» »

F1

F1

1 2
3
4

R0K ::

men je najbolsa vn velike britanije.k je 5 min dez 5 min sonce,...

BlackHole ::

Pa vi pojma nimate o ameriških dirkah, govorim o CART-u. Gledal sem ga, ko so ga prenašali še na Eurosportu (mislim da ga še zdaj), tisto sezono ko se je Mansell preselil in pometel z tekmeci in potem še kaki dve leti sem spremljal in vam povem da to je dirkanje. F1 se ne more primerjati po zanimivostih, ki se dogajajo med dirkami, saj zato gledamo dirke ne. Tam v vsakem krogu vidiš prehitevanje med vodilnimi, s tem da tam na sezono zmaga okoli 10 različnih dirkačev, v F1 pa 2 do trije (letos je malo bolj zanimivo). Pa ne govorim o dirkanju po ovalih, imajo tudi veliko mestnih dirk in podobnih prog kot v F1. Pa tudi dirkanje po ovalih je zanimivo, pa čeprav se morda komu zdi neumno, sicer pa št. gledalcev
na ovalnih dirkah pove vse. Zanimivo je predvsem zato, ker za vsako malo nesrečo pride na stezo pace car in se vodilni združijo in se mora voznik skozi celo dirko trudit in dokazovat, na pa v F1, ko že petouvrščeni na koncu zaostane za en krog. Drugo polovico dirke itak ponavadi samo čakamo komu bo crknil avto in komu ne, tako da ne klasit bedarij.
In ja gledam vsako dirko F1 že dolga leta kljub vsemu in pred vsako sezono upam, da bodo moštva
bolj izenačena, vendar se je letos po dolgih letih to prvič zgodilo, vendar še vedno je premalo dirkačev, ki se borijo za naslov.

Freak ::

američani morjo bit zmer neki posebnga in si zmišljevat razne bedarije:\

LojzePek ::

CART je zanimiv zato ker je full zrežiran. Skoraj za vsak izlet s proge vidis pace car, razen seveda ce vodilnim na dirki ni po godu da bi ga dali ven. Prehitevanj pa je zato velik ker imajo dost nesposobnih soferjev in nekaj kamikaz.

Freak ::

ok fantje a nebi se zdaj usmerl mal v nedeljsko dirko?:D

ahac ::

Letos bo CART na novi ovalni progi v Nemčiji. Karte so bile razprodane v rekordnem času.
Tko, da to očitno ni zanimivo samo za Američane. Mislim, da si bosta F1 in CART začela konkurirat v ZDA in Evropi. V Avstraliji si že.

Freak ::

Smešno je, da večina američanov le bežno pozna F!:\

BlackHole ::

Potem je smešno, tudi da baseball,am. nogomet, pararelni slalom, itd le bežno pozna le nekaj evropejcev.

Freak ::

Še bolj smešno pa je da obojega ne pozna večina azijcev!:D

blue96 ::

če mamo opravka z besedico f1, je schumi prva misel!:\:\:\
.

ahac ::

Če imamo opravka z besedo schumi je bedak prva misel. :D

Morpheus ::

Haha, uh grda, sam pa tut dobra. Hehe, čist prou maš. To je čist odvisn za koga navijaš. K jst pomislm na F1, mi pade v glavo Hakkinen!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Freak ::

ja prva misel ko slišim F1 je Hakkinen bo prvak!

abcde7 ::

Bo ja sej ma že zdej ful velik točk...:D

Morpheus ::

Touche...
Men je glaven da Schumaher ni prvak, pa da je en Mclarnovc!!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Dalmatinc ::

Škoda Wiliamsa (BMW) ker niso pripravljeni na zdrs pogonski koles ! škoda! so jih fuul zajebal


FORA FERRARI

Morpheus ::

Približuje se nedeljska dirka in, glej ga zlomka, Coulthard je spet prvi na prostih treningih. In kje je Schumacher? Uzadi, to je use kar je za rečt. V pričakovanju uradnega treninga...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

abcde7 ::

Ma mensezdi da so se dons bl zajbaval!
Boste vidl jutr šumija!!!


Couldtrad ma pa veliko glavo

Morpheus ::

Ja ej, kr polizu se bo da bo meu aerodinamično frizuro pa bo lohka fuuuuulllll hitr... Resnica je, da Schumi nima več šans...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

tejo ::

Šumi ima šanse, ampak ali jih bo izkoristil? >:D

omejc ::

M. SCHUMACHER, BARICHELLO, R. SCHUMACHER>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D>:D

Morpheus ::

SUX! Obadva! Mclaren rulz! Še posebi Hakkinen! Damn! Ni srebrnih smileyov...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

tejo ::

BTW: jest nisem samo Ferrari, ampak tudi za JAGUAR! :D:D:D:D:D

Morpheus ::

Jst sm pa za use RAZEN ferrarija.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Dalmatinc ::

Morpheus, jst pa ravno ubratno !!


KDO JE DONS TRENING DOBIL !!!!!! živel Schumi + Ferrari + traction controll>:D

Dr.Miha ::

kot sm že povedal na nekem drugem forumu:

"Kako zanimivo je gledati to vaše kreganje"

Sicer v forumli ne navjam za nikogar, a mi gresta šuml inu ferrari prov fejst na jetra......
Uapm da nau jutr spet ven šu, drgač bo spet treba daljinc popravljat (MadFotr) :D
Za domovino z Nintendom naprej!

abcde7 ::

Kdo bo pa mu pole position? Nisem gledov...


Upam da Schumi!!!


brez schumija ne bi bilo sveta>:D

Morpheus ::

Ja on ma. ;((;(( Sam ga bo pa Hakkinen na štartu prehitu, pol pa še uz 5 krogu Coulthard, pol se bosta Schumi pa Coulthard zaletela, bo Schumi hot udart Coutharda, ga bo udaru, Coulthard ga bo nazaj in Schumi bo obležal na tleh v nezavesti... >:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

capitanoss ::

Šumi je mel včeraj velko srečo !

Poglejte pa danes kako bosta mclarna vse za 10 krogov prehitela tako da bosta zadnji krog šla na kavo pa bosta vseeno prva !
Kje ste zdaj vsi ?

Morpheus ::

Bravo, vse kar lahko rečem je bravo, ti si eden redkih inteligentnežev tukaj... Sploh ni druge možnosti kt da bosta SREBRNI PUŠČICI PRVI(prvi Hakkinen pol pa Coulthard).>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

R0K ::

BMW rulz
1.R. Schumacher
2.J.P. Montoya
3.Hakkinen

Sergio ::

Vidim, da ste tukaj vse preveč pogojeni s pripadnostjo ekipi. Priznajte si - Schumacher je včeraj po kvaliteti vožnje pustil vse tekmece daaaaaleč za sabo...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Morpheus ::

0.084s-daleč???
Dej prosm te no...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Morpheus ::

No sej je itaq usen... HAKKINEN VODI!!! Na veliki nagradi Barcelone v 55. krogu Mika Hakkinen VODI!!! In sam še povečuje prednost... 1s na krog... TO!!!>:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Matek ::

Šumi šibA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>:D>:D>:D>:D>:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tolip ::

V zadnjem krogu:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

DrSergioDJ ::

jah, škoda za srebrne, sam jest sm itak za RDEČE >:D>:D>:D>:D
...

Sergio ::

jao jao... tok glupe tekme pa še dolgo ne >:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

kirc ::

Kaj naj ? Smola pač, pač je Mika predobr šofer za Illmorjeva jajca od motorja. Bo pa drugič bolš !
Everything should be made as simple as possible, but not simpler.

R0K ::

sej ni bla glupa ampak prav zanimiva, take dirke ze dolgo ni blo res pa je velika skoda da je shumi zmagu.drgac montoya in BMW rulz

Dr.Miha ::

se je vsaj lepo vidlo, na katero stran je alešič usmerjen.....a res ni boljšega komentatorja od tega imbecila?!
Za domovino z Nintendom naprej!

SkIDiver ::

Šumi is back. Grd poraz za srebrne, sočustvujem z njimi ampak jz sm za rdeče.

Go Šumi, go Šumi, o Šumi

Matek ::

Doktor Miha, Ališič je že večkrat sam izjavil da navija za Šumija in da je šumi najboljši (in ma prav). Za komentatorja ni tako pomembno, da je nepristranski, kot za kakega nrugačnega novinarja. Sej ni človeka, ki se spozna in gleda formulo, pa za nobenega ne navija.

Šumi&Ališič Rulata!:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Morpheus ::

Prvo, Ališič NIMA POJMA o formuli ena in smo govori koga so prejšni dan opazili s Coulthardom pa take... Drugo, povej mi, kdaj je Ališič izjavu da navija za Schumija...8sej ni nujno da ni, sam povej mi kdaj...) in tretje, dons je Hakkinen vozu BOLŠ od Schumija in bi si še kako zaslužu zmago... Srebrni majo smolo zdele na začetku, bo že še bolš... Drgaš pa Ferrari sux... Vsaj po mojem mnenju, sploh pa Schumi, k je en navaden prasec... Sebičen, nesramen, nevoščljiv,... V glavnem, ravno nasprotje od Hakkinena!;((
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

BlackHole ::

Saj pravim, glejte raje CART, danes je bil dolgcajt, škoda za Ralfa in Hakkinena, ker zdaj se spet dva borita za naslov. Ta trraction control in vsi ostali elektronski pripomočki pa so prava bedarija, tako kot je rekel Lauda, da počasi bo že opica znala voziti formulo ali pa bi jo že zdaj.

BlackHole ::

Samo, ni mi pa jasno kak je Montoya na štartu prehitel šet dirkačev, če sploh pri BMW nimajo sistema za zdrs koles. Res pa je, da bi po drugi strani Ralf z tem sistemom tam ostal na stezi.

R0K ::

to dela pa moc BMW-jevih motorjev

Freak ::

proklet ferrari a se ni mogu pokvart prej!;((

SpiDEr8 ::

sam neki!!! Šumahr je jmu full krumperja en sam krumper ga je drgač pa itaq luzr!!!!! Drgač pa ma mclaren full probleme z avtom če ih nep jmu bi blo čist drgač!!!!!;(;((

capitanoss ::

To kaj se je zgodilo hakkinenu se že lolgo nikomur ni !

če bi se meni to zgodilo bo brsal v dirkalnik dokler se nebi skup spotrl !

Bo pa čač moral zmagat na next dirki !!:D
Kje ste zdaj vsi ?
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119237899 (22560) balocom
»

F1 in Ferrari (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
635206 (4080) T(he) Boss
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554590 (3937) Chessman
»

vn Brazilije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724408 (3846) Freak
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157538 (6560) rookie

Več podobnih tem