» »

Jutri se zacne formulasticni vikend !!

Jutri se zacne formulasticni vikend !!

1 2
3
»

whatson ::

Freak... a potem te okoliščine niso malo prepogoste?? :D

Koci ::

He.he Schumi jim je danee razložil

zetko ::

Hmmm. Čeprov sm tut jest zagrizen navijač ferrarija se je men učeri tut mal čudn zdel tist speljavanje iz ovinka.....mislm k da bi po tračncah vozila. Pa prehitevanje za šalo kr v ovinkih. Nevem no men se to zdi kukr traction control. Pol pa še tist da je bil ferrari edini proti uvedni traction contola takoj na zečtni dirki. Sam če ga pa nimajo pa svaka jim čast.>:D

sasox ::

Ferrari je bil tudi eden izmed redkih ki je imel gume intermediate, ostali so bili na dežnih. Pa se to! Kar ni prepovedano, je dovoljeno! :))

zetko ::

Dokler tega ne najdejo :D

Nemelk ::

"Kar ni prepovedano, je dovoljeno!"
haha, zlo bedn izgovor za goljufanje!;((
nam so vcas prfoksi rekli: ja seveda lahko plonkate, sam d vas ne dobimo!http://www.slo-tech.com/script/news/Sma... ferrari SUX
Nemelk ™

rookie ::

McLarnovci ko ste mel pa vi kao lan en sistem za bolsi start (nebom pisal na siroko se mi ne da, bom drugic)e blo pa vse uredu, ni imel pa noben nic za povedat.Fante pac letos smo bolsi!1Pa se itak e ta pararelni sistem dovolen (pac Ferrari ima bolse inzinire)!!!!!!

A ste gledal dons porocila : Ce bo Nemec (M.Schumacher) tako nadaleval bo svetovni prvak ze v Hockenheimu ze svetovni prvak !!!!!!:D
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Huey P ::

"Formula 1 ni več šport!"
Tako svoje sem povedal...
..::DOOM III: The Legacy::..

zetko ::

Od kje ti ta ideja? >:D:D

Huey P ::

V športu ne rabiš miljone tolarjev, da sploh prideš v F-1. To je igra denarja in ne šport. -...moje mnenje
Ponosen navijač Schumachera in Ferrarija - Huey
..::DOOM III: The Legacy::..

zetko ::

Ja tuki maš pa prou. Sicer me pa prou zanima kaj bojo odkril če bojo odril pr naših >:D

Freak ::

Z umazano igro in podkupovanjem se da v formuli 1 veliko narediti. Lep primer je scuderia iz Maranella! Vse sm povedal!

TribesMan ::

Fantje jest sm pa z predstavo McLarne cist zadovoln, vsaj glede na to da lansko sezono na prvih treh dirkan nisso dobil niti tocke. Letos pa ze kr enajst. Res je pa tud to da je trenutno Ferrari malcemocnejsi, vendar ne pozabite tega McLaren vozi se z lanskimi motorji, ker se jim je razvoj motorja za stiri dirke (dokler ne pride traction control) zdel brez veze. Tudi testirajo zdaj samo se z motorjem ki ima vgrajen traction control. In upam da se bo zadeva obnesla. Sicer pa niti ne dvomim v Ilmor da nebi sestavli postenga agregata.
Do cetrte dirke v San Marinu je se en mesec do takrat pa se bomo gurali z lansko masinco.

Do takrat pa bo najbrz zmagoval Ferrari sam kaj cmo. Jebiga.

TribesMan ::

Aja ce ni McLaren glih najhitrejsi je pa definitivno najlepsi bolid v f1 ze od dne ko so ga prebarvali v srebrno. Pa mi oporekajte ce mi morete. Kajti Ferrari letos s svojim krivim nosom izpade zelo nagravzno.>:D

BlackHole ::

Hakkinenu itak letos ne bo treba gledati Ferrariju v nos, še v rit redko kdaj.

rookie ::

Freak : No povej mal vec o podkupovanju mostva Ferrari ? Pa kaj klobesas bedarije.Fantje ko so bli pa McLarnovci leta 98 boljsi ste bli pa vsi neki pametni pa frajeri da je Ferrari poden da je nasploh McLaren zakon da ni boljsih.A zdej ko pa zgublate ste pa ze zacel da Ferrari podkupuje in da ze uporablja sistem proti izdrsevanju zadnjih koles ? Fantje niste fer !!!!Pac Ferrari je boljsi vsaj za zdej (pa pomojem da bo kar celo leto skoz tko) !!! Pravte da ko bo McLaren v Evropi bojo pa delal cudeze ? Zakaj? Tko kot so rekli v Avstraliji : Ja sej v Malezijo bomo prisli ze bolje pripravljeni in bomo se borili za 1 zmago v sezoni (kvalifikacije :Mika.4, David pa 8, TEKMA : David :3, Mika pa 6 ).Pa sej se sami nevejo kaj bi radi !!! Zdej se pa hvaljo ker je Mika postavil najhitrejsi korg na dirki (Ja s tem se je pokazalo koliko imamo mocen motor in koliko zmore nase mostvo e komentiral Ron Deniss al kaj je ze ) !!!!! Fantje TRACTION CONTROL vam tudi nebo prevec pomagal, celo se poslabsal zadevo !!!!!!
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2006 (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Loža
186876557 (34095) Alexius Heristalski
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681320 (40235) Alexius Heristalski
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178599 (45922) Microsoft
»

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705967 (5188) ziga7
»

vn Brazilije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724408 (3846) Freak

Več podobnih tem