» »

Half-Life II

Half-Life II

««
4 / 34
»»

M4TECH ::

FireSpit:
to pa je živa resnica. En low IQ osebek---->(sic) misli da on ma vedno prav. PA NIMA.

jRk0:
Vsaj eden, ki igra igre z užitkom in da povdarek na tistem kar daje moč igri-Gameplay.

Primer: Grafika je odlična-Gameplay je zanič = neigrivo (mogoče Doom III)
Gameplay je odličen-Grafika zanič = igrivo (mogoče Half-Life)

Nisem fan ne ene, ne druge igre.

Grey ::

M@tech: primer: grafika-super;igralnost-super(Half-Life2)

A ste slišal to da se bojo moral ukvarjat še precej cajta za multiplayer za HL2? Baje ma tok kompleksn fizikalni pogon da bi za vse podatke potrebovau nujno ADSL. Pa še s tem bi bli super visoki pingi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

FireSpit ::

Saj (Sic) vse te napake k jih ti vidiš, da nima igra dinamičnega senčenja pa take zadeve jih sam niti opazil nebi, samo ti pač zgleda da bereš različne forume pa pač tam pišejo, da ta igra nima tega pa onega itd. in pol copy pa paste na slo-tech pa to je to.>:D
Burn, bleed all the lives of life,
ascend to The sky.

(sic) ::

FireSpit:

HAHA...:D :P :)

thumbs up! :)
Fuck you all!!!

Fury ::

smeskoti ste usi po vrsti :)

globoko grlo ::

a je kdo vidu posnetk igre z E3 se mi zdi, 500 mega, noro dobra zadeva, kr nism mogu verjet, glih tko kot bi MonstersINC gledal, res komej čakam, sam bomo mogl met P4 3.06 GHz pa kkšn giga rama, pa najmenj 9800 da bo zadeva laufala, ker to je res neverjetno, popolno 3d interaktivno okolje, vse od žebla do bajt, pa alienov

MrX ::

a ti bi biu rad smešen?

Xplicit ::

jest sm tud vidu une posnetke, pa k model strela v les pa ful lepo razpada, pa k z uno gravity gun okol razmetava vse kr mu pride pod noge (se celo eno crko (od reklamnega napisa) dol iz bajte odtrga pa vrze v enga aliena), pa k ene aliene hrans z necim pa te kr ubogajo pa take fore ful hudo

najboljsa scena mi je pa bla k se model usede v enga buggy-ja sred OGROMNE puscave pa se zacne furat okol (mal na mad max-a spominja), pa vse u iber detajlirano, ful bajt, objektov, grafika pa skor k u filmu.

komi cakam

sam pomojm bo res za 'mal' visjo resolucijo in high level of details treba met ze kr ene 3GHz procesor okol 2G rama pa U IBER hudo graficno - res vsaj 9800pro al pa GF FX

flipflop ::

Pretiraval pa vseeno ne bi...

MrX ::

a mislš da se jim bo splačal vn vršt špil za 3Ghz proc pa r9800/FX5900??? nebi reku8-O

Xplicit ::

sej baje se bo dal spilat ze na 1GHz mashini pa povprecni graficni kartici, sam kaksna bo pa pol grafika... :\

to je tko k bi reku - sej se da spilat Splinter cell tud na GF2 MX - se da, sam je u iber grdo

M4TECH ::

Grey:
To je mogoče res, vendar je dandanes veliko iger z odlično mrežno kodo.Tako da ADSL bo po mojem zadostoval za igranje HL2 na netu.

Grey ::

M@tech:
Sej tko nekak so rekl pr Valvu, da se bojo moral mal poigrat s to mrežno kodo, ker je zdej skoraj prezahtevna tut za ADSL. Preveč fizikalnih podatkov je treba prenašat o serverja do uporabnika in obratno. kar se tiče grafike je super nizek ping lahko sam problem je k je treba procesirat tolk podatkov pa to prenašat prek neta. Že vidm kako bo super Counter-Strike 2:)) :)) . Ful tm smoke grenade pa ful natančno izdelani skini, kr sline se mi cedijo.

Gre^gor ::

Hmm hja un 600mb filmcek sm si ogledu. Napredek je ociten, ampak tko uber pa stvar spet ni. Pr filmu mi je slo ze na zivce ker so ze vsak se najmanj impresiven dogodek spremljale salve geekovskega smeha in tuljenja.

Tr0n ::

Heh, najboljsi del je bil, ko je nekdo iz obcinstva vprasal "will this run on my 486?". Folk pa v smeh.

jRk0 ::

Omrezno kodo ma pa naprimer SOF 2 zelooo dobro. 33,6k modem, tuj server, 20 folka, 200-300 pinga... to je zlo malo! cs naprimer sem lahko spilal samo ce je ndko z adsljom naredo pa smo 4 bli.
You fuck up once, you loose two teeth.

MrX ::

kje se dobi 600mb filmček??

ATI ::

Ja jst sm do zdej mislu da bo Doom3 bog med igrami.K sm pa vidu filmčke za Hl 2 sm se pa kr zamislu.Men Hl deluje bol kokr doom3.V Doom 3 bojo dal vse na grafiko, igraknost pa pomoje ne bo tok dobra kot v Hl 2.Sam poglejte kako je v Hl 2 narejen vse okol fizike.Kako vse razpada ko ustreliš... V doom3 pomoje tega ne BO.
Tko da HL 2 RULS

Ahiles ::

600 mb verzija je bedna una 500mb QT verzija je najbolsa. V unem 630mb je zlo slab kot pa tip skoz kamero premika pa pol ekrana je crno na unem QT filmu je pa skoraj lepo od roba do roba platna sneman.

Ahiles ::

ATI v doomu3 je lohka vse kar vidis v hl2 pa se kej vec fizka v doom3 se mi zdi bolsa res pa da na marsu nimas nevem kolk lesa(oz ga sploh ne bo) vendar se lohka igras z skatlami itd. Pa te stvari so vse skriptane pa ne mislt da boste lohka vse uniceval sam tisto za kar so si avtorji zamislil da lahko pri doom3 bo pac tko narejen kot ena podmornica/baza kjer se nimas kej velik igrat z raznimi stop znaki itd ampak bojo sam skatle itd.

Zakaj mislim da bo doom3 fizika bolsa od hl2. Se spovnete UT2 demota kako uber fiziko bo mel k so kazal ene tech mape kako pada vse isto je bilo v hl2 demotu kako bo pa pol v real igri je pa drugo tist k je pa par stolov prijel z unim gunom pa 1 crko z napisa pa tud ni nic takega VSE to bi lohka pocel v doom3 metal skatle Vendar ne bos ker ne bo takega guna.

Edino kjer ma hl2 prednost je kako dobro jim je ratal celo mesto naredit vendar je grafika se vedno 1 level za doom3 grafiko. Upam da bo keri firmi k je doom3 engine kupila uspel se next step da jim rata dobr out door naredit.

flipflop ::

Za druge ne vem,ampak jaz sem se v tistem alpha demotu en parkrat kr dober ustrašil.Ena stopnja od tistih treh,tam ko je una žvau na štirih tacah,ko v WC-ju žere unga na tleh,ko jo ubiješ,greš dol po stopnicah,do konca,potem se obrneš na levo,pa greš v prostor pod stopnicami,ko dve pošasti prideta ven,pa zgleda tako kot da bi res prihajale iz teme.Pa to je bla samo alpha,cela bo verjetno še boljša.

Ahiles ::

Ja sej to je bistvo dooma 3 grozliv akcija nikol ne ves kdaj bo iz ksne sence/stene ksna posast nate planila. Ti pa z srotom v rok pa sam se 5 metkov pred tabo pa 4 meterska posast.

HL2 bo pa bol podobn enki.

R33D3M33R ::

To ja. Ko te je strah, ker imaš malo nabojev in te lahko zverinice hudo poškodujejo >:D . To je zame dober špil, zato sem užival v Aliens versus Predator 2 (marinec) in System Shock 2.
btw. do izdaje tako half-life 2 kot doom 3 si moram obvezno nabavit 6 zvočnikov, tedaj se bo šele začela prava akcija >:D (Igranje v temi je pa tako ali tako všteto) .
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

(sic) ::

ehh

Doom bo brevezen, HL ownz :D .
Fuck you all!!!

Highlag ::

Mislim ta tu ni nkogar, ki nebi sprobal obeh igric, ko prideta na tržišče. Na tak ali drugačen način :D :D

BaRtMaN ::

HL2 preview: GameSpy

Huge gameplay video: FilePlanet (GameSpy)

Gre^gor ::

Eh, grozljivost... odvisno od posameznika. AVP1 mi je bil prvo stopnjo grozljiv, potem pa sem se v naslednjih parih nivojih spila navadil in do zadnjega levela lepo mirno pobijal tiste uboge aliencke... nek moj frend je bil ze od zacetka ful miren, drug je bil pa pol ko je ze obrnil spil se vedno ves presran da je skoraj s stola padal. Pa to je blo se na zacetku, ko se sejvat ni dalo med nivojem. AVP2 je pa v primerjavi z enko a walk thru the park :).

P.S.: tist 600mb film je drugac tud QT?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gre^gor ()

BaRtMaN ::

Yup. Velika večina stvari na FilePlanetu je quicktime.

Marsovec ::

Poglejte si cd-ja na novi reviji JokerDVD tam boste videli kako specialni bo Half Life2 in videli boste tudi kaj se je dogajalo na E3-ju, itd...>:D >:D >:D

Tr0n ::

Smo te filme in E3 predstavitev videli se isti dan, ko je bila predvajana :).

tx-z ::

nism bral. A kdo točn ve kdaj uradno izide?
tx-z

R33D3M33R ::

Mislim da 30. septembra :\
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

BaRtMaN ::

30. september. Zakaj ne 11.? :)

undefined ::

Tole pa je res sapo-jemajoče:

Link1

Link2

Priporočam ogled. Dinamičen rang barv je naravnost osupljiv. :)

Zheegec ::

Hm, to da imam dial-up je res bedno, to da pa sem še na dvojčku je pa že sramota :D
Anyway, bom lahko vsaj poslušal "waw, stari, to seka" :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

tx-z ::

jst mam tut dial up, pa sm bil pr prjatlu k ma kablca, pa sm probu dol pobrat pa se morš neki registrirat pol pa noče pobrat...
tx-z

undefined ::

> pa sm probu dol pobrat pa se morš neki registrirat pol pa noče pobrat...

Registracija pri obeh ponudnikih vzame manj kot minuto in ne doprinese nobenega spama. Povrhu je tudi brezplačna, le na download je treba čakat kake pol urce. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

tx-z ::

aha, pol ure glih nism čaku, sm mislu da bo takoj :) , bom pa probu k dobim adsl..

aja, a lahko kakšno sliko daš vn iz videa da bomo mi (dialup-userji) vidl kakšna je grafika itd??
tx-z

undefined ::

> aja, a lahko kakšno sliko daš vn iz videa da bomo mi (dialup-userji) vidl kakšna je grafika itd??

Žal nimam dostopa do slo-tech strežnika, tako da je to zaenkrat nemogoče. ;)

Zheegec ::

IceMan; Samo "slika" klikneš, pa daš source na www, potem pa nekdo prenese na strežnik :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

undefined ::

> IceMan; Samo "slika" klikneš, pa daš source na www, potem pa nekdo prenese na strežnik

Ampak pred tem mora slika že obstajat na spletu (strežniku), kajne? :)

Gandalfar ::

IceMan: ce rabis spletni streznik ti z veseljem odstopim nekaj prostora na mojem :)

undefined ::

> IceMan: ce rabis spletni streznik ti z veseljem odstopim nekaj prostora na mojem :)

Hvala ti za dobrosrčno ponudbo, Gandalfar, ampak zase ne potrebujem prostora. :)

Gandalfar ::

IceMan: ah.. sem mislil, da nas bos potem lahko razveselil s kaksnim screenshotom :)

undefined ::

> IceMan: ah.. sem mislil, da nas bos potem lahko razveselil s kaksnim screenshotom :)

V tem sploh ni problem. Stvar je le v tem, da nočem nikogar obremenjevat za svoje potrebe. Pa kot sem rekel, zase itak ne rabim prostora. Če pa bi recimo slo-tech omogočal upload slik na splošno (kot nekateri drugi forumi), pa bi to bila povsem druga zgodba. :)

freejack ::

R33D3M33R ::

Kako sranje, ali sploh pomislijo na dialup userje? ;( ;(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

freejack ::

R33D3M33R ::

Joj, sem malo površno prebral :8)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

undefined ::

Zakaj ta tema ni več sticky? :)
««
4 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half Life 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18836410 (1110) D3m
»

Half Life 3 je zaščitena znamka (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5123347 (15248) LordTado
»

Half-Life 2 Episode Three (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12319102 (10448) tt2
»

The Orange Box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16815832 (9906) Bor H
»

half-life2

Oddelek: Igre
281818 (1338) Ahiles

Več podobnih tem