» »

Doom III

Doom III

««
22 / 25
»»

BaRtMaN ::

Uporabiš RefreshForce in za vsako ločljivost določiš točno tisto osveževalno frekvenco, ki bi jo rad. Moraš pa poznat zmogljivosti svojega monitorja in ne kar na slepo vpisovati številke.

Matev ::

samo čudno da tok hi-end igra ne ulovi in uporab frekvence osveževanja kot je v recimo winsih ali kot je nastavljena pri tisti ločljivosti kot je igra

ali pa čudno da ne izbere optimalne (max)
?????

imam vse gonilnike 9600XT grafične kartice
in 19" hi-end monitor - instaliran z pravimi gonilniki

heh... dobr da se da kaj vtipkat
winsi očitni le niso tok user friendly
je treba kar kako finto poznat

Zheegec ::

Start-run-"Dxdiag"-enter
more help-override-[vpiši vrednost]
in boš imel v vseh igrah osveževanje nastavljeno.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Matev ::

a v igri res ni imel nihče probleme z zadnjo stopnjo pred hellom (delta labs 4)

ker tistih dveh golemov se nikakor en da ubiti drugače kot z BFGjem
in bgf lahko da imaš ali pa ga nimaš (si ga že prej porabil) in če ga ni
jok pa na drevo

in nazaj v delta lab2b po BFG in jovo na novo

a je kdo pokončal kako drugače ta dva monstruma kot z bfgjem?

krho ::

ja s plazma gun.

Jest v Delta labs 2 sem videl BFG skozi šipo. V omaricah sem našel tudi "metke" za BFG. PDAja od tistega tipa pa nisem našel.

Drugače pa ko prideš v pekel si brez orožja.

edit:

It takes about 8 rockets to kill a hell knight, so keep moving to avoid the plasma balls and either use the rocket launcher or the plasma gun to take these guys down. Rockets are a bit easier since you'll catch them both in the splash damage (you can kill them both with 13 rockets).
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

Tic ::

persona civitas ;>

Matev ::

krho
pda od M.abramsa
najdeš kar enkaj stpenj nižje v alfa labsih

jep
tja (v alfa) je bil poslan (iz delta) na neko nalogo
in tam je v njegovem audio filu tudi opis in koda za dostop do bfgja

OZZY ::

matev: Ne vem zakaj vedno rabiš največje in najmočneje. Jaz sem uporabljal rakete pa plasma gun pa chein gun. Pa sta oba padla.
Go with the flow.

OZZY ::

Tic..Nekaj podobnega je že blo.
Je pa tukaj en že napisal da se naredi en autoexec.cfg fajl a dobiš kr dosti posp4ešitve. Men je to pomagal da sem iz 37 prišel na 50 fps pri 1024 in ultra high detajlih. Ta patch pa mi je prinesel še 3 fpsje. Se pravi da sem iz 37 prišel na 53fpsjev kar je 40% skupaj.
Go with the flow.

Matev ::

ozzy mislim da je bilo vprašanje: kako da zaklenjenega bfg-ja

bajro ::

a obstaja ksna izboljsava za nvidio
lp

lepi joker ::

kako ubijem Sarge-ja?

Matev ::

1. ustreliš ga - če umre glej točko 3, če ne umre glej točko 2
2. ustreliš ponovno če umre glej točko 3, če ne umre glej točko 1.
3. sarge je mrtev - misija končana

AndrejS ::

Who the fuck is Sarge ?
Jaz ga iščem še ....

lepi joker ::

Sem ga pa le ubil---Sarge-ja

približno tako kot je napisal Matev

Primoz78 ::

...kdo je Sarge? :\ ...mogoce zadnji sef?...kako se pa zadnji sef imenuje? :8)

Lp Primoz C.

Caligula ::

Primoz koliko framov imas, kak procesor imas pa koliko RAMa imas? A je 512 Mb rama dovolj za high settings? Kaksen procesor naj bi bil dovolj za settings na ultra high. 6800 pac to omogoca sam da ze vnaprej vem ,ce je AMD 2400 malo navit dovolj. Ce pac kdo ze ve.

Primoz78 ::

Na ultra high, 2X AA 1024*768 mam 38 FPS...kar se mi ne zdi kaj prevec...:\ , drgac mam 2X256MB corsair XMS C2, Athlon 2500+ M @ 200X11...bom se enkrat probal instalirat pa bom videl kako bo...:\ ...sam cez 10 dni ker jutri startam na morje ;) .

Lepo se mejte...

Primoz C.

AndrejS ::

Kako ubit onega zadnjega k*rca ? Mene tako ubije ;(

Mirč ::

soul cube:)

AndrejS ::

Sem mu jo vrgel in nič se ni zgodlo. Morda pa ni zadnji sovražnik, je pa vlki vrag z rogi,

BaRtMaN ::

Ene 3krat jo morš vržt.

Je pa čist butasto - samo laufaš v krogu, pobijaš demnočke, ki prilezejo, da se ti soul cube nafila, ko se ti, vržeš in ponovi vajo.

Area_51 ::

Koncno sem jo koncal, po nekaj dnevnem igranju, seveda le po nekaj urc na dan.

Moje mnenje:

1. Grafika je srednja zalost, se posebej na slabsih masinah, tudi na boljsih ni nevem kolko dobra, kot so jo hvalili (v intervijuju so rekli, da bo grafika skoraj podobna kvaliteti filma???) ce je to podobno kvaliteti filma, pol pa si bom nabavu teleskop namesto ocal :)
2. Vzdusje je dokaj napeto, igra je strasna, nekajkrat sem se usral, ko se igral ponoci ob 2 yjutraj.
3.Prevec monotona, lahko bi bla malo bor barvita, raylicne lokacije, rayliicni planeti, mesta na marsu karkoli samo da niso sivi hodniki in modre luci.
4. Fizika je eno navadno sranje.
5. UI prav tako.
6. Tolko kot so hvalli to igro da bo nevem kaj,.......
7. Kljub vsem ygoraj nastetim stvarem, svaka cast Carmacku, da je sam ustvaril tak graficni srcek in ostale stvari.
Area 51

Gandalfar ::

kaj bi bila pa ena pametna mozna alternativa tocki 7. ? :)

BaRtMaN ::

7. Kljub vsem zgoraj nastetim stvarem, svaka cast Carmacku, da je sam ustvaril tak graficni srcek in ostale stvari in pa graja vsem ostalim, ki z takim srckom niso naredili kaj boljsega.

:P

Matev ::

ne moreš ti hkrat narest igre

1. za najstnike ki hočjo barv in skakanja s padali ter vsako stopnjo na svojem svetu

2. za igralce ki dajo nekaj na vzdušje in samo zasnovo igre (malce starejši igralci)


igra pač ni simulacija ribolova, gorništva, akcije, peke piškotov in streljanja monstrumov....

doom 3 je zgolj doom3 .... in ni skokov s padali noter

suntrace1 ::

Grafika je srednja žalost, hmmmm, ok, katera igra pa ima po tvojem boljšo grafiko od Dooma do te mera, da je ta srednja žalost?

freejack ::

Čak, čak, resoluciji 1600x1200, pri Ultra High detajlih pa jst ravno nebi rekel srednja žalost.

JohnyB ::

mene pa zanima če kdo ve kak se požene timedemo tko da se večkrat zaporedoma zažene sam ?
Apple iMac

AndrejS ::

Jaz sem še jo enkrat začel igrat na nightmare... zdaj pa me nekaj zanima. Zakaj imam že na začetku soulcube in healtha samo 25... če ga dobim s pomočjo soul cube mi ga spet počasi zbija da 25 ???

BaRtMaN ::

To je pač nočna mora, ne?

AndrejS ::

Najbolj smešno pa je da govori odzadaj "I am sorry" in ti trga po 5 energije >:D Glupo špilat na nightmare... sux

efferus ::

Serbus, verjetno je kaj o tem že napisano na teh 22 straneh te teme, ampak nimam časa, da bi zdajn to z mojo bogo povezavo vse šel brat.
Torej, imam procesor 1700, grafično radeon 9600 128mb, in 384 MB rama. Spil mi šteka, pa me zanima, če bi bilo dovolj, da si nabavim še 256MB rama, torej bi jih imel 640MB. BI bilo to dovolj za normalno laufanje igre, brez izboljšave ostalih komponent??
Hvala za odgovore

AtaStrumf ::

Pa navij procesor, pa radeončka, pa daj gor najnovejše gonilnike, pa kakšne optimizacije (naj mu da kdo link) pa bo letelo. Aja pa upam, da ne pretiravaš z resolucijo in podrobnostim. Itak so na [H] napisali, da je Carmack tako carsko naredil pogon, da že z GeForce FX 5200 na 640x480 resoluciji zgleda fantastično, tako da ... :D.

jest10 ::

efferus:
Procesor 1700.

Kater??? celeron, P4, xp1700+??

efferus ::

Procesor celeron. Bom probal malo navit.

AtaStrumf ::

Ojoj, sem se bal da boš to rekel! Celeron 1700, je pa skor največji jajc kar ga lahk imaš. Sem upal da imaš Athlona XP 1700+ Veliko sreče pri navijanu, verjetno pa ti ne bo prav veliko pomagalo, zato ne pozabi navit še grafične na Pro hitrost (čeprav RAM maš verjetno kak bolj slab gor), pa seveda znižaj resolucijo in podrobnosti. Ne kaže ti dobro :(. Sam ne bi reč, da maš še 9600 SE al pa kaj tazga, ker pol si pa mrzel.

Ahiles ::

Doom3 ima kot vsi novej spili/engini ki so zasnovan okoli id pogonov lepo komando za stelat hz

Res da bi lohka to dodal v menu sam pac niso.

seta r_displayrefresh "85"
vid_restart

DaDila ::

Sicer nisem prebral celega topica, ampak vseeno. A se koga zelo moti to, da posasti izginejo, ko jih enkrat polozis.

Mene je kar zvilo, ko sem to videl. A kdo vidi nek smisel v tem? V Alfa verziji niso izginjali, zato res ne vem, zakaj so sli to dodajat. A ni bilo nekaj najlepsega v Doom 2, ko si lahko prav prestel, koliko si jih postrelil.

To je pa vsaj zame eno veliko razocaranje v spilu ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DaDila ()

suntrace1 ::

Pošastki se vračajo v pekel, zaradi večjega framerate-a saj s tem sproščajo spomin. Obstaja mod za neizginjanje trupelc, potrebno ga je samo poiskati.lp

Mirč ::

Doom 3 ma enkranten engine spreminjaš lahko vse po mili volji,da se da tud igrat še na geforcu 2,me prav zanima kaki ''stroj'' bomo rabli za hl2.
Carmack je opravil enkratno delo.Kapo dol!!!
lp
mirč
:)

Filo ::

andrejS: ker je pač nightmare..in tko pač je..

Drugač pa doom3 je nor špil...zelo dober ambient so ustvarl (zato tud ne vidiš kej preveč barvitosti, kako te bo strah, če so zelene, rumene pa rdeče barve sej bi se smeju).

Medtem ko multiplayer je pa svoja zgodba. Je tud uredu sam lahko bi bilo bolj pr igralnosti (pač se vidi da so se orienteral bolj na singleplayer kakor pa MP), upam da zdej k je ta patch vn prsu je kej bolj igralnost sam pomoje je se slabš k so dal skor vse pod cheat protected...

arjan_t ::

Pošastki se vračajo v pekel, zaradi večjega framerate-a saj s tem sproščajo spomin. Obstaja mod za neizginjanje trupelc, potrebno ga je samo poiskati.lp


klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arjan_t ()

Caligula ::

Sem se koncno spravil igrat pa mi je malo zal, da na najnizji tezavnostni stopnji. Gre namrec zelo hitro. Grafika spodobna samo ne umiram od navdusenja je pa fajn da navadna Nvidia 6800 lahk poganja prakticno pr 60 FPSjih na high quality pa driver settings high quality pa 2krat AA in 8krat AF.

Procesor 2400+@2200+

Sicer sem zdaj igral tako, da mi je v ozadju DC++ vlekel z neta pri cca 250kb/s, firewall, antivirus, netlimiter in fraps,.. pa je dejansko stekalo samo pri menjavah sob,... 512 RAMa skratka zadostuje, ce je clovek normalno in izklopi druge programe v ozadju.

Sami ::

Evo zdele sem jo po enem tednu obrnil, moja GF4 Ti 4200 128MB je legenda!8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Caligula ::

Mogoce ni tolk carksa grafa. Ce si en teden rabil je razlog mogoce v tem, da si mel 5 FPSjev pa gre pol pac pocasneje >:D
Joke.

Sej fajn da dela. :D

Matev ::

a ti misliš da jo je igral 24 ur na dan?

BaRtMaN ::

Jaz sem jo tudi preigral s Ti4200, sicer precej navito in FPSji niso padli pod 30. Je pa res, da sem igral na 600*600 in večina detajlov na low.

Mirč ::

:) :) ti4200 je zakoooooon :) :)

Sami ::

Caligula: Igral sem max. 2,5h na dan. Imel sem pa na 1024X768 in pa medium details, igra je delovala super.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W
««
22 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life II (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Igre
1677112480 (3095) opeter
»

Doom 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
659113225 (28512) SoundBlaster
»

6800 gt sparkle (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
695902 (4896) jest10
»

Quake IV or 4

Oddelek: Igre
342286 (1128) Tilen
»

NV35 ali GeF FX 5900 Ultra (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
584592 (3882) Ahiles

Več podobnih tem