» »

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica

delfinus ::

Trudim se gledat, ampak zadeva je prevec depresivna in misli mi ob gledanju vedno odlutajo stran in me ne pritegne. Vcasih mi je tok depresivno da preklinjam :). Pa se zdaj se jo trudim gledam in tudi zadnji del se bom potrudil. So pa odlicni v prikazanju depresivnosti in popolnega brezupa, alkoholizma, totalne bede, praznosti vesolja, to pa jim dam za+. No sej se kej se bi naslo za +. Tehnicno je sicer dobro narejeno, ampak prevec je poenostavitev, ki so vzete z matere zemlja v kao napredno civilizacijo, ki isce resitev.

lp, d.

Gregor P ::

Saj ravno ta "depresivnost", kako se prebijajo iz dneva v dan, ko se še vedno poskušajo držati nekih starih vrednot, pravil, ciljev, da imajo tako vsaj nek smisel življenja, v resnici pa vedo, da je vse kar imajo drug drugega (vključno s cyloni) ter nekaj vesoljskih plovil z nekaj zaloge surovin, ki drastično primanjkuje, v "vsem" tem prostranem vesolju, da jih je vedno manj in da bodo morali znova začeti od začetka (ko jim je ravno to medtem zopet spodletelo, nazadnje na Novi Caprici), da se lahko zares poslovijo od starega udobnega življenja (nekaj časa so računali, da bodo našli Zemljo in da bo vse tako kot je bilo), je najbolj zanimiva pri tej seriji.

Vprašanje, koliko ljudi bi "zdržalo" takšno potovanje za preživetje človeštva? In hvala bogu nam to ni treba zares preizkusiti, zato pa lahko uživamo v tej ZF simulaciji :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

DarwiN ::

Glede vlečenja, nekaj ga ima ja, katera serja pa nima (losta tukaj očitno nihče ne gleda).


Lostu tole zamerim do groba ja in posledice so katastrofalne. Ne samo da se je BG nalezel tega zavlačevanja, tudi tisti ki gledate Terminator - Sarah Connor chronicles, ista zadeva, prva sezona je bila precej gledljiva, druga pa eno samo naumno zavlačevanje s 15 minut prave vsebine na del, ali pa še to ne.

Lost je kljub temu uspel ker ima precej dober in misteriozen plot, a kljub temu je ta aspekt izpadel precej patetično... V prvi sezoni so cirka 15 minut/del prikazovali preteklo življenje likov (mnoge so kasneje pobili) ki se je ravno za tisti zanemarljiv odtenek navezovalo na zgodbo, a ravno dovolj, nato so jih polovico pobili in v drugi sezoni vpeljali kopico novih likov ter si tako zagotovili dodatnih nekaj ur zavlačevanja. Gotovo ne za vsakogar, ampak zame to pomeni ~25 minut serije, preosanek pa "reklame" in to tolmačim kot nek nateg gledalcev.

Sploh pa se mi zdi da sta zadnji sezoni BG in Terminatorja šli v tem še bolj v ekstreme, zato te serije morajo iti. In tudi grejo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Tr0n ::

Lol, Lost pa dober plot. Ti se hecas? :)

DarwiN ::

Hmm, zakaj pa ne, le koga ne pritegne padec letala na samotnem otoku kjer se dogajajo še misteriozne reči...A nisi jokal naprimer ob gledanju Plave Lagune ? :)

Saj ne rečem da niso zabluzli , serija bi lahko bila odlična in ne samo sprejemljiva kot je sedaj.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Tr0n ::

Lost je cisto povprecna serija, ki se skrije pred mojstrovino, kot je BSG. Pa ne samo skrije, izgine.

DarwiN ::

Eh zdaj pa ga že sir ješ..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Brane2 ::

Glede vlečenja, nekaj ga ima ja, katera serja pa nima (losta tukaj očitno nihče ne gleda).


Lostu tole zamerim do groba ja in posledice so katastrofalne. Ne samo da se je BG nalezel tega zavlačevanja, tudi tisti ki gledate Terminator - Sarah Connor chronicles, ista zadeva, prva sezona je bila precej gledljiva, druga pa eno samo naumno zavlačevanje s 15 minut prave vsebine na del, ali pa še to ne.


Točno to. Še najbolj gledljiva zadeva je zame "Two and a half men" >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Okapi ::

Eh, za fene je vsaka serija dobra, pa če je še tako za lase privlečena. Pri Galactici je toliko nelogičnosti, kot jih še pri Zvezdnih stezah ni bilo. Na eni strani obladajo tehnološka čudesa, kot so nadsvetlobna hitrost, umetna težnost in umetna inteligenca, na drugi strani pa imajo medicino na ravno našega 20. stoletja, praznoverni so kot v našem srednjem veku, pa tudi astronomijo imajo v q., ker drugače verjetno ne bi kar brez cilja lutali po vesolju.

O.

Tr0n ::

Kako lahko predvidevas, da bi morala bit medicina na nekem visjem nivoju, kot so ostale stvari? Ni ravno logicno pricakovat neke klasicne, ze videne konstrukte pri sci-fi zanru. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

BluPhenix ::

Še najbolj gledljiva zadeva je zame "Two and a half men" >:D


Uh, če to ti resno, potem ... ja no vsak ima svoj okus. No situacijske komike ne gre ravno primerjati z vojaško/politično sci-fi serijo.

Na eni strani obladajo tehnološka čudesa, kot so nadsvetlobna hitrost, umetna težnost in umetna inteligenca, na drugi strani pa imajo medicino na ravno našega 20. stoletja, praznoverni so kot v našem srednjem veku, pa tudi astronomijo imajo v q., ker drugače verjetno ne bi kar brez cilja lutali po vesolju.


Doh, še en ki zadeve ni gledal. Zakaj je sick bay v takšnem stanju kot je, bi moralo biti do sedaj že jasno (BSG stara in to). Pač avtorji so se odločili, da bo ta del zgodbe tak. Sej tudi današnje vojske imajo bogsigavedi kakšno orožje in napredne sisteme, amputacije na terenu pa še vedno izvajajo z žago.

Astronomija v k. No nimajo ravno celotnega vesolja pokatalogiranega. Ampak znajo pa iskati planete, ki imajo tisto kar rabijo, tako do najdli planet, na katerem je bil tempelj in new caprico.

IMO pa serija nima nekih hudih nelogičnosti oz. jih ima še nekako presenetljivo malo. To kar si ti navedel je izbira avtorjev in ne nelogičnosti. Sej jump driveji so tudi izbira avtorjev, pa ne tulitel, da so nelogični. Lahko pa podaš kakšne prave nelogičnosti (v zgodbi ipd.) izpostaviš, pa jih poskušamo skupaj predebatirat.

Lost je kljub temu uspel ker ima precej dober in misteriozen plot, a kljub temu je ta aspekt izpadel precej patetično...


plot? kaj je plot pri lostu? Po moje še sami avtorji ne vedo, za kaj bi se odločili, saj iz sezone v sezono spreminjajo glavne akterje, pomembne ljudi, marsikje vidiš še celo da naenkrat trdijo nasprotno stvar, kot so jo pred par deli. PA mi je žal, ampak BSG filer epizod, kot je bila v lostu tista s splanimi pajki, ki dejansko sploh nima veze s celo zgodbo nima.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

DarwiN ::

Zakaj je sick bay v takšnem stanju kot je, bi moralo biti do sedaj že jasno (BSG stara in to)


Nima to neke veze, znanje in razvoj vseeno ostaneta..Dan danes imamo v laboratoriju 10x bolj napredne načine zdravljenja kot tile primitivci na Galaktiki. Nič koliko različnih načinov tako imenovane targeted medicine kjer raka na mišjih primerkih že danes ozdravijo ...Tile na galaktiki so šaljivci, kakšna nanotehnologija,laserji, regenerativna medicina, matične celice ipd, tega ni... Kemoterapija in izpadanje las, to je način, in povem ti zakaj je temu tako...

Predsednica se spopada z boleznijo, jo tolažijo, ima privide, sanje, mediji špekulirajo kaj se dogaja, kregajo se okrog tega kdo jo bo nasledil, pogovarja se s sobolniki, ponovno sanja....itd itd itd itd...

Vse to in še več je bonus ki pride s to neumno idejo..zavlačevanje... Koga to zanima? RL primer Jade Goody je povsem dovolj.

Nevem , morda zato ker je tako bilo v originalni seriji, a dejstvo je da se po nepotrebnem osmešujejo. Bolezen ki je za tisti čas ozdravljiva z eno tableto/inekcijo v treh sekundah, nabijejo za ~dve uri nepomembnega materiala..
Lahko bi si izmislili kakšno novo fascinantno bolezen z intrigantnimi stranskimi učinki, lahko bi jo celo Cyloni okužili naprimer, miljon je boljših scenarijev ob katerih bi vsi uživali in gledali z zanimanjem.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Brane2 ::

Še najbolj gledljiva zadeva je zame "Two and a half men" >:D


Uh, če to ti resno, potem ... ja no vsak ima svoj okus. No situacijske komike ne gre ravno primerjati z vojaško/politično sci-fi serijo.




Točno. Zato pa pravim, da je Galactica bolj kilav sci-fi.
On the journey of life, I chose the psycho path.

BluPhenix ::

Nevem , morda zato ker je tako bilo v originalni seriji, a dejstvo je da se po nepotrebnem osmešujejo. Bolezen ki je za tisti čas ozdravljiva z eno tableto/inekcijo v treh sekundah, nabijejo za ~dve uri nepomembnega materiala..


Očitno ne štekaš. To je prihodnost, kot so si jo avtorji zamislili, ne taka, kot si ti predstavljaš, oz. kot ti pričakuješ, da bo. Čudno da se ne obregneš ob to, da berejo knjige in ne e-paper ali kateri drugi stuff. Ali pa da imajo screene kar še vedno lepo vgrajene v panele in da nimajo projekcijo direktno na mrežnico ali še boljše v možgane z možnostjo sodelovanja (no glej glej cyloni imajo). Pa da ... očitno si se v medicino vpičil in pri tistem vztrajač, čeprav je še n drugih podobnih področij pri katerih bi lahko trdil svoje. Ne vem kako ti lahko taka stvar pokvari vzdušje pri gledanju. In že ker si tak psychic, da veš zakaj ima raka, kaj pa če so se za tako bolezen avtorji odločili ravno zato, ker je bolezen ki jo gledalci poznamo in večinoma vemo kako uničujoča je?

Najprej te moti, da je Laura sploh bolana, ker kaoto omogoča vlečenje serije. NAto praviš da je bolana z brezvezno boleznijo za tisti čas in da bi lahko imela kakšno dugo. Kaj ti torej ni prav? Intrigantnimi stranskimi učnki? Kaj da ji zraste še ena glava in da kar naenkrat dobi željo po še eni, dodatni roki?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Pravzaprav me ne moti noben "neumen" detajl ki bi bil bežno ali občasno prikazan, pa če je še tako nelogičen ali nevzkladen s tehnologijo.. Moti me ko takšne detajle raztegnejo v 10 ali več minut dolge scene ki nič ali pa zanemarljivo malo pridonesejo k zgodbi in imajo samo en namen, nabiti tistih 15 minut da se lahko del zaključi. To je zame norčevanje iz gledalcev....

Baltar s svojim kultom je še najlepši tak primer in če ti je všeč ta trenutna zgodba okrog njega potem se nimava kaj pogovarjat..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Tr0n ::



There must be some kind of way out of here
Said the joker to the thief
Theres too much confusion
I cant get no relief

Se ena epizoda! :D

BluPhenix ::

Baltar s svojim kultom je še najlepši tak primer in če ti je všeč ta trenutna zgodba okrog njega potem se nimava kaj pogovarjat..


Nisem rekel, da mi je všeč. Sploh Baltar kot lik mi ni všeč in to je bistvo. Pravim pa da je ta njegov kult človeško povsem realna in pričakovana zadeva. Ne verajmeš? Človeštvo že 2000 let vleče podoben kult za seboj in vprašanje koliko časa ga bo še. Ni mi všeč ampak je realno, možno in verjetno. In seveda igra velik del v tamkajšnji družbi (kot so ugotovili, po zadnjih pobojih pri take-overju so najštevičnejša skupnost človeštva.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tr0n ::

Da ne omenjan OSTja (sountracka), kjer glasbeni genij Bear McCreary dobesedno pometa s konkurenco. Eden izmed boljsih soundtrackov za TV serijo.

http://www.bearmccreary.com/blog/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Samsung06 ::

BSG = Masterpiece

Samsung06 ::

Sej to smo že 100x rekli glede tehnologije ane?

Pa bomo še enkrat:
"All know that the only reason the human warship Galactica survived the initial attack by the Cylons was that it was an old ship using old technology. The Cylon attack crippled the modern systems of the rest of the colonial fleet, leaving them helpless."

Primer: Zato majo žične telefone! Zato imajo vse ostale sisteme na LOW, tko da jih AI ne more sesuti, capish Darwin?

Okapi ::

Eh, delovanje vesoljskih ladij je low tech, ja. Verjetno imajo radarje na elektronke.:P

O.

DarwiN ::

Ja, še dobro da so pogon za nadsvetlobno hitrost naštimali na to tehnološko zastarelo ladjo. 8-)

Primer: Zato majo žične telefone! da jih AI ne more sesuti


Aja zato Viperji ko grejo v boj ali na ktero misijo kabel za seboj vlečejo :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

BigWhale ::

Baltar s svojim kultom je še najlepši tak primer in če ti je všeč ta trenutna zgodba okrog njega potem se nimava kaj pogovarjat..


Baltar se spreminja v Jezusa in njegov harem okrog njega pa v njegove apostolke.... :) Stvar ni prav nic nenavadan. Meni je zgodba okrog njega zanimiva, ne bom pa rekel, da mi je vsec.

Gregor P ::

Aja zato Viperji ko grejo v boj ali na ktero misijo kabel za seboj vlečejo :)

Ne, kabli so najbolj "ziheraški" tudi na splošno v našem resničnem življenju, ko gre vse narobe. Sicer pa si lahko videl, da za manj pomembne zadeve uporabljajo tudi brezžično komunikacijo;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

ali3n ::

Battlestar Galactica The Last Frakkin Special
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tr0n ::

Nooooooooo, not the last! :'(

ali3n ::

zadnji je v petek.

Battlestar Galactica: The Last Frakkin’ Special airs Monday, 3/16 at 10:00 PM ET on Scifi.

Battlestar Galactica’s two-hour season finale airs Friday, 3/20 at 9:00 PM ET on Scifi.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tr0n ::

Vem. :'(

BigWhale ::

Jest se pa ze veselim zakljucka. Scenaristi obljubljajo, da bo zelo malo stvari ostalo odprtih za Caprico... :)

frudi ::

BSG @ UN (youtube)

Toliko o vplivu BSG :).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

BluPhenix ::

So Say we all.

V bistvu je lepo povedal človek in zadeva drži. Škoda, da mora tak govor v UN narediti igralec in ne kakšen politik, ali pravi admiral.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

BaRtMaN ::

Kakor sem slišal, je bilo to srečanje mladih, ne predstavnikov svetovnih držav.

BluPhenix ::

http://www.un.org/apps/news/story.asp?N...

Nič srečanje mladih. Debata na UN forumu pač.

Mogoče bo ravno sedaj serija dobila pravi elan, ko se bo zaključila (ukinila).
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Saj avtorji veckrat omenjajo, da se bo serijo gledalo in o njej debatiralo se vsaj 5-10 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

roli ::

Meni je bil BSG posebno všeč v prvi sezoni. Sedaj pa je stvar malo zbledela (čeprav bi še vedno rad videl kako sezono več). Na živce mi gre prej omenjena tehnološka nesorazmernost. Dobiš občutek, da si hkrati v srednjem veku in prihodnosti. Na eni strani vidiš tako uro ob kateri dobiš občutek, da so jo uporabljali v drugi SV vojni, pa tako ciglo namesto telefona (kabel sam ni problematičen toliko), potem na drugi strani pa uporabljajo Jump drive in imajo LCD zaslone. Torej sama "starinskost" ni tak problem kot nesorazmernost. V prvi sezoni je bila zgodba zelo napeta in nisi imel dosti časa razmišljat o tem. Sedaj pa poslušaš tistega jebenega baltarja in imaš čas vmes jit še na sekret pa nebi nič zamudil. Baltar je bil sicer že na začetku en tak fuknjen lik, ki bi ga sestrelil prvo minuto na admiralovem mestu.
http://www.r00li.com

Tr0n ::

Preberi si prejsne poste o tej tako imenovani tehnoloski nesorazmernosti. :)

xabre ::

Cela serija je kot en dolg film in le redkokatera epizoda je kot mašilo.

V Galactico se je treba malo poglobiti in ne zraven križank reševat. Če vsake toliko kakšno epizodo napol pogledaš je brezveze, ker ne veš zakaj se gre.
Mene pa nesorazmerja ne motijo. Tehnološko napredno je tisto kar je potrebno, pa če se star cegu od telefona na kabel obnese, zakaj bi ga pa menjali?

Enkrat si moram čas vzet pa lepo vse sezone še enkrat pogledat.:)

Tr0n ::

Pa se je koncala. :'(


















Dober konec, ceprav je se vedno precej stvari ostalo odprtih.

All of this has happened before and it might happen again.

Goodbye, "Galactica"
Battlestar Galactica's Ron Moore Answers Our Burning Questions

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Samsung06 ::

Dober konec!

Lepo so povezali zgodbo z našim časom ter nam dali vedeti kaj nas čaka. Samo, da pri nas ne bo space bitk ampak nas bodo preprosto zbrisali... :D Če jih ne moremo premagati, potem se jim raje pridružimo oz združimo z njimi.. :P

OmegaBlue ::

Ma ko pošljejo galaktiko v sonce je vseno če nehaš gledat. Kdo/kaj zavraga je bila starbuck.. kaj sta bila navidezna baltar in six...

Preveč so pustili trapasto "razloženo".
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

roli ::

Ueeee! Konec je! Izvrstna epična epizoda:D. Kljub temu, da mi je šla četrta sezona bolj kot ne na živce je bilo tole super. Morda malce preveč odprtih vprašanj - sploh prej omenjeni starbuck, pa ...pa ....pa. Kako dfak sta preživela Baltar in caprica je tudi vprašanje. Pa potem še blablabla.

V glavnem overall je bila serija izvrstna in mi je bila precej všeč kljub svojim pomanjkljivostim. Sedaj ostaja vprašanje kaj bomo gledali v nadaljevanju. Definitivno pa je serija vredna ponovnega ogleda čez kake pol leta (enkrat sem prve dve sezoni že dal čez rewatch).

In tisti del z galactico, ki leti v sonce je bil zelo žalosten.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

Gregor P ::

Meni se je zdel konec dokaj posrečen ... sicer sem pa sam že vesel, da je sploh bil konec; namreč prevečkrat sem že videl, da so kakšno serijo prekinili še preden je prišla do konca.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BigWhale ::

Unicenje cele kolonije je bilo izvedeno bolj sibko. En unicen raptor, ki po pomoti izstreli salvo raket, ki po pomoti zadane kolonijo? Zato, ker se je butnil v eno skalo in je potem roka tiste pilotke po nesreci padla na knof? Mah, mau brez veze.

Drugace pa kar ok ja. :) V resnici je ostalo kar precej stvari odprtih. Mal mi je bilo zal, da niso pokazali kaj se je s toasterji zgodil, pa kako je kolonija razpadla, ker jo je posesal v black hole. Je bil pa zanimiv konec Brother Cavila. Hehe. :))

Gregor P ::

Unicenje cele kolonije je bilo izvedeno bolj sibko.

... to je res; še posebej, ker bi se to zgodilo, četudi bi se na koncu res spravili.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Tr0n ::

No, saj bo ze jeseni film The Plan, ki se dogaja takoj za unicenjem 12 kolonij in sicer iz vidika Cylonov.

BigWhale ::

"Ze" jeseni, mar ne? :>

Ja, jest cem cel storyline... laid down on the table. Lepo od izdelave prvega-prvega cylona, do prve vojne in tako naprej. I want the timeline :>

BluPhenix ::

No pa je končalo. Zanimivo so to izvedeli, ampak res WTF je starbuck in kako je baltar lahko videl iste vizije kot Caprica6, mar to pomeni, da je bil tudi on ene vrste cylon, pa da tega ni vedel?

Škoda da niso kaj več razložili. S starbusk so se sploh rešili na najbolj eleganten način, da jim ni bilo treba preveč razlagati kdo, kako, zakaj.

Je pa res dobro to, da se je zgodba zaključila, da ni ostalo nekaj napol odprto.

Zna bit da potihem upajo na še kakšno nadaljevanje in so zato pustili odprto kaj.

Aja, glede Starbuck, Sam reče see you on the other side, torej on je vedel kaj ona je in je vedel, da jo bo ponovno kmalu srečal. Očitno je Kara res bila on the other side.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tr0n ::

Tole je Ron Moore povedal o Kari v intervjuju.

TVGuide.com: What exactly is Kara at the end of the series? An angel?

Moore: I think Kara remains an ambiguous figure. Kara lived a mortal life, died and was resurrected to get them to their final destiny. Clearly she was a key player in the events that led to [the fleet's] finding a home. And, I don't know if there's any more to it beyond that. I think you could call her an angel, you could call her a demon, the second coming or the first coming, I guess, chronologically speaking. You can say that she had a certain messiah-like quality, in the classic resurrection story. There's a lot of different ways you can look at it, but the more we talked about it, the more we realized there was more in the ambiguity and mystery of it than there was in trying to give it more definition in the end.

matter ::

Jaz sem gledal bolj v stilu BSGja, spiritual. In Kara je pomoje angel, tako mnenje sem imel po koncu. Je umrla in se je kot angel vrnila.
Za Baltarja is Six na koncu, pa sta to bog in njegov companion :) To nista tista človeška Baltar in Six, ampak tisti ptikaz, ki sta ga onedva videla. In tisti raptor, ki je ponesreči ustrelil rakete je spet v stilu "everything happens with reason" oz higher power.
Grem basket pa bom neloke metal

BigWhale ::

Mah, bull :P

Brez veze. Konec bi lahko tako izvedli, da bi Galactica enostavno nardila jump medtem, ko je bila se 'parkirana' v koloniji. Kaj se zgodi, ce se takrat izvede jump smo videli tri dele nazaj. To bi bilo povsem dovolj, da bi kolonijo potisnili iz stabilne orbite okrog singularnosti in bi jo potem raztrgalo...

Tale raptor na koncu je bil res crap.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427553586 (3110) Pithlit
»

Battlestar Galactica (reboot) TV serija

Oddelek: Sedem umetnosti
284107 (190) oo7
»

Battlestar Galactica: Blood and Chrome (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511889 (10044) yoco
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112166 (9346) Brane2

Več podobnih tem