» »

Zvezdna vrata - Stargate SG1

Zvezdna vrata - Stargate SG1

««
23 / 26
»»

Dr_M ::

zdele pogledu atlantis s3 e14 (ubistvu 17 del) in...ostal brez besed. ponavad me take stvari ne ganejo, ampak carson je biu car. zakaj so ga skenslal? pa na tak nacin?:(
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

robbe ::

Na iTunesu imajo le do 10 dela 3 sezone Atlantis in 10 dela 10 sezone SG-1. Nevem kaj čakajo, če so pa že novi deli zuni...

Mr_Globus ::

Ja pa še tako... nescifi je zgledala epizoda. Ne vem, kot kaka "barby" zadeva.

blblb ::

Dr_M emm ali lahko poves o kateri epizodi je govora (ime dela in ne njegovo stevilko, ker tale zmeda s stevilkami je... too much :> )?? Ker v zadnji (The Ark) se s Carsonom nic ne zgodi.

lp, blblb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blblb ()

Dr_M ::

en novejsi del, ki je biu predvajan ta ponedeljek.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Feanor ::

Dr_M a potem ti misliš tisti pravi 14. del (ne The Ark)? Kdaj pa je sploh prišel ta del ven?

Sam so res naredli malo zmede... 8-O
_____________________________________________________
No keyboard detected. Press F1 to continue... [;)]

Jackal ::

Tole je pravilen vrstni red predvajanja Stargate Atlantis. Del, ki je bil predvajan ta teden je bil Sunday (prvotno označen kot S3E14.

11 - Return part. II
12 - Echoes
13 - Irrensposible
14 - Tao of Mckay
15 - Game
16 - The Ark
17 - Sunday -!!!!!
18 - Submersion
19 - Vengeance
20 - First Strike



Pri SG1 pa mislim da nas čaka zanimiv zaključek serije.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Dr_M ::

tako je, kot je Jackal napisal.
res zalostna epizoda.. :\ :(
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

Včeraj zvečer pogledal "Nedeljo" in je res žalostna.

Sedaj so tri možnosti:
Ali je Paul McGillion zahteval prevelik honorar in so ga skenslali >:D
Ali ima kaj bolj pomembnega za početi v življenju in se mu ne da več ukvarjati z to serijo.
Ali pa se bo spet po kakšnem čudežu pojavil v novih epizodah (kloniranje, time travel ali kaj podobnega). Na to zadnjo možnost rahlo nakaže pogovor Rodneya z duhom Carsona.

Sicer pa tudi v SG-1 zdravniki kar pogosto umirajo.
Kakor izgleda bo v prihodnosti bolj nevarno biti zdravnik kot pa komandos na katerega vsakodnevno streljajo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

CaqKa ::

jah.. jaz sem po tem še gledal sg1, pa sem mislo da bomo še carterco zgubli...

drugače... jaz mislim da je carson postal ascended.

OmegaBlue ::

Za tistimi, ki jim rata vzpon na višjo raven obstoja ne ostane truplo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

CaqKa ::

hmmm. recimo...
samo če se bo pojavil kot ascended potem imajo pisci stargate malo sfaljeno vse skup :)

Urajmal ::

Že s vso to komiko, katero igralci uporabljajo skozi vso akcijo, pa ne glede na to če gre za življenje in smrt, imajo sfaljeno vse. Že od nekdaj.

Jst ::

Moje mnenje je, da ko je bila še "stara ekipa", je bilo veliko več humorja. Sploh Teal'c prvih nekaj sezon je izjavljal svoje kratke monologe, like "indeed"...


Najboljši petek je bil pa itak leta nazaj na scifi, ko so vrteli prvo SG1, SGA in potem Battlestar Galactica. Ni čudno, da imajo vedo manjšo gledanost.


---

By the way: danes se začne nadaljevanje BSG. So prestavili na nedeljo.

Can't wait...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

OmegaBlue ::

Treba gledat :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Oxford ::

Kdor ima možnost, naj si v tokratnem Vikend Magazinu (sobota 10. 3.) na strani 18 ogleda potrditev od Kanala A, da bodo 7. (samo ?!) sezono ponudili konec letošnjega :\ junija.

Jupiii! :))

Jst ::

Ta, zadnja sezona, se mi zdi nekako kot: "ker smo bili plačani, pa naj jim bo, bomo še malo posneli." Sploh pa zadnja epizoda, ki se mi zdi nekako posiljena. Druge besede ne najdem.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Kami ::

Škoda da zadni del :'(

Zadni del je bil bol tak, sm mislo da bodo v onem polju za vedno ostali zaj ampak so se rešli :)

Dr_M ::

torej 11 sezone ne bo?? :'( :(
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zheegec ::

Dva filma bosta v tem letu, prvi bo končanje trenutne zgodbe.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

CaqKa ::

Zheegec ::

Zadnji del se mi je zdel primeren zaključek serije, tudi prva polovica 10. sezone mi je bila všeč, druga pa samo napol, se vidi da so morali nekaj zelo na hitro skupaj spravit glede Orijev, ker so prej nameravali zgodbo vleči še eno sezono. Sedaj bo pa zaključek prvi film.

Vseeno so bile sezone 2-8 zakon, 9. in 10. sta sicer imeli dobro glavno zgodbo (Ori so res dobri sovražniki, precej me spominjajo na krščanstvo skupaj s sežiganjem čarovnic, misionarji, križarskimi vojnami itd.), ostale epizode so bile v glavnem tako-tako. Škoda da ni bilo več Richarda Andersona.

Nasploh je Stargate SG-1 serija z izjemno dobro zgodbo, ki je super vmeščena v realno svetovno zgodovino - seveda s pridihom Sci-fi :D . Če pogledamo vse skupaj - vsa čast za 10 sezon, druge serije po zgodbi in tudi po kvaliteti ne pridejo blizu (no, je nekaj izjem >:D ).

Bravo 8-) 8-)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

tx-z ::

Zdej lahko nardi nekdo "dvd recenzijo" sezon sg1 :))
tx-z

Jst ::

Se strinjam, vsaka jim čast.

But,...

Se mi zdi, kot da so zanalašč seriji znižali kvaliteto. Čeprav se je RDA odločil posvetiti otroku in ga v seriji ni bilo več, je bila gledanost zelo visoka pred leti, na SciFi-ju, ko so predvajali *the_best_friday_ever*, SG1 ob osmih, SGA ob devetih in Battlestar Galactica ob desetih.

Alien: Se tudi strinjam, da je bila prva polovica boljša. Druga se mi je zdela zelo "posiljena." Druge besede preprosto (še vedno) ne najdem.


zigam: Jaz sem premišljeval, da bi si Gua'uld zgodbo posnel. Torej vse epizode, v kateri so bili osrednja zgodba.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

tx-z ::

Bomo odprl novo temo? :\
klik
in
klik

Stargate SG-1,
Stargate Atlantis,
Stargate Universe....zanimivo:))
tx-z

STASI ::

Se strinjam tole zna biti zelo zanimivo. Upam da bosta tudi oba najavljena filma dobra. Drugače pa se pustimo presenetiti.:D
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

osti1 ::

Res upam, da se bodo v primeru planetarne vojne nasprotnikove sile držale scenarijev iz SG vesolja. Ker drugače se nam slabo piše.

Je pa dobro vedit, da klanfanje domiselnih besednih igric, sarkastične pripombe in sprotno izmišljanje pravil bojevanja vedno premaga tehnološko, mentalno in fizično močnejšega nasprotnika. Hej, mogoče lahk Buši uporabi to za izgovor zakaj še vedno potekajo boji v Iraku.

Sem pa pričakoval, da bodo po 10h sezonah 'mogoče' le skup spacal kakšno napredno orožje na principu plazme ali pa laserjev. Al pa da bodo vsaj OICW dal v oborožitev SG enot.

Me je pa presenetl, ko sm snel deseto sezono, da ni blo McGyverya zraven. Shoulda watched theother seasons.

LP
osti
Če polžu ukradejo hišico, ... a je nag ali brezdomec?

Tic ::

hu hu hu hudo
persona civitas ;>

CaqKa ::

maro ::

26. junij - 7. sezona sg1 na kanalu A

tx-z ::

A kdo kej ve kdaj pride nasledna sezona atlantisa? Sredi julija tko kt vedn?
tx-z

maro ::

naslednja sezona se bo začela enkrat jeseni

Izi ::

A kdo kej ve kdaj pride nasledna sezona atlantisa? Sredi julija tko kt vedn?

Če se prav spomnim so letos kanadčani predvajali sezono brez predvidene pavze na sredi sezone in povzročili celo zmedo z zamešanimi episodami, ki so jih predvajali takoj ko so bile posnete in ne v predvidenem pravilnem vrstnem redu.

Uradno se 3. sezona sploh še ni končala :D
Ravno sedaj se počasi zaključuje. Danes je na vrsti predzadnji del, čez en teden, 22.6. pa se sezona zaključi.
Potem bo verjetno vsaj še ene 4 mesece pavze >:D
Enkrat v začetku septembra je že možno, da se začne 4. sezona.
Če se seveda ne bodo odločili za 6 mesečno pavzo tako kot je bila na sredi te sezone, potem pa bo lahko začetek šele enkrat Novembra.

tx-z ::

Ma niso normalni :'( :( Ceu čs sam še na to čakam :P zj pa še tega nau
tx-z

maro ::

Če se prav spomnim so letos kanadčani predvajali sezono brez predvidene pavze na sredi sezone in povzročili celo zmedo z zamešanimi episodami, ki so jih predvajali takoj ko so bile posnete in ne v predvidenem pravilnem vrstnem redu.


Epizode se bile predvajane po pravem vrstnem redu, tako kot v ZDA, samo pirati so narobe označevali epizode, ker so uporabljali produkcijski vrstni red, po katerem bi beckett nastopil še v treh epizodah po svoji smrti.
Tudi lani se je pri atlantisu produkcijski vrstni red razlikoval od predvajanega, pa ni bilo nobene zmede, ker so pirati epizode označevali tako, kot so bile predvajane.

Colector ::

Včeraj naj bi bila predvajana nova epizoda samo jest je še nikjer ne najdem

drugače tukaj TV.com najdeš predvajalni časza večino serij

konkretno za atlantis pa tukaj

lp
Colector

Izi ::

Ceu čs sam še na to čakam :P zj pa še tega nau

Malo potrpljenja ne bo škodilo. če ti ni zdravnik napovedal samo še pol leta življenja, potem se nimaš kaj sekirati >:D

Začni gledati več različnih serij in bo vedno nekaj za gledat.
Če si bolj za Sci-Fi serije, potem se jutri začne 4. sezona "The 4400"
Čez manj kot mesec 10.7.07 se začne druga sezona odlične serije "Eureka"
"Doctor Who (2005)" se ta mesec zaključuje 3. sezona
Ta teden se je začela tudi 2. sezona "Kyle XY", ki je sicer za moj okus malo preveč družinska.
Pa še kaj se najde...

Colector ::

popravek zgleda je tole za britansko tv objavljen

This episode first aired on January 29, 2007, on Movie Central (Canada)

soory za napako
Colector

Infinity ::

waaa :D 2008 bo hud let :D SG universe :D pa 2 filma :D pa še atlantis za povrh :D hudo bo vm povem:D

tx-z ::

W00t?8-O Hočš rečt, 28.septebmra se začne stargate atlantis, filma bosta pa do novembra že oba.
tx-z

tx-z ::

Kaj..krneki, pa bosta filma res šele spomladi 2008 :'( ;( Vse neki prestavlajo ;( No vsaj atlantis se zares začne konc sept./začetek oktobra :))
tx-z

kiFni ::

Kako ni legalno, če je link prosto na http://wwitv.com World Wide Internet TeleVision?

maro ::

film arc of truth bo spomladi, drugi continuum pa šele jeseni 2008. Klik

"the delay was to allow for exceptional computer graphics for the visual effects and an extensive marketing campaign."

Jst ::

A kdo spremnlja Stargate Atlantis?

Tale četrta sezona je piece of crap! Mogoče so bile dve dobre epizode, ostalo pa... no comment. Da so ubili dr. Weir in namesto nje dali Carterjevo, je pa tudi svojevrstna umetnina. Najhuje je pa še to, da se konstantno veča gledanost. Groza od nadaljevanke, čeprav mi je bil začetek in sploh koncept zelo všeč.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

STASI ::

Kdaj so jo ubili?:|
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

tx-z ::

Umrla je enkrat neki v zvezi z replikatorji... :D Ne sj ne vem dobr...Ma sj carterjeve itq skor nkol ne bo, kdaj pa kdaj se bo pojavla... ;) :P
tx-z

Dami ::

We dont know that! Da je umrla je rekla samo una fake dohtarca na fake atlantisu >:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Jst ::

Teylo bi mogli ubit!!!

Sej vse kar na Atlantisu počne, so tisti njeni obredi, mal sparring-a, character development-a pa sploh v celih treh in pol sezonah ni bilo. Včasih se mi zdi, da bi morali (sploh pa v prvi sezoni, I tkink) nadaljevanko poimenovati McKay vs Zelenka, McKay vs Carter, McKay vs [nekdo].
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

CaqKa ::

ko človek misli da več ni nekih blaznih idej.. te pa doktorco oživijo :>

8. januarja je naslednji del. meni je kar napeto.
mi pa je malo tak tak.. ker sg1 je bil dokaj realen.. tole z temi replikatorji in ancienti pa se že fejst komplicira :)

Dr_M ::

jest sm ze neki casa nazaj tole dubu, ampak nimam casa pogledat.
pa ne spoilat prevec :D :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
23 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 467 68 69 70 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3451571255 (5199) Gregor P

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311426 (2127) opeter
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511421 (8852) Jst
»

Stargate ATLANTIS... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12419523 (11142) CaqKa
»

ZF serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7213559 (10112) roli

Več podobnih tem