» »

Doom III

Doom III

««
24 / 25
»»

Tilen ::

Mega. Mmpak vrjemi, meni ni bilo zal dat 33k za 9800SE@PRO :)
Pac sem mel sreco z softmodom in se mi je po tej poti izslo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

njok ::

Ja, jaz sem tudi opazil da stekne samo, ko bi rad kaj nalozil, pa tega ni v ramu. Na ultra-high pa se to dogaja zelo pogosto. :)

Slide ::

Enkrat mislim da je to že blo omenjeno ampak bom še enkrat...
Če daš na Ultra High pr Doom 3 se anisotropic filtering avtomatsko naštela na max... taka funkcija po mojem v tako temnem špilu sploh ni opazna, tko da maw počekirej cfg fajl in ugasn anisotroping filtering...
forever 200 MPH ...

Dark_Lord_Morgoth ::

Ali bi menu stekalo ce bi imel na high in 1024*768?

mam Excalibur 9800pro (256mb, 256bit), AMD Barton 2600+, 512 ddr. PROSM HITR ODGOVORTE K SE MORM U POU URE ODLOCT A BOM NABAVU TO AL HALF-LIFE!
Putka je zvalila jajčko in v njej je bil Miloš.

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

JA stekalo bi. Nebos mogel igrat. Suxxx, nabavi 6800Ultra!

Sarcasm /off

Ja itak, da bo delalo. Cisto normalno na omenjeni resoluciji in detajlih.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Dark_Lord_Morgoth ::

Aha hvala... sam a bi blo pamtn nabaut se 512 rama?
Putka je zvalila jajčko in v njej je bil Miloš.

matter ::

je pametno ja :)
Jst mam že naročen. Čene preveč disk melje in riba
Grem basket pa bom neloke metal

njok ::

Ja, sistem bo pri zgoraj omenjeni konfiuraciji in nastavitvah prej pokleknil zaradi rama kot zaradi grafike.

Dr_M ::

pri doom3 se pri grafiki pozna sele zarsdi sistemskega pomnilnika pozna sele med ultra higth in high.sej je biu test na anandtechi pred casom....
512mb rama je dost za high nastavitev, za ultrahigh je pa dobr met 1gb rama.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

yabadak ::

Hej Dark_Lord_Morgoth
Mislim, da ne boš imel nikakršnega problema z igranjem dooma 3.
Ti pa iz lastnih izkušenj globoko priporočam igranje HALF LIFE 2.
lp
Poletje je toplo in zima je hladna

lukanium ::

Folk, eno vprasanje. Stvar je taka, da še nikoli nisem koristil kakršnihkoli 'cheat mode-ov' in me zanima predvsem ena zadeva.
Namreč, do te odločitve me je spravil Guardian v Peklu, ker se mi RES ne da ukvarjat z njim... pol ure brezupnega nažiganja mi je bilo dovolj. ;((
Torej, odlocil sem se, da bi vklopil god mode, da bi z njim opravil kar se da hitro >:D
Zanima pa me, če se da potem tudi izklopiti tole goljufijo, ali si potem primoran v tem načinu igrati do konca? In če se jo da izklopiti, kako?

Vem, kako se vklopi konzola, imam sprintane kode za cheat-e... tako da... prosim za čimbolj jedrnat in 'na vprašanje usmerjen' odgovor :D

Pa seveda najlepša hvala...
When a person can no longer laugh at himself,
it is time for others to laugh at him. [Thomas Szasz]

Tilen ::

Problem je v tem, ker ti sploh ne ves kako ga ubiti, ne v tem da ga nebi mogel.

tip: postreli guardiane (tiste letece stvore okoli postasti) in potem se nad "ta glavnim" pokaze neka plava svetleca krogla v katero potem nastreljas, doker se ne pojavijo novi guardiani. Zadevo ponovis ene 4x in si opravil z hudicem.

Lp.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

lukanium ::

Hvala Tilen. Saj drugače se pa itak posipam s pepelom, ker sem postavil vprašanje (o god mode), preden sem karkoli poskusil... sem potem doma ugotovil, da pač enostavno še enkrat vtipkaš 'god' in tako zadevo izključiš...

Drugače pa še enkrat hvala za hint. Res nisem vedel, da moraš ciljati modro kroglo nad njegovim hrbtom...
When a person can no longer laugh at himself,
it is time for others to laugh at him. [Thomas Szasz]

MasterMind ::

Sej ti to Soul Cube pove ;).
Gentoo, KDE uporabnik.

lukanium ::

Ja in ne. Soul cube prišepeta le to, da naj ubiješ 'seeker-je', ker potem Guardian postane ranljv. Ne pove pa, da je brezveze sprazniti cel arzenal vanj, ampak da moraš to storiti v modro zadevščino...
When a person can no longer laugh at himself,
it is time for others to laugh at him. [Thomas Szasz]

lukanium ::

Ha, je blo v resnici kr na easy premagat Guardiana... :D

Vem, da prehitevam dogodke, a imam nekaj vprašanj... zdaj po Peklu mi igra začenja malo najedat |O

Vem, da je to že nekje v topicu pisalo, a se mi ne da iskati... Koliko sob je še po Peklu in koliko 'velikih' šefov me še čaka? In kdo za hudiča >:D je Sarge? A je to sam samcat Lucifer?

Hvala in lp...
When a person can no longer laugh at himself,
it is time for others to laugh at him. [Thomas Szasz]

Matev ::

po peklu je še malo do konca
uživaj dokler traja - ker konec pride še prehitro

ti pa svetujem da igraš max 1 stopnjo na dan
tako boš igral z največjim veseljem

Dr_M ::

jest mam pa mal tezav z unim velkim tipom v peklu.
v njega sm poslov vsaj 20 soul cubeov, un pa se kr neki nori okol....:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mirč ::

5 jih spustiš v njega pa pade
lp

nero ::

Men ni jasn zakaj mi je FPS limitiran na 30, prej je delal na 60. Provu sm napisat v konzoli seta com_maxfps 60, sam fps ostanejo isti. Mam pa a64 2800, 6600gt in 512MB rama (high quality, optimiziran cfg)
Kako lahko povečam fps?

d3n15 ::

Em a je to normaln da ti dela doom3 na 1280x1024 na medium detajlih na 9800pro AMD 2500+ 512mb rama
je pa res da sm grafiko spedenou u konzoli in da mi nakaže včasih res detajle včasih pa ne, zarad grafe da lepo dela špil. Hudo

speed machine ::

a je to normaln


Normalno je zelo relativen pojem. Recimo za nekoga je 15FPS vredu, drug spet pod 50FPS ne pogleda. Jz mam isti proc kot ti (res da je mal navit-2.1GHz), pol isto rama, grafo pa 9500PRO navito na zmogljivosti 9700PRO nenavite in sem igral na isti ločljivosti in isti grafiki, s tem da sem si še vklopu 8xAF ter sence igralca. Pa sem jo normalno preigral. Včasih treba potrpet za grafiko :), tak da tud ko se je včasih spustil pod 20FPS sem prenesu. Če pa bi igral kakšen COD MP, potem pa se pod 85FPS nimamo kej pogovarjat.
//

georges ::

Dejte mi povedat kako je s temi FPS-ji. Rabil bi kak link za dol potegnit program pa pol kaj je treba storit da kaže v igri da še jaz sprobam kaj bo meni kazalo. Ajd. Thnx.

BaRtMaN ::

Ponvadi se da prikaz tega vklopit prek konzole v skoraj vsaki igri, sicer pa je tak programček fraps.

georges ::

Programček sem naložil. Kako pa zdaj naredim da to dela v igri?

Fury ::

cg_drawfps 1 se mi zdi :) v konzolo.

georges ::

kam to v konzolo[:8)

BaRtMaN ::

Pritisneš tipko pod Escapom, tildo. Če se ti new prikaže konzola, probaj Ctrl+tildo al pa Ctrl+Shift+tildo al pa celo Ctrl+Alt+tildo in vpiši ukaz, ki ti ga je napisal Fury.

georges ::

Ok. Bom poskusil. Sem mislil da se ti avtomatsko vklopi ko odpreš igro. Ker ko sem ga inštaliral so se mi pri enem filmu avtomatsko začeli prikazovati FPS-ji pol sem pa drugega odprl pri tistem pol pa ne. Pol sem pa igro zagnal pa tudi ni blo nikjer nič. Ok thnx.

mesoreznica ::

@georges tisti ukaz, ki so ti ga fantje napisali velja z konzolo v sami igri. Ne za program fraps.;)

Fraps startaš se mi zdi z F9.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

ChraseR ::

Jz bi pa nek prašaw.

A mogoče ve za kako stran, al program, karkoli, ki bi pospešilo delovanje te igre (pa tudi druge igre če se da link dobit )pri določenih grafičnih karticah ? slišal sem , da se da.
Imam pa Asus 9600xt 128 mb.

Matev ::

že bilo v tej temi večkrat

ChraseR ::

Pozdravljeni
Jst sm pa slišu, da se da za Radeonove kartice nko foro naštimat , da prilagodiš nek fajl, da optimizira radeonove kartice, in potem ti doom 3 dela ful bolše na teh karticah.
A mogoče kdo kaj ve o tem, kje se to dobi ... ?


Hvala

Matev ::

že bilo 1000x v tej temi

Goldee ::

matev ce NIMAS namena odgovorit ni treba zabijat tle, kot da je tvoja obveza odgovorit...ku ste dosadni!!
chraser, poglej pod iskanje in upis kljucno besedo (kar te zanima) in ti bo vrglo velik rezultatov, pa mal pogledi in bos dobu use kar te zanima :) u naslednje preden postavlas vprasanje/post uporab "iskanje" pa je-no problem :D
LP

Where do you run when the earth becomes your enemy?

Matev ::

AtaStrumf ::

Chaser takrat so bili še neki beta gonilniki, ki so imeli optimiziracije za Doom 3, tako da zdaj če imaš tazadnje Catalyste so že sami gonilniki dovolj optimizirani, da kaj dost sploh ne rabiš, drugače pa beri tole.

Bil je pa en cfg file, ki je grafiko nastavil tako da je lepše tekla na Radeonih in če ga res hočeš napiši mail, pa ti ga pošljem, drugače pa beri še to temo okoli 18. strani kjer smo se o tem pogovarjali.

destroyer ::

ow a so kake nove mape za igrat doom3 multy player??8-O 8-O 8-O
gangsta shit

Sami ::

Prišel je nov dodatek Doom 3 Resurrection of Evil!:D :D :D

Komi čakam, da obrnem...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

AtaStrumf ::

U, a že al kaj? Jaz sem glih zadnjič po skoraj osmih mesecih končno obrnu ta špil, točneje mi je trajalo od 3.8.2004 do 28.3.2005 :D. Sej če ne bi bil to glih Doom 3, ga verjento sploh nikoli ne bi, ampak ker smo že tako dolgo čakali nanj sem pač moral >:D.

Me prav zanima če je ta dodatek kaj boljši.

Zgodovina sprememb…

Sami ::

970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

strictom ::

komaj čakam na ponovno dumanje s dumdumarco(shotgun - pump action!). s kakim užitkom sem igral vse doome
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Sami ::

Sem probal in igra je zakon na konfiguraciji, ki jo imam v podpisu mi dela na Ultra Details s povprečno 55FPS.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Fury ::

A ni ultra details tist k so vse texture high res u nulo in ne pridejo sploh vse v ram 128mb graficne?

Sami ::

A ni ultra details tist k so vse texture high res u nulo in ne pridejo sploh vse v ram 128mb graficne?

Ja sej pri prvotni igri Doom 3 brez dodatka te opozori, da rabiš grafo z več kot 500MB spomina, če hočeš imeti Ultra Details. Prej, ko sem imel Ti4200 mi je tudi na High Details ribalo, zdaj pa mi dela brez problema na Ultra Details, 6600GT je res zakon.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

suntrace1 ::

V Ressurection mi ne dela ducttape mod :( Spet tema...

Sami ::

Evo glihkar sem obrnil Doom 3: Resurrection Of Evil8-) 8-) 8-) , špil je zakon.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

MEDENA ::

kje kaka navodila/tutorials ?

Matev ::

hodi in streljaj
>:D

Mirč ::

Nevem kako dalje v 2 levelu.
Sem bol na začetku ko ubiješ enega bosa ko pride iz teleporta ven se pravi to je drugi level tega sem ubil s pomočjo tistih zelenih krogl,ki jih potegneš nase z g-gunom samo pol pa ne znam naprej pridem do 3 vrat(kajo vrata) ki se full hitro zapirajo in odpirajo.So pa dvojne taka vrata(kamnita vrata) na vsaki strani so: insicer na naravnost so in na levi strani.Kako čez ta vrat vsakič ko hočem preko me ubije se zataknem na vratih in me zdrobi, je kaka finta tu.
lp
mirč

««
24 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life II (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Igre
1677112108 (2723) opeter
»

Doom 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
659112397 (27684) SoundBlaster
»

6800 gt sparkle (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
695851 (4845) jest10
»

Quake IV or 4

Oddelek: Igre
342277 (1119) Tilen
»

NV35 ali GeF FX 5900 Ultra (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
584542 (3832) Ahiles

Več podobnih tem