» »

DOOM III le za Xbox ?!?!?!

DOOM III le za Xbox ?!?!?!

1 2 3
4
»

(sic) ::

Možno.

Najbolj se inspiracija pokaže pri Pinky demonu (tisti, ki v E3_2 pride iz cevi oz. v E3_3 v kopalnici) - H.R. Giger. cel monster je tako narejen, da bi ga takoj zamenjal za eno umetnino od Gigerja. Ko sem videl ene izmed prvih slik Pinky demona sem mislil, da ga je Giger narisal.
Fuck you all!!!

(sic) ::

Moderatorji:

Občutek imam, da ste mi brisali en post. Pa tudi Ice Manovega.

Razlaga?


23. člen

Administrator ali moderator mora ukrep obrazložiti.
Fuck you all!!!

Xplicit ::

ej a kdo ve kam un monster iz kopalnice pol uide v levelu e3/e3_3?

k ko unmu raztrga zelodec in se skrije kr nekam izgine pa ga ne najdem?
pa uni so tud hudi k en ogenj bruhajo al neki, pa se u iber hitri so - eni pol zombiji pol kr neki)

Ahiles ::

Mors v ogledalo pogledat pa cist bliz mors it k ogledalu tm umes. Tista afla je bila narejena sma za predstavitev tko v tistem kinu in ne za igranje katji vse ksup so vrjetn zmetal v ksnem tednu vse poskriptal naredil predstavitev in basta.

Za spil katerega potem tud zares igras rabis veliko vec casa potem moras obsezno stestirat vsako moznost k jo bo igralcec naredu kam bo su itd da ne pokvari skriptanih sekvenc.

Zato mi tud gre na K****. K folk govori kasn crap od igralnosti ma alfa (in da bo final enak) ki ni bila nikol namenjena igranju ampak samo tocno za tist film kokr so ga predstavl na E3 mapa je samo tam ker so jo rabil da je demo delu.

Predstavitev je bila tako narejena da je en od ID su po tocno doloceni poti in pocel tocno tiste stvati za katere so zmetal tist teden dela in se je posnel ko je to delal. Potem so vse skup zapakiral in tam v tisti skatli vrtel ta demo.

Ze ta danasnji filmcek je pokazal da niti pod razno ni vec spil enak tistemi alfi ne po tehnicnem smislu ampaktud po zgodbi in krajih kako se vse skup zacne.

Alfa je bila namenjena predstavitvam in so jo so spacali okol qukecona 2001 prvic potem so pa samo to skoz uporablal pa dajal raznim firmam da postimajo draverje itd.

Tr0n ::

No, na letosnjem QuakeConu (enkrat avgusta) bodo predstavli izboljsano verzijo. Verjetno ze zelo blizu finalnemu buildu.

MrX ::

za vse tiste,ki še niso vidl tega testa.......

Ahiles ::

Tr0n zdi se mi da so tisti demo opustil po lanskem e3. Zna se zgodit da bojo na qukeconu predstavl igralni demo ki ga bojo potem ko bo cas relisal ksn mesec 2 pred relisom dooma3.

Ahiles ::

Pojavu se je nov film priblizno 1 min daljsi od ucerejsnega.

Doom 3 Trailer 1 - Direct Feed
Check out an exclusive direct feed video of the E3 2003 Doom 3 trailer.
[MEDIA - POSTED: 05/14/03]
[QuickTime 36.1 MB; MPEG 28.6 MB - APPROX: 2m 14s ]
Download It | Stream It | Burn this on a CD

Problem je le da je treba za dl bit prijavlen treba pocakat da en dl pa naredi ksn mirror.

Ahiles ::

Ok server je ful zaseden k ma like 10 userjev na 1x sam po ene 10min mi je ratal gor pridt pa leti z 120k dol.

ftp://62.93.201.249/hosting/gamevision/doom3/movies/doom3_e32003_pct3_qt.mov

Pa spet poudarjam da si cim prej dl k znajo linki kmal crknt tko kot ucer.

Pa okol 1 min me vec ko un ucer je pa pomesan z posnetki od ucer pa 1 min novega.

Tako film sem si pogledal je se ful bolsi pa vec stvari pokaze tud RL. Kvaliteta je malenkost slabsa kot ucerej pri unem 14mb sam se zmeri bolsa od drugih (upam da bo ID relisu ksn HQ da ni z kamero snemam sam vrjetn ne bo).

Pa scena z enim zombijem k motorko vergla nasemu junaku pa municije zmanka pa mu sam granato fukne ;)))))))).

Grem se ene 10x pogledat.

Se en mal bol miror:
http://www.reddeth.com/trav/doom_3-e32003-full_video-hires.zip

Tuki je divx kao sam nisem testiral:
http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=5504

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Tr0n ::

Ohohoho. LUXUS! 8-O

Tr0n ::

http://aixgaming.com/

Dober sajt. Ima skoraj vse E3 2003 trailerje dostopne preko BitTorrent P2P progija.

kuglvinkl ::

OK, te zadeve spremljam bol postransko (kje so časi, ko sem nabijal špile...). Ampak!!! Zdele sem si snel en Trailer (jebeni dialup). _____________________tu manjka_________________ker sem brez_______________________besed.!!!!!! Morda se do večera spomnem kakšnega originalnega medmeta!!

8-O
Your focus determines your reallity

Ahiles ::

Aja ena bed novica Trent je mogu zapustit izdelavo muzike/zvokov pri doom3 k so zgleda planiral da bodo koncali igro do E3 vendar se je stvar zavlekla in Trent se je mogu posvetiti svojemu novemu albumu ki ga planira izdati.

Vrjetno bo vse kar je naredu do zdej ostalo in vrjetn je vecina muzike koncana ostale zvoke ki se mankajo bo pa vrjetno ze kdo dokoncal saj naj bi najeli zvocnega tehnika pred casom ki je pomagal Trentu.

Ups kokr zgleda ne bo Trentove muzke v Doom3.

Good and Bad news...
Trent Reznor is no longer involved with ID software's Doom3 project. The length of time needed to complete the gaming project has taken longer than expected. Reznor is now working full-time on the next NIN record and word is that recording is going very well. Stay tuned!

To clarify... Trent's music/sound will not be available for release in the retail game or in any further game demos.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Ahiles ::

2 fotki sta iz tega filma sam ker se tko hitr odvija je treba frajme iskat.

RL

WTF?? Zgleda kot ena nova posast ki je se niso dokoncal(tekstura)

Aja Fileplanet ma 60mb QTmov ki ni snemam z kamero jest sem ta film spremenu v divx tolk da se je dal slow motion gledat pa slikce itd.

morphling1 ::

Pa to ni res, kak nor špil bo ta doom3, sem ravno pogledal ta mov, NORO. Že ko gledaš te je strah, kaj bo šele ko boš to igral v temi z enimi hudimi 5.1 zvočniki in dobro grafično. Fizika pa luči in sence so res neverjetne in to čisto spremeni ambient, da se res počutiš kot da si tam. Še en velik korak bližje k realni grafiki, zanimivo bo še tole leto :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Fury ::

DeusEx 2
HL 2
Doom 3

komi cakam tele 3... plus se velik ostalih :)

FireSpit ::

Evo malo se za oči past nisem hotu nove teme odpirat pa sem kar tu napisal gre pa za DeusEx 2.

http://dxzone.exp-network.de/downloads....
Burn, bleed all the lives of life,
ascend to The sky.

(sic) ::

Očitno so umaknili tisti trailer...

Sem gledal en intervju in neke posnetke za DeusEx 2. V Unreal (2) engine so vdelali per pixelbump mapping in stencil shadows. Ker pri Ion Storm niso geniji je seveda stvar zahtevna. Mislim, da so celo rekli, da probajo spravit na PC različici (BTW: delajo tudi za Xbox) da bi stvar tekla nad 30 FPS pri 1024x768 !!! Ker je to bilo nekaj časa nazaj sklepam, da so imeli GF4.

Bom probal poiskati link.

EDIT: Našel sem nekaj videov. Odprite si novo temo pa bom mogoče poveda kje si DLjate :D
Fuck you all!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: (sic) ()

Tr0n ::

Halo PC
Thief 3

Thanatos ::

Tr0n respect :)) tudi jaz garreta nestrpno pričakujem

Fury ::

thief sem pozabu ja :)

pa punca ma ze mokre sanje o sims 2 8-O 8-O 8-O 8-)

Zheegec ::

Ženske imajo mokre sanje? >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

C_maniak ::

O ja >:D >:D !

Marsovec ::

Ja Doom3 bo prvo prišo samo na XBOX nato pa na račonalnik!
Halo 2 bo tud zakon glede po filmčku ki sem ga videl posnetega iz E3-ja!!

Tr0n ::

Tilen?

Doom III je napisan za PCja, dodl! :)

Ahiles ::

Tilen hahaha ce vrjames pravlcam x-box verzija bo vsaj 3 mesece ce ne vsaj pol leta za pc verzijo.

Marsovec ::

Tako sem jaz prebral nisem rekel da verjamem saj po moje itak pride prvo na račonalnik samo tako je pač pisal nič ni bilo omenjeno o PC-ju! Pri E3!>:D

Ahiles ::

Nic ni blo omenjeno o x-box na E3 le da ga bojo portal na x-box. Port pa pomen da prvo naredis spil za neko stvar pol pa portas na drugo stvar. MS je hotu kupt pravice da bo na konzolah le na x-boku vendar se pri id niso dal spil bodo se zmeri portal na x-box vendar bodo tudi na druge konzole portal ko bote le te dovolj zmogljive.

id je PC grupa vrjetno bojo se celo prepustil MS al pa keri drugi grupi da porta spil ko bo le ta koncan za PC.

Pa kot sem ze 100x reku za pc ti lohka izdas spil ki ma se nekaj bugov ksn mesec preh pa pol izdas ksn patch. Pri x-boxu se pa to ne da in more bit spil 99% bug free in bodo vsaj 3-6 mesecev vec rabil od izida doom3.

Prav tako upam da bodo nehal kazat nove posasti pa orozja k ce bo slo tko naprej bomo do quakecona2003 vidl ze vse posasti in orozja.

sharp ::

Ja kr dobr nas rajcajo,mal sem filmčke gledu iz E3 in sta men dobre še Half Life2 in Stalker,tko da letos bo noro..

Tr0n ::

Halo PC multiplayer ima velik potencial.

Ahiles ::

Halo PC nima nobenga potenciala mrbit ce bi pred 1 letom izsel.

Fury ::

halo je baje hud... sam se mi zdi hmm kako bi reku.. zameglen cist po SSjih sodec? :)
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doom III (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Igre
121093439 (5943) opeter
»

Microsoft XBOX 360 primarna platforma za Johna Carmacka

Oddelek: Novice / Konzole
414605 (3047) Senitel
»

nVidia goljufala?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
182498 (2498) Dr_M
»

kdaj lahko pričakujemo doom 3?

Oddelek: Igre
101351 (1147) Tr0n
»

Doom III (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
513850 (3096) (sic)

Več podobnih tem