» »

F1

F1

1 2 3
4
»

capitanoss ::

sem pozabil prej tudi kultarda mi je žal !:'(:'(
Kje ste zdaj vsi ?

Cr00k ::

No zdej bom pa jst povedu kaj je na stvari...tale traction control je zelo riskantna stvar... mori motor ko naj bi se kolesa zavrtela v prazn....no sumaherju in hakinenu je to zlo uničl motor k sta skoz na noz vozila, tko da je sumaher se sprijaznu z 2. mestom ko ga je zacel motor zapuscat..., hakinen pa ne on za moje pojme je najboljsi primerek laudovega simpanza...on je pa teru tistga mclarna k da je zacetek dirke...in s tem frderbu motor..., kljub temu da je biu sumi pou minute za miko...,
2. alisic je za vas morda en loj pa nevem kaj se vse...sam tolk k ima on poznanstev nevem ce jih ma se ker od komentatorjev u celi f1....mah neda se mi vec...

TESKAn ::

Hehe, kako je zanimivo te debate spremljat...pa dejte no, dejte se mal mclarnovi fani pogledat v ogledalo...pred dirko:
'Uaaa, mclarn bo gvisn razturau!!'
Ko pa po dirki pride sumi prvi, so pa vsi krivi, od Ališiča pa do krave, ki je v tistem trenutku kihnila in spremenila podnebje...svašta...
Ok, še malo vtisov o zadnji tekmi:
Hakkinen je res meu smolo brez primere, ma si je biu mal tut sam kriv, k je mašino tok gonu na koncu...sej ma ja radisko zvezo z boksi pa so mu lahko povedal, da šumi voz 6s na krog počasnej, komot bi upočasniu še on in prišel čez tisto ciljno črto...šumaher pač ve, kdaj je treba tiščat gas do daske in kdaj lahko popusti...glede Ališiča pa: a če bi po Hakkinenovem odstopu tulu pa jamrau kok je nesrečen bi blo pa dobro, a?
Svašta...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Freak ::

dej teskan ne sanji prosim te šumi je mel mal sranja pa nč druzga! Hakkinenu se je avto pokvaru par ovinkov pred ciljem kaj pa on onje pa mel tisto rdečo kripo pokvarjeno že 20 krogov pred koncem. Srečo je mel da je pršu do cilje. ker pa praviš da je mclaren zanč poglej na kerem mestu je baricelo pa ti bo jasno!

TESKAn ::

Čaki, čaki, jst nism nč reku, da je mclarnov avto slab, sm samo reku, da je hakkinen preveč gonu, da bi lahko zdržal. In glede na to, kje mu je crknu, rečem, da ga je lih mal preveč gonu. Šumaher pa je pač meu srečo tokrat, ma ne morš rečt, da jo ma zmeraj - še zmeraj je lih tolk dober, kvečjemu boljši voznik kot hakkinen. To pa dokazuje tut število njegovih zmag.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

abcde7 ::

Sej vsi vemo, da je imel Šumi srečo! :DAmpak je še vedno boljši voznik kot Hakkinen in najboljši voznik v F1!!!

Ma Hakkinena gor drži sam McLaren, prej pred 10 leti, k je lotusa vozu, pa še nkol ni zmagov, mensezdi še na stopnice ni pršu!!

R0K ::

ma vi sploh vete kdo so najbolse mostvo zadnih 10 let?WILLIAMS

Morpheus ::

To je res. Samo, Williams je bil dober ko je imel Renault motrje, sedaj ima BMW-jeve, ki so ZELO močni, samo pa dirkalnik sam nii tako dodelan kot pri Mclarnu in Ferrariju. Kot drugo, ne morš kr govort da je Schumi najbolš voznik k to na noben način ne morš vedt... On je mel tok zmag k je pač skos dirku pr dobrih moštvih, za razliko od Hakkinena, ki je že skoraj od začetka pri Mclarnu, edino kar lahko veš je, da je Schumacher en sebičen prasec, kar lahko vidš že če gledaš tri tekme na leto! Tretjič, Hakkinenu se NI motor pokvaru šele v zadnjih ovinkih ampak je že s težavami vozil že od takrat, ko je prehitel Schumacherja.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

blue96 ::

a ste vidl koko je mercedes crknu v zadnjem krogu???

prov vam je, kaj pa za shumija ne navijate, hehe.:D:D
.

Morpheus ::

Mater si en lamer. A si vidu enkrat k je bla zadna tekma sezone, Vilneuve je prehitu Schumija(takrt sta onadva tekmovala za naslov), Schumi se je hotu vanga zabit, pa namest da bi Vilneuveja odnesel s proge, je Schumi sam sebe vn spravu...>:D Al pa to, da Schumi nč ne vid, Coulthard lepo počas vozi, k je odstopu, pa Schumi prleti direkt v njegovo rit, na RAVNINI!!! Slep je ta Schumi ni kej... Pol gre pa še udart Coutharda, pa model je ŠKOT, zbou bi Schumija, da se neb pol leta pobrou... Drgač je pa še velik takih incidentov, skupno majo sam to, da jih je PROBU povzročt Schumi, uspel mu NI pa nikol... Buhahaha, prov mu je...>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

R0K ::

spet se vsi spravlat na shumija ceprav je res cepec in prasec hakinen pa tut nima 100 pik da na dirki tisti avto in motor tera do onemoglosti, valda da bo motor slej ko prej zdahno

blue96 ::

schumi vodi colutharda za 8 tock..

kdo je pa zdej najboljši?
.

abcde7 ::

Vi k ste mal strejši, se gotov spomnete koko je Senna Šumija čez gobec skoz čelado! Men je to fotr pravu, jest takrat še F1 sploh spremljal!!!

Dr.Miha ::

Mulc:Me zanima, na kero mesto bi prišel šuml (ŠUML), če bi štartal kot zadnji in bi mogu že v prvem krogu v bokse?
Za domovino z Nintendom naprej!

Freak ::

teskan: Povej mi kok let je šumaher v konkurenčnem avtomobilu in kok hakkinen.
Šumaher 10, hakkinen 3! Tuki maš razlog zakaj ma on (pre)več zmag!

R0K ::

mislim da je hakkinen ze tudi malo v letih.sploh pa zej ma otroka, zeno skratka druzino pa noce koncat svoje kariere kot sena

TESKAn ::

Ok, zdej bom pa eno zlobno>:D reku:
Če bi biu hakkinen tok dobr kot schumacher, pol bi že prej pršu u konkurenčn avto.
Pa tut - šumaher najprej ni biu u konkurenčnem avtu, ma je vseen zmagval...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

sasox ::

Ooo Freak..........tvojga posta raje nebi komentiral.............HAHAHA

R0K ::

ka hahaha ce je pa skor vse res

Freak ::

no teskan pa mi povej to a se spomnš par let nazaj, ko je v belgiji šumaher vodu 40 s pred hakkinenom, pa je pol ko je prehitevu kultarda zgubu gumo ko se je zabol v kultarda, če to ni debil?:\

Nemelk ::

.. da prekinem mal tole kreganje. A veste, da so "inšpektorji" FIa-je pogruntal, da je blo neki narobe s difuzorji pri BMW-Wiliamsu??? sam nikjer nč ne piše o kakšno diskvalifikaciji??? kaj zdej? upam na najbolješ!>:D
Nemelk ™
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119237995 (22656) balocom
»

F1 in Ferrari (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
635219 (4093) T(he) Boss
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554605 (3952) Chessman
»

vn Brazilije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724421 (3859) Freak
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157561 (6583) rookie

Več podobnih tem