» »

LiteOn ali LG DVD pekač ?

LiteOn ali LG DVD pekač ?

1
2
»

Matej_K ::

Korenchek...našel krivca...
Sem šel v Mulerja in tam kupil še ene par dvd-jev in prvega ki sem dal notri je deloval...
Tako da je pri meni biu problem z dvdji PHILIPS DVD-R CAKE 25 kosov...

Kupil sem pa ene meni dokaj neznane SK DVD-R in DVD+R in sta oba delovala...


Bi pa prosil moderatorje, če kateri bere to temo da bi naredili eno temo in bi v prvem topicu bili našteti dvd pekači in pri vsakem dvd pekaču bili zraven napisani dvdji, ki so bili uspešno zapečeni in tudi zaznani...pa ne mislim kakšnih kod od dvdjev, ampak samo napisano ali je dvd kupljen v škatlici ali tortici ali slim ali.....
Bi bilo možno???
... .. .

Quikee ::

Bi pa prosil moderatorje, če kateri bere to temo da bi naredili eno temo in bi v prvem topicu bili našteti dvd pekači in pri vsakem dvd pekaču bili zraven napisani dvdji, ki so bili uspešno zapečeni in tudi zaznani...pa ne mislim kakšnih kod od dvdjev, ampak samo napisano ali je dvd kupljen v škatlici ali tortici ali slim ali.....
Bi bilo možno???


Kaj bi te mel od tega... imel bi nekaj podatkov, ki ne bi pomenli kaj dosti. Ko pa bi cez cas pod doloceno znamko prodajali medije drugih proizvajalcev, bi bili pa podatki se napacni in zavajujoci.

YenLoWang ::

tudi jaz sem lastnik LG - GSA 4167B in moram recti da mi dela vredu.. torej zazna, bere in pise OK.

zaenkrat pisal le na medije: Smartbuy DVD-R 1-16x 10pack tortica.
prebral Verbatim, Smartbuy, iomega.

Nero 6.0.0.0
pekac na secundary ide - master kot edina enota /gor je se rack prkloplen sam trenutno prazn/
napajalnik 400W in 512MB RAMa.. tak da nevem ce to kj vpliva.

lp, Yen

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvd pekač (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
28527268 (13027) GrimReaper
»

Philips 1640P in BenQ 1620 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34527063 (12014) e-marko
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100899 (25408) nuclear
»

DVD pekač (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
897680 (5263) AtaStrumf
»

DVD RW SONY VS. DVD RW LG

Oddelek: Kaj kupiti
111701 (1519) Quikee

Več podobnih tem