» »

Imate orožje

Imate orožje

««
4 / 17
»»

;-) ::

;-) je izjavil:

Imate orožje?

Bilokakršno (pištola, puška, bokser, teleskopka, nož v avtu), kje imate in zakaj menite da je to dobro? Vam je že prišlo prav?

Da začnem: Orožja sicer nimam imam pa v avtu nož ki je pa vedno v predalu.

Nož je zamenjala Maglit-ka.

jype ::

Nerf gun. Redno treniram.

Izi ::

Kdor je bil na služenju vojaškega roka ali v vojni ne bo nikoli nosil s seboj orožja in se ga po možnosti čim bolj izogiba. Da smo ukinili obvezno služenje vojaškega roka je bila velika napaka, posledica pa so take teme, ki jo tu beremo.

Kdor hodi naokoli z orožjem bo prej ali slej umorjen z orožjem.
Statistika 100% potrjuje to pravilo.

BigWhale ::

Izi je izjavil:

Kdor je bil na služenju vojaškega roka ali v vojni ne bo nikoli nosil s seboj orožja in se ga po možnosti čim bolj izogiba. Da smo ukinili obvezno služenje vojaškega roka je bila velika napaka, posledica pa so take teme, ki jo tu beremo.

Kdor hodi naokoli z orožjem bo prej ali slej umorjen z orožjem.
Statistika 100% potrjuje to pravilo.


Jaz sem pa sluzil vojaski rok, pa se mi vseeno zdi, da orozje ni tako hudo zlo. Ukinjanje obveznega vojaskega roka pa s problematiko nosnje orozja nima velike zveze.

tomi66 ::

V ZDA imas veliko krvi zaradi orozja, zanimivo pa d v Kanadi skoraj ni kriminala, ceprav lahko orozje kupis v trgovini, kot v ZDA. Torej je veliko tudi na mentaliteti, oz. na oblasteh, prebivalstvo se vedno zgleduje po mentaliteti oblasti.
www.hempaq.wordpress.com

detroit ::

Sem hodeče orožje pa še registrirat se nism rabu hehe
Skero

T-h-o-r ::

ali lahko kdo napiše, kakšen je postopek za pridobitev orožnega lista v slo?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

St235 ::

Pogoji za orožni list sosledeči:

1. da je dopolnil 18 let;

2. da ni zadržkov javnega reda;

3. da je zanesljiv;

4. da ima upravičen razlog za izdajo orožne listine;

5. da ima opravljen zdravniški pregled;

6. da je opravil preizkus znanja o ravnanju z orožjem.

7. ni uveljavljal ugovora vesti pri služenju vojaškega roka.

Na ta način lahko pridobiš dovoljenje za orožje kategorije B in C ter za orožje iz 1. do 5. točke kategorije D.

Upravičeni razlogi so sledeči:
- dokaže, da je njegova osebna varnost ogrožena v tolikšni meri, da bi za zagotovitev le-te potreboval varnostno orožje;

- predloži dokazilo, da je upravičen do lovskega orožja po predpisih o lovstvu;

- predloži dokazilo o članstvu v strelski športni organizaciji;

- predloži dokaze o podaritvi ali dedovanju orožja.

Realno gledano boraš torej bit v lovski dužini, strlski športni organizaciji ali pa dobiti orožje v dar oziroma ga dedovati. V slednjem boš dobil samo dovoljenje za posest.

Vse o tem pa je napisao v Zakonu o orožju (ZOro-1)
http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

tomi66 ::

Ce si v strelskem drustvu, ga lahko prenasas samo od doma pa na strelisce.
Ce si lovec, samo za na lov, torej rabis biti ogrozen in to dokazati, da ga lahko dejansko nosis.
www.hempaq.wordpress.com

T-h-o-r ::

3. da je zanesljiv; wat??


7. ni uveljavljal ugovora vesti pri služenju vojaškega roka.


kaj pa če ni potrebno služiti roka sploh??
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bluefish ::

Ce si v strelskem drustvu, ga lahko prenasas samo od doma pa na strelisce.
Še v tem primeru municije ne smeš tovoriti poleg orožja.

T-h-o-r ::

kje se ga da pa na črno nabavit? :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

USS Liberty ::

Kdor je bil na služenju vojaškega roka ali v vojni ne bo nikoli nosil s seboj orožja in se ga po možnosti čim bolj izogiba. Da smo ukinili obvezno služenje vojaškega roka je bila velika napaka, posledica pa so take teme, ki jo tu beremo.


A ti bi vrnil služenje vojaškega roka samo zato, ker misliš, da se ljudem, ki služijo vojsko, zagabi orožje?

Jaz sem služil vojsko, pa se mi orožje kot tako ni zagabilo. Na živce mi je šlo edino, ko smo morali za brez veze vsak dan čistiti M70, čeprav ni bilo nobene potrebe.
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

opeter ::

;-) je izjavil:

Imate orožje?


Heh, spomnim se tistega štosa, kar mi je nekoč znanec rekel na podobno vprašanje:
"imam, med nogami"
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Matako ::

St235 je izjavil:



4. da ima upravičen razlog za izdajo orožne listine;


Tukaj se ponavadi konča.

Povsem dober razlog za izdajo orožne listine je tudi uporaba orožja v samoobrambi - samo je hkrati tudi razlog, da je ne boš dobil, če ga navedeš.

Smola.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

tomi66 ::

Saj si prebral, moras biti ogrozen in to dokazati.
Ce ne bi vsi imeli za samoobrambo in dobis ZDA, to pa ni point v SLO, ravno obratno, normalno ne rabis, ker ni oborozena nacija.
www.hempaq.wordpress.com

gruntfürmich ::

tomi66 je izjavil:

Ce si v strelskem drustvu, ga lahko prenasas samo od doma pa na strelisce.
Ce si lovec, samo za na lov, torej rabis biti ogrozen in to dokazati, da ga lahko dejansko nosis.

ja, ampak pri lovu je večje področje (lovišče) kjer lahko orožje nosiš; torej pripravljeno na uporabo, medtem ko ga pri strelstvu lahko nosiš samo na strelišču.
za samoobrambo pa ga verjetno lahko povsod nosiš, kjer to ni izrecno prepovedano.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

tomi66 ::

Za samoobrambo ne dobis kar tako, moras biti res nekaj posebnega in imeti posebne razloge(privatni detektiv npr.).
Kot lovec si pa spet omejen na lovsko drustvo in se moras usklajevati, kaj je za odstrel, kje, kdaj.
Na koncu prides do tega, da Slo pac ni dezela za orozje, kar je prav - "bolj zdravo".
www.hempaq.wordpress.com

letmein ::

Orožje lahko v SLO poseduješ s posestnim listom, katerega se dobi z lahkoto - če nimaš kartoteke(veljaš, da si zanesjiv), polnoleten in narediš izpit za varno rokovanje z orožjem(40€, pol ure). Štos pri posestnem listu je v tem, da vsakič ko rabiš kupit strelivo, moreš it na UE po dovoljenje, kar je ubistvu edina razlika v primerjavi z orožnim listom s katerim lahko strelivo prosto kupuješ kot kruh. Za pridobitev orožnega lista rabiš bit včlanjen v strelsko društvo --> v Sloveniji jih je veliko, moraš pa se tudi 2-krat letno udeležiti tekme, da dobiš potrdilo kar tudi ni problem. Ni noben bavbav orožje, dokler se z njim ravna tako kot je treba in se ga uporablja kot športni rekvizit oz. sprostitev.
Je pa pravilnik, ki ureja to področje ponekod prav komičen, čeprav v primerjavi z drugimi EU državami niti ni slab. Najbolj hecno je to, da če hočep imeti orožje vpisano pod orožni list rabiš dobit še potrdilo psihiatra, medtem ko za posestni list ne rabiš, streljaš lahko pa vseeno, hec je samo s strelivom kot sem že zgoraj omenil =) Pač birokrati na UE rabijo neki počet, da jim ni dolgčaš pa še 11€ za vsako nabavno dovoljenje država pokasira.

tomi66 ::

Ce zivis v hisi s posestvom(na samoti) ima smisel, vadis na svojem in za varnost proti vlomilcem,
v mestu, v stanovanju pa posedovanje nima toliko smisla.
www.hempaq.wordpress.com

sirotka ::

T-h-o-r je izjavil:

kje se ga da pa na črno nabavit? :D



Žabjak

letmein ::

tomi66 je izjavil:

Ce zivis v hisi s posestvom(na samoti) ima smisel, vadis na svojem in za varnost proti vlomilcem,
v mestu, v stanovanju pa posedovanje nima toliko smisla.


Urejenih legalnih strelišč npr. v LJ in okolici ni malo. Prav tako v drugih regijah.

revvs ::

Orožje dobiš nelegalno brez problema pri istih kot dobiš nelegalno petarde in rakete.

Isotropic ::

tomi66 je izjavil:

Ce zivis v hisi s posestvom(na samoti) ima smisel, vadis na svojem in za varnost proti vlomilcem,
v mestu, v stanovanju pa posedovanje nima toliko smisla.

samo ce hoces v zapor. v obeh primerih.:)

Stra ::

gruntfürmich je izjavil:

lol ktira tema. in kaj se je spremenilo? sedaj imam že 5 kosov strelnega orožja...:D:))

Alright. Jaz moram plačevati že polno takso. Klinc in birokrati.

Predlagam, da potencialni kandidati "Orožni list za varnost" dajo na stran, ker ga je ekstremno težko dobiti (lažje ga dobijo recimo trgovci z orožjem ali trgovci s plemenitimi kovinami).

Najlažje je dobiti orožno listino za šport. "Razlog" torej "šport". Nič naštevati, ja bi pištolco rad za to pa to pa to. Ne. Razlog? Šport. Simpl ko pasulj.

Orožje je orodje, obstaja le in zgolj psihični ustroj vsakega posameznika, edino to je tisto kar definira kontekst njegovega življenja alias bo škodoval drugim ali se bo vedel civilizirano. Koliko orožja je okoli in koliko je/ni narod oborožen so zgolj eksterni faktorji, ki nimajo vloge, če je psihična higiena na mestu.

Mimogrede, cene kosov na črno so višje od kosov z dokumenti. Tako pravi verjetno najbolj popularen orožar v Sloveniji:
www.siol.net/slovenija/rubrikon/kako_ku...


bluefish je izjavil:

Ce si v strelskem drustvu, ga lahko prenasas samo od doma pa na strelisce.
Še v tem primeru municije ne smeš tovoriti poleg orožja.

Kje si prebral, da se tega ne sme? Ko grem na strelišče ali domov, tovorim poleg orožja tudi strelivo.


Izi je izjavil:

Kdor je bil na služenju vojaškega roka ali v vojni ne bo nikoli nosil s seboj orožja in se ga po možnosti čim bolj izogiba.

Ker govoriš zgolj zase, je tu vprašanje edino zakaj se je orožje tebi tako zamerilo?

Izi je izjavil:

Kdor hodi naokoli z orožjem bo prej ali slej umorjen z orožjem.
Statistika 100% potrjuje to pravilo.

:))) Ta je dobra. Vir?


Isotropic je izjavil:

tomi66 je izjavil:

Ce zivis v hisi s posestvom(na samoti) ima smisel, vadis na svojem

samo ce hoces v zapor. v obeh primerih.:)

Si mislil zapor če vadiš na svojem?



7. ni uveljavljal ugovora vesti pri služenju vojaškega roka.

Mimogrede, priznani pravici do ugovora vesti se lahko človek odpove. To ni ovira. Točno piše v Zakonu o služenju vojaškega roka, da se ji lahko odpove.

Fantje, včlanite se v najbližnji strelski klub in pojdite pokati, ne pa Call of Duty. Zabava garantirana. ;)

USS Liberty ::

Za pridobitev orožnega lista rabiš bit včlanjen v strelsko društvo --> v Sloveniji jih je veliko, moraš pa se tudi 2-krat letno udeležiti tekme, da dobiš potrdilo kar tudi ni problem.


Kaj pa potem, ko že imaš orožni list... Kaj če ne hodiš na tekme, ti pa orožni list odvzamejo?
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Stra ::

USS Liberty je izjavil:

Kaj pa potem, ko že imaš orožni list... Kaj če ne hodiš na tekme, ti pa orožni list odvzamejo?

To je zgolj moje razmišljanje, ker s tem nimam izkušenj: orožni list se izdaja z dobo veljavnosti 20 let in ga ni treba vsako leto obnavljati, ergo ko ga dobiš ga imaš. Iz tega bi bilo sklepati, da ti ga ne morejo odvzeti, razen če preneha tvoje članstvo v klubu, s čimer pa izgubiš pogoj za bilokatero orožno listino za šport.

3man ::

Izi je izjavil:

Kdor je bil na služenju vojaškega roka ali v vojni ne bo nikoli nosil s seboj orožja in se ga po možnosti čim bolj izogiba. Da smo ukinili obvezno služenje vojaškega roka je bila velika napaka, posledica pa so take teme, ki jo tu beremo.


Se strinjam. Orožje je znak strahopetnosti. Vedno in povsod.

gruntfürmich ::

3man je izjavil:

Izi je izjavil:

Kdor je bil na služenju vojaškega roka ali v vojni ne bo nikoli nosil s seboj orožja in se ga po možnosti čim bolj izogiba. Da smo ukinili obvezno služenje vojaškega roka je bila velika napaka, posledica pa so take teme, ki jo tu beremo.


Se strinjam. Orožje je znak strahopetnosti. Vedno in povsod.


mislim da se oba motita. to, da orožju pripisuješ neko dodano vrednost, recimo v obliki strahospoštovanja, ali pa se ga bojiš, kaže samo na to, da o orožju nimaš pojma ali pa si mentalno omejen.
ker kot je že kolega nad mano povedal, orožje za mentalno zdravega lastnika ni nič drugega kot kos železa, ki pa je lahko ali zabava ali pa orodje.

Stra je izjavil:

... Tako pravi verjetno najbolj popularen orožar v Sloveniji:
www.siol.net/slovenija/rubrikon/kako_ku...


rebec pa je itq car:D:))

Fantje, včlanite se v najbližnji strelski klub in pojdite pokati, ne pa Call of Duty. Zabava garantirana. ;)

pa pozabil si omeniti, da -(minus) na računu tudi:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Stra ::

Ravno danes bi moral biti Pokal notranjske 2011, pa zadeva odpade. Škoda.

Sem pa videl, da ima Prendis ugodne cene Geco streliva 9x19.
http://www.prendis.si/sl/GECO_9x19FMJ_1...

Športnik jih tako ali tako kupi par jurjev naenkrat, pa je takoj cena nižja.

Furbo ::

Izi je izjavil:

Kdor je bil na služenju vojaškega roka ali v vojni ne bo nikoli nosil s seboj orožja in se ga po možnosti čim bolj izogiba. Da smo ukinili obvezno služenje vojaškega roka je bila velika napaka, posledica pa so take teme, ki jo tu beremo.

Kdor hodi naokoli z orožjem bo prej ali slej umorjen z orožjem.
Statistika 100% potrjuje to pravilo.


Jaz sem služil vojsko, pa bi prav rad imel svojega starega kalašnika, namesto da so ga podarili neki brezvezni vojski v brezvezni državi za brezvezen namen.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

jype ::

Najboljša samoobramba je beg na smučeh.

Proof:

tomi66 ::

Jaz bi vse orozje iztrebil iz planeta.
Se kdo?
www.hempaq.wordpress.com

jype ::

tomi66> Jaz bi vse orozje iztrebil iz planeta.

S čim bi pa potem rezal kruh?

tomi66 ::

Noz je orodje ne?
Misljeno za strelno orozje in military hardware.
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Stra ::

tomi66 je izjavil:

Jaz bi vse orozje iztrebil iz planeta.

Za nekoga, ki promovira humanitarno-drustvo-slovenije si pa nestrpen do temeljev. Ni treba ravno dosti domišljije uporabiti za videti kako si si svoj persona-non-grata naziv prislužil.


Furbo je izjavil:

Jaz sem služil vojsko, pa bi prav rad imel svojega starega kalašnika, namesto da so ga podarili neki brezvezni vojski v brezvezni državi za brezvezen namen.

Dobro da imamo dandanes možnost kupiti poceni ruske polavtomatske kopije kalaša za manj kot 500 eurčkov.

http://rebec.si/si/puska-izhmash-saiga-... :)

tomi66 ::

By IZI
Kdor hodi naokoli z orožjem bo prej ali slej umorjen z orožjem.
Statistika 100% potrjuje to pravilo.

Tale je extremna, da je to 100%, ne drzi, toda ima v esenci prav, "no weapon->no fire" in ce hoces 100% prepreciti "casualties",
thats the way.
www.hempaq.wordpress.com

Avenger ::

Tipično, polno dezinformacij.

Dovoljenje za posest orožja - velja za stalno, dovoljuje nabavo kosov orožja in streliva z nabavnim dovoljenjem in uporabo za namen za katerega si navedel kot razlog, torej če šport ga je dovoljeno uporabljati le za streljanje na urejenih legalnih streliščih in prenašati do tja in domov na predpisan način. Streljaš lahko na kateremkoli zemljišču, ki je od najbližje hiše oddaljen huh... kolk že, 200 al 500m? s tem da mora bit o tem seznanjen lastnik, na zemljišču mora biti na predpisan način urejeno strelišče in to je to. Ni treba nobenega policaja klicat, lahko pa, če misliš da bo nekdo klical in tudi če, se pridejo samo pofočkat pa adijo.

Za orožni list je pa praktično edina razlika v tem, da za nabavo streliva ne rabiš nabavnega dovoljenja.

Strelivo lahko seveda voziš s seboj, mora pa biti vedno ločeno od orožja.

Sicer je pa tko, če si v glavi razštelan, boš znal naredit štalo s čimerkoli, če si pa zdrav pa podstrešje pospravljeno, pa orožje pomeni zgolj športni rekvizit in praktičen trening za situacijo, če se zgodi apokalipsa, če Kitajci izvedejo masovno invazijo ali če se zgodi Zombieland, koliko možnosti je da se to zgodi, izračunajte sami. Samoobrambo s pištolo boš zelo, zelo težko izpeljal, če nekdo naprimer vlomi v hišo - boš moral bit ti ali nekdo drug v očitni življenski nevarnosti, poleg tega bo trajalo kar nekaj deset sekund preden boš uspel - ne neslišno - usposobit kos za streljanje. Da bi to prevažal naokoli v avtu "za vsak slučaj" je tud malo glupa, ker takih slučajev v bistvu ni. Občutek varnosti, ki bi ga nekdo imel zaradi posedovanja orožja je iluzija, teža odgovornosti in tveganje pa preveliko in mislim da se tega dobro zaveda vsak, ki orožje ima. Tko da, še enkrat športni rekvizit je, nič več.

Po mojem so edini nevarni posestniki orožja nelegalni posestniki, ker ti nanj očitno gledajo drugače. K sreči se tako orožje zlahka legalizira, seveda če človek pride k pameti.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Bananovec ::

Imam dve roki in možgane. Če uporabiš oboje hkrati, je to nepremagljiva kombinacija...
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

tomi66 ::

Imam dve roki in možgane. Če uporabiš oboje hkrati, je to nepremagljiva kombinacija...

Jaz tudi tako mislim, strelstvo je toliko sport, kot sah,
lahko si brez kondicije in fizicno "nikakav" pa bos vseeno lahko dobro streljal(Rajmond npr.), sem treniral strelstvo, moj prvi strel z Desert Eaglom je bila 8-ca, kar je "noro", ampak vseeno mislim, da orozje prinasa stres in ne prevec pozitivno energijo.
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Okapi ::

bo trajalo kar nekaj deset sekund preden boš uspel - ne neslišno - usposobit kos za streljanje.
Saj menda nimaš pištole razstavljene v predalu. Pa še potem bi jo skupaj dal hitreje kot v "nekaj deset sekundah".

O.

jype ::

tomi66> lahko si brez kondicije in fizicno "nikakav" pa bos vseeno lahko dobro streljal(Rajmond npr.)

Ti o streljanju očitno nimaš najmanjšega pojma.

tomi66 ::

Po moje tudi ne in brez pojma sem nastreljal 180/200, v razmerah, v katerih niti Rajmond ne bi bil dosti boljsi.
www.hempaq.wordpress.com

jype ::

tomi66> Po moje tudi ne in brez pojma sem nastreljal 180/200, v razmerah, v katerih niti Rajmond ne bi bil dosti boljsi.

Če misliš, da kljub rednim in precej rigoroznim treningom nima kondicije in da je fizično nikakav, potem očitno nimaš pojma.

gruntfürmich ::

tomi66 je izjavil:

... vseeno mislim, da orozje prinasa stres in ne prevec pozitivno energijo.


sj zato ga pa psihopatom kot si ti ne prodajo (upam).
da pa drugih ne sodi po sebi pa že ptički čivkajo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Avenger ::

Okapi je izjavil:

bo trajalo kar nekaj deset sekund preden boš uspel - ne neslišno - usposobit kos za streljanje.
Saj menda nimaš pištole razstavljene v predalu. Pa še potem bi jo skupaj dal hitreje kot v "nekaj deset sekundah".

O.


Ja kok hit pa ti nafilaš okvir recimo s 5 naboji, takrat ko maš adrenalin rush, pa nekdo lomasti proti tebi? S tem, da če imaš stvar zaklenjeno, moraš še najprej mirno najti ključ, zadet ključavnico, odklenit? Pa ne pozabi, da moraš do orožja še prit, saj ga nimaš na nočni omarici..? Jaz sem od oka rekel v realni situaciji nekaj 10 sekund. Meni je ratal iz postelje, 5 nabojev, okvir not, repetirano (kao) v 29s. Tebi?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

tomi66 ::

Saj za Rajmonda ne recem, za tak extrem moras biti fizicno in psihicno na vrhuncu, sicer ni atletski ali gimnasticni tip, je pa spica v svoji disciplini.
Drugace pa lahko hitro in brez tezav streljas zadosti dobro, v realnem zivljenju nima toliko veze, ali je 9-ka ali 10-ka.
www.hempaq.wordpress.com

Okapi ::

Meni je ratal iz postelje, 5 nabojev, okvir not, repetirano (kao) v 29s.
Jaz sem v takem času razstavil in sestavil mitraljez;) Naboje imaš v okvirju, pištolo usposobiš za streljanje v 3 sekundah, če se moraš z biciklom peljati v sosednjo hišo ponjo, je pa tvoj problem.

O.

Isotropic ::

pistole ipd. moras met v trezorju zaklenjene. drgac pa z njo itak niti groziti ne smes vlomilcu, kar je itak edino prav. debilov je povsod dovolj.

Zgodovina sprememb…

Isotropic ::

nisem ciljal na to. nasli te bodo policaji z nozem, jst bom pa rekel, da si vlomil in me hotel fentati.
««
4 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posest orožja (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Problemi človeštva
2678479727 (1491) fikus_
»

Novo streljanje v Ameriki (Oregon) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18544310 (32060) c3p0
»

napad v Las Vegasu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41990850 (82674) Grey

Več podobnih tem