» »

F1 in Ferrari

F1 in Ferrari

1
2
»

ahac ::

kakorkoli že.. Šumiju je orenk padel imidž. To je pa tisto kar privablja sponzorje. Nihče noče svoje TM povezovat z osovraženim voznikom.
Kje je torej denar? :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Area_51 ::

;(( Ja če ga misli še naprej tako sr** ne vem, če g bojo obdržali . Upam pa da bo letel van iz Formule. Je že čas za to, in nej gre delat kej drugega in ne krast dnarja publiki.
Area 51

para-site ::

ma žan tot naj gre rajši proč od F1.

PersonaRudis ::

v reli?>:D

para-site ::

ma kamor hoče...

Area_51 ::

:)) Če že pogledamo nasplošno v Sloveniji je več favoritov za McLarna:)) kot za Ferrarija>:D

Vsaj tako sodeč po tej temi.
Area 51

para-site ::

jst sm za Ferrari...
zato mi je fajn k gremo vsako leto na dirko v Monzo, tam je vse rdeče>:D

Area_51 ::

:)) No vsaj eden je, ki spoštuje neumnosti od Schumacherja in Ferrarija.

Šala Nič osebnega.
Area 51

para-site ::

preberi si moje poste v tem topicu, jst sm proti takim fintam in sm bil verjetno jst najbolj jezen od vseh navijačev po dirki.
RUBENS RULZ

promocija ::

No nj še pa jz povem svoje mnenje. Jz sicer navijam za Ferrari in za Šumija, ampah morm priznat, da se mi tisto v nedeljo ni zdedlo najbolj fer. Ni krivim Šumija za ta dogodek, amaph Jean Todta in ostale v boksih, kr so dali takšn ukaz. Mislim da bi mogel zmagati najboljši, in to je bil zagotovo Rubinjo in NE Šumi!!!!.;(
Ferrari, če je že mislil Šumija spustiti naprej, bi lahko to storil vsaj kakšnih 5 krogov pred koncem in ne 5 metrov pred koncem ciljne ravnine.

P.S.
Ko ste že ravno glasni glasni glede Šumijevih nešportnih potez, vam pa naj še jaz povem eno McLarnovo. V sezoni 98, ne vem točno katera dirka je bila, je Šumi v močnem dežju vodil z veliko prednostjo in hotel prehiteti Coultharda za krog, ko je ta ˝zabremzal˝, da se mu je Šumi zaletel v rit in s tem posledično tudi odstopil. In mislim da je po tem dogodku Nemec hotel tudi fizično obračunat z Škotom::D
Da ne boste pisali samo o Ferrari-jevih hudobijah.:\

Zgodovina sprememb…

R0K ::

gkosto . nebi zdj u hudobijah ... sam spomni se začetka sezone in tistega kak je Schumacher oviral Montoyo, kak se je zaletu vanj, itd. pa so mu vedno pogledal skoz prste ... spomn se obeh ferrarijev kak sta vedno zapira pot za prehitevanje na štartu ko sta bla Williamsa vedno HITREJŠA pa nista mogla mimo, ker sta jih Ferrarija ovirala ... in ti prokleti starčki na vodilnih mestih nič ne ukrepajo ... mislim 3x pred njim zavije, dovoljeno je pa sam 1x .. kje je logika??

Ahh.

blabla ::

Saj ne, da je samo enkrat dovoljeno spremeniti smer. To je samo dogovor dirkačev.

rc-car ::

gkosto:
Ko ste že ravno glasni glasni glede Šumijevih nešportnih potez, vam pa naj še jaz povem eno McLarnovo. V sezoni 98, ne vem točno katera dirka je bila, je Šumi v močnem dežju vodil z veliko prednostjo in hotel prehiteti Coultharda za krog, ko je ta ?zabremzal?, da se mu je Šumi zaletel v rit in s tem posledično tudi odstopil. In mislim da je po tem dogodku Nemec hotel tudi fizično obračunat z Škotom

Ni bilo točno tako. Coulthard se je umaknil na notranji del steze, da bi ga Schumacher lahko prehitel. Ker pa je Schumacher nekako nesposoben ga (kljub zadnji luči) ni videl in se mu zaletel v rit. S tem je iz dirke izločil Coultharda in se potem še nekaj jezil, kot da je bil krivec Coulthard... :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

T(he) Boss ::

Lauda je reko, da bi moral vedet, da za krog zaostalega moras it bolj hitro prehitevat in ne na zaveterje. Bila je cista krivda schumacherja!:O
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186876560 (34098) Alexius Heristalski
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119237900 (22561) balocom
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554590 (3937) Chessman
»

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705968 (5189) ziga7
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709278 (8006) Nemelk

Več podobnih tem