» »

Jutri se zacne formulasticni vikend !!

Jutri se zacne formulasticni vikend !!

«
1
2 3

TribesMan ::

Torej sprejemamo stave na temo kdo bo prvi na kvalifikacijah in kdo bo zmagu na tekmi.

Pa lepo vas prosim brez debat v slogu: "ta je pa najve?ji car ostali pa so za en k****"

Let the games begin!>:D

AlchemY ::

sem vedno navijal za Ferrari in Schumaherja, tko da bo tudi letos isto.
Verjetno pa bo borba spet med Mclarenom in Ferrarijem.

Jinxy ::

Jest rajsi ne bom za nobenga stavu, ker je 1. tekma v sezoni vedno totalno nepredvidljiva!

btw, kdaj bo kaksen trening?

sasox ::

se mi zdi da okrog 3h zjutri ali pa se prej, kvalifikacije pa so ob 3h zjutri v soboto, dirka pa v nedeljo ob 3.30h oz. se mi zdi da je start sele ob 4.00h

Napovedoval pa nebi, ker je res prva dirka cisto nepredvidljiva, drugace sem pa za Schumija

rookie ::

Ja fantje Schumacher pa Ferrari bosta spet zmagala !!!:D
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

OrlyTM ::

Tut jest pravim da bomo videli ...

Forza Ferrari :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Kekec ::

Shumi ... pa to se ve >:D

OZZY ::

Upam, da bo to Ferarri. Ampak ne zarad Šumija, ker ga ne maram preveč.

Tomi ::

Po moje ne bo zmagal nobeden od favoritov, ker so lepo povedali ( Delo, dne 1.3. ), da nimajo pravih avtomobilov.. Sicer sem za Mclaren, ampak verjetno ne bo noben od puščic zmagal..
Mogoče mali Schumacher:D
metrodusa.blogspot.com

Tiger ::

Iz prebiranja kavnih usedlin (po domače: šloganje) sem izvedel, da bo prvak v letu 2001 - MINARDI !!! :D:D

EasyRider ::

M. Schumacher .....itaq.
FORZZA FERRARI!!!!!!!!

luni ::

Eh pa to se vam samo zdi, ker se rastete. Svetovni prvak bo Diniz!
Artificial Intelligentia

Janus ::

brata Schumacher, seveda ko bosta obadva pri Ferrariju

Dax ::

A folk vete, kdaj bo konec Formule 1?


Takrat ko bo Schumacher začel vozit za McLaren. Takrat bo zadeva postala živi dolgcajt, ker bo pač najboljši voznik in najboljši avto vedno zmagal.

Kar se pa letos tiče... samo en najboljši voznik je... Schumacher... wroommm. :))

Dalmatinc ::

Kratek jedernat odgovor:)>:D

Michael Schomacher ( aja FORRZA FERRARI:D

Dalmatinc ::

Oh kaj sem našel :D

Dalmatinc ::

Rott-von-weiler ::

uuuuuuu lej ga toti ma pa samo enga kojna o formuli nimam pojma zato se mi tud ne zdi smiselno povezovat kojne pa avte:O

--------------------------------
Piši kao što govoriš

Dalmatinc ::

žal mi je da maš eno zvezdico pa pol in da si tak bizgec......

To je logotip Ferrari-ja (a si že kdaj videl rdeč avto, ki se je ponavadi vozil pred sivim no to je bil Ferrari pred Meclarnom in to je od tega rdčega Ferrarija logotip (logotip: Znak podjetja >:D)

Sedaj veš:D

Rott-von-weiler ::

1 Vse se spet suče okoli ZVEZDIC

2 Ferari nima veze z ZVEZDICAMI

3 Glede formule sn res bizgec pa spet to nima veze z ZVEZDICAMI


4 Pa rakete me tud ne zanimajo veze z zvezdicami pa tud nimajo

:O

------------------------------------
Piši kao što govoriš

Dalmatinc ::

Ej kuži; sorry

Mal me je razbesnel ker sem en veilik pristaš Ferrarija in nažalost mi je prikipelo... sorry

Da, boš še mal lahk zalajal mi pa povej koliko tekem F1 si vidu?

Hmm. Vseolje, rakete, zvezde,... ups to pa ima vezo z zvezdami (-cami) no če nima pol se pa jst ne spoznam na vesolje :P

Rott-von-weiler ::

Mimogrede na TV kar nekaj tak med preklapljanjem.
V živo pa samo eno in še to službeno pred dvema letoma na houngario ringu al kak se že reče upam da zadnjič .


STO LJUDI STO ČUDI:O

--------------------------------
Piši kao što govoriš

Sergio ::

Jaz navijam za Ferrari. Če pa zmaga McLaren - pa tudi prav :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

vuki ::

Problem formule je ta, da se prema moštev bori za naslov prvaka in da se za 1. mesto nateravata (vsaj lani sta se) Schummi in Mika. Mislim pa, da tudi letos ne bo veliko drugače, razen če rdeči in srebrni konjiček ne bosta vzdržljiva. Mislim, da bi za nas fan-e blo veliko bolj zanimivo tako kot včasih, Senna, Prost, Berger in ostali odlični dirkači, ki so dobesedno uprizarjali neverjetne manevre (zgledalo je približno tako, kot je Mika stegnu Šumita v Belgiji, če se ne motim). Kumi čakam prvi trening, da vidim kaj so kej ostala moštva naredila in upam, da so se letos približali vsaj do difuzorja rdečega in srebrnega konjiča.

kuntek ::

Jaz pa bom gledal vse tekme in sem jih tudi lani vse gledal. Navijam pa za Ferrari ampak ne za Šumaherja kot voznika ampak za rdeči avto neglede kdo sedi v njem.
Rottweiler je pač imel srečo, da je službeno bil na formuli (lahko bi še šel večkrat samo je ***** in ni šel).

MaJsTeR ::

Odgovor je preprost! Ferrari -> Schumacher




go schumi go schumi

vuki ::

kumi čakam na prvi štart sezone in mislim, da bom čist orazmično in trdno spremljal dirko do konca. Mihajel Štrudlmaher, Dajvid Kiltosrčni, Žak Novavas in ostali kompanjerosi na bojni liniji........ah, ah

Dalmatinc ::

Rottwailer kaj je blo tolk hudga na tekmi ?

Svaka čast Feerariju:D

Dalmatinc ::

Thomas je mal popizdil........ jau ti si ***** !

Ja razsu se je res Nemec Michael Schumacher !:'( a znjim ni nič avto je pa demoliran:8)

Dalmatinc ::

Iščem več info:D

Dalmatinc ::

rookie ::

Ja razsu se je pa 4 min pred koncem 2 treninga za razlog se nevem ampak pomojm so to kriva nova pravila !!!Ker so vsi letel ven kot za med ampak vsi.Sam Schumi je car avto razsu u ibr !!! Z nemu ni nc !!! :)
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Dalmatinc ::

Točno sam neki je važn da je on O.K.

rookie ::

Ja ITAK !!!:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

sasox ::

Evo razlaga crasha:

"As far as the accident is concerned," he said, "I was warned of yellow flags in Turn 5, but I did not see them. So I speeded up again and there were yellow flags in the braking area for Turn 6, which was far too late. I thought we had the same problem as this morning when there was an accident and no yellow flag in Turn 1. I was really on the limit. I touched the brakes a little bit harder to slow down for the situation and that's why I lost the back end.

"It was not actually a heavy impact as I did not hit the wall, so it was just a gentle roll and I am fine. When I looked at the track yesterday I did feel there was a problem with the run off area as there was a step down from the grass to the gravel. But for that the consequences of the accident, which looked more spectacular than it was, would have been far less serious. "

Flash2000 ::

glavno je da je Schumacher OK... :D



V nedeljo bo rezultat isti kot lansko leto >:D

Vrh bo obarvan rdeče

:D:D

Dalmatinc ::

Valda...

Scumacher bo prvi !!

Aja dons sem šu kupt od Ferrarija zastavo :D

Dalmatinc ::

Aja fol; bi se zmenl pa najel bus in šli na tekmo v avstrijo al pa intalijo; lohk organiziram sam rabm dost prjav met :D

Dalmatinc ::

No o tem kdaj kasneje:D

sasox ::

ti kar organiziri :))

Dalmatinc ::

Sam zdele ni fore u tem zdele je Fora kdo bo zmagu dans ponoč na prostem treningu in kdo na Dirka;

Kaj mislite kdo bo dobil trrening?>:D

Rott-von-weiler ::

Dalmatinka


Hudo je blo samo to da sn mogo it na tekmo ki ti dol visi ampak služba je služba edino dobro kar sn tam vido so ble dobre rakete tam zadi za boxi kjer majo moštva svojo kraljestvo

A ti ne veš kaj so rakete bejbe puba bejbe:O

---------------------------------
Piši kao što govoriš8-O

Dalmatinc ::

Ej kuža (ne zameri to ti pravim čist tko ljubkovalno; pač k frendu na forumu)
---------ups ne dvomi o moji splošni usmerjenosti sem čisti hetero:D-------

Raketa = bejba (ah enkrat bojo postale še spaceshutli, pa nč zato) Mogoče si jih zato tako poimenoval ker oboje zelo težko ujameš. Ah, bog ve kje si stakno to čupjeno primiro ali komparacijo (ok mogoče boš dober pesnik)

Babe in boksi (valda same ljubice, tam se dobene nebi brano sam je en problem k une tam iščejo miljonarje ne ene srotleže slovenske). Jau, sam ne misli da raszmišljam u kaki čistilki ki polj bokse pospravlja k je dirke konc:\


Pozdrav Kuži

Dalmatinc ::

A niste nč vzburjeni zaradi treninga. Sram vas bodi....;(

Dalmatinc ::

Jau sami zabušanti....:D

SpiDEr8 ::

Itaq de bo McLaren zmagu!!!! Ferrari sux:P

Dalmatinc ::

Spider, ej pazi mal kaj govoriš....

Če še enkrat omeniš Ferrari sux... bo joj

Pa tko al tko mi ne kritizeramo Mclarna, sam za Michaela navijamo...

>:D


Kje maš pamet:

Kako bo mclaren dobu po teh rezultatih....... snajjaj


Aja gorožnja je bolj frendovsko mišljena .. čao

vuki ::

Štrudlmacher bo jutri dal vse svoje adulte na cesto....al pa pesek....no sej je vseen. Upam da ne bo premočen in da ga bo kdo od ostali 21 dirkačev stegnu, po možnosti po zunanjem delu ovinka.... To bi blo lepo videt.

Dalmatinc ::

Sergijo jau !:D

Flash2000 ::

Forza Ferrari
:D

1 down, 16 wins to go

>:D>:D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186876557 (34095) Alexius Heristalski
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681320 (40235) Alexius Heristalski
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178599 (45922) Microsoft
»

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705967 (5188) ziga7
»

vn Brazilije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724408 (3846) Freak

Več podobnih tem