» »

Zvezdna vrata - Stargate SG1

Zvezdna vrata - Stargate SG1

««
2 / 26
»»

Klemenn ::

em, katera sezona?* ka je že 4 del?

Tito ::

Ja v petek je bil na sci-fiju :D, jst sem ga v soboto začel na e-muli vlečt in sem ga danes zjutri (ob 3h) zloudal :D... In ob 10 dopoldne gledal. Sej drgač so vsak teden ob petkih na sci-fi kanalu, škoda da ga ne lovimo:D .

Binji ::

A Daniel pol pride nazaj?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

frudi ::

iz zadnje epizode (7x04 - Orpheus):

Sam: So they fly half way across the galaxy in a highly advanced spaceship, but they don't use their technology to take over the planet. You know what their weaknes turned out to be? Waaaater. I mean, if that's true, why go to all the trouble to invade a planet that's two thirds water, not to mention the rain?
Daniel: Why do you watch those movies if all you're gonna do is cut them up?
Sam: Come on, don't you occasionaly like to see if they're getting it anywhere close to right?
.
.
.

sej je očitno, iz katerega filma se delajo norca, a ne? jaz sem crkoval zraven od smeha :D.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

CaqKa ::

@tito: zakaj rečete 4 del? napiši 7x04 pa bo vsak vedo zakaj se gre...

@zigam: kak lahko tak površno vse skup poveš?

tx-z ::

js še 3*00 nism gledu :'(

sm sam prvo pa drugo epizodo gledu

@CaqKa: :) pač,,sj bo za prvo silo :)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Tito ::

Ker mislim da je dokaj očitno, če se pogovarjamo o 7 sezoni in napišem 4. del... Drgač pa lahko bi se potrudil in napisal 4. del 7. sezone... Hmmm, vsak ki je spremljal temo, je vedel o čem govorim...

CaqKa ::

.. ko je prebral kak nadljni post :)

hatch ::

7x04 je najslabsa epizoda v 7i sezoni.. vsaj meni osebno..

pivmik ::

hatch
kako pa veš? sej ni še konec 7. sezone.
Je pa res, da je bedna.

Jazst pobiram SG-1 epizode iz BitTorrenta ali pa DC++, tako dobim epizode najhitreje(eMule za take stvari pogori)
LP, Gregor GRE^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pivmik ()

CaqKa ::

btw kaj kdo ve kje bi se dalo gledati 7 sezono
pa predpostavimo da imam digitalno in analogno satelitsko, ter kartico ali pa vsaj dostop do odklepa vseh kanalov?
en na ircu mi je govoril one nekem kanalu 3+ pa o nekem ztv. ve kdo kaj več?

krneki ::

Kakor jest vem 7 sezono zdaj vrtijo samo na Sci-fi channel. Septembra pa bo tudi na Sky One.

tx-z ::

a tole je legalno da downloadaš nanizamke s kazzajev,e-mulov,..??
tx-z

CaqKa ::

ne

Tito ::

O tem bi se dalo veliko govorit, kaj ej legalno in kaj ne... Vsekakor tega ne preganjajo, tako da ti zakon nič ne more... Res pa je, da je prodaja takega materjala kazniva.

pivmik ::

Downloadanje teh naniznak je ILEGALNO in konec, pa če to preganjajo ali ne.
LP, Gregor GRE^

Tero ::

Kewl sploh nisem vedo da je ta serija na netu>:D.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Tito ::

To je kršitev avtorskih pravic zato je kopiranje teh datotek ILEGALNO... Samo hotu sem pa povedat, da nebo zaradi tega noben kaznovan. Vsaj zaenkrat ne:D .

hatch ::

Picnik.. ta je bla pa cist neumestna.. a ni logicno da je bilo misljeno do sedaj?

CaqKa ::

je kdo gledal 6x17? mislim kak bedni konec... oziroma kak nepredvidljiv.


btw... bi lahko kdo v naslov teme vpisal stargate ali pa sg1 da bi se z slotech psevdo iskalnikom bolje razumela?

Tero ::

Jaz zaj gledam prvo sezono ker je ze dugo odkar sem to gledal na kanalu a, pa mi nekaj ni jasno: Kak so takrat ko gual'di (nekak tak se napise ne?) prisli skozi stargate ko se ni bilo zaslonke.. Kako so sli nazaj? :\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

CaqKa ::

apophis je imel svoj DHD na roki.


nehaj nas zajebavat no

tx-z ::

mislm da je Goauldi
tx-z

Tero ::

No jaz sem se skoz pri prvi sezoni..(emule nekaj zajebava>:D )
Sem ravno gledal del 1x13.. To je ko prije ona Hathor. Se mi zdi da bi lahko izbrali neko drugo igralko za zo.. Konec koncev bi naj to bila najlepsa ženska v celio zgodovini.. No se nisem reko da je bila grda, samo obstajajo lepše. :\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

CaqKa ::

če dljaš stargate iz donkey network priporočam da si namestiš še enega donkeya ali pa mulo samo za stargate. vun vržeš vse serverje razen scifi serverja ter šeraš samo stargate epizode. pa tudi vlečeš samo stargate... bo šlo mnogo hitreje.
aja pa ko boš zbrisal vse serverje razen scifi serverja še naštelaj da ti ne dodaja novih serverov ko se konekta na server ali pa usera.
osebne izkušnje.

tx-z ::

glih razmišljam da bi kupu tretjo epizodo iz amazona.-dvd
a je to epizoda 3 ker na tej uk strani ne piše kej preveč-tle pa gledam kr je 2 regija
tx-z

hatch ::

3ja sezona je to...

No 7x05 je bil spet uredu.. sam teli moralisti od SG-1 mi grejo vedno bolj na jetra. A jih niso mogl zajebat pa vzet tehnologijo ki so jo imel? Sej jih ne bi nihce pogresal...

Klemenn ::

:D

ti bi pa bil neki vodja, ja ;)

pivmik ::

Včerajšnja epizoda S07E09 Avenger 2.0 je bla spet ena najboljših do zdaj v 7. sezoni.
Jazst sem se smejal ko prasec :)
Ful mi je všeč, da se epizode malo nanašajo ne ene bolj starejše epizode(Ko reče Teal'c Previously on StarGate SG-1...)
LP, Gregor GRE^

hatch ::

Yup.. Avenger 2.0 je bil kewl;)

Naslednja epizoda bo pomojem tut zanimiva "Birthright" ... Jaffa women? To bojo kake amazonke.. al neki;)

Potem pa pride 7x11 (zadnja epizoda v poletnem sklopu) Evolution Part 1. .. cliffhanger.
Jeseni pa potem 7x12.. Evolution Part 2.

A kdo ze ve.. je 8. sezona ze potrjena?!

TESKAn ::

Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

pivmik ::

Ja, sem prebran nekje da osma sezona BO, potrjeno!
LP, Gregor GRE^

Tito ::

Normalno da bo, če pa ima tako gledanost...

Klemenn ::

ja, sm kaj ko ma večjo gledanost na računalnikih kot pa na televiziji ;) :D

Tito ::

Hja ne bluzi... V ZDA gledaja vsi na tvju in je ogromna gledanost. Pr ns pa itak ne mormo gledat... Si jih pa zvlečemo...:D Teh seveda ne štejejo. To so tržne raziskave, po katerih se potem tudi oblikuje tarifa obdobja ob katerem se vrtijo SGji. In ker je gledanost tako velka so za sekundo reklame astronomski zneski...:D

Klemenn ::

ja..polj pa pridejo vrli montažerji pa vse skupi ven izrežejo iz tv-ripov :D

Tito ::

Sej za ns niso njihove reklame nič koristne, razn za kakšen xbox al pa kej tazga...:D Njihovi nudlci pa nas itak ne zanimajo...>:D

tx-z ::

a ma kdo zvezdna vrata 3x01 ?? naslov je Into The Fire?
tx-z

undefined ::

> a ma kdo zvezdna vrata 3x01 ?? naslov je Into The Fire?

P2P. :)

Tito ::

He he pa prijetno branje ;)...

pivmik ::

Kdaj začne drugi del 7. sezone.
Sej bi lahko pogleda 2 sek drugje, samo treba malo poživljati debato o SG-1 :)
LP, Gregor GRE^

Red_Mamba ::

jst pa čakam da dabim torent od 2. polovice 5 sezone v roke, trenutno kaplja na disk 2. del 6. sezone. Jaz sem tudi videl da bo osma :D V kratkem bo tudi 7. na DVDjih :D

No u glavnem me zanima kateri del se vam je zdel da je najboljši po vašem okusu?

CaqKa ::

tam oni prehod iz pete na šesto sezono je dober :)

sicer pa se ravno kar ubadam z problemom da mi nero noče vredi spečt x/svcdja.. standalone se namreč nikamor ne premakne. kot da nebi bilo nič gor... ni mi jasno.

undefined ::

> sicer pa se ravno kar ubadam z problemom da mi nero noče vredi spečt x/svcdja..

Uporabi raje CDRWin ali kaj podobnega, če že res moraš zapečt. :)

CaqKa ::

ja ker mam dvd komponentno ki zna to predvajat... nevem zakaj mam zdaj naenkrat s temi svcdji probleme.. :)
sicer pa imate krajše podatke ter opise posameznih sezon na sg1archive ;)

undefined ::

> ja ker mam dvd komponentno ki zna to predvajat...

Lahko pa bi mel en virtualni DVD, pa bi isto lahko predvajal, brez peke. Al pa pretvoriš kar v MPG. Razen seveda, če ne arhiviraš z namenom. V tem primeru probi zgornji program.

CaqKa ::

če napišem da bom predvajal na dvd komponenti to pomeni da nebom tega predvajal na računalniku... pod nobenim pogojem.. a razumeš zdaj?

iji rajši nazaj v ložo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

undefined ::

Jah, sigurno delaš nekaj narobe, če ti ne rata zapečt.

> iji rajši nazaj v ložo ;)

Bom šel kamor mi bo volja. :)

CaqKa ::

čaki še malo.. mogoče me boš spreobrnil iz uporabe nera na tole cdrwin zadevo... ;)
sploh če bo tale svcd zdaj delal..
nevem zakaj nero po onem templatu za svcd nea vredi speče.

/edit.. hm ne radi.. očitno ima file prevlki bitrejt ali pa je kaka podobna fora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Tero ::

Heh odkar sem zadnjic postal v tej temi sem ze pogledal celotno prvo, drugo, tretjo, četrto in 18 epizod pete sezone. Lahko rečem da je to zares zelo dobra sc-fi serija. In ima tuji veliko humorja, katerega ponavadi ne vidimo v sci-fi.:)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.
««
2 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 465 66 67 68 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3394546622 (3022) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311054 (1755) opeter
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510690 (8121) Jst
»

Stargate ATLANTIS... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12419140 (10759) CaqKa
»

ZF serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7213212 (9765) roli

Več podobnih tem