» »

napad v Las Vegasu

napad v Las Vegasu

jype ::

nurmaln je izjavil:

Za nekoga drugega je blesavo imeti doma motor ki ima več KM kot kg. Pa jih tudi ne prepovemo. Pa so po isti logiki "krivi" za več smrti kot strelno orožje.
In po isti logiki moraš, če ga hočeš uporabljati, izpolnjevati pogoje, ki so sorazmerni nevarnosti, ki jo naprava predstavlja za druge.

next3steps je izjavil:

Kje dobim LasVegas zastavo, da jo izobesim?
Slot machine si daš za avatar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Fritz ::

zee je izjavil:

Izkusnje Avstralije, Velike Britanije, Slovenije, Singapurja in vrste drugih drzav, kjer je tezko (ali nemogoce) legalno priti do orozja, pravijo, da omejitve ali prepoved prodaje strelnega orozja drasticno zmanjsa verjetnost strelskih pokolov, kot jih prevec redno videvamo v ZDA. Z drugimi besedami: neumnosti klatis.

You know nothing, Zee Snow.

V RS lahko brez večjih težav legalno kupiš precej orožja. Je pa to zagotovo bistveno bolj regulirano kot v večjem delu ZDA.

Lahka dostopnost strelnega orožja v ZDA je le del problema. Bistveno večja težava je ameriška družba. V marsikateri drugi državi imajo precej strelnega orožja vendar nimajo niti približno toliko nasilja (s strelnim orožjem ali drugim orožjem/orodji ipd.).
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Heavy ::

bambam20 je izjavil:

Vsak, ki ne opravlja službe, kjer je predpisana uporaba orožja je potencijalno tempirana bomba. Strelno orožje da, a ne doma.

Nikoli ne veš. Enemu bi s kletvico "je.al mamo, sestro" pa je že razlog, da bi streljal. ;((



Ali pa koga zabodel. Noži da, a ne doma!
Če ima nekdo namen kaj takega narediti, potem lahko izbere alternativni način. Naj bo nož, sekira ali kombi.


In potem imaš še nelegalno orožje - katero je prepovedano, a tega ni preprečilo:
http://www.rtvslo.si/crna-kronika/strel...
#TeamFelix

jype ::

Heavy je izjavil:

In potem imaš še nelegalno orožje - katero je prepovedano, a tega ni preprečilo:
Preprečilo je pa več deset tisoč drugih podobnih incidentov, na srečo.

Fritz ::

#000000 je izjavil:

In ja največ kosov orožja je v SLO v posesti športnih strelcev, druga grupa pa so Lovci, tretja grupa pa so tisti, ki ga lahko dejsnko NOSIJO seboj kamorkoli, teh je malo zelo malo, poznam dva odvetnika in enega tožilca ki dejansko skoz trogajo orožje seboj, verjetno jih je še precej več ampak jest poznam samo tri osebe ki lahko nosijo orožje 24/7 seboj, paše za njih nebi vedel, če se nebi srečeevali na strelišču.

Ni res. Največ orožja imajo lovci, za njimi so imetniki orožne listine za varnost (nošenje orožja) in šele na koncu pravi ali rekreativni športniki z orožno listino za šport oz. dovoljenjem za posest.

Navedeni podatki so sicer za 2016 pa vendar...tudi v preteklih letih je bilo tako. Osebno sem pričakoval, da se bo število orožja na OL-šport in dovoljenjih za posest hitro povečevalo a se ne.
https://www.dnevnik.si/1042728137/slove...

Glede strelnega orožja je v debati po kakšnem pokolu vedno preveč čustev in napačnih podatkov.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

nurmaln ::

#000000 je izjavil:


Slovenija ni USA to se strinjam, je pa že zakon poskrbel za to da posedovalci orožja katerega uporabljajo za športno strelstvo NE smejo UPORABIT v namen SAMOOBRAMBE, to pomeni da ČE mi kot športnemu strelcu z 3 kosi orožja vlomiš v bajto, jaz tega ne SMEM uporabit da te odvrnem od vloma ipd.

No tole ne bo držalo, zakon nikjer ne določa da športnega orožja ne smeš uporabiti v namen samoobrambe.

#000000 je izjavil:


Lahko ga samo imam v svojem hišnem sefu, ter ga transportiram na relaciji strelišče-dom in obratno, doma moram imeti sef za orožje, ter alarmno napravo...

Spet ne bo držalo. Za športno orožje ti nihče ne predpisuje da moraš imati hišni sef oziroma sef za orožje in alarmno napravo.
Zbirateljstvo je pa drugo.

jype je izjavil:

nurmaln je izjavil:

Za nekoga drugega je blesavo imeti doma motor ki ima več KM kot kg. Pa jih tudi ne prepovemo. Pa so po isti logiki "krivi" za več smrti kot strelno orožje.
In po isti logiki moraš, če ga hočeš uporabljati, izpolnjevati pogoje, ki so sorazmerni nevarnosti, ki jo naprava predstavlja za druge.



1. V primeru orožja smo zaenkrat govorili o posesti in eventuelno nošenju, ne pa o uporabi. Za posest motorja na rabiš dovoljenja.
2. Po drugi strani tudi nož predstavlja nevarnost za druge pa zanj ne rabiš dovoljenja.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nurmaln ()

dice7 ::

Z nozem bo nek 63 letnik tezko ubil 50 ljudi in ranil nadaljnih 400

nurmaln ::

dice7 je izjavil:

Z nozem bo nek 63 letnik tezko ubil 50 ljudi in ranil nadaljnih 400

Kolikšno pa je potem število mrtvih ki jih toleriramo? Enega ali dva na ulici sigurno lahko ubije z nožem, v domu ostarelih ali v vrtcu še precej več. Je to še ok in zato ne prepovemo nožev?
Z avtom lahko 63 letnik naredi kar precej škode, s tovornjakom še več. Žrtve gredo v desetine. Je to ok?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

dice7 ::

Mrtvi se nikoli ne tolerirajo, tvoje lazne ekvivalence pa ostajajo le in samo to.

Brane22 ::

dice7 je izjavil:

Mrtvi se nikoli ne tolerirajo, tvoje lazne ekvivalence pa ostajajo le in samo to.



Ravno nasprotno. Mrtvi se praviloma vedno tolerirajo.
On a journey of life I chose a psycho path...

jype ::

nurmaln je izjavil:

Z avtom lahko 63 letnik naredi kar precej škode, s tovornjakom še več. Žrtve gredo v desetine. Je to ok?
Jaz sem vsekakor zagovornik popolne prepovedi motornih vozil. Bicikl je čist ok za vsakogar.

nurmaln ::

jype je izjavil:

nurmaln je izjavil:

Z avtom lahko 63 letnik naredi kar precej škode, s tovornjakom še več. Žrtve gredo v desetine. Je to ok?
Jaz sem vsekakor zagovornik popolne prepovedi motornih vozil. Bicikl je čist ok za vsakogar.

Se strinjam, jest grem naslednjič v US takole

"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

ZaphodBB ::

Ban assault bicycles!!!!

Zgodovina sprememb…

jype ::

Pravilno.

BTW, zgleda da ni šlo največji strelski obračun:

http://www.theroot.com/this-is-only-the...

ZaphodBB je izjavil:

Ban assault bicycles!!!!
Tist ni assault bicycle, sam zgleda tko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

Pravilno.

BTW, zgleda da ni šlo največji strelski obračun:

http://www.theroot.com/this-is-only-the...

Oh lol... Sem po naslovu mislil, da se bom strinjal z theroot. Ampak niso navedli "Wounded Knee" masakra, kjer so oblasti, ironično hotele razorožiti indijance.

Zgleda so indijanci "barvni ljudje" samo kadar to ustreza narativu.

Tist ni assault bicycle, sam zgleda tko.


Hja, če zgleda tko - se pravi, če ima assault attachmente. Potem je assault bicycle in mora bit banned.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

4knative ::

Strelec je bil sigurno temnopolti, stavim.

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Zgleda so indijanci "barvni ljudje" samo kadar to ustreza narativu.
Nah, zgolj žensk in otrok takrat še niso šteli.

thom4s ::

Jihad Report
September, 2017

Attacks 147
Killed 850
Injured 739
Suicide Blasts 22
Countries 20

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Zgleda so indijanci "barvni ljudje" samo kadar to ustreza narativu.
Nah, zgolj žensk in otrok takrat še niso šteli.

Too soon.

VaeVictis ::

vostok_1 ::

jype je izjavil:

nurmaln je izjavil:

Z avtom lahko 63 letnik naredi kar precej škode, s tovornjakom še več. Žrtve gredo v desetine. Je to ok?
Jaz sem vsekakor zagovornik popolne prepovedi motornih vozil. Bicikl je čist ok za vsakogar.


Saj ne da so mrtvi kul or something. Sam jype je pač tipični zagovornik martiarhalne družbe, kjer je vse nadzorovano, vse nevarnega prepovedano, regulirano.
Se dva šolarčka stepeta...takoj ravnatelj, psiholog, starši...

Ravno gledam eno post-apoc fikcijo na to tematiko. Pleme, matriarhalno urejeno...v njej je kakršnakoli deviacija iz striktnih versko obarvanih predpisov močno sankcionirana. Običajno z izobčenjem iz plemena.
Rezultat...nazadnjaška družba, ki se ne upa raziskovat izven svojih meja. Open for attack iz drugih plemen, ki so bolj patriarhalne.
The funny thing is...sploh ni bilo mišljeno tako, ampak so se pisci povsem naivno zajinxali.

Glede orožja, pa do nekaj let nazaj si še lahko normalno kupil zračno puško. Pol so nemški zakoni to prepovedali še pri nas.

https://www.youtube.com/user/JoergSprav...

Tega poznate?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

matobeli ::

Kakšne normalne zračne puške pa ne smeš pri nas kupit brez papirjev?

Misliš tiste ki te komot na 100m proglasi za kompost? Ne, za tisto nabavit res rabiš bit opravilno sposoben.

gus5 ::

vostok_1 je izjavil:

Ravno gledam eno post-apoc fikcijo na to tematiko. Pleme, matriarhalno urejeno...v njej je kakršnakoli deviacija iz striktnih versko obarvanih predpisov močno sankcionirana. Običajno z izobčenjem iz plemena.
Rezultat...nazadnjaška družba, ki se ne upa raziskovat izven svojih meja. Open for attack iz drugih plemen, ki so bolj patriarhalne.
The funny thing is...sploh ni bilo mišljeno tako, ampak so se pisci povsem naivno zajinxali.
Če prav razumem, falično družbeno strukturo je treba uravnotežiti s klitorično, maternično pa prepovedati? 8-)

vostok_1 ::

Res fascinantno. Avtorji so dejansko želeli prikazat družbo kot harmonično. No, saj je bila harmonična...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Heavy ::

matobeli je izjavil:

Kakšne normalne zračne puške pa ne smeš pri nas kupit brez papirjev?

Misliš tiste ki te komot na 100m proglasi za kompost? Ne, za tisto nabavit res rabiš bit opravilno sposoben.



Za navadne (do 20J) moraš osebno pokazat in prodajalec te vpiše v nek register.
#TeamFelix

matobeli ::

Pokazat moraš osebno. V register te pa ne vpisuje (priglasitev). Osebno moraš pokazat tudi če pir nabaviš.

The Player ::

matobeli je izjavil:

Pokazat moraš osebno. V register te pa ne vpisuje (priglasitev). Osebno moraš pokazat tudi če pir nabaviš.


Ne vem. Jaz ko sem kupil solzivec sem tudi moral pokazat osebno, potem me je pa zapisal v nek zapisnik. Tako, da sklepam, da je ista procedura pri zračnih puškah?

Heavy ::

Ko sem pred dvema letoma kupil 4,5mm Remington Express sem dal prodajalcu osebno, ta je prepisal serijsko iz škatle puške in nekaj iz moje osebne. Pa me že dolgo let niso vprašali za osebno pri nakupu alkohola ali obisku sex shopa.
#TeamFelix

nurmaln ::

The Player je izjavil:

matobeli je izjavil:

Pokazat moraš osebno. V register te pa ne vpisuje (priglasitev). Osebno moraš pokazat tudi če pir nabaviš.


Ne vem. Jaz ko sem kupil solzivec sem tudi moral pokazat osebno, potem me je pa zapisal v nek zapisnik. Tako, da sklepam, da je ista procedura pri zračnih puškah?

Yup.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

thom4s ::

Kdaj bo pa Maribor prepovedal orožje? Koliko jih mora še umrti preden se z zakonom prepove kršenje zakona?

Streljanje v Mariboru: sopotnik umrl, voznik huje poškodovan

#000000 ::

nurmaln je izjavil:

#000000 je izjavil:


Slovenija ni USA to se strinjam, je pa že zakon poskrbel za to da posedovalci orožja katerega uporabljajo za športno strelstvo NE smejo UPORABIT v namen SAMOOBRAMBE, to pomeni da ČE mi kot športnemu strelcu z 3 kosi orožja vlomiš v bajto, jaz tega ne SMEM uporabit da te odvrnem od vloma ipd.

No tole ne bo držalo, zakon nikjer ne določa da športnega orožja ne smeš uporabiti v namen samoobrambe.

#000000 je izjavil:


Lahko ga samo imam v svojem hišnem sefu, ter ga transportiram na relaciji strelišče-dom in obratno, doma moram imeti sef za orožje, ter alarmno napravo...

Spet ne bo držalo. Za športno orožje ti nihče ne predpisuje da moraš imati hišni sef oziroma sef za orožje in alarmno napravo.
Zbirateljstvo je pa drugo.





https://www.uradni-list.si/glasilo-urad...

nikjer sicer izrecno ne piše da so strelci izvzeti iz tega zakona, ampak kar izrecno ni doviljeno seveda velja potem za vse enako, ampak nam so rekli naj orožje zaščitimo in mam občutek da vsak ki ima orožje doma, ga ima v sefu če ne druzga da se nebi kaka mularija dokopala do njega.

nurmaln ::

No dobro še enkrat preberi to kar si prilepil pa mi povej če sem kje rekel kaj drugega kot pravi zakon.
Ja, seveda imamo vsi ki imamo mulce, orožje spravljeno tako da mulci niti slučajno ne morejo priti v bližino, moji pravzaprav niti ne vedo da kaj takega obstaja v hiši. Ampak vseeno, sef, ločen prostor, etc. zakon predpisuje samo za zbiratelje. Ostalim je pa prepuščeno da sami zrihtajo kakor želijo, samo da preprečijo dostop nepooblaščeni osebi.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

#000000 ::

No ja sej nisem se zakačil kaj si rekel in kaj ne, pravim samo da treba poskrbet za varno hrambo in sef ali omara je skor najbolš rešitev, alarm pa imamo že od vsaj 15 let.

No ja zbiratelji so enako kot strelci, samo da pač ne streljajo.

nurmaln ::

#000000 je izjavil:

No ja zbiratelji so enako kot strelci, samo da pač ne streljajo.

Nope, nope, nope. Zbiratelji ne morejo uporabljati orožja na strelišču, ne morejo kupovati streliva zanj tako kot na primer športni strelci (za športno orožje načeloma nimaš omejitev glede količine streliva), etc.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

matobeli ::

Predvsem pa:

Tole:


=/=
Tole:



Ker šele za zbiranje A kategorije rabiš vse te kolobocije okoli alarmov ipd.

#000000 ::

Alarm imamo v bajti že cca 15 + let, še preden je katerikoli kos orožja bil v bajti, tako da ni bil nameščen zarad orožja, je pa tam in verjetno pomaga k varnosti vsega skup.

Scaramouche ::

Vse ki imajo orožje bi dal v slovensko gardo, država plača metke, trening vsak mesec, tudi psihični test vsake pol leta, trenira se z enotami policije in specialne enote...

Orožje nebi smelo biti predmet zbiranja in hobija.

Flame on...

Fritz ::

#000000 je izjavil:

No ja sej nisem se zakačil kaj si rekel in kaj ne, pravim samo da treba poskrbet za varno hrambo in sef ali omara je skor najbolš rešitev, alarm pa imamo že od vsaj 15 let.

No ja zbiratelji so enako kot strelci, samo da pač ne streljajo.

V dveh stavkih ti je uspelo pokazati, da sploh ne poznaš ali ne razumeš orožno zakonodajo (ali predpise v splošnem, če smo že pri tem). In s tem neznanjem bi se rad še prerekal z drugimi? Pa že prej sem te moral opozarjati na napačne podatke oz. laži, glede na to, da vira nisi navedel.

A ti ni niti najmanj nerodno?
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

matobeli ::

Scaramouche je izjavil:

Vse ki imajo orožje bi dal v slovensko gardo, država plača metke, trening vsak mesec, tudi psihični test vsake pol leta, trenira se z enotami policije in specialne enote...

Orožje nebi smelo biti predmet zbiranja in hobija.

Flame on...


Pol leta nazaj si še sitnaril da bi to morali strelci počet na lastne stroške.
No, napredek je viden. Lahko te virtualno potrepljam po vrhu glave.

Fritz ::

Scaramouche je izjavil:

Vse ki imajo orožje bi dal v slovensko gardo, država plača metke, trening vsak mesec, tudi psihični test vsake pol leta, trenira se z enotami policije in specialne enote...

Orožje nebi smelo biti predmet zbiranja in hobija.

Flame on...

Tudi tebi smo že razložili, da glede orožja samo trolaš, še bolj pa glede strankarske vojske, ki se nekaterim zelo lušta 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Scaramouche ::

matobeli je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Vse ki imajo orožje bi dal v slovensko gardo, država plača metke, trening vsak mesec, tudi psihični test vsake pol leta, trenira se z enotami policije in specialne enote...

Orožje nebi smelo biti predmet zbiranja in hobija.

Flame on...


Pol leta nazaj si še sitnaril da bi to morali strelci počet na lastne stroške.
No, napredek je viden. Lahko te virtualno potrepljam po vrhu glave.


Ne le dodal sem da je pač bolje zdaj da vam olajšam vašo dolžnost!

Seveda mojo tudi, če se ustanovi...

Če imajo švicarji, zakaj ne mi...

filip007 ::

Tam se to ponavlja non-stop, očitno jim je vseeno za življenja, prav ali narobe, tam je pač vseeno.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Red_Mamba ::

s1m0n je izjavil:

Pa vesti vi, da se je to zgodilo v Nevadi? Tam lahko Class 3 orožja (Kamor spadajo tudi avtomatska) kot je tu uporabljen H&K MP5 lastiš legalno!

Tak, da ja! Če bi ta orožja bila prepovedana bi naredil veliko manj škode... (Popolne rešitve ni)


Se en z IQ gosenice...

na crnem trgu bi lahk tud bazuko kupil ce bi bil to his preferred weapon of choice.
Kaj je legalno in prepovedano nima nobene veze. Noben se ne drzi zakonov, ko iscejo orodje za masovne poboje.

Kar se pa prikritega nosenja tice za samoobrambo. Je pa odvisno od zvezne drzave. Nevada mislim, da ima celo zakon, ki ti dovoli nosenje brez posebnega dovoljenja.
Sem pa slisal po radiu tukaj v UK, ne vem ce je to res. Da se je tip ubistvu zabarikadiral v sobo. In da je imel kamere, ki so nadzorovale hodnik do njegove sobe. Torej je bil pripravljen tudi na tiste heroje, ki bi ga poskusali ustaviti.

Sj tist k ga je strah orozja lahk gre v Francijo in UK. Tam majo omejitve. V UK celo navadna policija ne nosi orozja okoli. Pa ko se zgodi kak napad te z prijaznimi besedami branijo pred nozi, macetami...
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Scaramouche ::

filip007 je izjavil:

Tam se to ponavlja non-stop, očitno jim je vseeno za življenja, prav ali narobe, tam je pač vseeno.


To je bolj stvar kulture, oni so zrasli z kulturo orožja, mi z kulturo hlapčevstva....

Oni pojebejo cel svet, mi smo vedno jebani v vojnah in še vedno mislimo da je bolje biti slabo oborožen...

Ko oni zgubijo vojno jo zgubijo na tujih tleh, mi pa zmagamo na svoji z veliko žrtvami...

jype ::

VaeVictis je izjavil:

Muslims are banned from entering the US. Shouldn't gun owners and white people be as well?

Scaramouche je izjavil:

Če imajo švicarji, zakaj ne mi...
Ker moraš, če hočeš ljudem razdeliti orožje, najprej _vse_ naučiti, kako se orožje uporablja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Red_Mamba ::

jype je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

Muslims are banned from entering the US. Shouldn't gun owners and white people be as well?

Scaramouche je izjavil:

Če imajo švicarji, zakaj ne mi...
Ker moraš, če hočeš ljudem razdeliti orožje, najprej _vse_ naučiti, kako se orožje uporablja.


uporablat ga zna vsak yahoo. problem v US je da jih ne naucijo vrednosti cloveskega zivljenja. Kar jim je pa v Svici jasno kot beli dan.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Scaramouche ::

Ker moraš, če hočeš ljudem razdeliti orožje, najprej _vse_ naučiti, kako se orožje uporablja.


daj beri malo temo, sem predlagal še veliko več kot ti!

Muslims are banned from entering the US. Shouldn't gun owners and white people be as well?


Gun owners and white people, who have citizenship are American,Muslims who enter the country and bomb it are not Americans...have no privilege to enter it...and they had it for a long time!

Zgodovina sprememb…

dice7 ::

Kdaj je pa nazadnje neameriski musliman bombandiral USA? in kolikokrat se je to zgodilo?


ko bos na to odgovoril pa primerjaj s stevilom masakrov belih ljudi in ponovno premisli o smiselnosti vsega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

Fritz ::

Scaramouche je izjavil:


Gun owners and white people, who have citizenship are American,Muslims who enter the country and bomb it are not Americans...have no privilege to enter it...and they had it for a long time!

V bistvu je šlo večinoma za posebno sorto muslimanov, namreč vahabite s saudskim potnim listom. In Trump je prepovedal vstop v ZDA Savdijcem...oh, wait!?

 slika

slika

"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fritz ()

Scaramouche ::

dice7 je izjavil:

Kdaj je pa nazadnje neameriski musliman bombandiral USA? in kolikokrat se je to zgodilo?


ko bos na to odgovoril pa primerjaj s stevilom masakrov belih ljudi in ponovno premisli o smiselnosti vsega


torej vzameš ga dobi otroke in ti ta otrok to naredi, sej znaš razmišljat...

Fritz je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Gun owners and white people, who have citizenship are American,Muslims who enter the country and bomb it are not Americans...have no privilege to enter it...and they had it for a long time!

V bistvu je šlo večinoma za posebno sorto muslimanov, namreč vahabite s saudskim potnim listom. In Trump je prepovedal vstop v ZDA Savdijcem...oh, wait!?

 slika

slika



imaš prav, mora dopolniti listo!

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posest orožja (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Problemi človeštva
2664476274 (409) FireSnake
»

Imate orožje (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
820201785 (17100) gruntfürmich
»

Novo streljanje v Ameriki (Oregon) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18544147 (31897) c3p0
»

Zasebni varnostniki in nošenje orožja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10321026 (19276) PaX_MaN

Več podobnih tem