» »

napad v Las Vegasu

napad v Las Vegasu

««
9 / 9
»
»»

VaeVictis ::

crniangeo je izjavil:

Spet vas zanaša iz teme.
Zakaj rabite smrtnonosno orozje ki je sposobno masovnega ubijanja?


Kdo si ti, da bi nam to prepovedoval?

Oz. bolj pravilno v tej temi, kdo si ti, da boš Američanom prepovedoval smrtonosno orožje?

crniangeo ::

VaeVictis je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Spet vas zanaša iz teme.
Zakaj rabite smrtnonosno orozje ki je sposobno masovnega ubijanja?


Kdo si ti, da bi nam to prepovedoval?

Oz. bolj pravilno v tej temi, kdo si ti, da boš Američanom prepovedoval smrtonosno orožje?


Sem clovek ki trdi da vec ko bo orozja v obtoku vec bo morilskih pohodov.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

</head> ::

crniangeo je izjavil:

Spet vas zanaša iz teme.
Zakaj rabite smrtnonosno orozje ki je sposobno masovnega ubijanja?


Ehm... tema je napad v Las Vegasu. Vi ste jo posilili v debato o orožju.

Jaz bi raje vedel, če je kaj novega glede morilca in motiva, kot da se moram prebijat čez gomile pro/anti-gun sranja.

Fritz ::

crniangeo je izjavil:

Spet vas zanaša iz teme.
Zakaj rabite smrtnonosno orozje ki je sposobno masovnega ubijanja?

Tudi jaz se strinjam, da bi bilo treba tovornjake takoj prepovedati.

</head> je izjavil:


Jaz bi raje vedel, če je kaj novega glede morilca in motiva, kot da se moram prebijat čez gomile pro/anti-gun sranja.

Sicer se pogovarjamo tudi o tem a vendarle imaš na razpolago cel splet in Google.

Vprašanje, če bomo izvedeli zakaj je to storil. Je pa šlo za tipično posrano teroristično rit, ker če bi že hotel kaj dokazati, bi se spravil na predstavnike tistega (država, združenja ipd.). Neoborožene civiliste lahko strelja ali mečka s tovornjakom vsak bebec.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

ZaphodBB ::

crniangeo je izjavil:

Spet vas zanaša iz teme.
Zakaj rabite smrtnonosno orozje ki je sposobno masovnega ubijanja?

Zakaj so pa naziji in boljševiki prepovedal smrtonosno orožje preden so se lotili masovnega ubijanja svojih občanov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

VaeVictis ::

Na začetku sem bil, da mi odvzamejo moje orožje zaradi strelskih pokolov.

Dal sem svojo zasebnost, da bi preprečili terorizem.

Ves čas sem bil politično korekten, ker so mi rekli, da moram biti strpen do vseh.

Potem sem dal stran gotovino in kriptovalute, da ne bi prali denarja.

"He gazed up at the enormous face. Forty years it had taken him to learn what kind of smile was hidden beneath the dark moustache. O cruel, needless misunderstanding! O stubborn, self-willed exile from the loving breast! Two gin-scented tears trickled down the sides of his nose. But it was all right, everything was all right, the struggle was finished. He had won the victory over himself. He loved Big Brother"

AndrejO ::

crniangeo je izjavil:

Spet vas zanaša iz teme.
Zakaj rabite smrtnonosno orozje ki je sposobno masovnega ubijanja?

Športni rekvizit.
Lovski pripomoček.
Zbirateljski primerek.
Družinska dediščina.

Tu in tam pa se najde tudi kakšna uboga para, ki ji strežejo po življenju, pa je Policija zaradi takšnih ali drugačnih razlogov ne more učinkovito zavarovati in je to pripravljena izjaviti na uradnem dopisu.

AndrejO ::

ZaphodBB je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Spet vas zanaša iz teme.
Zakaj rabite smrtnonosno orozje ki je sposobno masovnega ubijanja?

Zakaj so pa naziji in boljševiki prepovedal smrtonosno orožje preden so se lotili masovnega ubijanja svojih občanov?

Lažna povezava.

Zakaj je Hitler začel graditi avtoceste, preben se je lotil množičnih pobojev in zakaj v UK ni fašistične diktature (ne glede na to, kaj si mislijo Sex Pistols), za olimpijske igre v Londonu pa so morali s čisto posebnim dekretom urediti možnost, da nekdo legalno poseduje kratkocevno strelno orožje (t.j. MK pištolo) na ozemlju Velike Britanije.

Scaramouche ::

Hrvati bodo za milijardo evrov kupili nova vojaška letala, zakaj jih le rabijo, sigurno imajo dovolj denarja za svoje ljudi...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

AndrejO ::

Scaramouche je izjavil:

Hrvati bodo za milijardo evrov kupili nova vojaška letala, zakaj jih le rabijo, sigurno imajo dovolj denarja za svoje ljudi...

Kaj ima vojska (ali pa policija) s civilno posestjo orožja?

Scaramouche ::

AndrejO je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Hrvati bodo za milijardo evrov kupili nova vojaška letala, zakaj jih le rabijo, sigurno imajo dovolj denarja za svoje ljudi...

Kaj ima vojska (ali pa policija) s civilno posestjo orožja?


Ker bodo civili ki je nimajo in niso v gardi tisti ki bodo prvi nasrkali če pride do spopadov...

Naša vojska je smeha in nima moči ustaviti prvega vala napadov, če se zgodi, če bi imeli vsi doma orožje, municijo pa shranjeno blizu vasi ali mest je lažje in hitreje braniti...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

AndrejO ::

Scaramouche je izjavil:

AndrejO je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Hrvati bodo za milijardo evrov kupili nova vojaška letala, zakaj jih le rabijo, sigurno imajo dovolj denarja za svoje ljudi...

Kaj ima vojska (ali pa policija) s civilno posestjo orožja?


Ker bodo civili ki je nimajo in niso v gardi tisti ki bodo prvi nasrkali če pride do spopadov...

Kakšnih spopadov pa? Nam v kratkem grozi kakšna vojna?

Scaramouche ::

AndrejO je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

AndrejO je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Hrvati bodo za milijardo evrov kupili nova vojaška letala, zakaj jih le rabijo, sigurno imajo dovolj denarja za svoje ljudi...

Kaj ima vojska (ali pa policija) s civilno posestjo orožja?


Ker bodo civili ki je nimajo in niso v gardi tisti ki bodo prvi nasrkali če pride do spopadov...

Kakšnih spopadov pa? Nam v kratkem grozi kakšna vojna?


Upam da ne.. vendar se Hrvaška vse bolj koncentrira na kupovanje orožja kot stabilizacijo ekonomije, Zakaj rabijo še za 1 milijardo več letal mi ni jasno.

Mi pa na njihove provokacije z vojnimi ladjami odgovarjamo mirno, kar je prav, samo dolgoročno nas bodo lahko ustrahovali če tudi nas ne bodo napadli..

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

AndrejO ::

Še vedno mi ni jasno kaj ima to s civilnim orožjem.

Scaramouche ::

AndrejO je izjavil:

Še vedno mi ni jasno kaj ima to s civilnim orožjem.


Ker vojska pač ni dovolj, če pride do lokalnih spopadov ob meji..

Ne skrbi, ti ne boš zraven, tisti ki pa bodo, bodo brez orožja, 7000 vojakov,sigurno ne bo pomagalo..

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

AndrejO ::

Kakšnih lokalnih spopadov? Ob kateri meji? Nam morda kdo grozi s kakšnimi spopadi?

Brez zamere, ampak to s spopadi ob meji se mi zdi kot čisto nabijanje, ki nima nikakršne zveze z realnostjo.

Scaramouche ::


Kadar sem v Slovenji, v Semiču. Cca. 18km po cesti do Kolpe in meje.


In če se zgodi kaj, bi rad imel okol sebe ljudi brez obrambe?

Aha. Kakšni pa so bili ti incidenti? Se je kdo s kom streljal? So slučajno ogroženi civilisti v Kranju in Ljubljani, da bi bilo za njih dobro, da si a potrebe obrambe meje omislijo še kakšen dodaten kos orožja?


Vedno se začne z provokacijo, redko tako streljanje...







In kaj potem? Tudi če bi nabavili USS Nimitz, še vedno ne bi ogrožali sosedov, ker jih nimamo za kaj.


Saj tudi v drugi svetovni nismo, tudi med odcepitvijo nismo..
Ni razlog zakaj ne imeti garde...



Aha, torej spreminjaš fokus. Problem ni meja, ampak je govora o državnem sovražniku.

Ne ampak o tvoji varovalki ki ti govori da boš deležen takojšne EU pomoči če se kaj zgodi..




Še vedno ne vem zakaj si milsiš, da bo prišlo do kakšnega spopada. Paranoja much?

To je Balkan, lepo bi bilo da pogledaš našo preteklost, prej bi rekel da ciklično vidimo spopade..

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Fritz ()

PacificBlue ::

Predvsem je vprašanje kdaj se bo Slovenska Vojska umaknila iz objekta, ki je z arbitražo pristal na ozemju Hrvaške. Tudi večino ostale kopenske meje je bilo določeno tako, da bo Slovenija morala prepustiti suverenost in ne pridobiti suverenost. Vključno s famoznim nasipom, ki so ga l. 2006 branili policisti.

Pa se ni nihče streljal.


Ne pisi bedarij, da ti se ne bo kdo verjel. Glede Trdinovega vrha pa je stvar cisto preprosta in jasna, slovenska stran ne more predati objekta brez hrvaskega sodwlovanja, v vojaskem protokolu so natancna dolocila, in brez implikacije arbitraznega sporazuma, do predaje objekta ne more priti.

Fritz ::

PacificBlue je izjavil:

Predvsem je vprašanje kdaj se bo Slovenska Vojska umaknila iz objekta, ki je z arbitražo pristal na ozemju Hrvaške. Tudi večino ostale kopenske meje je bilo določeno tako, da bo Slovenija morala prepustiti suverenost in ne pridobiti suverenost. Vključno s famoznim nasipom, ki so ga l. 2006 branili policisti.

Pa se ni nihče streljal.


Ne pisi bedarij, da ti se ne bo kdo verjel. Glede Trdinovega vrha pa je stvar cisto preprosta in jasna, slovenska stran ne more predati objekta brez hrvaskega sodwlovanja, v vojaskem protokolu so natancna dolocila, in brez implikacije arbitraznega sporazuma, do predaje objekta ne more priti.

Če smo že pri tem, do določitve razmejitve na celotni meji ne more priti, dokler se vpleteni strani (državi) o tem ne strinjata.

Mene pa bolj zanima zakaj se v temi o napadu v Las Vegasu cel čas pogovarjamo o beguncih/migrantih, mošejah, Hrvatih in njihovih nesojenih F-16, nacionalni gardi ipd. samo zato, ker ima nekdo očitno težave sam s seboj?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Grey ::



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posest orožja (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Problemi človeštva
2664476289 (424) FireSnake
»

Imate orožje (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
820201786 (17101) gruntfürmich
»

Novo streljanje v Ameriki (Oregon) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18544157 (31907) c3p0
»

Zasebni varnostniki in nošenje orožja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10321028 (19278) PaX_MaN

Več podobnih tem