sezona, se že sprehajajo med zemljo in Atlantisom in kar se mi zdi še najbolj bedasto, je pa vesoljska ladja, ki je vedno nekje med Atlantisom in zemljo.

Sicer Atlantis spremljam, a dobrega mnenja pač nimam o tej tv nadaljevanki.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Dr_M ::

Altlantis so iskali ze SG1, tko da je bil ta del prakticno ze pokrit. Nevem, ce bi blo smiselno ponavljat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

PARTyZAN ::

Jst: ce bi bilo po tvoje, se jim nebi splacalo delat serije z drugacnim imenom. Kar si ti opisal je SG1 ... nic drugega.

Jst ::

Dobr cliffhanger. Pa v tej epizodi so celo mal več sgi-ja uporabili. Mogoče druga dobra epizoda v tej sezoni. In my opinion only, ofcourse!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Wolfman ::

Meni osebno je SG-1 veliko boljša kot atlantis, predvsem zaradi humorja (največkrat me spravita v smeh Jack in Teal'C) in tudi ker ima neko določeno pot. Kot je rekel Jst, je pri atlantis takoj na začetku že vsa tehnologija in bla bla... Recimo pri SG-1 v peti sezoni še ni nobene velike tehnologije (če ne upoštevamo nekaj zatnikatelov in tisto kar jim posodi Tok'Ra) ampak jo morajo najti
Kronosu ukradejo en Hat'ak ampak potem gre tako ali tako nekam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wolfman ()

djordjevic ::

Čez praznike pogledal oba filma. Ark je kul in bolj v stilu podaljšane serije, Continuum pa trga gate hollywood-style. Še Don se pojavi, RIP.
No grave is deep enough to keep us in chains.

tx-z ::

V zadnjem delu atlantisa omenjo tut Generala Hammonda in poimenujejo spaceship(i think) po njem . :| ;):P
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Lion29 ::

Sicer zelo stara tema, ampak ne bom odpiral nove...

v bistvu sem naletel na en posnetek macGyverja, kjer je tudi Christopher Judge... lol, sploh nisem vedel, da sta ze prej igrala skup.... zadost smesno :)

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vostok_1 ::

Video unavailable.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Lion29 ::

ja, ne vem zakaj... meni video na YT normalno dela.... najbolje da poisces Cristopher Judge on MacGyver
ali das na tem posnetku copy link in odrpes....

ali pa kliknes kar tu
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

yayo ::

vostok_1 je izjavil:

Video unavailable.

klikneš na naslov videa na thumbnailu, pa se ti odpre v Youtubu.

Bezukhoff ::

https://www.sfcrowsnest.info/stargate-s...

Joseph Mallozzi who has been Showrunner/Executive Producer/Writer on such series as Stargate: SG-1, Stargate Atlantis, and Stargate Universe, has dropped a big hint that a new Stargate is on the way back to our TV screens ...

Morebiti pa bo kaj, keepin' my fingers crossed. 8-)

Zgodovina sprememb…

Vuli ::

nebi bilo slabo. Že en čas ni nič pametnega za gledat.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

vostok_1 ::

Vuli je izjavil:

nebi bilo slabo. Že en čas ni nič pametnega za gledat.

In še en čas ne bo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

link_up ::

SG je bil precej zanimiv zaradi ancientaliens teorij. Seveda je bil nobrainer, ampak kul nobrainer!
In and Out

Bezukhoff ::

https://www.gateworld.net/news/2020/11/...

I just want everybody to know that MGM and I are working on something. It's just too early to talk about. And it's partly too early because there is a pandemic going on. And that's kind of ground a few things to a halt. But we are working on something. It's very exciting. It's something that we have been talking about for a while now. And I love it -- I'm excited to have the possibility of making it someday soon. Or someday, period! I'll say this much: It exists in the universe that you already know. It's not a reboot, it's not a completely new thing. It's a continuation. And I'll leave it at that. I'm not allowed to say anything more! I'm sworn to secrecy.


Good things happen to those who wait, or so they say. 8-)

mahoni ::

Jaffa Kreee
««
25 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427553667 (3191) Pithlit

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311116 (1817) opeter
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510840 (8271) Jst
»

Stargate ATLANTIS... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12419203 (10822) CaqKa
»

ZF serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7213288 (9841) roli

Več podobnih tem