» »

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

««
62 / 69
»»

Gregor P ::

Samo da naj bi se zdaj bojda v treh tednih nekaj premaknilo ;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::



Nor zvok miniguna pri 0:29 >:D 0:56... 8-)

Gregor P ::

Ravno gledal danes 8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Izi ::

Dark Matter je nazaj 8-)
Začela se je 3. sezona po hudem cliffhangerju na koncu prejšnje sezone. Kaže da bo spet 13 delov.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Nor zvok miniguna pri 0:29 >:D 0:56... 8-)

Tisto ni minigun ampak čisto pravi veliki brat miniguna imenovan M61 Vulcan. Vulcan uporablja 20 mm municijo in tehta okoli 100 kg.
Manjšega brata, odtod tudi ime minigun, pa so začeli izdelovati kakšnih 5 let kasneje kot Vulcan in uporablja klasično 7,62 municijo, tehta pa 5-krat manj in sicer okoli 20 kg.

Oboje se uporablja še danes. Vulcani so vglavnem namontirani na helikopterjih in ladjah, ker ga ni junaka, ki bi 100 kg nosil naokoli :D, minigun s svojimi 20 kg pa lahko kakšen junak tipa Švarceneger celo nekaj časa nosi naokoli.

oo7 ::

Did Nathan Fillion just tease a Firefly reunion?



https://www.flickeringmyth.com/2017/06/...


Je že 14 let odkar se je serija končala ampak bi bilo vseeno dobro če bi se spet zubrali in posneli še kakšno sezono :P

yoco ::

Fack, to bi blo noro hudo!:D

lopov ::

Bi blo fajn, sam kaj bo pol s Suits (Gina Torres)?

;)

Edit -- ups, sem šele zdaj videl, da je že uapustila serijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Lion29 ::

lopov je izjavil:

Bi blo fajn, sam kaj bo pol s Suits (Gina Torres)?

;)

Edit -- ups, sem šele zdaj videl, da je že uapustila serijo.



ja, ma je v drugi ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Starodavni ::

Dvomim in upam da tudi ne posnamejo nove sezone Firefly.

Naj bo ta serija tam kjer je, kot dragulj, ki je imel svojo priložnost in jo izgubil.

Če bodo delali novo sezono se bojim da bo stvar ratala kot nova sezona X-filesov, torej služenje na račun imena, nič drugega.

AmokRun ::

IMO Firefly ni nič posebnega. Sploh če ga primerjamo z današnjimi serijami.
Je bil pa ukinjen ravno v času ko je bil internet že dovolj razširjen, da so lahko fani jokali in zganjali hype po forumih.

Dr_M ::

Starodavni je izjavil:

Dvomim in upam da tudi ne posnamejo nove sezone Firefly.

Naj bo ta serija tam kjer je, kot dragulj, ki je imel svojo priložnost in jo izgubil.

Če bodo delali novo sezono se bojim da bo stvar ratala kot nova sezona X-filesov, torej služenje na račun imena, nič drugega.



Sicer imas po eni strani prav, ampak jest bi takoj gledal nadaljevanje.
Sem pogledal kar nekaj (ogromno) vesoljskih scifi serij, pa bi firefly brez slabe vesti uvrstil med top 3.
Je pa zgodba definitivno ostala prevec odprta. Mogoce bi bilo bolje kaksen film ali dva posnet.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tikitoki ::

AmokRun je izjavil:

IMO Firefly ni nič posebnega. Sploh če ga primerjamo z današnjimi serijami.
Je bil pa ukinjen ravno v času ko je bil internet že dovolj razširjen, da so lahko fani jokali in zganjali hype po forumih.


Keri sedanjimi serijami pa:)? Serija je bila ok. Ogleda vrednih scifi serija pa je bore malo. Odlicnih pa skor ni.

Razen, ce si ti CGI fap boy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

oo7 ::

STARGATE: ORIGINS - Official Teaser Trailer




'Stargate' Being Revived With New Digital Series 'Stargate Origins'


A new "Stargate" series is being cooked up -- one that will anchor a new streaming service devoted to the sci-fi franchise.

The 10-episode series "Stargate Origins" will tell the story of Catherine Langford, a character who occasionally appeared in previous "Stargate" TV shows. The show will be available via MGM's new streaming service, titled Stargate Command, which will be available this fall.

Mark Ilvedson and Justin Michael Terry will write "Stargate Origins," which will revolve around Langford, daughter of archaeologist Paul Langford, who discovered the ancient, round Stargate. Crews of explorers later used that Stargate to explore dozens of worlds in many galaxies. These teams faced down numerous foes, including the wily and tenacious Goa'uld and the destructive Replicators. In the show, Catherine will go on an adventure in order to save the Earth from terrifying darkness. The online series will be directed by Mercedes Bryce Morgan.

http://variety.com/2017/tv/news/stargat...




Oh ta glasba v trailerju :D lepi spomini na SG1 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Rumored 'Star Trek' Miniseries Might Reboot 'Wrath of Khan'

Genetically engineered villain Khan is rumored to be returning to avenge himself upon the final frontier. According to some unverified sources, the classic Star Trek baddie will be the focus of a new miniseries helmed by the man who made Khan famous, writer-director, Nicholas Meyer.

https://www.inverse.com/article/34870-s...

vostok_1 ::

Zeeeeeeh
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Isotropic ::

oo7 je izjavil:



Nor zvok miniguna pri 0:29 >:D 0:56... 8-)

tist je elektromotor

Lion29 ::

Orville, mnenja?

Star Trek Discovery? PRvi 2 epizodi zunaj.... Mnenja?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vostok_1 ::

Probably shit. Ampak moram vidt prej.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Lion29 ::

vostok_1 je izjavil:

Probably shit. Ampak moram vidt prej.


jaz sem pogledal oba dela... ceprav mi je glavna gralka full anti iz TWD, me je kvaliteta in zanimivost zelo pozitivno presenetila


oville je pa itak kr neki... ampak zanimivo za spremljat z mozgani na off... ne moremo zdaj pljuvat jim v fris ce nam dajo vec sci-fija :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

krneki0001 ::

orville je komedija, dobre komentarje, dobra debata za nasmejat. Vsi trije deli do sedaj so me nasmejali.

Yossarian ::

V spomin na stare čase sem začel gledat Blake's 7. Takole bom rekel: škoda, da je ne gledam s takratnimi očmi. Ampak se bom že prebil skozi.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

oo7 ::

Sem pogledal prvi del Star trek Discovery in ne bom lagal Orville je boljši >:D

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Sem pogledal prvi del Star trek Discovery in ne bom lagal Orville je boljši >:D




:)):)):))
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

lopov ::

Yossarian je izjavil:

V spomin na stare čase sem začel gledat Blake's 7. Takole bom rekel: škoda, da je ne gledam s takratnimi očmi. Ampak se bom že prebil skozi.


Ufff ... Danes to pogledat je kar malo mazohizem, smo razvajeni z raznoraznimi efekti. Ampak če odklopiš vizualne učinke in se prepustiš zgodbi najdeš bistveno bolj bogato dogajanje kot v katerikoli seriji danes.
IIRC konca nikoli nisem dojel in mam že nekaj časa na to-do listi da si v miru pogledam.

judoka ::

Meni je Star trek Discovery presenetljivo zanimiv. (pre)Majhen sample 2 dela, ampak vseeno. Mi pa ni vsec kaj so naredili
z klingoni. Vmes ko klingon govori si lahko kavo skuham.
Dvomim da bo Orville season 2...

Lion29 ::

sploh ne vem, kako lahk folk primerja discovery in orville... mislim no
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

sploh ne vem, kako lahk folk primerja discovery in orville... mislim no


Zakaj pa ne saj sta obe Tv serije na tematiko Star trek s tem, da ima Orville hudo glavno igralko Star trek discovery pa nekega Michaela :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Lion29 ::

oo7 je izjavil:

Lion29 je izjavil:

sploh ne vem, kako lahk folk primerja discovery in orville... mislim no


Zakaj pa ne saj sta obe Tv serije na tematiko Star trek s tem, da ima Orville hudo glavno igralko Star trek discovery pa nekega Michaela :))



ma daj nehaj no.... kot dan in noc....

isto kot ce bi primerjal GOT in xeno/hercules
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Lion29 je izjavil:

sploh ne vem, kako lahk folk primerja discovery in orville... mislim no


Zakaj pa ne saj sta obe Tv serije na tematiko Star trek s tem, da ima Orville hudo glavno igralko Star trek discovery pa nekega Michaela :))



ma daj nehaj no.... kot dan in noc....

isto kot ce bi primerjal GOT in xeno/hercules


Kritiki se strinjajo z tabo gledalci pa ne :D

Lion29 ::

gledalci so trdi.... in bodo hitro ugotovili....

budget za STD (lol at es ti di)... je 10x vecji kot za orville, ziher.... vzdusje 10x bolj akcijsko... mracno, zgodba in spletke 10x boljse.... orville je enoplasten, budget nizek, bolj humoren.... ma dej no... sploh ni primerjave...

folk samo tezi zaradi legacy-ja ki ga ima ST fransiza... ampak ce iskreno primerjas obe seriji pol sploh ni debate....

no, jaz se na druge ne bom oziral.... jaz bom gledal verjetno obe.... ampak meni je STD 100x boljsa... pa nisem ST fan, v smislu, da sem jih izredno malo pogledal.. mogoce 20 delov celotne fransize
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Lion29 ::

ma ce bi se oziral na vsako malenkos ki nima smisla pri sci-fi...bi jih zdavnaj nehal gledat

ona mi je bila FUUUUUL antipaticna v TWD.....a mapk tle se mi pa zdi da dobro opravlja delo kot vulcan raised
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Paul30 ::

Ka on glavni igralec pr Orvillu škili mal, al ma eno oko večje kot drugo, tko zgleda na trenutke, pa obrvi si depilira al kaj. Sj mogoč je fora, kaj vem no.

oo7 ::

5 epizoda Orville še najboljša, do zdaj. Z dela v del Tv serija postaja boljša, da ne govorim o velikih imenih v 4 epizodi Liam Neeson v peti Charlize Theron 8-)

Lion29 ::

painfully bode v oci kako low budget je Orville... res bedno.... ampka, kljub temu uspejo narediti semi zanimive zgodbe in zanimivo videt igralce velikega kalibra iz velikih zaslonov...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

Nevihta temne snovi je bila čisto lepo narejena. Sicer pa je scena taka mogoče tudi zato, da je vse skupaj videto bolj retro, podobno izvirnemu Star Treku.

Lion29 ::

Okapi je izjavil:

Nevihta temne snovi je bila čisto lepo narejena. Sicer pa je scena taka mogoče tudi zato, da je vse skupaj videto bolj retro, podobno izvirnemu Star Treku.


ma dej no... saj vidis... 10 igralcev v celi epizodi, unikrat ko naj bi bil village in celi svet jih je bilo za pescico vec... vse deluje sterilno... imajo 3 ali 4 lokacije... in skozi furajo isto....

full low budget.... ampaj je fascinantno, da dokaj uspesno furajo to. Zal pa seth nima neke dobre karizme... ce bi na njegovem mestu bil recimo RDA aka Jack O'neil is SG-1, bi bila serija 10x bolj privlacna....

pac kul... ampa brez globine, intrig, nicesar... zgodba epizode in gotovo..... edino z "globino" naj bi bilo cas ko ga je ona varala... vse drugo je plehko (no, pa tudi to nabijajo)

discovery on the other hand... temacno, veliko boljsi cgi, se vidi da je budget precej vecji... polno intrig in globine... skratka cisto na drugem nivoju
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

oo7 ::

Nevihta in tista črna luknja je bila narejena res dobro v Orvillu. Tudi notranjost ladje ni slaba.

Discovery ima eno veliko napako in to je Michael. Ne moreš imeti antipatika v glavni vlogo ti tudi ne vem kako dober CGI ne pomaga.

Samuel ::

Lion29, nehaj cvilit. Orville je just fine...
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Lion29 ::

Samuel je izjavil:

Lion29, nehaj cvilit. Orville je just fine...


sej sem reku ravno to.... just fine
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Paul30 ::

Orville ma dobre babe.

c3p0 ::

Orville je novi Star Trek, STD je neka temačna wannabe akcijada, ki s ST nima nič, razen imen.

Lion29 ::

c3p0 je izjavil:

Orville je novi Star Trek


:D:)):))
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

c3p0 ::

Stric google se strinja. Tistim, ki so (ste?) ST začeli z JarJar Abrams filmsko serijo, je pa STD vsekakor logični podaljšek in vse ostalo vredno posmeha. :) Vsakemu svoj sicer...

Seth MacFarlane's 'The Orville' Is The 'Star Trek' Show Fans Have Been Waiting For

https://www.forbes.com/sites/scottmende...

oo7 ::

Paul30 je izjavil:

Orville ma dobre babe.


Pa še kako res je to :D

c3p0 je izjavil:

Orville je novi Star Trek, STD je neka temačna wannabe akcijada, ki s ST nima nič, razen imen.



Bolj se ne bi mogel strinjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

49106 ::

Kaj pa je ST, da STD to ni?

oo7 ::

According to creator Seth MacFarlane, The Orville is likely to return for a second season

Orville je zmaga za star trek 8-)

Lion29 ::

evo, pogledal se 4. del STD... das e se zadnjic oglasim, pa ne bom vec tezil na to temo

jaz sem navdusen... tudi michael je manj tecna... ampak nasplosno je ta serija tisto, kar je sci fi world rabil.... super narejena, presenetljivo dobro za TV serijo.... manjka mogoce kak sarkasticni, komicni lik, ki mi malo razdramatiziral... ma drugace ima serija vse kar dobra serija potrebuje.... cisto nek drugi level kot orville...

ni mi jasno po katerih merilih je orville sploh blizu tej seriji?
se enkrat, ne da pljuvam cez orville... orville ima svoj prostor... je spodobno narejen... ampak STD je cisto drugi level
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

gozdar1 ::

Kaj so s temi sporami zabluzili..o nimamo dovolj zmogljivega računalnika, dajmo priklučit neko bitje , ki smo ga slučajno našli.
Se strinjam s tistimi, ki trdijo, da je orville bolj st kot std.

vostok_1 ::

Predvidevam, da me bo BW spet vn zaklenil, če naredim live review scen?

Mi dovoliš BW?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
««
62 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126790292 (14901) Barakuda1
»

Battlestar Galactica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
43146633 (11969) vostok_1
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510879 (8310) Jst
»

Battlestar Galactica: Blood and Chrome (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511926 (10081) yoco
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112194 (9374) Brane2

Več podobnih tem