» »

F1 je ratala dolgočasna

F1 je ratala dolgočasna

para-site ::

Navijam za Ferrari.
Kljub zmagi pa mi je bedno, ker sploh ni več zanimivo gledat, je premalo konkurence. Ta dirka danes je bla res dolgočasna, Šumi jim je filal po sekundo na krog in to je to. Nič prehitevanj, nič nervoze, nič dogajanja... nič F1.
Vsako leto gremo v Monzo, zdej pa resno dvomim, da bom šel tudi letos, če bo šlo tko naprej.

migič ::

Zaradi tega je pa sploh več ne gledam! Zanima me le štart in konec!>> Pa sm zadovoljen!:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

krucymucy ::

sej bo tud on kej mogu nehat dirkat ... bo takrat bolš!!!
Je pa škoda za Rubinja danes ... res ma smolo!!!

||_^_|| ::

migič: enako

IR Babun ::

Jest sem dons tut sam štart pa konc gledov, pa že lansko sezono je bil totaln dolgčas, drgač sem za Ferrari in je brez veze k kuj vem de bo Schumi zmagal:D
SCREW THE GOVERNMENT

Brane2 ::

Po moje bi naši plavci z radarji lahko popestrili dogajanje.

Mislim, raj za polcaje. Obvoznica, vsi vozjo kronično prehitro, folk nima tablic pa še vse je na filmu.
Mogli bi met -15 pik za tiste, ki jih polcaji uspejo ustavit :D

_Mortal_ ::

Odkar je odšel Hakinenn ne gledam več formule 1 samo še rezultate poslušam, ker šumi nima konkurence, ampak sem vsen za ferarija!!!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

gumby ::

Saj ni imel konkurence niti potem, ko je še bil Hakinenn>:D :D

migič ::

Haki je bil že dober sm merđo se mu je nekaj zjebaval! No zadno leto je bil res slab!:|
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

TheJack ::

Nič nimam proti Ferrariju in Schumacherju, ampak danes sem se sam sebi zdel neumen, ko sem gledal to procesijo.

Bil sem velik fan F1, ampak vse ima svoje meje in čas je, da se ob nedeljah popoldne lotim česa manj ubijajoče-duhomorno dolgočasnega...recimo štetja listov na drevesih ali pa prebiranja zbranih del Edvarda Kardelja?
Bonis nocet, qui malis parcit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

para-site ::

ja, sej res, Rubinjo se tudi meni smili, tolko nesreče kot ma on je že sumljivo. danes bi edino on lahko konkuriral šumiju.

Dalmatinc ::

Mah jst sem gledal sam sem zaspal k je šumi tollkkkk vodu.............slava mu..........sam itak je hitrejši že v enakovrednem avtu, da ma pa tako makino k zdej je pa tooo much..........sej sploh ni več dirke:\

PersonaRudis ::

Mogli bi nekaj iznajti, kot v nekaterih serijah, da bi bilo bolj izenačeno (uteži ipd.), ker je že tak dosadno, da med dirko zaspiš (kot sem danes).

Alexius Heristalski ::

Jst pa sm gledu celo dirko in mi je šu še najbol na živce g. Ališič. Še posebej pa takrat, ko je izjavu, da je mehanik sam nastavu nogo, da bi zaustavu Montoyo.

JanezH ::

Ma Ferrrari ma tolk dober avto, da je že čist brez veze. Na začetku se mu je BMW še mal upiral, zdaj pa še Montoya in Ralf nič ne moreta več. Da ne govorim o Coulthardu, ki ga že Raikkonen špona pismu.
Pred 3 leti je bila formula res zakon, ko sta se Hakkinen in Scumacher bodla, zdej je pa poden od podna - nezanimivo.
Hakkinen je čist prav naredu, da je nehal, ker je vidu v kakšni krizi je McLaren ampak ga bomo vseeno vsi pogresali, ker je bil res car, edini, ki je sekal Scumacherja. :O :'(

migič ::

Smukec si hotel morda tole rečt: .....,edini, ki je seksal Šumija!
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Tomi ::

Saj je že lani postalo dolgočasno. Škoda, da ne morejo Williams on McLaren bolj spedenati avtomobilov, ker bi bilo vsaj malo zanimivo.
Sicer me pa res zanima nekaj. Ponavadi je tako, da vsi navijate za dobre, ko so pač dobro. Koliko vas še sedaj recimo navija za McLaren.
Dajem prvi glas:D
metrodusa.blogspot.com

migič ::

En gals dajem Renaultu, ker mamo glih enga u garaži!:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

krucymucy ::

Poteza vseh potez v F1 je bilo Minardijev odstop (na lastno pobudo) od dirke :D jih pa pihnejo ...

JanezH ::

ma saj ni cudno da sta Minardija odstopila od tekme, če še Williamsu in McLarnu kar krilca letijo stran. Kje si to še vidu razen u čeških risankah - še mal pa bojo furmule narejene iz lepenke, da bojo čim lažje :))

rc-car ::

Tomi: Dajem drugi glas :D

Drugače se je pa včeraj Coulthardu posrečila prav lepa dirka, je vsaj prišel na stopničke..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Daedalus ::

Še en glas za Mclarna - točneje za Raikkonena. F1 je pa itaq ni več za gledat.

Mogli bi malo poširit kolesa (slabša aerodinamika), zmanjšat krilca, pa po možnosti še jeklene zavorne kolute ----> daljša zavorna pot----> več možnosti za prehitevanja pred ovinkom. Pa brez traction controla in brez povezave boks-avto. Pa bi zadeva celo znala postat zanimiva...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

rc-car ::

Ja, predvsem bi mogli omejit elektroniko.

Brez traction control, 'ročno' prestavljanje in te reči kar bi v vlogo pri odločitvi postavilo dirkača in ne dirkalnik..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

Glas za Williamsa in za Mclarna ... in predvsem za vse tiste, ki dikrajo v Michelinkah :-))

Elektronika v dirkanlikih tok sux, da ni več za nikamor. Sam spet če je pa nebi blo, bi blo pa preveč nesreč, ker ti dirkači itak nimajo za burek. Lohk že vsak k**ac dirka. Pravi ramboti so dirkači rejlija! CARJI! Ne pa F1 ..

Sploh pa bi tegala Alešiša enkrat tako, da kr. Si je celo upam omenit ob tistem incidentu Willamsa - Montoye v boxih, da se to rdečim ne more dogotiti. Kaj vse je kvasal, ko je Coulthardu odletelo zadnje krilce...p** mu materna... pol je pa reku neizkušenost voznika ... bedek ... kot, da je imel ob tem Coulthard kaj zraven...kaj naj on pomaga če krilce ni blo vredi spendano skupaj...

cekr ::

Pretiravate ...

A mislite, da bi bilo kaj drugače, če ne bi bilo elektronskih pomagal? Figo.
Verjetno bi bil Schumacher še bolj pred drugimi.

Mene elektronika prav nič ne moti, še bolje bi bilo, da bi jo še bolj izkoriščali. Je pa neka druga stvar, ki me moti, to je, da vodilni starčki stalno postavljajo neka brezvezna pravila, ki nimajo nobene veze.
Recimo takšen primer je bila uvedba gum z žlebovi, dolivanje bencina,...
Formula bi morala biti naravnana tako, da se firme učijo izdelati varčnejše, tišje,... avtomobile za normalno uporabo, ne pa da se dovoli dolivanje bencina. Vodilni starčki bi morali predpisati, da se sme vsako leto porabiti manj bencina, da se gume čim manj obrabljajo, da se zmanjšuje hrup,...

cekr ::

Pa še to:
Vozila bi morala biti malo bolje vzdržljive, ne pa da pride do tega, da se šeštartati ne da ali pa da crkne za prvim ovinkom.
mogoče pa uporabljajo kakšno supertestirano programsko opremo do Billčka ?!

Justy ::

Vidis, to (da crkuje) ti je pa danasja "high tech" elektronika, ki ni vredna pol kurca. Se vsi nekaj sopirijo kako nobel in fajn nepokvarljivi so dons avti ko majo tako sodobno elektroniko...... ja in glih ti avti se kvarjo...... vcas so bli kvalitetni avti (z malo in tisto vredu narejeno elektroniko), dons pa vse crkuje....... isto je pr computerih.... dons ni vec nobene kvalitete, delajo samo na kvantiteti.......


In glih zarad te kurceve tehnike bo slo vse v p.m.

Dami ::

Jst sn že tak lani prešaltal na WRC in Moto GP. Za formulo sam na konc pogledam kdo je zmagal al pa še to ne.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178909 (46232) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238194 (22855) balocom
»

F1 in Ferrari (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
635243 (4117) T(he) Boss
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709363 (8091) Nemelk
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157617 (6639) rookie

Več podobnih tem