» »

Imate orožje

Imate orožje

««
2 / 17
»»

White&Nerdy ::

Ray gun, Deployable MG42 pa en M2 Flamethrower še mam v kleti za zimo če me kaj zebe...:D

Sale_One0 ::

Haha, MoulinRouge, vidim da se na invazijo zombijev pripravljaš :D
Si vis pacem, para bellum.

Saladin ::

Seznam smrtonosnega orožja na mizi pred sabo:

-Kup elektrokablov za davljenje,
-kemiki, flomastri in čopiči za bodenje za bodenje,
-prazne flaše, da jih porineš nekomu v oči,
-daljinci, Icemat in srednje težki objekti za kamenjanje,
-19" LCD in 2 Big Towerja za drobljenje lobanj,
-risalni žebljički in vžigalnik za sadistično mučenje,
...

Da - imam orožje.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

D3m ::

Wannabe Riddick, da flaše enmu v oči porineš ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

DeusVult ::

Vi, ki pišete sarkastične sezname "orožja" - a resno ne razumete pomena samoobrambe in zakaj je strelno orožje primernejše in bolj učinkovito?
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Opkow ::

Jaz sem si ravnokar narocil BFG10K... ;)

Saladin ::

Vi, ki pišete sarkastične sezname "orožja"

Ne sarkazem - ironija je to da se ne zavedaš, da čisto vsaka stvar postane orožje, ko jo uporabiš z specifičnim namenom.

Če pa si hotel zgolj debato o strelnem orožju, potem bi naslov jasneje poimenoval v "kdo ima večji k...................................aliber"
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

gringo22 ::

mam ene par nožev, 2 boxer, pajser, zračno ter flobert puško ter mačeto vse za cigane ;)

jype ::

DeusVult> Vi, ki pišete sarkastične sezname "orožja" - a resno ne razumete pomena samoobrambe in zakaj je strelno orožje primernejše in bolj učinkovito?

V samoobrambi je ubitih bistveno več ljudi kot med begom.

DeusVult ::

V samoobrambi je ubitih bistveno več ljudi kot med begom.



Zato, ker v večini primerov ljudje, ki se branijo, za to niso primerno opremljeni, trenirani in pripravljeni.

V Sloveniji vlomilcem v povprečju ni treba računati na kakšen večji odpor od nespečnih gospodinj s kuhinjskimi noži. Situacija se popolnoma obrne, če imam pred vlomilcem element presenečenja (tihi alarm) in sem primerno pripravljen za spopad (pištola, 2 leti treninga samoobrambe v zaprtih prostorih).
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

aljazh ::

Situacija se popolnoma obrne, če imam pred vlomilcem element presenečenja (tihi alarm) in sem primerno pripravljen za spopad (pištola, 2 leti treninga samoobrambe v zaprtih prostorih).

Če ga boš ustrelil z "elementom presenečenja", torej še preden bi vlomilec dejansko napadel tvoje telo ali življenje, boš odgovarjal za prekoračen silobran.

Če bo njegov "napad" takšen, da upraviči uporabo strelnega orožja v silobranu, pa ni nobene garancije, da ne bo vlomilec pritisnil na petelina desetinko sekunde pred teboj. Trening gor ali dol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljazh ()

Utk ::

Če bi jaz nekoga našel v svoji sobi, bi naprej usekal, potem pa odvetnika klical, ne pa obratno, kot nekateri tu. Sej možno, da bi šel sedet, samo jebiga, vseeno ne bi zato vlomilcu še kavice postregu.

Meizu ::

Sam to je dejansko res. Tile zakoni glede teh samoobramb so za lase privlečeni. Pač človk bi se moral imet pravico branit v takih primerih s pištolo, saj gre za njegovo življenje. Zdej bom pa čakal da najprej vlomilec potegne ven pištolo in strelja name, da ga lahko nazaj ustrelim? Bullshit. Zakon gor ali dol, meni se gre za lastno življenje in ga bom na vsak način ubranil. Sploh pa nima na tvoji parceli vlomilec kaj iskat in bi ga pomojem imel vso pravico namlatit ko črnca. Minimalno v nogo al pa roko ustrelit.

;-) ::

Če mi pride kdo v hišo sploh nebom razmišljal, vse predmete bom uporabo kot orožje, pa mi je vseeno za zakon. Vrjetno on nebo imel prič, da ni šlo za samoobrambo.

bosmla ::

Mogoce pa rabi "tvoje" stvari bolj kot ti? Pusti mu veselje. :) Konec koncev ko bos umr (to pa bos samoobramba gor ali dol) nes s sabo nic nesel.

;-) ::

bosmla, ki si ti doma?

pridem po tvoje stvari pa me boš pusto =)

Meizu ::

;-), daj mi cifro, greva skupaj. Bom nabavu še tisti selilni ameriški truck za bajte premikat. Bova mastno prodala. Boomsla ti si pa začni iskat klošarska zavetišča. Čimprej prosim, ker se mi mudi.

dukenukem ::

mam eno fračo, da ležaje strelam v mimoidoče :Dčakija v čevljih ,v žepu boxar ,nohte cirka 5cm, da spraskam oči ....

bosmla ::

@ ;-) + Meizu sej vidva sta pa res "reveza"...

st0jko ::

Imam bareto m9 kalibra .6
zelo nevarno za organe vida na kratke razdalje.
keks?

Ted ::

Imam zračno puško in butterfly. Z butterfly-em se včasih igram, z zračno pa tudi:D .
Mah...

opeter ::

Eno zračno puško za streljanje vrabcev.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

T0RN4D0 ::

Haha sej ta tema je mal hecno zastavljena, avtor nakoncu pove da ma izvijač. Torej lahko vso orodje v avtu tud naštejemo pod orožje, polovico kuhinjskih pripomočkov, zračne puške, sekire... Seveda imam tudi sam vse to, samo to ne bi ravno klasificiral kot orožje.

Edino flobert bi mogoče klasificiral kot orožje, čeprav je rekreacijske narave. Zračno morda tudi, samo ni ravno nevarna zadeva. :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

gruntfürmich ::

da bi nosil orožje za samoobrambo mi na kraj pameti ne pade.
morda edino če bi se sprehajal po gozdu, da imam kakšno pištolo zraven za kakšne zmešane spuščene cucke streljat (pa morda še debilnega lastnika zraven) ali pa za trofejo. za samoobrambo pa nikoli.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

st0jko ::

Potem te bo pa kdo na pikniku z motorko napadel.
keks?

White&Nerdy ::

Haha, MoulinRouge, vidim da se na invazijo zombijev pripravljaš :D


Razmišljam še o nakupu Browninga, pa so metki kr dragi... Bomo pa Max Ammo iskali...:D

Yohan del Sud ::

Jest osebno mislim, da avtor sprašuje to samo za to, koga ima več šans oropat. :P

In ja, spim z magnumom pod povštrom... 8-)
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

verjetno ja :))

jype ::

Men bo težko kej vzel, k mam praktično vse premoženje v nekih bazah podatkov.

Pšenični ::

Vsi imate nekaj, nekdo ima kable, drugi nož.... morda pištolo. Tkole razlagat kaj ima kdo se mi zdi malo otročje in ne vem kakšen namen naj ima to. Mislim da se večina misli s tem le branit pred napadalcem ali pač. Dejstvo je da je svet nekam nevarnejši. S poglabljanjem socialnih stisk se bo nasilje stopnjevalo. Več bo ropov, vsega. Vendar sem mnenja da to ni rešitev, mislim posedovanje orožja. Urejena in socialna država bi največ pripomogla k zmjnšanju nasilja. Za to kar nas čaka ne bi mogel trditi da bo ravno socialna država, no sicer upam da se motim.

Mene moti vedno več klošarjev v Ljubljani in drugod, ljudi ki se znajdejo na robu in drugih ki so blizu tega. Pred nekaj tedni smo imeli tudi pri nas v Borovnici enega 10 dni na postaji. Želežniški. In kaj ti ostane ko si takole na robu.....nimaš kaj zgubit.....

Pšenični ::

"Mene moti vedno več klošarjev v Ljubljani in drugod, ljudi ki se znajdejo na robu in drugih ki so blizu tega. Pred nekaj tedni smo imeli tudi pri nas v Borovnici enega 10 dni na postaji. Želežniški. In kaj ti ostane ko si takole na robu.....nimaš kaj zgubit....."

Ne motijo me v pomenu besede, moti me da je moral revež spati deset dni na postaji preden so se ustrezne službe zganile. To marsikaj pove..

Ciklamen ::

Minimalno v nogo al pa roko ustrelit.


Mhm, pa pride kdo nič hudega hoteč mimo pa ga kar vstreliš v nogo ali pa kam, pa se potem zagovarjaš da je šlo za samoobrambo. WTF ti pa je?
- End of the Post ->

noraguta ::

sako trg 42 , sam jeba je k ni long range šuting poligona pr nas.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

White&Nerdy ::

Seveda maš. Pejt u Ljubljano na eno stolpnico, pa ludi dol strelaj... *hec:D

Zgodovina sprememb…

T0RN4D0 ::

noraguta, a za takšne zadeve zadostuje orožni list, al rabiš še kakšno posebno dovoljenje? :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

CitroX ::

Knjiga je orožje, vzemi jo v roke!


Tole pa lahko malo pokomentiramo.

1. Knjiga je orožje.
2. Na CD spraviš veliko knjig, torej je boljše orožje.
3. DVD zmore še več.
4. Velik disk sprejme še več knjig, pa še težji je od DVD-ja. Torej je najboljše orožje velik disk.
5. Več imaš diskov, več imaš orožja.
6. Orožje mora biti prijavljeno - torej prijavite svoje cd, DVD in HD-je, da ne boste kazni plačali.
7. Prepoved nošenja orožja potem pomeni tudi prepoved prenašanja račuanlnikov, razen, če spominske elemente odstraniš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CitroX ()

PaX_MaN ::

Minimalno v nogo al pa roko ustrelit.

Mhm, pa pride kdo nič hudega hoteč mimo pa ga kar vstreliš v nogo ali pa kam, pa se potem zagovarjaš da je šlo za samoobrambo. WTF ti pa je?

Če gre mimo, nekako ne more biti
na tvoji parceli

jype ::

PaX_MaN> Če gre mimo, nekako ne more biti na tvoji parceli

Res?



Kako veš, pri kateri rastlini bodo nate začeli streljati?

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: jype ()

thramos ::

Takrat ko greš mimo takega znaka:

 Trespassers will be shot

Trespassers will be shot

jype ::

In če ga ni? Lahko tožiš tistega, ki te je ubil, ker je znak odnesel medved?

thramos ::

Ne, tožiš medveda, strastnega zbiralca znakov.

gruntfürmich ::

usak kmet ima v kleti veliko bolj smtonosno orožje (za množično ubijanje) kot pa ima posameznik strelnega. pa še veliko lažje pride do njega!;)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pyr0Beast ::

Which is . . ANO ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

DeusVult ::

usak kmet ima v kleti veliko bolj smtonosno orožje (za množično ubijanje) kot pa ima posameznik strelnega. pa še veliko lažje pride do njega!;)


Kramp? Vino? Gnoj? Pesticidi?
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

gruntfürmich ::

pesticidi, herbicidi, biocidi.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

blackbfm ::

Jz mam airsoft sig sauer p226. Nič posebnega, ampak dovolj ok za streljat sosedovega mačka ko pride k nam srat:P

strictom ::

Zračna puška. Z dovolj drkarije lahko človeku oko stakneš na 50m :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

gruntfürmich ::

bi (oz. si bom) kupil:

tale je skoraj nujna:


te pa so velike želje:





:)):D:)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

world ::

Jst mam pa 3 zračne.

Eno staro 50 let drugo staro 5 let eno pa 2 leti.Tista,ki je stara 5 let sicer nevem točnih podatkov o njej a zagotovo ubije človeka.Namreč ko sem streljal z njo v tarčo smo namestili pred drevo tarčo.Deske zbite skupaj iz bukovine(zlooo trd les) debela je bla prb.2 cm,za njo je blo enih 10 cm lufta nato pa še drev ozadi.Metek se je prebil skozi 2 cm bukovine in se nato zaril še 15 cm globoko v drevo,ki je bilo za njim.

Nej povem da je bukva res zzlllooooo trden les. Tko da si sploh nočem predstavljat,kaj bi bilo če bi se metek zaletel vame.Glede nato da je prebilo 17 cm lesa je res močna žival!
You Have Not Lived, Until You've Found Something Worth Dying For!

M-XXXX ::

in se nato zaril še 15 cm globoko v drevo,ki je bilo za njim.

Yea right. Da ti ne bo še kdo verjel...
««
2 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posest orožja (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Problemi človeštva
2678484785 (6549) fikus_
»

Novo streljanje v Ameriki (Oregon) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18544668 (32418) c3p0
»

napad v Las Vegasu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41992050 (83874) Grey

Več podobnih tem