» »

Naši z Francijo - EP

Naši z Francijo - EP

BlackHole ::

Dolgo ni bilo govora o športu. Evo, da malo podebatiramo o možnosti naših na EP. Naši so v skupini z Izraelom, Malto, Ciprom in Francijo. Po moje je skupina precej lažja, kot tista za svetovno (nekak logično), vendar pa ni nobenega za podcenjevat. Imamo realne možnosti za drugo mesto in malo manj realne za prvo, se ve. Morda bomo po SP v Koreji mislili drugače.

LojzePek ::

Mislim da so kr dober žrebal. Možnosti za dodatne kvalifikacije so realne.

BigFoot ::

yep, se strinjam. verjetno se bomo za drugo mesto borili z Izraelom. pa tudi kaksne tocke (morda tudi treh) proti Francozom nebi izkljucil.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

R0K ::

Noja, jst mislim da bomo drugi, in da bodo Francozi zmagal use tekme .. ker morte vedet, da so nas na tisti tekmi francozi podcenjeval, naši pa so imeli največjo želljo da se izkažejo in zdaj še prav proti svetovnim prvakom ...

..zdej se zal nosijo previsko, no sej so dosegli nekaj neverjetnega, ampak zdej jih igranje proti Franciji ni več tak iziv kot prej, in mislim da tut zagnanosti ni tok ... zdej jim gre po glavi samo še $$$ in da bi igral proti Braziliji :( ..

..

Lunik ::

rok, pa ti si res čuden.

Mercier ::

Rasul jih bomo vse!! >:D Ampak js to vedno rečem. :D

Moj stari ma teorijo, da je pri nas premalo pritiska javnosti, saj veste, komentarji v smislu: ne moremo jim očitati borbenosti... in da zato izgubljamo tekme, ki bi jih morali dobiti (ravnokar sem gledal rokomet, GRRR ;(). Skratka, če bi se res bali zgubiti, bi zmagali, borbenost gor, borbenost dol.

Je pa mala luknja v tej teoriji, fuzbalerjem ravno ne bi veliko zamerili, če se ne bi kvalificirali?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539814 (32452) bambam20
»

košarka EP07 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21216507 (11330) dejansan
»

SP v košarki (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29318658 (13420) glinik
»

EP Beograd 2005 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1358398 (5755) LapD

Več podobnih tem