» »

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

Stargate Universe in druge Sci-fi serije

««
64 / 68
»»

Gregor P ::

Okapi je izjavil:

na manjšo gledanost ali priljubljenost pa večinoma vpliva velik delež homofobije in mizoginije med ciljno publiko, pa tudi splošna "staromodnost"
... ni ravno videti, da bi se pri Orvillu preveč držali nekih konzervativnih vzorcev vsaj kar se te teme tiče.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

Je zelo značilno, da so geji (in podobne tematike) v komedijah sprejemljivi za širše množice, v resnejših dramah pa ne.

vostok_1 ::

Problem je, ker jih skoraj povsot prikazujejo zelo stereotipno. Prisiljeno in se potrudijo rub it in your face, češ...look how progressive we are.

V House of cards recimo, je dosti boljše izvedeno. I'm a rotten president first an foremost, but i occasionally fuck guys.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

BigWhale ::

Okapi je izjavil:

Objektivno gledano je Discovery boljši, na manjšo gledanost ali priljubljenost pa večinoma vpliva velik delež homofobije in mizoginije med ciljno publiko, pa tudi splošna "staromodnost", v smislu, da kar je bolj napredno od starih startrekov, je slabše. Ocene kritikov so v povprečju objektivnejše in zato ima pri njih boljše ocene od Orvilla.


Plus to, da so komedije ze tko al tko bolj orientirane na splosno populacijo in je cist normalno, da jih vec ljudi gleda in je vecji masi ljudi zadeva bolj vsec.

petrus ::

Okapi je izjavil:

Objektivno gledano je Discovery boljši, na manjšo gledanost ali priljubljenost pa večinoma vpliva velik delež homofobije in mizoginije med ciljno publiko, pa tudi splošna "staromodnost", v smislu, da kar je bolj napredno od starih startrekov, je slabše. Ocene kritikov so v povprečju objektivnejše in zato ima pri njih boljše ocene od Orvilla.

Daleč od tega, to je tvoje pristransko mnenje, ni pa objektivno, samo ker eni nočemo tv serije prepletene s propagando nismo staromodni.
Objektivno je glavna igralka Discoverija zelo nesimpatična, spore drive je komičen, klingoni dobesedno ponavljajo Trumpa, ta vsiljenost se čuti.

Isto si ne bi želel posadke katolikov ter ladje v obliki križa, me to naredi katolikfoba? Razen efektov in zgleda je Discovery razočaranje na celi črti.

To je spet tista, kako nismo dovolj prefinjeni in razgledani, da bi videli cesarjeva nova oblačila, ali cesarjev novi star trek.
stati inu obstati

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: petrus ()

Okapi ::

Če v Klingoncih slišiš Trumpa in ti je glavna igralka nesimpatična, je problem definitivno v tebi (in tvojih predsodkih), ne v seriji.

oo7 ::

Glavna igralka v Discovery ni nesimpatična ampak ANTIpatična to infinity and beyond. Orville ima svetlobna leta boljše ženske like kot discovery.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nikec3 ::

Razen efektov in zgleda je Discovery razočaranje na celi črti.

A ti si v zadnjih 20 letih gledal kako serijo? Efekti v STD so najslabša stvar serije.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

judoka ::

oo7 je izjavil:

Glavna igralka v Discovery ni nesimpatična ampak ANTIpatična to infinity and beyond. Orville ima svetlobna leta boljše ženske like kot discovery.



Ni (ekstra) sexy in to se prevede v "antipaticna" :P
Orville nabira tocke z hot glavno igralko in celebrity guest stars. Cisti popularity contest, podobno kot v srednjih solah v USA. Dobra taktika, ampak dolgorocno bodo morali zacet delat na zgodbi, ker ce bodo
hot zenske razlog, da se gleda Orville, potem obstajajo boljse variante.
Kje eni najdete Trumpa v Klingonih mi je totalna neznanka.

petrus ::

Okapi je izjavil:

Če v Klingoncih slišiš Trumpa in ti je glavna igralka nesimpatična, je problem definitivno v tebi (in tvojih predsodkih), ne v seriji.

To ni le moje osebno mnenje, to so ustvarjalci serije odkrito priznali, citat:

The co-executive producer of the new series "Star Trek: Discovery" has told Rolling Stone that President Donald Trump's 2016 presidential campaign was "front and center in our minds" as they developed it — so much so that the rallying cry of the show's villains is specifically patterned after the Trumpster credo "Make America Great Again"

"We felt like it would be interesting to really look at what's going on in the United States," Aaron Harberts told Rolling Stone, noting that the series' primary villains — an extremist Klingon sect — scream "Remain Klingon," something deliberately reminiscent of "Make America Great Again."
stati inu obstati

Okapi ::

Nikec3 je izjavil:

Razen efektov in zgleda je Discovery razočaranje na celi črti.

A ti si v zadnjih 20 letih gledal kako serijo? Efekti v STD so najslabša stvar serije.

Sem ravno hotel napisati, da so vesoljske scene v Orvillu precej bolje narejene.

vostok_1 ::

judoka je izjavil:

oo7 je izjavil:

Glavna igralka v Discovery ni nesimpatična ampak ANTIpatična to infinity and beyond. Orville ima svetlobna leta boljše ženske like kot discovery.



Ni (ekstra) sexy in to se prevede v "antipaticna" :P
Orville nabira tocke z hot glavno igralko in celebrity guest stars. Cisti popularity contest, podobno kot v srednjih solah v USA. Dobra taktika, ampak dolgorocno bodo morali zacet delat na zgodbi, ker ce bodo
hot zenske razlog, da se gleda Orville, potem obstajajo boljse variante.
Kje eni najdete Trumpa v Klingonih mi je totalna neznanka.


V BSG ni bilo posebno sexy igralk. Pa je bila top serija.
Mogoče sam tebe nekaj muči.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

judoka ::

V BSG ni bilo posebno sexy igralk. Pa je bila top serija.
Mogoče sam tebe nekaj muči.


Nic me ne muci, samo opazam, da vam je glavna igralka "antipaticna".
BSG je imela kar nekaj hot zensk. Na celu z no. 7.

 .

.

Gregor P ::

V tem smislu smo napredovali, ker nimamo nobene 7o9, ali pa T'Pol oz. Jadzie Dax in se nekateri lahko končno koncentrirajo na vsebino:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Okapi ::

judoka je izjavil:

V BSG ni bilo posebno sexy igralk. Pa je bila top serija.
Mogoče sam tebe nekaj muči.


Nic me ne muci, samo opazam, da vam je glavna igralka "antipaticna".
BSG je imela kar nekaj hot zensk. Na celu z no. 7.

 .

.


judoka ::

V tem smislu smo napredovali, ker nimamo nobene 7o9, ali pa T'Pol oz. Jadzie Dax in se nekateri lahko končno koncentrirajo na vsebino


Ocitno ne vsi:))

Bi bilo pa zanimivo vidit, kaj se zgodi z popularnostjo serije, ce zamenjas glavni igralki. Adrianne za Soneque-o..

Nikec3 ::

V BSG ni bilo posebno sexy igralk. Pa je bila top serija.
Mogoče sam tebe nekaj muči.

V BSG ni bilo posebno sexy žensk? A smo mi gledali isto serijo? 6-ka in Boomer sta bili top! ;)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

ttommy ::

oo7 je izjavil:

Glavna igralka v Discovery ni nesimpatična ampak ANTIpatična to infinity and beyond. Orville ima svetlobna leta boljše ženske like kot discovery.


Četudi so jo vzgajali kot vsakega Vulcana? Ne iskat v njej človeške hinavske ženske. Saj ni tam zato, da bi bila simpatična, ampak da bi zgodbo naredila zanimivo in napeto. Klingoni so pa super narejeni. Serijo moraš gledat kot zgodbo, ne iskat nekaj nemogočega v njej.
v Orvillu so res take ženske, take domače... To je namen Orvilla- da nas zabava in sprošča. Startrek pa nas drži napete. Zadnji del je bil res super.
Gamer

Starodavni ::

ttommy je izjavil:

oo7 je izjavil:

Glavna igralka v Discovery ni nesimpatična ampak ANTIpatična to infinity and beyond. Orville ima svetlobna leta boljše ženske like kot discovery.


Četudi so jo vzgajali kot vsakega Vulcana? Ne iskat v njej človeške hinavske ženske. Saj ni tam zato, da bi bila simpatična, ampak da bi zgodbo naredila zanimivo in napeto. Klingoni so pa super narejeni. Serijo moraš gledat kot zgodbo, ne iskat nekaj nemogočega v njej.
v Orvillu so res take ženske, take domače... To je namen Orvilla- da nas zabava in sprošča. Startrek pa nas drži napete. Zadnji del je bil res super.


Se strinjam s tvojim zapisom.

Meni sta obe seriji všeč - Star trek Discovery kot malo bolj resna snov z učinkom napetosti, sploh zadnji 9 del je bil lep zaključek pred pavzo.

The Orville pa kot lahkotna tv serija, kjer se nasmejiš otročjim foram, nikakor pa ne vzameš kot resno merilo, ker to ni namen serije.

nurse013 ::

^ je tako
:)
you gotta be kidding me...

c3p0 ::

Vzgajali so jo kot vsakega vulkanca, obnaša se pa kot povprečna hormonska pubertetnica. Kje je vulkanska vzgoja zatajila?

vostok_1 ::

Mislim, da je kar cela serija zatajila.
Gledal sem pred kratkim Narcos in tam je že prva epizoda dober napovednik. In če se ne bremzaš lahko kar binge gledaš vse skup. STD si ne predstavljam, na kraj pameti, da bi tko gledal. Ne glede na patetične izgovore in opravičila šeškarja.
Mislim, da do sedaj nisem še nobene serije sred gledanja ugasnil. Mogoče zbiram sam dobre pa mi to ni nikoli bilo potrebno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Mislim, da je kar cela serija zatajila.
Gledal sem pred kratkim Narcos in tam je že prva epizoda dober napovednik. In če se ne bremzaš lahko kar binge gledaš vse skup. STD si ne predstavljam, na kraj pameti, da bi tko gledal.

Najdi mi kogarkoli, ki trdi, da je STD na ravni Narcosov ali kakšne podobne serije.

Ali tebe kdo s pištolo sili v gledanje STD? Saj je še na naših TV programih ne moreš niti po pomoti gledati (recimo Orville je na FOXu). Že od prvega dela dalje smetiš temo s svojim teženjem, kako je STD slabs serija. Ja, štekamo, nehaj gledati in pusti to temo pri miru. Če nimaš življenja, to ni naš problem.

Enako velja za Mpowerja in podobne idiote, ki čutijo neko potrebo po tem, da že več mesecev nakladajo, kako je Orville boljši. OK, koga to briga? Naredi Orville temo in tam mastrubirajte na tisto gnilo serijo (v resnici nisem pogledal niti enega dela, ampak to nekatere ne ustavi pri pljuvanju po STD, tako da si pridružujem pravico ocenjevati Orville kot gnilo serijo že zato, ker je všeč Mpowerju).


vostok_1 je izjavil:

Ne glede na patetične izgovore in opravičila šeškarja.

Vidim, da še vedno ne znaš angleško. Pomilovanja vredno.

Ne razumem niti tvoje obsedenosti s šeškanjem. To ni tema za izražanje svojih homoerotičnih fantazij.

Okapi ::

Preberi si naslov te teme.

sheeshkar ::

Okapi je izjavil:

Preberi si naslov te teme.

Uf, pa res. Se opravičujem za tisti del, kjer kritiziram primerjave z Orvilleom in podobno. Spregledal sem, da to ni tema o STD. Priznam, da sem kreten.

vostok_1 ::

sheeshkar je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Mislim, da je kar cela serija zatajila.
Gledal sem pred kratkim Narcos in tam je že prva epizoda dober napovednik. In če se ne bremzaš lahko kar binge gledaš vse skup. STD si ne predstavljam, na kraj pameti, da bi tko gledal.

Najdi mi kogarkoli, ki trdi, da je STD na ravni Narcosov ali kakšne podobne serije.

Ali tebe kdo s pištolo sili v gledanje STD? Saj je še na naših TV programih ne moreš niti po pomoti gledati (recimo Orville je na FOXu). Že od prvega dela dalje smetiš temo s svojim teženjem, kako je STD slabs serija. Ja, štekamo, nehaj gledati in pusti to temo pri miru. Če nimaš življenja, to ni naš problem.

Enako velja za Mpowerja in podobne idiote, ki čutijo neko potrebo po tem, da že več mesecev nakladajo, kako je Orville boljši. OK, koga to briga? Naredi Orville temo in tam mastrubirajte na tisto gnilo serijo (v resnici nisem pogledal niti enega dela, ampak to nekatere ne ustavi pri pljuvanju po STD, tako da si pridružujem pravico ocenjevati Orville kot gnilo serijo že zato, ker je všeč Mpowerju).


vostok_1 je izjavil:

Ne glede na patetične izgovore in opravičila šeškarja.

Vidim, da še vedno ne znaš angleško. Pomilovanja vredno.

Ne razumem niti tvoje obsedenosti s šeškanjem. To ni tema za izražanje svojih homoerotičnih fantazij.



Okapi je izjavil:

Preberi si naslov te teme.


Kljub moji slabi angleščini boš naslednje razumel:

rekt

sheeshkar je izjavil:

Priznam, da sem kreten.


Well, if you really insist.


Speaking about having no life...nisem jz tisti, ki s tako resnostjo in gorečnostjo zmerja soforumaše z vsemi možnimi podlimi zmerljivkami...zavoljo ene bedne sci-fi serije.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

PS. Glede kritiziranja slabih reči. Veš, eni pravijo temu customer feedback. Kam bi prišli, če bi dovoljena zgolj pozitivna kritika ali nič kritike?
Vsi vemo čemu je STD bil ustvarjen. In jz sem proti taki politiki.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Lonsarg ::

Povprečnemu človeku vsaj 95% serij ni všeč, ampak hvalabogu 99% ljudi piše v teme od serij, ki so JIM všeč, v ostale pa morda napiše kak komentar sem pa tja, ker drugače bi teme bile neberljive in neuporabne za glavnino obiskovalcev teme.

Zakaj je ta teme torej antiteza tega? Razlog je, da je očitno gora ljudi, ki so serijo hotli gledat pa sedaj ni po njihovem okusu. To samo posebi nič ne pove o kvaliteti serije, zgolj to da je očitno precej drugačna, kot prejšni Star Treki.

vostok_1 ::

Jz sem izpostavil skoraj vse kar STD naredi slabo serijo.

Ni stvar, da mi ni všeč tematika serije or something. Moti me, ko se dela molzne krave. STD je ena taka molzna krava in še to res taka bolj kilava.
Pravim...meni ni problem primerjat serijo Narcos vs STD. Ker gledam objektivno. Prvo je dokaj originalna, zabavna, dovršena serija. Druga je podaljševanje licence.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Lion29 ::

vostok_1: ma kaj vsako temo moras zasrat s tvojim nabijanjem? v cem je fora da 1000x izrazis eno in isto mnenje? a je tvoj cilj konvertirat vse uporabnike ST v haterje serije?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tody ::

30.000 ljudi se stabo ne strinja :) http://m.imdb.com/title/tt5171438/?ref=...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

vostok_1 ::

Lion29 je izjavil:

vostok_1: ma kaj vsako temo moras zasrat s tvojim nabijanjem? v cem je fora da 1000x izrazis eno in isto mnenje? a je tvoj cilj konvertirat vse uporabnike ST v haterje serije?


Well. My silent desire je, da bi kolektivno bojkotirali to industrijo molznih krav.
Naj naredijo kvalitetno serijo ali naj kr zaprejo štacuno ali najdejo kaj novega.

Dokler se bo pač podpiralo, predvsem finančno take smeti od projektov, bodo oni to pač delali.
Saj vidite kako je s temi superheroji. Vsak teden nov film po istem kopitu, ki kljub temu prinaša denar. Blade runner 2 pa v negativnih številkah.

I can safely say...i'm not the one supporting this sort of politics.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Okapi ::

A če ti povem, da je tvoje nabijanje v resnici kontraproduktivno, in delaš samo reklamo za serijo, boš potem nehal?

vostok_1 ::

Saj vabim vse, da si jo ogledate. Ni mi namen cenzuriranje slabih vsebin.
Upal bi le, da ob gledanju spredvidite in jo kasneje ugasnete. Tko kot sem jz naredil. Tisti, ki ste aktivni na IMDBju pa pustite primeren review, da bodo boti registrirali and maybe, just maybe, we'll get a better product next time.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Enkrat sem z babo gledal eno epizodo Razočaranih Gospodinj (al kaj je že to). Honestly, if i was into that sort of genre...bi dejansko se zabaval. Molzna krava za moderne ženske in njihove anexiety...but still well made.

Pri The expanse, sem vsaj dobil nekaj novega. Čeprav priznam da 30% vsebine, bi lahko bilo boljše narejeno, kot je.

Toliko zanimivih reči bi lahko v sci-fi svetu še kinematografsko raziskali, ampak dokler bodo šeškarji in podobni finančno podpirali industrijo mleka, tega ne bomo doživeli.

Zato pa zadnje čase od entertainmenta, še posebej sci-fi, berem raje knjige.
Bi pa z veseljem rad pogledal, kako novo zanimivo zadevo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Nikec3 ::

Vsi vemo čemu je STD bil ustvarjen. In jz sem proti taki politiki.

Ustvarjen je bil, da bi delal ke$h. Al sem jaz kaj spregledal?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vostok_1 ::

Da se dela podaljša licenca in pomolze čimveč denarja od naivnih fanboysev.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nurse013 ::

Gdaj bo spet The expanse.?
:)
you gotta be kidding me...

Tody ::

Bogi vostok k se mu je racunalnik in tv zataknu na tej seriji in ne more gledat nc druzga

BigWhale ::

vostok_1 je izjavil:

Mislim, da do sedaj nisem še nobene serije sred gledanja ugasnil. Mogoče zbiram sam dobre pa mi to ni nikoli bilo potrebno.


Men se zdi, da mors k psihoterapevtu in mogoce clo na kak mood booster drug. Ker takole jamranje in ponavljanje travm okrog ene same serije je ze rahlo patolosko. Po mojem imas PTSD od te serije in ti branje o seriji predstavlja sam triggerje. Mogoce bi ti blo treba prepovedat dostop do tem v kateri je omenjen star trek discovery. Joj, sorry za se en trigger. :>

krneki0001 ::

Včeraj pogledal prva dva dela serije Extinct. Mogoče bo celo zanimivo.

http://www.imdb.com/title/tt5926494/

vostok_1 ::

BigWhale je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Mislim, da do sedaj nisem še nobene serije sred gledanja ugasnil. Mogoče zbiram sam dobre pa mi to ni nikoli bilo potrebno.


Men se zdi, da mors k psihoterapevtu in mogoce clo na kak mood booster drug. Ker takole jamranje in ponavljanje travm okrog ene same serije je ze rahlo patolosko. Po mojem imas PTSD od te serije in ti branje o seriji predstavlja sam triggerje. Mogoce bi ti blo treba prepovedat dostop do tem v kateri je omenjen star trek discovery. Joj, sorry za se en trigger. :>


A priporočaš kakega, glede na to da imaš že ekstenzivne izkušnje z njimi?

krneki0001 je izjavil:

Včeraj pogledal prva dva dela serije Extinct. Mogoče bo celo zanimivo.

http://www.imdb.com/title/tt5926494/



Looks a bit cheap.

Kdaj se bodo producenti naučili, da če nimaš budgeta za dobre efekte...ne uporabljat toliko efektov, ampak delaj na screenwritingu.

Mi deluje v stilu HZD. Odlična zgodba, meh izvedba.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Lion29 ::

BigWhale je izjavil:

... Ker takole jamranje in ponavljanje travm okrog ene same serije je ze rahlo patolosko. ...



RAHLO?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vostok_1 ::

You guys are funny.

Očitno nočete razumet point moje pozicije, moti pa vas stil sporočanja.
Don't know who's REALLY the pathological here.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Lion29 ::

vostok_1 je izjavil:

You guys are funny.

Očitno nočete razumet point moje pozicije, moti pa vas stil sporočanja.
Don't know who's REALLY the pathological here.



mi smo razumeli point tvoje pozicije 1 mesec nazaj.... oz. ko si prvic zacel psiat o tem.... zdaj se samo ponavljas... in gres vsem posteno na zivce
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

vostok_1 ::

Glede na to, da je najavljenih še ne vem koliko Star Wars epizod or whatever, zgleda, da še premalo insistiram.

You're a lost cause. Računam bolj na naivni mladež, da bo prebral resnico in maybe kaj spremenil.
Saj veš kako to gre. They jump on the bandwagon, because they've heard TNG is outdated.
Na srečo nas je nekaj optimistov tukaj, ki obelodanijo resnico o STD smeteh, in apelirajo naj vseeno si lepo ogledajo TNG.

Mladina, ne gledat IGN ali podobnih. Vedno glejte bolj obskurne recenziste.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

sheeshkar ::

vostok_1 je izjavil:

Očitno nočete razumet point moje pozicije, moti pa vas stil sporočanja.

Smo ti že neštetokrat razložili, da razumemo point tvoje pozicije. Sovražiš ženske like, ki niso tam samo za okras. STD ni edina tema, kjer si to že večkrat dokazal, to počneš tudi v mnogo temah o raznih filmih. Si seksist, ki v vsaki novi seriji ali filmu išče znake domnevne SJW zarote.

Poleg tega nimaš niti najmanjšega pojma o tem, kaj pomeni ocenjevati oziroma kritizirati nek film ali serijo. Nihče od nas, z mano na čelu, ni noben ekspert na tem področju (vsaj predvidevam in se opravičujem, če se kdo upravičeno ima za eksperta), ampak mnogim je jasno, da obstaja velika razlika med negativno kritiko in neargumentiranim pljuvanjem. Trikrat lahko ugibaš, kaj konstantno počneš ti.

Negativna (ali pozitivna) kritika vodi v relativno normalno debato. Neargumentirano pljuvanje, kjer po možnosti še žališ vse, ki jim je neka serija ali film všeč, še nikjer ni vodila v normalno debato, temveč skoraj izključno v derail teme in merjenje penisov (priznam, tudi sam kdaj zapadem v to, vendar po drugi strani še nikoli nisem šel v temo serije ali filma, ki mi ni bil všeč ter pričel žaliti inteligenco vseh oboževalcev).

Torej, če so tvoji nameni resnično takšni kot praviš (pa seveda niso in se nehaj norčevati), potem bi morda lahko spremenil taktiko in pričel serije in filme kritizirati na način, ki je sprejemljiv za normalne ljudi? Samo glede na nekaj zadnjih prispevkov očitno nisem edini, ki se mu tvoj način zdi idiotski (morda sem samo večji kreten kot ostali, ker se s tabo večkrat zapenjam).

(sledi seveda "šeškar", "ne morem brati tvojih dolgih klobas ker sem nepismen", "random angleškoslovenian spakovanje", "patetično" in "STD je beden")

vostok_1 ::

Ravno želel omeniti, da. Ti imaš talent za pisanje klobas z zelo malo rdečega mesa v njih. Tko kot tiste Špar Budget.

Jz sem STD pokritiziral iz vseh vidikov. Tko kultiviranega kot nekultiviranega.

Ampak ja...kako kritiko naj sploh pišem, če pa ljudje tipa šeškar, že v prvih stavkih trdijo, da je moja negativna ocena posledica seksizma in homofobije.

STD je slaba serija ker:

-Je narejena za namene podaljševanja licence in molzenja
-ima obupne, antipatične osebnosti, ki igrajo kvečjemu povprečno
-zgodba je bolj ali manj za lase privlečena
-plot je downright idjotski...beri: second in command napade kapetana, s katerim baje naj bi bila BFF od 7 let. Pri tem ji vulkansko učenje bolj malo pomaga. Aja...vulkanci so po novem agresivna rasa.
-je popolnoma uničila canon starejših
-ima očitno SJW agendo...fact, admitted by the creators themselves

In še bi lahko.


Ampak tebi važno da...."nah ahh...you hate women, you sexist!!" (sicer jz pišem malo bolj jedrnato)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

sheeshkar ::

(sledi seveda "šeškar", "ne morem brati tvojih dolgih klobas ker sem nepismen", "random angleškoslovenian spakovanje", "patetično" in "STD je beden")


vostok_1 je izjavil:

Ravno želel omeniti, da. Ti imaš talent za pisanje klobas z zelo malo rdečega mesa v njih. Tko kot tiste Špar Budget.


vostok_1 je izjavil:

če pa ljudje tipa šeškar


vostok_1 je izjavil:

STD je slaba serija ker:

-Je narejena za namene podaljševanja licence in molzenja
-ima obupne, antipatične osebnosti, ki igrajo kvečjemu povprečno
-zgodba je bolj ali manj za lase privlečena
-plot je downright idjotski...beri: second in command napade kapetana, s katerim baje naj bi bila BFF od 7 let. Pri tem ji vulkansko učenje bolj malo pomaga. Aja...vulkanci so po novem agresivna rasa.
-je popolnoma uničila canon starejših
-ima očitno SJW agendo...fact, admitted by the creators themselves


Pišuka, še "patetično" bi uporabil na napačen način in moja napoved bi bila popolna.

oo7 ::

nurse013 je izjavil:

Gdaj bo spet The expanse.?


Enkrat 2018
««
64 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126789729 (14338) Barakuda1
»

Battlestar Galactica (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Sedem umetnosti
43146169 (11505) vostok_1
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510689 (8120) Jst
»

Battlestar Galactica: Blood and Chrome (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511737 (9892) yoco
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112056 (9236) Brane2

Več podobnih tem