» »

F1

F1

«
1
2 3 4

capitanoss ::

Povejte mi lestvico prvih treh za dirko v nedeljo (ugotovite) ??????????????????????????
:D:D
Kje ste zdaj vsi ?

asPeteR ::

V nedelo po dirku po rezultat tak:
-Scumacher
-Barichelo
-Hakkinen

Če bo šlo ve po sreč!:D

Dax ::

Vse OK, sam hakkinen ne bo tretji... to sezono se zelo medlo obnaša... jst bolj stavim na ralfa al pa coultharta za tretje mesto... prvi dve pa sta itaq oddani rdečim :)).

asPeteR ::

Jah veš Hakinenna sem dal 3-ga mal njemu za vzpodbudo!>:D
Drugače je pa letos 3. mesto skorajda nemogoče napovedati! (no tud 1 ter 2.; konec koncev :))

3LeR. ::

ker je v imoli dirka in je zelo hitro dirkališče bi reku de bo bmw pri vrhu
vseen pa se mi zdi de bo schumi zmagu.
drugi bo verjeten kakšen mercedes (verjeten hakinen) tretji pa montoya al pa schumi Jr.

Kaiser ::

Imola pa sploh ni hitro dirkalisce! Kaj je pa pol Hockenheim pa Monza???
1. Sumi
2. Juan-Pablo
3. Coulthard

Riccio_ ::

1.Schumi
2.Barichello
3.Schumi JR

Imola je bolj na strani schumija ,še posebno če bo deževalo.Ker se vse da zgodit še posebno kar sem vidu v prejsnjih dirkah.

teac ::

NO COMMENT

Morpheus ::

Schumi. Pah! Lahko vas je sram. Kako lahko navijate za suma haira k je itak en loj. On bo odstopu ni druge moznosti! Hakkinen mu je sam dou mal upanja aves, zdej bo pa sam Speedy Gonzalesa oponasu pa use dirke zmagu!(joj k bi blo saj tko!!!)
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Freak ::

1. Hakkinen
2.coulthard
3.montoya!

Sicer pa to se itak že ve!:))

zile ::

:D
Če je dons kdo gledu prosti trening, naj povem kva je pisalo na Williamsovem zadku "KEEP YOUR DISTANCE" :D
Se ve zakva, upam.

teac ::

EJ, Morpheus!!! Mislim, da jetebe lahko sram. Vsak ima pač pravico, da navijo za koga on hoče. Ne pa da pride en tip pa reče da me(nas) je lahko sram. Jaz nisem nikoli rekel kaj takega komu, ki navija za Hakkinena al pa za Coultharda al pa koga koli drugega.

Morpheus ::

No jst pa to recem teb. Lahko te je sram! Zdej pa tiho! Hakkinen is the only way baby!(aja, glede unga da vas je lohka pa sram, je pa sam prispodoba, recmo)>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

capitanoss ::

1. Hakkinen
2.Coultart
3. ??????



izpadli :

Schumacher !!!:D
Kje ste zdaj vsi ?

Morpheus ::

Hehe, se strinjam. 3 bo Montoya al pa Ralf.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

capitanoss ::

no če bo imel srečo bo 3. (šumi);(
Kje ste zdaj vsi ?

Morpheus ::

Ampak prou zares sreco. Ampak prou zares.>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Dalmatinc ::

Pomoje bo mogu Mika zadnje Atome moči napet da bo premagal Montoyu na cilju, sej veš Montoja je dobbr voznik pa se mogoče lahko celo za obe ferarija na tretje mesto uvrti. Forza Ferrari folk, šumi bo zmagu:8)

OZZY ::

1- Šumaher
2. Coultard
3. Barichello

Vsaj upam, da bo tako. Čeprav se presenečenjev ne bi branil.:D
Go with the flow.

Morpheus ::

Jst se zmeri pravm da bo tkole:

1. Hakkinen
2. Coulthard
3. Montoya
7. šuma-hair>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Dalmatinc ::

NE bluzit; Šumi bo zmagu:8)

Freak ::

Dalmatinka a si napovedovalec prihodnosti, da s takim prepričanjem govoriš o tem.
Pa še to Navseh dirkah kjer je hakkinenu zdržu avto vsaj 15 krogov je mel na stezi najhitrejši čas! Un šumaher pa se sam po travi valja tko kt da bi ga vsako sekundo zagrabu krč v roko! Na vašo srečo je popustu, tko da se ni zakantu!
"x se mu ni usplo zakantat, v tretje gre pa rado!:D
Predvidevam, da bo razplet tak:
1.Hakkinen
2.Coulthard
3.Montoya

mravla ::

Schumi je zakon.
rdeč ferrari praviš, da v garaži čaka me.
saj se ve kdo ima največ izkušenj.:))
če ga poženeš, bo letel

blue96 ::

šumaher zmaga, coluthard odstopi hakkinen odstopi, barichello drug, montoya tretji. haha sm prasu vedezevalce.:D:D
.

SkIDiver ::

Moj vrstni red:
Schumacher
Barichello
Schumacher Jr.

Morpheus ::

Mravla, kdo ma vec izkusenj? Schumi da jih ma vec od Hakkinena? Baha, sorci ampak Hakkinen je pa u F1 ze mal dl od Schumija, tko sam by the way.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

blue96 ::

ja dinastija schumacher rulz!!!


ce vam je dolgcas in se zelite smejati pojdite na www.wc-net.com in nato na games. ej tm vas cakajo nfs, quake, ne sj ne?!!!?!?:D:D:))
.

Tassador ::

1.SCHUMI
2.R.SCHUMI
3.Coulthard;((

Tomi ::

Po moje bo pa tako:
1. Hakkinen
2. Schumacher
3. Montoya

Lahko je namesto Montoye tudi Coulthard.
metrodusa.blogspot.com

krucymucy ::

Sam da je neki rdecga na prvem mestu pa je kul;((

Pol pa se bodo ze zmenl za od tretga mesta naprej - BMW letos spona k divji!!!

McLaren ni vec kar je biu-sej prou:))

Morpheus ::

Ma vse rdeco bo odstopil v prvih krogih. Pol bojo pa srebrni bli prvi pa en belo-moder(BMW, za une k neveste kaj s tem mislm) tretji. >:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

zetko ::

Pomojem bo tkole:
1.Scumacher
2.Montoya/R. Schumacher
3.eden mclarnovec al pa Rubens

>:D
Living it another way.....

Morpheus ::

Sploh ne. Sm poklicu Danny-jeve zvezde pa je napovedu, da bo Schumi odstopu, pa da bsta srebrna prva. Pazi, to more bit res k Danny ne laze, on je jackson.>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Freak ::

Morpheus: maš prov sej smo vidl na treningu kdo je kraljeval, šumaher gre lohk sam na en burek še brat ga je prehitu! Še mal pa bom začel verjet dannyevim zvezdam!:D

StarY ::

1. coulthard
2. Michal Schum.
3. Montoya

to mi je vceraj stara mama povedala...>:D

TESKAn ::

Hjah, hakkinen ima možnost za zmago, če mu avto ne bo crknu...in po dosedanjih dirkah sodeč je možnost za to kar velika>:D. No ja, jutri bomo videli. Kar bo, bo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Freak ::

ralf je dobr pelu dons! Opam, da bo po štartu pred bratom! Mc larna pa bosta jutr z lahkoto zmagala, ker ni unga baricela pred njima, da bi ju zadrževal!>:D

Morpheus ::

Glejte, McLaren je ze reku da k pridejo Evropske dirke bo cist drgac, in glej kaj se je zgodil, srebrni puscici sta na vrhu! McLaren je najdu taprave nastavitve in zdej bo rasturavu, pa se neki, ce mene uprasate je meu Schumi prejsno dirko tako sreco da je sploh lohka odpelu dirko do konca. No uglavnem, trening je pokazu svoje. Srebrni so nazaj!>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Dalmatinc ::

Kaj pometujete; pometnjakoviči !!!

Ali sploh veste kje je Mclaren dobil 0.5 sekunde ?? V gumah ljubčki v gumah! Ste že kdaj slišali da imajo dirkači na izbiro 2 vrsti suhih gum. Trše in mehkejše! In da je med njima lahko razlike na treningu do 1 s. Zgleda da ne ! Ko ste tko pametni: Šumaher je bil prav vesel 4 mesta; saj ga ni pričakoval (kje je bil Baricchelo). Pa ste se vprašal zakaj. Kje ? Slab avto....slabe nastavitve ...ja ja ja ---->NE NIČ OD TEGA

Ferrari je izbral tšo verijo gum in tukaj je razlika. Bomo juter vidli kako bo drugih 10 moštev vozilo z mehkimi. Pa menda Ferrari na domači stezi ja ve kake gume mora uzet ! To je isto kt če bi vi mene učil kera hrana je men ušeč !!!>:D

Freak ::

Dalmatinka dej nehi bluzit! Vsak izgovor je dobr! Če jim pa gume niso ustrezale bi jih lohk v 4 poskusih zamenjal! Mclaren is back!>:D

Dalmatinc ::

Freak a si ti 100% pr seb ..
Sej nisem reku da jim niso ustrezale, pa še kako so jim. A ti veš da nemorjo zamnjat mehkih za trde med treningom- aja sej drgač bomo pa juter vidli
:D

gorenc ::

hehe, Dalmatinka, ne trudi se z njim! Ce kdo ne pozna pravil, v tem primeru izbira gum na dirkah, treningih,..bolje zanj da se ne udelezuje taksnih pogovorov. Se zna zgodit, da bo izumil kaj novega:)

Kakorkoli ferrari jutri mora zmagati, ceprav bo to tezko. Mihata Sumaherja bo na startu in v prvih krogih pomojem oviral bratec, vse pa je odvisno od prvega ovinka.

FORZA FERRARI!

Dalmatinc ::

maš prav >:D

R0K ::

-schumacher (ralf seveda)
-en mclaren
-montoya

odstopi :
oba ferarrija

Morpheus ::

Dalmatinka, ti si una k nisi pr seb, nobeno mostvo ni tok ZABITO, da bi na TRENING uzel TRSE gume. Usi majo mehkejse k z njimi dosegas najhitrejse case. Tvoj argument stoji bl na krhkih nogah! Mclaren is back and nobody can stop them!!!! Glede pa da bo Ralf oviru Schumija mate pa prou, sam ga ne bo sam prvih par krogov ampak dokler nebo kdo odstopu! Ce se neveste ma BMW MOCNEJSI motor k Ferrari! Mislm ce si loj si pa loj ane!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

gorenc ::

dalmatinka a mi dovolis da odgovorim se enemu "poznavalcu":)

Dragi Morpheus: so razmere na progi ko so trse gume boljse!

damnit! zdej pa bodite vsi "strokovnjaki" tiho!



Ross Brawn RULES!

Freak ::

Ljudje a res mislte, da je ferrari za v formulo 1! Kermu moštvu se je zgodilo, da so v boksih pozabl na eno gumo, kje so tok nerodni, da so pozabl vn dt cev za tankat, tko da je pol šumaher povleku enga mehanika za sabo, kje traja menjava gum več k eno minuto! Odgovor je en: FERRARI!
Oni so taki drekači, da jih ni večjih! Gorenc pa Dalmatinka ne sanjita preveč! Ferrarija nimata realnih možnosti, poleg tega pa sta voznika tok neumna, da se en vsakmo zabije v rit, drug pa ne more speljat 10 krogov, ne da bi se zavrtu!>:D

R0K ::

res je da se jim to dogaja sam zmagat pa tut znaju.poglej sumaher je zmagu 7 dirk zapored!

asPeteR ::

Dragi Freak!

Ko bi bilo moštvo Ferrari tako zanič, kot trdiš sam, ne se ni zgodilo naslednje:

-Lasnki naslov svetovnega prvaka
(toda menda po tvoje ne zva vozit, čudo je tole;))

-Naslov konstruktorjev

Menda so osvojili kar se osvojiti, da!! Toda, ti trdiš, kot da so to najslabše moštvo.:\Treba je pa seveda vzeti v zakup, da se je motiti človeško in delati kakšne napake človeško, to je del življenjam kje ne zdrži noben perfekcionizem!!

Če že kaj grajaj, grajaj z argumenti!!!!;((

capitanoss ::

Mclarna včeraj razturala !:D
Kje ste zdaj vsi ?
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119237899 (22560) balocom
»

F1 in Ferrari (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
635206 (4080) T(he) Boss
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554590 (3937) Chessman
»

vn Brazilije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724408 (3846) Freak
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157538 (6560) rookie

Več podobnih tem