» »

F1 in sezona 2002

F1 in sezona 2002

LojzePek ::

Kdo je letos vaš favorit? Pa ne spet pljuvat prevč po voznik, tud men marsikater ni všeč oz. dober.

Jest upam, da je letos na vrsti za prvaka Montoya.

ABX ::

Jaz pa navijam za Prosta.

Kaj še vedno nastopa ali je firma propadla?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gkovac ::

Letošnja formula? prav zanima me kaj se bo zgodilo z Williamsom... letos bo BMW moj favorit, ker rdečih pač ne maram in ker se je McLaren spet pomaknil v povprečje... zanima me tut kaj je naredila Toyota in kaj je naredil Renault... letošnja sezona bo zanimiva v spodnjem delu razpredelnice (Jaguar, BAR, Jordan, Renault, Toyota), vrh pa bo po moje krojila trojka Ferrari, BMW in McLaren (s tem da bo McLaren tretji)

Kar se pa tiče Prosta, ABX... pa zadnjih novicah k sem jih jaz slišal, bi moral Alain dobit finančno injekcijo okol 50 milijonov €, da bi preživel... se pravi išče glavega sponzorja... če ga ne bo najdu pol bo šel po gobe...

če se ne motim mam jest lih ene tolk drobiža v denarnici :D:D

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

LojzePek ::

Jest mam pa občutek, da se bo letos McClaren malce povzdignil. Manjka jim sam kak dober šofer.

BigFoot ::

kdo bo prvak? hehe, no question about it: M. Schumacher.
drgac ja pa men Williams tud dost vsec, samo njihov cas se ni prisel (morda bo leta 2003)
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

SkIDiver ::

BigFoot ne računi na M. Schumacherja kj preveč. Čeprav sem njegov pristaš mislm da bo mel dost dela. McLaren je zame bol kot ne odpisan ali pa ne. Odvisno od Coultharda. Na Renault bi pa jz malo bol računal letos. To leto naj bi napočil čas njihove strategije, ko pridrvijo na dirkališče z novim motorjem, ki bi dal veliko od sebe, vsaj ponavadi je tako bilo. Sicr me pa res zanima Toyota. Letos bo zelo zanimivo.

R0K ::

Itak, da bo letos krojil vrh Williams ! Z obe voznikoma hkrati ... Jst mislim da bo po koncu sezone nekako tako :

1. R. Schumacher
2. D. Coulthard.
3. J. P. Montoya.
4. (eden iz ozadja...mogoce voznik Reaulta)
5. M Schumacher
6. M. Hakkinen
7. Baricehelo

BigFoot ::

hehe, Rok, vse svoje znanje o F1 pogazes s tem ko pravs da bo Hakkinen peti. ce slucajno nisi opazil, se je Hakkinen umaknil iz F1.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

R0K ::

khm ... se je ze enkrat umaknil in prsu spet nazaj ni spet sou ... zato jst vrjamem da si bo spet premislil ...

...

njok ::

ROK: McLaren je vceraj predstavil svoj nov dirkalnik z voznikoma - Coulthardom in Raikonenom ;)

HEKO ::

Hm...v 2001 me je prijetno presnetil Williams BMW..predvsem Montoya, ki je nadarjen, hiter, ...malo izkušn mu sicetr manka..ampak sej ma cajt..Torej navijam za Montoyo (ql je blo..ko je Šumija spizdo :))..in Ralf je tut hiter.

Za konstruktorje...hm...BMW bo pomoje dober..McLaren pa gre malo navzdol...z Raikonenom..pomoje nebojo na vrhu..BMW ma najmočnješi motor v bistvu..in na štartih se lepo to pozna...

V glavnem: Go Montoya/BMW Go!!8-O
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

msmiha ::

Jaz mislim da bo na vrho Montoy tesno za njim pa bo M. M. Schumacher.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

LogicVoice ::

Ne dvomno bo Montoya prvak!!!:\
LogicVoice

Alfa ::

Upam da bodo boligi letos čim bolj konkurenčni, no BMW naj bo boljši, da Montoya ne bo imel dela s konkurenco.

Daedalus ::

Montoya prvak? Ja, po moje tud:D
Pomoje bo kril hrbet Ralfu, ki bo drugi za svojim bratom, Coulthard bo pa kaki četrti, če mu bo pri tem pomagal Raikonen. Tak razpored bo seveda, če bo položaj posameznih moštev isti kot lani. Toyota prvo sezono nima šanse, renault pa tud ne najbolj

HEKO - kaj je pa narobe z Raikonenom? Kolk jez vem, je zelo dober voznik, sam izkušenj mu še manjka
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

m_z ::

Moje mnenje:

Kri NI voda, zatorej bo mlajši bratec letos še bolj konkurenčen, --> da ne bo pomote, Ferrari ima/še nekaj časa bo imel najbol popolno kombinacijo<==, Montoja se zaganja kot mlad bik(z vekikimi testisi) v buletpruf vrata, ampak če bo avto zdržal mu dobre uvrstitve ne uidejo...

Čeprav vesel da je HIKKinen :), gone (RIP), je ostal vseeno grenak priokus in razočaranje --> McLaren je zapadel v krizo, Coulthard pa sam ne more vlečt starega konja celo sezono (mladina še ni dost močna)...

Prav veselim se novih tekmecev, čeprav ni realno pričakovat od Toyote & Renaulta da bi se v letu-dveh povzpela na prestol...

Nedelje bodo kmalu pestrejše in mi z njimi...
FORZA FERRARI !

Dami ::

Do lani sn vsako leto norel za F1, gledal vsako tekmo, trening, kvalifikacije. Letos bom prebral sam rezultate. Zakaj? Kr sn presedlal na WRC. Noben voznik formule se ne more primerjati z vozniki relija. Naravnost občudujem te voznike. Carji. Sam škoda kr ni prenosa v živo. Je sam polurno poročilo na eurosportu (pa še to je blo ob polnoči!).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

LojzePek ::

V tem je glih problem ralija. Ker etape trajajo skozi cel dan, ga ni mogoče prenašati v živo. Res škoda, da ne nagruntajo nekega boljšega sistema.

BigAl ::

Fantje, Montoya do konca sezone sploh nebo vedo kak Ferrari,McLaren in ostala konkurenca pod zadnjim spojlerom zgledajo!!!

BigFoot ::

Dami> se strinjam, rally rula :D samo F1 pa se vedno gledam, ceprav mi je rally veliko bolj vsec. za koga navijas v rallyu?
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

dizel ::

Dami: se nebi mogel bolj strinjat, WRC iber ales. Ti vozniki si pa res zaslužjo spoštovanje. Čist drugačen odnos in posebno vzdušje.
BigFoot: men so čist vsi taki modeli da je kr kej, navijam pa za Burnsa

krucymucy ::

Zopet vse v RDEČEM .... :D

BigFoot ::

:) yeah, jest sm sicer za McRae, samo sem bil lansko leto tud cist zadovoljen s tem da je zmagal Burns.
sam kaksne jim pa Loeb dela, ni kej, Xsara je res super avto za preizkusnje na asfaltu.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

dizel ::

JAp, Loeb pelje ko v risanki, si videl tiste power-slide, wow. Škoda pa za Bugalskega in Radstroma, prav rad bi videl kaj bi ona pokazala. Da ne govorima kakšen 'stant' gre Kresta nardit. Beat that.

BigFoot ::

hehe, yep :D mam obcutek da bo letosnja sezona se bolj zanimiva kot lanska (pa ze lanska je rulala)
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

LojzePek ::

A je kdo videl na enem izmed zadnjih relijev brata Collina. Med etapo je lilo kot iz škafa, njemu pa so se zapletli brisalci in mu niso več delali. Pol se je tip ustavil in si s pomočjo žice napravil ročne brisalce. S sovoznikom sta potem izmenično vlekla žico, vsak na svojo stran. Odbito!!! Alister je res CAR.

BigFoot ::

yep, tisto je blo prow cool :D pa tud Colin je mu ze ene par zanimivih...prigod, hehe :D ene par prow carskih crashov
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Dami ::

Ja tist je bla res fajna ideja, sam mi ni kej preveč pomagal. Drgač pa jst favorita glih nimam. Moti me sam da je burns šou v pižoja. To bo še rabu neki cajta da se navadi. Mekinnen po drugi strani se je zgleda kr fajn navadu novga avta. A ste vidl kak se je on s škodo (mislim da je bil Swarz, sam nism ziher) ob kol nataknu? Noro!
Najbolj me je pa lani enkrat navdušlo. Ne vem kir rally, sam so ble gorske dirke, pa je bla ful megla. Ni se vidl 1 meter od avta. Te pa je posnetek kazal Delacorja v avtu kak je fural. Pa reče napovedovalc: če zdej vidite kam fura ta, pol je rally za vas. Ej, jst še v sončnem vremenu ne bi tak hit vozu. Res so carji.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

LojzePek ::

Neki mi ni v relliju jasno. A gredo pred vsako etapo posamezno vsi pregledat progo, al dobijo vsi ista navodila za sovoznika o etapi (s kako hitrostjo se da prevozi ovinek)?

dizel ::

Dami: tist s Škodo na drogu je bil Roman Kresta. Schwartz vozi zdej pri Hyundaju in se je pa par ovinkov naprej v graben zložu, ko je zapeljal na led. Sej pravm v Hollywoodu jim kej tolk originalnega nebi na pamet padlo. Se pa dobr spomnim tiste megle, napovedovalca in Delecourja. Briljanto. Al pa če se mogoče spomniš Portugalske, kjer je pred rallyjem 3 mesece skoz deževalo. Pol metrske kolesnice so ble, Loix in potem za njim še Delecour priletita v ovinek, kolesnica zagrabi avto in ga vrže na streho, priletijo gledalci, porinejo nazaj na kolesa in gasa dalje. Delecour je še clo brez sprednje šajbe vozu celo etapo, mehankarji so pol v servisni coni v 20 minutah vse popravl.
Pek: vsi dobijo točno dokumentacijo o progi in celo časovnico, kukr je men znano je pa pol v četrtkih, se reče Pre-recce (al neki tazga), kjer se pa vsi peljejo po celotni progi in si delajo svoje zapiske. Neki podobnega, ne me držat za besedo.
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dizel ()

BigFoot ::

yep, tisto z Delecourjam in meglo je blo res noro. to so vozniki k majo jajca, ne pa razni vozniki F1.
vprasanje> katera od dirk se vam zdi najbolj zanimiva?
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

LojzePek ::

Ena izmed zadnjih, ki je bila lani se mi zdi. Tam ko je Makkinena skor v prepad vrgl (prebil je zid). Full noro, ker so ozke in zelo zavite ceste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LojzePek ()

dizel ::

BigFoot: vsaka dirka ima svoj čar, sam men so najbolj všeč tiste high-speed, Finska je najbolj odpulena, tam praktično skoz na ful s 5 in 6 prestavo vozjo, po makadamu!! Božansko. Pa asfalt rulz itak, kot je že Pek omenu, Korzika, kjer je Makinen imel nesrečo. Pa letos je nova Nemčija, bo tud čist asfalten rallye. Juhej naprej, ful throttle, pedal to the metal,.....8-O

Boky ::

BigFoot da so vozniki F1 brez jajc ti je pa malce pre huda!:|

Justy ::

Tocno tako kot je reku Boky, BigFoot zrihtaj si eno vozno v dvosedu, pa bos vidu po enem krogu da ti nimas jajc.

Drugace tudi sam poleg formule rad gledam rally in uzivam ob njihovih voznjah...

Morala pa bi res obstajat neka tv, ki bi v casu rallya prenasala vsaj nekaj ur v zivo in gledanost bi bila ogromna.... bo treba to ustimat, samo veze je se treba prej dobit...:D

BigFoot ::

justy, boky> ok, sem se narobe izrazu. priznam, tud vozniki F1 morjo met kr ornk jajca, samo se vedno mislem da so vozniki rallya veliko bolj...odtrgani, ce se lahko tako izrazim.
in ja, se strinjam, prenosi rallya v zivo bi sigurno rulali :D
dizel> yeah, finska caruje, samo so tud kaksne dirke ne gravelu (ala Avstralija) zlo cool. either way, rally seka :D matr me je dele kr prjel da bi su spet Colina2 vozit.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

LojzePek ::

Res zgleda noro ko se 200 km po zasneženem kolovozu preganjajo. Pa ponavadi je na obeh straneh samo gozd. Res ti jemlje sapo, samo če jih gledaš. Enkrat bi blo treba zadevo videt v živo. Sam nebi glih stal na zunanji poziciji ovinka, tak kot eni dzajici.

Mercier ::

Js sm enkrat ko en dzajic stal pol metra ob progi, liniji vožnje (motorji, cesta, neka vaška liga). Brrr!

Do zadnjega kroga je vodil en tip, v zadnjem krogu pa se pripelje tretji na cilj, v roki pa je držal neko zajlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 - sezona 2005 (strani: 1 2 3 449 50 51 52 )

Oddelek: Loža
257681771 (40686) Alexius Heristalski
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178975 (46298) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238244 (22905) balocom
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709393 (8121) Nemelk
»

Jutri se zacne formulasticni vikend !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1157641 (6663) rookie

Več podobnih tem