» »

Posest orožja

Posest orožja

««
26 / 54
»»

Tony710 ::

V zapora? Hahaha, bodo pa najprej plavci morali orozje najdet da me lahko obsodijo. Imam namrec precej velik arzenal na crno a niti 1 kosa doma. Vse je zakopano na varnem.
Doma je le legalen bratov desert eagle, na posestni list.
Pa brez skrbi, orozje imam le za "duso", kot ima otrok igracke.
Glede lovcev pa sem imwl ze kup ponudb pa sem jih zavrnil saj ne bi bil sposoben fentat zivali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tony710 ()

AndrejO ::

Tvoja edina sreča je to, da nisi pribil še tega, da imaš kakšen kos A kategorije.

Vanich ::

AndrejO je izjavil:

Tvoja edina sreča je to, da nisi pribil še tega, da imaš kakšen kos A kategorije.


A to je vojaško & avtomatsko? Saj ga bodo obiskali tudi brez te izjave.
Tip ima očitno fejst trdo betico.

Tony710 ::

Kar naj pridejo. Ne bodo nasli nic.
Se prej pa naj naredijo kaksno hisno preiskavo v Zabjeku ali pa v Smrekcu.

AndrejO ::

Vanich je izjavil:

AndrejO je izjavil:

Tvoja edina sreča je to, da nisi pribil še tega, da imaš kakšen kos A kategorije.


A to je vojaško & avtomatsko? Saj ga bodo obiskali tudi brez te izjave.
Tip ima očitno fejst trdo betico.

Ne bodo, oziroma nobene koristi od tega, tudi če ga bodo, ker je trenutno opisal zgolj in samo prekršek. Za prekrške pa se ne dela hišnih preiskav, brez hišne preiskave (in kakšnega s tem povezanega prekopavanja), pa se itak ne bo našlo nič.

Kar se mu bo enkrat zgodilo je samo to, da bo znova počel kakšne neumnosti, da ga bodo prijeli ali pa ga bo prijavil kakšen njegov prijatelj, ki se mu bo zameril. Že velikokrat videno.

Tony710 ::

AndrejO je izjavil:

Vanich je izjavil:

AndrejO je izjavil:

Tvoja edina sreča je to, da nisi pribil še tega, da imaš kakšen kos A kategorije.


A to je vojaško & avtomatsko? Saj ga bodo obiskali tudi brez te izjave.
Tip ima očitno fejst trdo betico.

Ne bodo, oziroma nobene koristi od tega, tudi če ga bodo, ker je trenutno opisal zgolj in samo prekršek. Za prekrške pa se ne dela hišnih preiskav, brez hišne preiskave (in kakšnega s tem povezanega prekopavanja), pa se itak ne bo našlo nič.

Kar se mu bo enkrat zgodilo je samo to, da bo znova počel kakšne neumnosti, da ga bodo prijeli ali pa ga bo prijavil kakšen njegov prijatelj, ki se mu bo zameril. Že velikokrat videno.

Bi mogli pa kar celo ljubljansko kotlino prekopat

Pa samo za info, edina neumnost ki sem jo v zivljenju storil je bilo ze omenjeno streljanje v hosti. In pa 2 prometna prekrska.
Mislim da sem bolj cist kot vecina ljudi v tej dezeli. Predvsem pa sem moralno neoporecen in v zivljenju se nikomur nisem storil zalega.
Orozje pa imam le za duso, zakopano vec kot 40 km stran od mene ki je itak manj skodljivo za okolico kot en nacejen knap v ostariji.

fikus_ ::

Malo off.
En predlog: Sedaj je čas za prekopat vrt. Napiši, da imaš orožje zakopano na vrtu, pa naslov zraven in ti bodo kriminalisti zastonj prekopali vrt!

AndrejO ::

Tony710 je izjavil:

Pa samo za info, edina neumnost ki sem jo v zivljenju storil je bilo ze omenjeno streljanje v hosti. In pa 2 prometna prekrska.
Mislim da sem bolj cist kot vecina ljudi v tej dezeli. Predvsem pa sem moralno neoporecen in v zivljenju se nikomur nisem storil zalega.
Orozje pa imam le za duso, zakopano vec kot 40 km stran od mene ki je itak manj skodljivo za okolico kot en nacejen knap v ostariji.

Samo za info, ne verjamem ti niti besede, ker bodisi nabijaš, bodisi lažeš, kot pes teče. Da, tudi to ti lahko po potrebi povem v obraz, če si tega res želiš.

Kot razlog, da si streljal nekje zunaj in ne, da bi vsaj minimalno zavaroval strelišče, si navedel, da si se naveličal luknjati tarče in bi raje s HP luknjal stare hladilnike.

Sedaj pa si navedel, da imaš orožje "le za dušo".

O temu, kdo rad v naravi luknja hladilnike, pa si verjetno vsakdo lahko ustvari svoje mnenje.

Tony710 ::

AndrejO je izjavil:

Tony710 je izjavil:

Pa samo za info, edina neumnost ki sem jo v zivljenju storil je bilo ze omenjeno streljanje v hosti. In pa 2 prometna prekrska.
Mislim da sem bolj cist kot vecina ljudi v tej dezeli. Predvsem pa sem moralno neoporecen in v zivljenju se nikomur nisem storil zalega.
Orozje pa imam le za duso, zakopano vec kot 40 km stran od mene ki je itak manj skodljivo za okolico kot en nacejen knap v ostariji.

Samo za info, ne verjamem ti niti besede, ker bodisi nabijaš, bodisi lažeš, kot pes teče. Da, tudi to ti lahko po potrebi povem v obraz, če si tega res želiš.

Kot razlog, da si streljal nekje zunaj in ne, da bi vsaj minimalno zavaroval strelišče, si navedel, da si se naveličal luknjati tarče in bi raje s HP luknjal stare hladilnike.

Sedaj pa si navedel, da imaš orožje "le za dušo".

O temu, kdo rad v naravi luknja hladilnike, pa si verjetno vsakdo lahko ustvari svoje mnenje.

Kdo pa si ti da bom jaz tebi kaj dokazoval? Briga me ce mi verjames ali pa ne.
Ja, rad luknjam stare friziderje z hollow pointi, saj to je za duso. Za duso pomeni za hobi, nekaj kar rad pocnes a stekas? Nimam orozja za sluzbo ali za osebno varnost ampak za duso. To pa pac vkljucuje tudi streljanje v naravi.

AndrejO ::

Kultura pa taka. Si prepričan, da se v NM morda ne pritožujejo nad tebi podobnimi?

Saj veš, samo malo za dušo streljajo. Za hobi. Nekaj, kar radi počno. :))

matobeli ::

Btw za vse ki luknjajo hladilnike z hollow point, da se čist legalno počet tudi kaj drugega kot luknjat tarče na 20m. Dinamično streljanje ni tako slabo razvito v sloveniji. Hollow point pa za športne strelce ni prepovedan tako da ni neke omejitve.

Je pa res da ni pardona za "šerife" oziroma za nikogar, zajebeš in greš domov.

Machete ::

AndrejO je izjavil:

Tony710 je izjavil:

Pa samo za info, edina neumnost ki sem jo v zivljenju storil je bilo ze omenjeno streljanje v hosti. In pa 2 prometna prekrska.
Mislim da sem bolj cist kot vecina ljudi v tej dezeli. Predvsem pa sem moralno neoporecen in v zivljenju se nikomur nisem storil zalega.
Orozje pa imam le za duso, zakopano vec kot 40 km stran od mene ki je itak manj skodljivo za okolico kot en nacejen knap v ostariji.

Samo za info, ne verjamem ti niti besede, ker bodisi nabijaš, bodisi lažeš, kot pes teče. Da, tudi to ti lahko po potrebi povem v obraz, če si tega res želiš.

Kot razlog, da si streljal nekje zunaj in ne, da bi vsaj minimalno zavaroval strelišče, si navedel, da si se naveličal luknjati tarče in bi raje s HP luknjal stare hladilnike.

Sedaj pa si navedel, da imaš orožje "le za dušo".

O temu, kdo rad v naravi luknja hladilnike, pa si verjetno vsakdo lahko ustvari svoje mnenje.


A minor threat, except for that one man I killed.. gre ena pesmica. :)

Btw. Machete je naročil mačeto. Se te zadeve sme voziti v avtu (če bi tako naneslo) in gobariti (beri se sprehajati) z njo na rami?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

AndrejO ::

Machete je izjavil:

Btw. Machete je naročil mačeto. Se te zadeve sme voziti v avtu (če bi tako naneslo) in gobariti (beri se sprehajati) z njo na rami?

Da, vendar pa moraš to početi tako, da ne vznemirjaš okolice. Samo zaradi njene nepraktičnosti (težko jo je skrito prenašati okoli v žepu), ne šteje med hladno orožje v kategoriji A8 in boš zato v najslabšem primeru končal brez mačete s kakšno globo za kršenje JRM.

Machete ::

OK hvala za odgovor. Torej samo ker je nerodna, ne šteje za hladno orožje? Tole je kar malo LOL, če drži.
Da da, v vsakem primeru ne bom marširal z njo in isis zastavo po Londonu. Pač v naravi ali kempu sem mislil.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Martin Krpan ::

Fritz ::

Jaz imam mačeto ves čas v avtu, saj jo uporabljam za čiščenje okrog lovskih prež. V gozdu jo nosim za pasom, pogosto tudi drugo orodje ali orožje in čeprav srečam veliko sprehajalcev, nisem imel še nikoli nobenih težav.

@ Tony710
Biti lovec je veliko drugega kot samo odstrel divjadi pa še ta ni ravno nujen. Če imaš veselje do orožja, se vpiši v kak športni klub z malo člani in lastnim streliščem pa boš lahko pokal do onemoglosti. Ni treba ravno v hladilnike, so zato tarče, popperji, pločevinke in še marsikaj drugega, kar se zlahka prinese na strelišče in ravno tako odnese. Če misliš veliko pokati, raje spremeni kaliber ker 45. ACP in .50AE nista ravno poceni 8-)
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

AndrejO ::

Machete je izjavil:

OK hvala za odgovor. Torej samo ker je nerodna, ne šteje za hladno orožje? Tole je kar malo LOL, če drži.
Da da, v vsakem primeru ne bom marširal z njo in isis zastavo po Londonu. Pač v naravi ali kempu sem mislil.

Slovenski Zakon o orožju (ZOro) je v večini delov še vedno zelo pragmatično spisan. Kar ima dvojno uporabo, ni orožje, ampak kvečjemu nevaren predmet po kakšnem drugem zakonu. Med orožje pa so vtaknili stvari, ki imajo zgolj in samo en namen. Nadalje pa je še to razdeljeno med "hladna orožja", ki so tista, katerih uporaba je pri kriminalcih pogosta in se zato posest prepoveduje in aktivno preganja (A8: buzdovani, bokserji, bodala brez rezila, ...) in tista, ki jih kriminalci zaradi nepraktičnosti ignorirajo (kat. D: starinsko orožje).

Zato recimo sekire niso prepovedane, čeprav so eno najpogostejših morilskih orožij. Samurajski meči tudi ne (padejo bodisi pod starinsko orožje, bodisi pod imitacije), ravno tako pa so dovoljeni nožki na vzmet in "butterfly", ker je policija ugotovila/ocenila, da se gre pri teh skoraj vedno za razkazovanje in "mačizem", kot pa za kriminal.

Mačete padejo nekam med dvojno uporabo in "pretežno nenevarno", ker so za kriminal le omejeno uporabne.

Machete ::

AndrejO, ali mi bo carina zasegla nož z Kitajske z 14CM rezilom?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

AndrejO ::

Zakaj ti ga bi zasegla? Je morda ponaredek, pa se bojiš, da bi lastnik blagovne znamke morda zahteval uničenje?

Machete ::

Ne. Samo ne poznam pravil glede nožev. Tnx.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

AndrejO ::

Ne ga nositi opasanega kot Rambo sredi džungle, ko greš v Lidl po kruh, pa z njim v Sloveniji ne boš imel težav.

razerznak ::

https://www.rt.com/news/346804-hollande...

no zarad tega izdajalca hollanda , se vidi razlog zakaj je v USA 2nd amendment
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

razerznak ::



no če trump postane president, se bo treba preselt v ZDA
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

vostok_1 ::

Interesting..."some of those great people that were in that club that night"

Republikanski predsedniški kandidat. Damn it trump...pojma več nimam ali si zgolj politični pragmatik ali močno blefiraš.
Fašist sicer je še vedno, ampak goreči konservativni ideolog tega vrjetno ne bi izjavil.

Svašta.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

razerznak ::

Nekdanji marinec je bil ubit v tem klubu, soo stfu
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: razerznak ()

borisk ::

razerznak je izjavil:

Nekdanji marinec je bil ubit v tem klubu, soo stfu


zmaugy ::

Res imamo srečo, da je posedovanje orožja v EU tako restriktivno urejeno, ker drugače bi imeli vsakih nekaj mesecev kakšen strelski pohod v Evropi. Oh wait...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

hammock ::

Ce bo slo tako naprej bo definitivno potrebna liberizacija dovoljenj za prikrito nosenje. Ni fer plej, ce ima eden kalasa, drugi pa k**** v roki.

AndrejO ::

hammock je izjavil:

Ce bo slo tako naprej bo definitivno potrebna liberizacija dovoljenj za prikrito nosenje. Ni fer plej, ce ima eden kalasa, drugi pa k**** v roki.

Kadarkoli se lahko odločiš biti kriminalec. Samo ne se potem jokati, ko bodo prišle še ostale posledice te odločitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejO ()

zmaugy ::

Ampak res, kakšno srečo imamo v Evropi, si predstavljate kako je v ZDA, kjer je dostopnost orožja veliko večja, strelski pohodi pa vsakih nekaj mesecev.
Lucky us in EU.

miko22 ::

zmaugy je izjavil:

Ampak res, kakšno srečo imamo v Evropi, si predstavljate kako je v ZDA, kjer je dostopnost orožja veliko večja, strelski pohodi pa vsakih nekaj mesecev.
Lucky us in EU.


Če bi imeli toliko beguncev kot je v evropi, bi bila zadeva tudi tam drugačna. Tam se samo američanom meša :)

zmaugy ::

Ampak a ni smešno, kako se raznorazni aktivisti še vedno tolčejo po prsih in razlagajo, da je problem lahek dostop do orožja v ZDA, se zna pa zgoditi da bomo v EU, kjer je dostop do orožja precej otežen že za posest, za nošenje pa praktično običajni civilisti dovoljenja sploh ne morejo dobiti, morda kmalu prekašali ZDA po številu strelskih pohodov?
A je izklop logike pogoj za aktivizem te sorte?

bambam20 ::

AndrejO je izjavil:


Kadarkoli se lahko odločiš biti kriminalec. Samo ne se potem jokati, ko bodo prišle še ostale posledice te odločitve.


Čudno razmišljanje, da samo kriminalci posedujejo strelno orožje.

AndrejO ::

bambam20 je izjavil:

AndrejO je izjavil:


Kadarkoli se lahko odločiš biti kriminalec. Samo ne se potem jokati, ko bodo prišle še ostale posledice te odločitve.


Čudno razmišljanje, da samo kriminalci posedujejo strelno orožje.

Posedovanje ni isto kot nošnja. In ja, ne vidim razloga, da bi bilo potrebno kaj posebej liberalizirati nošnjo orožja.

Kar se tiče pa "čudnega razmišljanja", pa omejitve pri posesti orožja v UK in RI nimajo nekih negativnih posledic. Kriminalci se streljajo med seboj, policija strelja njih, večina okolice pa je pri temu še vedno pretežno neprizadeta oz. manj ogrožena, kot bi bila, če bi okoli hodili še ramboti, ki si bi umišljali, da lahko zadanejo 50x50 tarčo na 15m, če ta tarča strelja nazaj na njih.

razerznak ::

Bolje probat onesposobit napadalca kot pa stat kot kip sred trgovine
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Matako ::

Drugače glede orožja je v Evropi precej na vrhu, če ne že št. 1... Finska.

http://www.gunpolicy.org/firearms/regio...

Stran sicer dokaj neiformativno navaja ocene zakonitega in nezakonitega posedovanja.

Novejše uradne statistike navajajo 1,6M registriranih kosov orožja v lasti 650K prebivalcev (12%) - kar je kar zanimivo razmerje, so izgleda kar zbiratelji ali (verjetneje) lovci.

http://www.slate.com/articles/news_and_...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

bambam20 ::

razerznak je izjavil:

Bolje probat onesposobit napadalca kot pa stat kot kip sred trgovine


Z orožjem v rokah? Srečno s takšnim poizkusom.

noraguta ::

Matako je izjavil:

Drugače glede orožja je v Evropi precej na vrhu, če ne že št. 1... Finska.

http://www.gunpolicy.org/firearms/regio...

Stran sicer dokaj neiformativno navaja ocene zakonitega in nezakonitega posedovanja.

Novejše uradne statistike navajajo 1,6M registriranih kosov orožja v lasti 650K prebivalcev (12%) - kar je kar zanimivo razmerje, so izgleda kar zbiratelji ali (verjetneje) lovci.

http://www.slate.com/articles/news_and_...

Niso zgolj lovci. Pri redki poseljenosti se moraš ubraniti zveri.

AndrejO je izjavil:

hammock je izjavil:

Ce bo slo tako naprej bo definitivno potrebna liberizacija dovoljenj za prikrito nosenje. Ni fer plej, ce ima eden kalasa, drugi pa k**** v roki.

Kadarkoli se lahko odločiš biti kriminalec. Samo ne se potem jokati, ko bodo prišle še ostale posledice te odločitve.

Pri strelskih pohodih pač ni posledic. Sam crash and void.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

razerznak ::

bambam20 je izjavil:

razerznak je izjavil:

Bolje probat onesposobit napadalca kot pa stat kot kip sred trgovine


Z orožjem v rokah? Srečno s takšnim poizkusom.


Z streljanjem nazaj , a si ti zdej mislil da bi juširal z bare hands al kj?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

AndrejO ::

razerznak je izjavil:

bambam20 je izjavil:

razerznak je izjavil:

Bolje probat onesposobit napadalca kot pa stat kot kip sred trgovine


Z orožjem v rokah? Srečno s takšnim poizkusom.


Z streljanjem nazaj , a si ti zdej mislil da bi juširal z bare hands al kj?

Se dobimo v ponedeljek na strelišču, pa boš pokazal svoje obvladovanje kratkocevnega obrambnega strelnega orožja?

Vedno rad gledam človeka "pri delu", kadar je ta toliko izkušen, da lahko orožje uporabi na javnem kraju, ne da bi še dodatno ogrožal okolico.

razerznak ::

AndrejO je izjavil:

razerznak je izjavil:

bambam20 je izjavil:

razerznak je izjavil:

Bolje probat onesposobit napadalca kot pa stat kot kip sred trgovine


Z orožjem v rokah? Srečno s takšnim poizkusom.


Z streljanjem nazaj , a si ti zdej mislil da bi juširal z bare hands al kj?

Se dobimo v ponedeljek na strelišču, pa boš pokazal svoje obvladovanje kratkocevnega obrambnega strelnega orožja?

Vedno rad gledam človeka "pri delu", kadar je ta toliko izkušen, da lahko orožje uporabi na javnem kraju, ne da bi še dodatno ogrožal okolico.



Zarad mene,
No povej kaj je bolje ( sicer ze premleto 100 in 1x) nekdo povprecno decent concealed carry resident da proba onesposobit napadalca al pa kip sred malla?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

zmaugy ::

@AndrejO: Povpraševanje kreira ponudbo. Mislim na strelišča. Tako na hitro se mi zdi da jih ni ravno pretirano veliko, kamor bi lahko prišel kot nekdo, ki ni član in plačal za uporabo. Pa da za to za vožnjo tja in nazaj ne bi porabil neke pretirane količine časa.
In zato ni ravno pretirano veliko ljudi, ki bi znali s kratkocevnim orožjem natančno streljati. Če je prodaja orožja dober biznis, bi bilo tudi več strelišč odprtega tipa in torej več dobrih strelcev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Matako ::

noraguta je izjavil:


Niso zgolj lovci. Pri redki poseljenosti se moraš ubraniti zveri.


Hej, v naravi je lov... oportunističen. ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

zmaugy ::

Da še dodam na svoj prejšnji post - seveda pa bi z bolj liberalnim odnosom do orožja tvegali, da se poveča število strelskih pohodov na enega ali dva letno, kot jih imajo v ZDA... Oh, wait again...

AndrejO ::

razerznak je izjavil:

Zarad mene,
No povej kaj je bolje ( sicer ze premleto 100 in 1x) nekdo povprecno decent concealed carry resident da proba onesposobit napadalca al pa kip sred malla?

Osebno mislim, da je to lažna dilema. "Povprečno decent concealed carry resident" je v najboljšem primeru sposoben sprazniti celoten nabojnik v okoliške "civile", ki niso kipi ampak panično bežijo.

Ampak povprečja so to ali ono. Pokaži raje, kaj znaš ti.

AndrejO ::

zmaugy je izjavil:

@AndrejO: Povpraševanje kreira ponudbo. Mislim na strelišča. Tako na hitro se mi zdi da jih ni ravno pretirano veliko, kamor bi lahko prišel kot nekdo, ki ni član in plačal za uporabo. Pa da za to za vožnjo tja in nazaj ne bi porabil neke pretirane količine časa.
In zato ni ravno pretirano veliko ljudi, ki bi znali s kratkocevnim orožjem natančno streljati. Če je prodaja orožja dober biznis, bi bilo tudi več strelišč odprtega tipa in torej več dobrih strelcev.

Strelišče si lahko urediš na vsakem za to primernem kraju. Dejansko jih je v Sloveniji za kratkocevno orožje že urejenih strelišč dovolj, da se ti v najslabšem primeru verjetno ni potrebno peljati več kot kot kakšnih 20km v eno smer, da povadiš ali pa se považiš. Kot vedno, lepa beseda lepo mesto najde in tisto simbolno nadomestilo oz. enodnevna članarina je praviloma nižja od cene streliva, ki ga boš porabil.

Orožja je dejansko veliko, novih posestnikov je od lanskega poletja menda toliko, da so tečaji še vedno zabasani, ampak zanimivo, da na strelišču, ki je odprto za javnost srečujem še vedno ene in iste obraze in občasno kakšno skupino na "službeni zabavi" ali čem podobnem.

razerznak ::

AndrejO je izjavil:

razerznak je izjavil:

Zarad mene,
No povej kaj je bolje ( sicer ze premleto 100 in 1x) nekdo povprecno decent concealed carry resident da proba onesposobit napadalca al pa kip sred malla?

Osebno mislim, da je to lažna dilema. "Povprečno decent concealed carry resident" je v najboljšem primeru sposoben sprazniti celoten nabojnik v okoliške "civile", ki niso kipi ampak panično bežijo.

Ampak povprečja so to ali ono. Pokaži raje, kaj znaš ti.



Prid po mene, pac nafta pa stroski so jeba, samo zato da bi se enmindokazoval , hah ni vredno,

Ja kot da bodo civili tekali v smeri napadalca , mas pa tud iQ na nivoju, sj si pa videl da so vsi tekali stran od terrorista ali mene oci varajo?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

AndrejO ::

razerznak je izjavil:

Prid po mene, pac nafta pa stroski so jeba, samo zato da bi se enmindokazoval , hah ni vredno,

Daj mi na ZS kam, pa se kaj dogovoriva. Pa ne za dokazovanje, bolj za malo rekreacije in morda še kakšno debato na strelišču o tem in onem.

razerznak je izjavil:

Ja kot da bodo civili tekali v smeri napadalca , mas pa tud iQ na nivoju, sj si pa videl da so vsi tekali stran od terrorista ali mene oci varajo?

Ja, stran od napadalca in po možnosti naravnost proti tebi in/ali preko tvoje strelske linije. Upoštevaj tudi, da moraš biti kar precej utrjena oseba, da lahko nameriš na tarčo, ki ni iz papirja in dejansko strelja ... po možnosti ravno v tvojo smer. Malo levo, malo desno, pa bo krogla končala nekje, kjer bi raje videl, da ne bi.

hammock ::

bambam20 je izjavil:

razerznak je izjavil:

Bolje probat onesposobit napadalca kot pa stat kot kip sred trgovine


Z orožjem v rokah? Srečno s takšnim poizkusom.


Ja, z orozjem v roki. Razen ce mislis da imas s k***** v roki boljse moznosti prezivetja, potem si lahko zacnes odpirat zadrgo, ko zaslisis pokanje. Good luck with that.

Zakaj mislite da se strelski pohodi v USA dogajajo povecini v gun free zones? Ker so napadalci navadne pizde in vedo, da tam nihce ne more streljat nazaj. Ko se prikaze policija oziroma nekdo ki strelja nazaj, pa si posljejo kroglo v glavo.

razerznak ::

AndrejO je izjavil:

razerznak je izjavil:

Prid po mene, pac nafta pa stroski so jeba, samo zato da bi se enmindokazoval , hah ni vredno,

Daj mi na ZS kam, pa se kaj dogovoriva. Pa ne za dokazovanje, bolj za malo rekreacije in morda še kakšno debato na strelišču o tem in onem.

razerznak je izjavil:

Ja kot da bodo civili tekali v smeri napadalca , mas pa tud iQ na nivoju, sj si pa videl da so vsi tekali stran od terrorista ali mene oci varajo?

Ja, stran od napadalca in po možnosti naravnost proti tebi in/ali preko tvoje strelske linije. Upoštevaj tudi, da moraš biti kar precej utrjena oseba, da lahko nameriš na tarčo, ki ni iz papirja in dejansko strelja ... po možnosti ravno v tvojo smer. Malo levo, malo desno, pa bo krogla končala nekje, kjer bi raje videl, da ne bi.


Bom,

Valda de ne bos na blind streljal , ce vidis tipa z orozjem prvo ocenis ce je taprsvi napadalc al je policaj pa pol streljas, no ko pa vidis da so prispeli policaji na prizorisce , pa itak pospravis orozje ter gres tudi sam na varno

http://9gag.com/gag/avnOGOn?ref=mobile....

In kaj blo ce ta nebi imel concealed carry ?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: razerznak ()
««
26 / 54
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Imate orožje (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
820203526 (18841) gruntfürmich
»

Novo streljanje v Ameriki (Oregon) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18544837 (32587) c3p0
»

napad v Las Vegasu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41992625 (84449) Grey

Več podobnih tem