» »

DVD Philips DVP 3880 šumniki

DVD Philips DVP 3880 šumniki

mayhem ::

Pozdravljeni...

Imam problem pri sledečem DVD Predvajalniku Philips DVP 3880 z šumniki in to samo z črkami Ž ter Č !
To je samo pri Divx-ih na DVD film dela vse ok tle je itak druga pesem :)
Pogledal sem FW kateri je posodobljen na zadno različico.

Imam pa noter funkcijo pri subtitles za vpisati nekakšno kodo 4 mestno.
Nekaj sem probal ampak ne dela lahko, da nimam prave kode probal sem nekaj, kar sem gledal po internetu ampak od drugega proizvajalca ...1912 ter 1918 za slovenske podnapise vendar nič ne dela.

Kakšna ideja s kodo za philips, da bodo šumniki delali.
Model pa ne podpira custom firmware-a.

Hvala vnaprej
Lep pozdrav.....
  • spremenil: mayhem ()

RejZoR ::

http://download.p4c.philips.com/files/d...

Nakoncu PDF-ja imaš Language codes. 8376 je za Slovenijo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mayhem ::

Hvala za tako hiter odgovor ampak zadevo mi ne reši nažalost vsi šumniki delajo razen Č ter Ž.
Katastrofa....
Ali ima gdo ta DVD, da mu vse deluje OK ?
Lep pozdrav.....

RejZoR ::

Pri enih Philipsih si spreminjal encoding s knofom Subtitle na daljincu.

Preveri še če imaš zadnjo nadgradnjo. Firmware dobiš tukaj:
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mayhem ::

Ja to nadgradnjo sem pobral dol ampak ko dam usb na dvd vidi samo mapo ko mapo odprem ne vidi nič noter ???
Je pa iso file.
BOm pa še isprobal s to tipko subtitle potem.
Tako,da nevem zakaj ne vidi FW-ja ta je novejši ja pa še iz uradne strani je.
Ko pa na pc-ju hočem ta iso odpreti naredi napako da ni tapravi format čeprav imam power iso.

Nimam pojma saj zame ni nek problem če ni šumnikov ampak je od mame ta dvd pa ji gre na živce ker ni šumnikov in še danes ga je kupila ta predvajalnik :)
Lep pozdrav.....

RejZoR ::

Zraven so navodila kako pogledaš če imaš slučajno že isto verzijo gor. ISO pa moraš zapečt na CD in ga dat v DVD enoto.
Pač uporabi en program za snemanje CD-jev, ki ima opcijo "Burn image" oz "Burn ISO image". Vsaj tastarejši DVD playerji od Philipsa so zahteval poseben postopek, kjer si preklopil enoto v "upgrade" način kjer si uporabil CD s tistim začenim ISO firmwarom. So pa vsa navodila zraven firmwara v ZIP arhivu če se prav spomnim. Najbolje da si natisneš navodila če nimaš računalnika v bljižini, ker ne smeš nič zafrknit če ne boš imel samo neuporaben kos elektronike.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mayhem ::

No tukaj je za pobrat dol zip datoteko manj od 2MB.
Ali sem jast mimo ali, kaj... nero ne vidi tega .iso faila in burn img tudi ne, ko kliknem dvakrat na .iso bi se moralo odpreti z programom ki to podpira ampak naredi neko napako.
Kaj je že na uradni strani to pokvarjeno??

A lahko gdo isproba, če se da odpreti ta .iso.

Thx vnaprej.


Aja pa funkcija s tipko subtitle ne naredi ničesar :(
Lep pozdrav.....

RejZoR ::



Tip sicer nima najboljšega naglasa ampak glej video pa bo. Tko se z nerotom zapeče ISO image. Pa med navodilom ne izberi DVD kot kaže on ampak obdrži CD.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mayhem ::

Unexpected file format mi napiše nekaj mora biti narobe z failom drugje pa tega FW ne dobim.

Tukaj sem ga potegnil dol ;
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi...
Lep pozdrav.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mayhem ()

hodu63 ::

V meniju dvd predvajalnika poišči opcijo divx subtitle in nastavi na central europe, pa boš imel šumnike tudi pri divx. Softwerja ni treba nadgrajevati, le pravilno moraš nastaviti dvd predvajalnik.

l.p.

mayhem ::

hodu63 je izjavil:

V meniju dvd predvajalnika poišči opcijo divx subtitle in nastavi na central europe, pa boš imel šumnike tudi pri divx. Softwerja ni treba nadgrajevati, le pravilno moraš nastaviti dvd predvajalnik.

l.p.


Kaj imaš ta DVD, jast imam pod subtitle nekaj držav, katere sem tudi izprobal, kot so : češka, Poljska vendar nič z šumnikom Č ter Ž.
Ostala funkcija je še OTHERS pod subtitle kjer se vpiše koda in sem že probal kodo: 8376,1250,8382 in spet nič.
Nadgradit se tudi ne da ker tisti file kateri je na uradni strani ne deluje.

Tako,da je ta predvajalnik kr neki se meni zdi pa vse obljulja , da zadeva dela in vse podpira tudi šumnike v trgovini....
Na DVD-jih itak delajo šumniki povsot.


Tako,da če imaš ta DVD potem mi povej postopek.

Hvala vnaprej............
Lep pozdrav.....

hodu63 ::

Najprej izbereš setup (saj veš, tisti zobnik v glavnem menuju), pritisneš ok, pritikaš tipke navzdol, dokler se ne postaviš na vrstico preference, pritisneš ok, spet pritiskaš tipko navzdol, dokler bi izbrana vrstica divx subtitle, pritisneš ok in izbereš vrstico central europe.
Mislim pa, da med nastavljanjem ne sme biti diska v aparatu, pa nič naj ne bi bilo priklopjeno na usb priključek.
Nadgradnja softwerja pa itak ni smiselna, saj samo izboljša podporo turškim divx podnapisom.
l.p.

Sharp79 ::

Imam isti predvajalnik in me zanima če obstaja kakšen firmware da povečaš divx podnapise in da jih spremeniš v kakšno drugo barvo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393268 (49764) NejcSSD
»

nadgradnja komponente - firmware

Oddelek: Pomoč in nasveti
10640 (506) T-Mac
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534853 (9673) kekpek
»

Dvd Predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
92240 (1996) komentar
»

Philips DVP 5140 DVD Player

Oddelek: Pomoč in nasveti
63472 (3362) peregrinus

Več podobnih tem