» »

Language code

Language code

Pucmukl ::

Mi lahko kdo pove language codo za Slovenijo za predvajalnik Philips lx3900sa.Hvala

hodu63 ::

8376. Ampak zakaj to sploh rabiš?

l.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hodu63 ()

Pucmukl ::

Da mi bo bralo slovenske podnapise z DVD plošč.

Pucmukl ::

Kljub izbranemu slovenskemu podnapisu z DVD-ja,mi kasneje pri ogledu filma prikazuje angleške.;(

hodu63 ::

To kodo mora podpirati tudi DVD. Žal večina DVD-jev tega ne podpira in moraš vsakič posebej nastavljati podnapise pred predvajanjem.

l.p.

Pucmukl ::

Kodo sem vstavljal pred,med in po filmu pa ni nič kaj novega.

hodu63 ::

Verjetno se nisva prav razumela, vseeno je, kdaj vpišeš kodo, samo nič ti ne bo pomagala.
Podnapise moraš ročno izbrati v meniju filma, torej ne kodo ampak napis "slovenščina".

l.p.

hodu63 ::

Še nekaj, a imaš kakšen neuraden firmware? Takšno napako (samo angleški podnapisi pri dvd) sem videl pri aparatu, ki je imel naložen zadnji Peli firmware - verzija 11. Downgrade na verzijo 10 je rešil problem.

l.p.

Pucmukl ::

L.p.
Podnapise izbiram ročno v meniju filma.Imel sem verzijo 11 od Peli-ja,sem šel na 10-tko pa nič,isto.Ne vem kaj naj še naredim

Pucmukl ::

Ali mogoče nekaj ne delam prav?

hodu63 ::

Hm, tole je res čudno. Daj, naloži uraden - Philipsov firmware, pa poglej če z njim delujejo podnapisi. Pa če še nisi resetiraj aparat (setup-preference page-default-reset).
Jaz to navadno napravim pred in po nadgradnji. Poleg tega po nadgradnji spremenim vsako nastavitev v setupu, ki je originalni firmware ni imel. Tako preprečim, da bi v eepromu ostali kakšni naključni podatki, ki bi lahko motili delovanje aparata z novim firmwerjem.
l.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hodu63 ()

Pucmukl ::

Philipsov firmware-dela,vendar so sedaj neki čudni znaki za šumnike pri podnapisih z divx-a.hodu63 ali imaš ti isti predvajalnik.Prosim,če mi poveš katero nadgradnjo imaš tako da ti ,,laufajo,,divx podnapisi z šumniki in podnapis z DVD-ja.Hvala

hodu63 ::

Ne aparata nimam več na popravilu, nalagam pa običajno kar Peli firmwerje, so daleč najboljši za LX3900. Vedno sem nalagal najnovejšo verzijo, pri zadnjem, ki sem mu naložil verzijo 11 pa se je zgodilo podobno kot tebi.
Verzija 10 deluje stabilno, res pa je, da pri nadgradnji vedno opravim že prej opisano proceduro, torej resetiranje pred in po nadgradnji ter nastavitve parametrov, ki jih star firmware ni imel (npr. pomaknem divx podnapise za eno vrednost navzgor, menjam font, vklopim podlago....).
Če tako nadgrajujem ni težav.

l.p.

Pucmukl ::

Ne gre pa da se ubiješ.S...e.;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393051 (49547) NejcSSD
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609540923 (51806) GaS
»

DVD Philips DVP 3880 šumniki

Oddelek: Zvok in slika
122654 (2517) Sharp79
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534791 (9611) kekpek
»

[DivXviD] Pioneer predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53670838 (15600) LexLuthor

Več podobnih tem