» »

Zvezdna vrata - Stargate SG1

Zvezdna vrata - Stargate SG1

««
3 / 26
»»

undefined ::

Edino zanimivo je, da vse vesoljske "kolonije" govorijo angleško. Kajti, če se je ta selitev iz Zemlje dogajala v egipčanskih časih, potem je povsem logično, da je bila angleščina takrat svetovno dokaj neznan jezik. :)

Tero ::

IceMan: Hmja to je znana zadeva in o tem se je veliko govorilo na Stargate fan forumih. Pač simpl povedano je tak, da bi bilo pretezko si za vsaki svet zmisljevat svoj jezik. Pac... Pri Star Trek so si zmislili neko napravo-univerzalni prevajalec. Pri Stargate pa si seveda kaj takega ne morjo zmislit. Treba je pač pozabit na to dejstvo in uživat v seriji.:)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

tx-z ::

no,ker ste uno sporočilo zbrisal bom pa tako postavu: a ma kdo doma zvezdna vrata 3x01 (Into The Fire) ? zanima me zato, ker bi rad izvedel koliko dolg je film(v minutah), :)
tx-z

Tero ::

Heh. Zaj sem preletel malo vse epizode ki jih mam.. Lahko rečem da najbolj smešna epizoda je bila 4x06 - Window of Opportunity. Mislim LOOOL :D :D Ko sem to prvič gledal sem še dolgo smejal po tem


:)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

alyo ::

zigam: 42:25

jup Window of oportunity je ena smešnih epizod tako kot npr.: wormhole extreme, 1969, space race ...
Talk is cheap because supply exceds demand.

Binji ::

O ja, te so super. Ze vidim da si morm ene par epizod it zlo...eee....kupit0:)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Red_Mamba ::

sem danes pogledal skoraj cel 2. del 6. sezone ostala sta mi še dva dela :D
dober del je "Disclosure", kjer razkrijejo vrata VB, Franciji in Kitajski. Sicer nič akcije a je malo pregleda nad stvarmi ki so se zgodile. Na koncu pa je fora ko se pokaže Thor in se vsi predstavniki na novo seznanjenih držav usirjejo v gate :D

alyo ::

Disclosure je klipšov. jz mam raj take "resnejše" epizode.
sam je pau tut nek čar Disclosurea :)
Talk is cheap because supply exceds demand.

undefined ::

> Na koncu pa je fora ko se pokaže Thor in se vsi predstavniki na novo seznanjenih držav usirjejo v gate

In potem je U.S. Military spet glavni junak tega planeta, seveda. Iz ostalih predstavnikov držav pa so naredili popolne bedake, že iz Rusov so to delali v poprejšnjih epizodah. Drugega pač ne znajo kot pa uporabljat takšnih bedno zadrtih klišejev. :)

CaqKa ::

hehe tota je res dobra ja.. pa ko so je potem hammondt celi bwahahaha :)

Red_Mamba ::

jst sm 1. mislu da bo spet predsednika poklicu :D je pa kr asgarde zahaklu :D

itak pa morš nekatere stvari požret ker če bi bla nadaljevanka tko kot če bi se to v resnici dogajalo bi bla boring! To je cena ki jo plačaš zato da te prilima na zic za 45min :D

undefined ::

> če bi bla nadaljevanka tko kot če bi se to v resnici dogajalo bi bla boring!

Tako tud razmišljajo Američani, zato pa potem dobimo razna hollywoodska sranja v smislu Ameriške Pite. :)

TESKAn ::

Glede jezikov je razlaga taka, da naj bi Teal'c in Daniel prevajala, ampak bi bilo malo dolgočasno, če bi 1/2 epizode gledali, kako se učijo sporazumevat med sabo:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Red_Mamba ::

Ice: pita is gut, what's there not to like? :D zdej morm tretji del pogledat. če bo tko dober k prva dva.

jaz sem bol kot jezike imel v mislih bolezni. Ne moreš se ti kar v pumparcah na drug planet odpravit ko pa ne veš ali bodo prebivalci planeta preživeli bolezen ki jo ti s sabo prineseš in obratno. Torej v resničnem svetu bi vladala karantena dokler nebi bilo 300% da ni nevarnosti ne za zemljo ne za tuj planet. En primer je ko so se belci srečali z indijanci in so prinesli kakšno "nenevarno" bolezen, ki pa je bila za indijance smrtonosna saj je še nikoli v svoji evoluciji niso srečali. Rezultat je bil da so cela plemena pomrla. Isti šit je če greš na drug planet. Samo poglej kako strogo varujejo primerke iz marsa in lune. Čeprav je tukaj večja bojazen pred kontaminacijo vzorcev kot pa pred epidemijo kvativem česa.

mihec87 ::

Jest mam pa eno vprasanja a je mozn dobit podnapise za to nadaljevanko.Drgac je pa to debest nadaljevanka.

CaqKa ::

ne verjamem da se je kdo spravil na 140x po 45 minut video materiala podnaslavljat.
slovensko mislim :)

Red_Mamba ::

jst tud dvomim da bo kaj z podnapisi, se pa dobijo nemške serije če ti to kaj pomaga, če znaš nemško in ne razumeš angleško. Drugače je pa čas da se naučiš katerega od teh če ne znaš nobenega.

tx-z ::

sm gledu končn tale 3x01, po enmu letu pa pol(odkar so nehal predvajat na tv-ju) sm komi gledu :)
tx-z

danielka84 ::

kdaj je tocen datum izzida serije 7x12? in nadaljne?

lp

Jackal ::

s07e12 will be aired in nov 2003


Samo čakamo lahko... :\
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Red_Mamba ::

januarja 2004 pridejo DVDji 7. sezone, kak dan po tem pa ripi >:D

danielka84 ::

a ve kdo kje bi lahko kpupil DVDje 1, 2, 3, 4, 5, 6 sezone?
ce ima kdo oz jih lahko zrihta naj se mi javi na mail ali tule.


hvala
ni-da-ni

Tito ::

5 in 6 boš težko dobil. Ker mislim da uradno še niso na prodej.

DoloresJane ::

Na Amazonu imajo DVDje samo prvih štirih sezon. Morda ti to tudi pomaga. Iskala sem pod DVD, stargate. :)

Zgodovina sprememb…

danielka84 ::

in kako je z narocanjem iz amazona? glede placila, postnina?
Glede na to da bom kupil DVDje:\ ... ali so kje na netu kopije teh DVDjev za download? .. si moram potem narediti BACKUP>:D :))

hvala
ni-da-ni

Red_Mamba ::

Sej ko boš DVDje nabavil boš mel iz česa BACKUPe naredit >:D

Sicer se mi pa zdi da sem že videl tudi 5. in 6. sezono DVDje samo ne vem ali se dajo kupit
http://www.sg1archive.com/s1.shtml

pivmik ::

Tukaj prograjajo DVDje od 1 do 6 sezone:
http://www.1a-dvdshop.ch
LP, Gregor GRE^

Klemenn ::

za backup si lahko na p2p omrežjih dobiš dvdripe :8)

mihec87 ::

Sej men je english cist ql.Sm pac uprasu.

hatch ::

Eh Wormhole Extreme je uibr beda..

meni je najbolj smesna epizoda Tin Man.. Comtrayaaaa ;) Al pa Urgo.

frudi ::

če smo že pri smešnih delih ne gre brez Window of opportunity, meni zagotovo najbolj smešen del. pa tudi med nedavnim Avenger 2.0 sem se fajn nasmejal. :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Red_Mamba ::

ma ja uni pajaci so zakon, tud the other guys ni bad k jih grejo reševat :D

tx-z ::

jupi, mam 3 epizodo, gledu polovico; aja Tero, glih ta del sm dons gledu, k si mel oz. maš ozadje, tist planet; Jolinar's Memorys
tx-z

Tero ::

zigam: si le ugano ha?:D
Jaz pa sem ravno zaj gledal S06E17.Disclosure. Kakšna face so naredli ko je Thor prišo:D :D :D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

tx-z ::

:'( ti si že tm :'(, jst pa komi na polovici 3
tx-z

Red_Mamba ::

pačakta fanta da na 4. prideta k je cela sezona sama akcija :D

R-S-LoVe ::

Pa sej v 5 sezoni se tud še kr nadaljuje! (akcija)
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

Red_Mamba ::

ma sej so vse fajn :D

jst trenutno čakam na 2004 in 2. polovico 7. sezone :D

tx-z ::

tal Urgo je tut kr smešn (3x16)
tx-z

hatch ::

4. sezona je res najboljsa..

Predvsem season end je neponovljiv...
4x21 Double Jeopardy
4x22 Exodus
5x01 Enemies

Tero ::

OK zdaj sem gledal vse epizode prvih šestih sezon. In lahko rečem da sem meni tudi najbolj dopade 4. sezona. In zaj v sedmi sezoni sem ful navdušen da je Daniel prišel nazaj.:). Čeprav se mi zdi da bomo malo pogrešali Jonasa
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

tx-z ::

čaki..daniel pride nazaj...a gre kam? kdaj gre, kdaj pride? zakaj gre?
tx-z

Tero ::

Heh, zigam nocem ti pokvarit veselja... Glej lepo po vrsti pa bos vido:)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

tx-z ::

zdej gledam maternal instinct, pa je prv dolgočasn...ok,,sam povej kok epizod ga ne bo
tx-z

tx-z ::

ah,,sj je bolši prot koncu
tx-z

Tero ::

Heh Fragile Balance zdaj gledam (7x03)
Ko Jack O'Neill postane 15 letnik. LOOL kak smešno:D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Red_Mamba ::

ja tista z 15 letnim onilom je res dobra, beri smeša

drugač pa lohk izdamo da daniela ni eno celo sezono, katero boš pa videl ko boš do nje prišel

Lion25 ::

Haha, jaz sem imel obdobje, da sem v 4 emsecih pregledal vseh 6 sezon in pol tako kot so kapljali ven gleda se 7. Zdaj imam pa eno veliko abstinencno krizo.

Japce je window of opportunity tisti del, ko se teal'c in O'neal vracata skozi nazaj v cas, potem je ta najbolj smesna. Jaz sem ga pogledal ene 4 x in se vsakokrat najbolj rezal. Sploh pa takrat ko se vozi z biciklom po bazi in igra golf skozi stargate in postavlja rekorde.

Sam res Richard Dean Anderson Rula, Ze prej je rulal v McGyverju, ampak zdaj igra res bajno. Njegov irnonicni izraz, haha, marsikdaj se nasmejem do solz, sploh pa ko zajebava ali JAFFAje in Gualdue ali ko zajebava Daniela :) Skoda da v zadnjih epizodah dosti manj igra.

Denissa quina nebi smeli tako izlocit. Meni je postal vsec. Po mojem se jim bi mogu pridruzit, ce pa ne, pa vsaj doosti bolj sodelovat z njimi.

Komaj cakam nove dele


/me se trese in poti. Abstinencna kriza je na visku.... se malo, pa se bom odvadu in ne bom fizicno odvisen.... sam skusnjava bo prevelika, ko bodo novi deli vun prisli

tx-z ::

aha..torej po tvojem odgovoru sklepam da bi blo bolš, da naj kdorkol(v tem primeru jst) bolj poredko gleda zvezdna vrata, kr zdele sm v 2 tednih pogledu celo epizodo, okol 2-3dele na dan :)
tx-z

Klemenn ::

Haha, jaz sem imel obdobje, da sem v 4 emsecih pregledal vseh 6 sezon in pol tako kot so kapljali ven gleda se 7. Zdaj imam pa eno veliko abstinencno krizo.


evo jz tut, tale premor poletni me je malo...prevetril :D

Japce je window of opportunity tisti del, ko se teal'c in O'neal vracata skozi nazaj v cas, potem je ta najbolj smesna. Jaz sem ga pogledal ene 4 x in se vsakokrat najbolj rezal. Sploh pa takrat ko se vozi z biciklom po bazi in igra golf skozi stargate in postavlja rekorde.

Ja! Ta je še najbolj smešna od vseh, pa dobra je tut una, ko da odpoved pa poljud samantho, pa ko se tealcu skoz en poba nastavlja na vratih, polj ga pa enkrat samo PUF klofne z vrati tealc ;D
««
3 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 465 66 67 68 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3394546611 (3011) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311052 (1753) opeter
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510689 (8120) Jst
»

Stargate ATLANTIS... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12419139 (10758) CaqKa
»

ZF serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7213210 (9763) roli

Več podobnih tem