» »

Battlestar Galactica

Battlestar Galactica

««
«
1 / 9
»»

flipflop ::

Na Sci-Fi so predvajali dva dela,nekakšen remake stare serije. Je še kdo drug gledal? Jst upam da ne bo ostalo samo pri teh dveh delih,pa naj naredijo serijo.

Tr0n ::

Meni sta bla zelo kewl. Kewl efekti, sploh pticji pogled nad raketami cyclonsov :). Nisem pa nikoli gledal originalne serije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

BigWhale ::

Stari deli so bili noro dobri! Dvomim da bo tole dost dober priblizek... ;>

ali3n ::

Stara galaktika je sekala! Smo bli kar prilepljeni za ekrane... ah ja...:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Imortales ::

Ojojmene, iz Starbucka so žensko napravli! Ja original je res bil fajn.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

fAtso ::

Kje se da tale SCI-FI program sploh gledat? Men zgleda zanimiv program. Dejte vi k ga lohka gledate mal povejte kako do njega!

flipflop ::

Ja Starbuck je ženska,ampak dobro igra. Sicer nisem gledal originalne serije,ampak nova mi je ful všeč. Baje bojo posneli serijo,nekaj se še NBC vmes meša,bomo vidli kaj bo. Pred poletjem pa ziher naj ne bi bilo nič.

Freelancer ::

Js sm gledu prvi del in sm mislu, da me bo pobral od dolgcasa. Kera patetika.

flipflop ::

Lahk argumentiraš,mal poveš kaj točno te je motilo,al boš ostal pi tem "komentarju"?:\

SmoKey ::

Zdej k sm pr četrtem delu serije se mi zdi kewl:D K sm gledu uvodni film si nism mislu da bo to uvod v serijo:D Pa mi je ful ušeč, k ima svojsten način režije, ki se drži na nivoju ZF serij. NOve zgodbe. Vse se mi zdi novo. Hehe kok nabijam:D Uglavnem upam da bo dolga sezona pa da bo še naslednja če bo zanimiv.>:D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

globoko grlo ::

no ja, zdejle je 5 epizoda, vse skup še gre nekako, mi gre pa zlo na jetrra ena zadeva, namreč, vse se dogaja tko zlo poooočasssssss, ni neke dinamike, recimo v eni epizodi se obrne en dan, vglavnem so full raztegnil zadevo, kar mi ni čist kul, drgač pa kr ok zadeva, za med malco pogledat ješe, za kj več pa ne

čao

Sunna ::

Meni je kar všeč. Ima neko samosvoje vzdušje. Trzajoča kamera, dobro prikazano in odigrano da so res sami in je konc life as we know it. Zato je tudi pomoje tako "počasi" vse skupaj. Zaenkrat se mi zdi nekaj posebnega , taka dokaj resna serija, izvirna. Bomo vidli kako bo naprej.

BigWhale ::

Sezona bo dolga 16 ali 17 nadaljevanj, tam nekje...

SmoKey ::

Globoko grlo: no ja od začetka napada cylonsov je preteklo že 14 dni...Epizode so bile pa šele 4 ;) ...hehe če smo natančni...

Mi je bilo pa ful smešno oz. sem dobil tak feeling tam k sta ženska(azijka-->cylon) in tip ki sta na planetu našla sobo od koder je prihajal nek signal....k sta najdla medical suplies, pa food, ....k kkšn špil se mi je zdel ----> Enemy Territoy (i need a medic !!!)
Živalsk vrt iz silicijeve doline

flipflop ::

Meni je pa ravno to, da nikamor ne hitijo všeč.

Pithlit ::

Sezona bo dolga 16 ali 17 nadaljevanj, tam nekje...
BSG 2003 je miniserija dolga 13 epizod. Tko za informacijo... Januarja 2005 na Sci-Fi (USA) zašiba 1 sezona TV serije... tko da bo še veselo.

Pa ne jemat tega kot remake ker ve tem primeru zadeva sucks. Če pa se človek ne obremenjuje z originalom je pa zadeva izredno gledljiva.
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

Hm, sem mislil, da je tole kar zdaj siba prva sezona... :)

Ne, to ni remake, to je remake and reimagination... Ni vse tako kot je bilo v originalnih serijah. :)

flipflop ::

Do 3. januarja je zdaj pavza. Vsi deli do zdaj so se mi zdeli dobri, čeprav so mogoče v zadnjem delu na preveč smešen način naredili vse skupaj:D Kul serija, upam na drugo sezono.

Pithlit ::

flipflop: to kar zdej gledaš ni prva sezona ampak pilotska mini-serija, tko da boš na drugo še prekleto dolgo čakal >:D. 14. Januarja (torej šez 3 dni) zašiba prva sezona na (ameriškem) sci-fi.
Life is as complicated as we make it...

nicjasno ::

BSG (battlestar galactica) owna. Zdaj smo pri 11 epizodi in zadeva je zakon. Danes bo spet novi del, ki se ga bo jutri ze dalo dobit :> Carska serija. Boljsa kot vsi star treki do sedaj (ds9 je se mogoce prisel blizu) .
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

BigWhale ::

No, Gallactica je precej drugacna od Star Trek fransize... primerjava ni cisto na mestu. Oboje je zabavno, vsaka stvar na svoj nacin :)

Phil ::

Malo prej gledal pilotno serijo (film). Všečna zadeva. Že gledam prvo serijo :D.
LP

dario c ::

Sem bil na scifi.com in na battlestargalactica.com, pa povsod omenjajo le prvih nekaj epizod (3 ali 4), nikjer pa 11. ali celo 13.!
Kje torej vi to gledate?

flipflop ::

V Ameriki so začeli predvajati pozneje, v UK so začeli prvi in tam je že konec s prvo sezono. Verjetno bodo posneli še drugo.8-)

nicjasno ::

Druga sezona bo. In ja, v uk so ze vse predvajali.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Tr0n ::

Je kar dobra serija, ceprav so igralci dolgo potrebovali, da so se "ogreli". Delujejo tako okorno, plasticno. Drugace pa cool sci-fi.

Phil ::

Zakaj Gaius vidi number 6? Če je samo privid (zaradi implanta) zakaj jo v e07 vidijo vsi - dokler ne "izgine"?
LP

lopov ::

Tkole ... Ce ne bo 2. sezone bomo "ostali s trdim" ...
Ker tko, kot se razplete 13. del ... ni vse skupi nc!!!

BigWhale ::

V bistvu se niti ne razplete nic... :P

nicjasno ::

Cman: zato ker je tisto realen model 06, ki pride na galactico da bi jo zagodel.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Angelina ::

sm gledala en del tele galaktike... po pravi povedan nism kapirala prou dobr, pa tut tko se mi zdi zlo razvlečn use skupi...:| tko d sori zdej usem k so ful užival... je pa tut res d prouzaprou še nikol nism gledala tastare izvedbe... je blo zih bolš kt tole...
http://www.sgc-network.com/index.shtml - pridruži se! :D

CCfly ::

Pa si si ogledala pilot-a ali si šla kar na prvi del nanizanke ?
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Angelina ::

nimam pojma... kr nekje u mes, če se motm... sam bom kr ustala pr obeh stargatih, pa vseh treh csi... pol pa če dodaš še kšn film za dušo, pa kšno igrco za krajši čs, pa ugotoviš, d tvoj komp čist preveč mele, pa d bo kmau preč pršu...:D

BigWhale ::

Kuga kb ti se kako bukvo prebrala, a? Kuga pravs?

;>

flipflop ::

Poleg tega je pa treba prvo pogledat pilota, ne pa kr na sredini začet gledat.:\

nicjasno ::

Jap. Galactica je serija, ne nanizanka. Bistvena razlika. To je kot en zelo dolg film, kjer vsak teden vidimo samo en izsek tega filma. Ne tako kot stargate in podobno, kjer je vsaka epizoda v bistvu zakljucena celota.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

lopov ::

Novicka s TV Guide:

BATTLE WON: Sci Fi Channel has renewed Battlestar Galactica for a second season, TV Guide Online has learned. Now, how about another Farscape movie?

flipflop ::

Odlična novica, sicer bi pa vse odgovorne lahko nekam poslali če bi se odločili drugače.:D

SmoKey ::

BSG ga owna....sem čisti fan ratal. Hvala kurcu da so se odločil še naprej snemat ker drgač bi mi dušo raztrgal...PA upam da bo še tretja sezona pa četrta....Sem pa pogledal do zdej že 3x vse dele ker mi res dogaja an 8-O


Gledat je treba sve od poćetka :P ...ni to SG1...k je k ena limonada k tud če ne gledaš 5 epizod pa itak vse spet zveš umes....a veš takrat k je Carter uno pa uno.....


Poletje se bliža in z njim BSG :D :D :D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

globoko grlo ::

A mi lohka en razloži neki, na scifi je pisal, da bo BSG predvajana v petek, pa za prejšnji teden isto, pa ju nikjer ne najdem


help


aja, pa za atlantis in sg1 isto

Samuel ::

hehe

premor imajo.. pride januarja

flipflop ::

Super, je že bil čas za nadaljevanje.8-)

urbecar ::

Jap danes je nadaljvanje (BSG, SG, SG:A) na sci-fi. Slin , slin...:P

OmegaBlue ::

Omg komaj čakam :P

(digitalna satelitska pwnz)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Jebiveter ::

A kdo se gleda kaj tole?

Meni je kolega posodu 1. in zacetek 2. sezone pred kakim mesecem in od takrat sem popolnoma zasvojen! :) Predvsem sem vesel, da mi ni blo potrebno trpeti tistega 6-mesecnega premora :P
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Samsung06 ::

Hud zadnji del a? (2 sezona 20 del)

Jebiveter ::

Jup! :)

Upam, da bodo kmalu zaceli z 3. sezono!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Samsung06 ::

Ja sam neki sm bral da jim slabo kaze v ratingih(gledanost). To jih lahko pokoplje.:\

OmegaBlue ::

Ne no pa ne da bo šla še ena dobra stvar papa. Mislim stvar je pwnala totalno.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

urbecar ::

A je tole zares, da bo drugega nov del ali je to še staro obvestilo?
««
«
1 / 9
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427553856 (3380) Pithlit
»

Battlestar Galactica (reboot) TV serija

Oddelek: Sedem umetnosti
284110 (193) oo7
»

Battlestar Galactica: Blood and Chrome (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511898 (10053) yoco
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112174 (9354) Brane2

Več podobnih tem