» »

Quake 4 - 18. oktober

Quake 4 - 18. oktober

IceBreakr ::

IceBreakr

fahrenGONE ::

Coool! Nadaljevanje Quake 2! Upam da ne bodo zamujali.... :/

Primoz78 ::

...a ni to mal verjetno?!...glede nato, da smo ze 4. oktobra pa ni kakega demota od nikjer...:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

fahrenGONE ::

Bom pisal na id Software :D ... Sam se nikder nisem dobil odgovora, hehe.

Primoz78 ::

...ja no ce tko gledamo je tudi demo Q3 prisel ven sele par tednov pred uradnim izidom...sam manja le se 14 dni do "izida" Q4...mal sumljivo ;)

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Ahiles ::

Primoz78 iD in raven sta rekla da ne bo demota pred izidom ker ima Activision poseben odelk placanih testerjev in da so zadovoljni z njimi. In priprava demota vzame dragocen cas ki ga lohka uporabijo za druge zadeve. Sedaj ko je su gold master na tiskanje se lohka posvetiju patchu in demotu ki bo vrjetno nared v kratkem po izidu 18. 18.10 je uraden izid ki ga je napovedal zaloznik Activision.

AndrejS ::

Je pa movie zunaj.

fahrenGONE ::

Me prav zanima kdaj bo zunaj... Morda bo se kaksna leaked verzija... hehe

Tr0n ::

Ahiles: Ni iD. :)

Dr_M ::

ah to je cist apn, da carmack ni delu na tem spilu.
ce ni id zravn, to ne bo quake sploh.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

fahrenGONE ::

Wrong! Carmack je dal engine od Doom 3 + nekaj izboljsav in Tim ter se ostali redno hodijo do Raven Software in preverijo kako poteka izdelava. Isto so delali za Doom 3 mission pack, Ressurection of Evil.

Tr0n ::

Ah, id tudi ni vec to, kar je vcasih bil. Bomo vidli, kaksnen bo njihov naslednji projekt.

fahrenGONE ::

Hm. Romerota ni vec tam ampak se ne pozna dosti. Doom 3 je bil zame super in veliko zadev iz Doom 1 in 2 sem videl notri, res pravo nadaljevanje. Res pa je, da niso mogli narediti isti play stil kot je bil v Doom 1 in Doom 2 saj je minilo vec kot 10 let in igre so zdaj drugacne. Ze tako jih je folk kritiziral ker niso mogli imet baterije vklopljene, lol.

DOOM_er ::

upam da ne bodo zaj... ker quake 2 je bil kul, DOOM3 pa sam ava ava DOOM2 DOOM1 zakon. iD je znal dobre špile delat skos
Robots will steal your job. But that's OK

fahrenGONE ::

Ne se bat, sem gledal nekaj posnetkov in se mi zdi zelo cool narejeno. No, meni osebno je DOOM 3 ena najbojsih iger. Edino je pa res, da ni isti stil kot DOOM 1 in 2. Te dva lahko igram non-stop, DOOM 3 pa je bolj v stilu novejsih iger ko te bolj usmerjajo skozi celotno zgodbo. Jaz imam raje anarchy. :)

Primoz78 ::

In kake so zahteve za povprecno kvaliteto slike in igralnost?

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Slide ::

Njabl bedna fora je pa to, k vas skrbi kake so zahteve sam poglej kake karte mate Primoz GF6800GT, halo, kaj te to skrbi? Pizda še mene ne ksrbi tok k mam GF4 Ti 4200 :D
forever 200 MPH ...

Primoz78 ::

...me skrbi me skrbi...ker ze Doom3 je bla full zahtevna za tisti cas ko je prisla ven!!!

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

fahrenGONE ::

Isto kot za doom 3, s tem da bos imel tudi kdaj malo vecje/bolj kompleksnemodele. Morda malenkost bolj kot doom 3 ampak ne prevec.

Zgodovina sprememb…

Primoz78 ::

Se da je prednarocit pri Amazon-u...sam kaj ko mi vedno javi, da ne posliljajo v SLO...in to pri Amazon UK in Amazon DE...cudno to, pred pol leta pa sem se knjige narocal...:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

fahrenGONE ::

Mah kdo jih zastopi... Jaz sem tudi knjige narocil brez problema, za ostalo pa se zgleda ne da... Se dobro da so alternative, legalne in malo manj legalne. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life II (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Igre
1677112381 (2996) opeter
»

Doom III (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Igre
121093642 (6146) opeter
»

Doom 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
659113037 (28324) SoundBlaster
»

ID objavil izvorno kodo Doom 3 pogona in to pod GPL 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5812977 (9425) opeter
»

DOOM III le za Xbox ?!?!?! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1819925 (7273) Fury

Več podobnih tem