» »

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!!

Šumi ČETRTIČ ! - forza Schumi !!!

«
1
2

Dalmatinc ::

Slaven dan za Scuhamcherja, Ferrari in nasploh use navijače dotičnih. Danes je Ferrari dosegel dvojno zmago, z njo pa si je Michael zagotovil 4 naslov in izenačil slavnih 51 zmag.........kaj lahko rečemo.
Zprli smo "gobec" vsem ki so sanjali o Mclarnu (bodisi Hekinenu ali Coultardu); ferrari je klasika in legenda, kar tudi ostaja.

OldSkul ::

Yes,bravo SHUMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maclaren in oba voznika sta ena dva cizlna.
Drgač pa dobra vožnja je bilo to in Shumi si je ta naslov res zaslužil.Lepo pa je da je bila ta zmaga dvojna za ferari.

Pa tud v konstruktorskem prvenstvu so zmagal!!!!!!!!!!!

SkIDiver ::

Sem čist brez besed ker sm nepopisno vesel.

GO ŠUMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)>:D>:D

Aja še to!?!?
Kdo je reku da bo McLaren prvak

Sumo ::

Vse kar lahko čevljarju rečem je:
DIE BITCH!!

ChiefThunder ::

šumi pa formula sux...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

billy ::

hm ja...cevlar je nasplosno nesposobna in zelo aroganta figura v svetu formule 1, sram me je ko se zazrem v preteklost tega sporta in vidim vsa slavna imena od Piqueta pa do Senne, zraven pa napisano ime Mihael Schumaher. Potem pa pogledam kaj so iz tega elitnega sporta naredili danes. Ampak pac, kjer je denar.....

dejc2 ::

Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:D

DavidJ ::

schumacher definitivno ni nesposoben voznik

ahac ::

je pa bedak.

|ViPeR| ::

in to zelo velik bedak.
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

krucymucy ::

A ni to zanimivo: Bedak in nesposobnez v eni osebi pa nateguje vse po vrsti!!!:D

SUMI je zakon - zmaguje z slabsim avtomobilom od konkurence!!! :D

Svaka mu cast!!!

SkIDiver ::

krucymucy tvoja ugotovitev je prava

Schumacher je vse povrst in budala in trot in ne vem kaj še pa nateguje na dirkališču vse povrst z velik slabšim dirkalnikom od kunkorence al pa tut ne. Dejanja vse pokažejo

Gh0st ::

Šumi je najboljši dirkač na svetu!!!!
šumi je zakon!!!!!
šumi je car!!!!!!!!
šumi je bog!!!!!!
šumi je legenda!!!!!!
...

Tomi ::

Samo ne se mi začeti kregati, ker to mi ne bo všeč.
Drugače sem pa danes zelo stoično prenesel ta nesrečni dogodek. Sedaj formula nima to sezono več smisla, ker je vse odločeno ( vse, kar šteje, in to je prvo mesto ). Boj McLaren / Williams je odločen v prid prvih:D
metrodusa.blogspot.com

frudi ::

mah, who gives a fuck...

razumem, da so italjani pa nemci zdaj celi histerični, ker so pač njihovi osvojili prvenstvo. ampak kaj pa mate tukaj neko histerijo za zganjat, pa mi ni niti najmanj jasno... get real...:|
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tomi ::

Sicer sem sedaj točno tak |O , tako da se mi ne preveč odgovarjati, ampak vseeno sem med posti naletel na eno cvetko ali dve..
Dalmatinka ( ok, vem, da si spremenil nick, ampak klasika je klasika ):
Zaprli smo "gobec" vsem ki so sanjali o Mclarnu (bodisi Hekinenu ali Coultardu); ferrari je klasika in legenda, kar tudi ostaja. Tako bom rekel, da je lahko po bitki vsak general ( tudi tebi zelo znani Napoleon je bil tak tip ). boj za prvaka je bil letos še zelo odprt, in smola je pač hotela, da se je zadeva prehitro iztekla. Samo lahko pa rečem, da so tudi pri McLarnu ugotovili, da je bolje, da denar in znanje dajo v naslednjo sezono, ker od te s tem avtom niso mogli pričakovati preveč. Bomo videli naslednje leto, posebej, ko bo Newey spet imel elan, ki mu je letos manjkal, in po tem, ko bo po moje Barichello povedal nekaj šefom in samemu Schumacherju.
Sk|Diver: med drugim jaz... Samo pomisli pa, kaj bi bilo, če bi se vse zgodilo, kar je izrečeno. Svetovni absurd..
Več se mi pa res ne da pisati, ker sedaj sem pa že tak :'(

metrodusa.blogspot.com

Dalmatinc ::

Hmm, boj za naslov svetvnega prvaka je bil odprt? Tko ti praviš. *Dalmatinc je skoču pod posteljo in se valja od smeha*
Zate je odprt boja za prvaka, ko manjkajo Šumiju samo še 3 točke na eni od tekem pred Davidom. Ta trditev je zanajimiva in je posledica žalovanja.

Tomi, tole si zapomni: Kar je v cerkvi bog je Michael Schumacher v formuli ena.

zile ::

Sam odnos v moštvu ferrarija je nekaj, kar jih drži nad vso konkurenco. Vsi za enega, eden za vse. Ron Dennis, pa na drugi strani žuga Hakkinenu, da ga bo zamenjal z Raikkonenom. Eh, ja.

ABX ::

Rad gledam F1, vendar mi Schumacher pokvari vso veselje.


Žalostno, zelo žalostno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

R0K ::

no pa ne se fuk** !!

če gledaš kakšno srečo je mel šumaher ker ma tega pomočnika baricela ki mu je vedno plac naredu da je lohk šou mim , ....

...če nebi blo barichela je šumi navadna pič*a !

...poleg tega so mel rp mclarnu letos slabo leto....poglejte kolikokrat je culthardu na štartu ogasnil avro ?!? poglejte kolikokrat je hakinenu crknu motor (okol 5 krogov do konca) in takrat bi bil zelo visoko uvrščen...

....btw nasljednje leto bodo kraljevali Williams in McLarn

...ferarri bo mogoče tretji v kostuktorske ....

Nemelk ::

šumaher, je dober vozni, to da tekmuje z nekonkurenčnim avto je kr neki, res nevem od kje vam to. kot oseba pa je tak ... sej sploh ne morš povedat z besedami, tako je zahojen, zapet,... itd, itd
jst navijam za MOŠTVO na za voznike, ker le teamsko delo neki šteje, ne pa en posameznik poln keša!
GO McLAREN!!!
Nemelk ™

Lunik ::

mhja.

Šumaher je definitivno eden najboljših voznikov, kar jih je (če ne kar najboljši) - priznam. Ampak človek mi gre preprosto na jetra. Kot voznik je dober, kot športnik pa totalna nula: z poškodovanim avtom se je zabil v Hilla na zadnji dirki sezone, da je ohranil piko prednosti - in postal prvak. Nevemkok sezon kasneje je isto naredu Villenevu - ampak tokrat mu pač ni ratal in so mu uzel vse pike (heheh). - ne vem, ampak kot športnik bi pač mogu lepo športno priznat poraz, ne pa tko...

mah sej se ni vredno sekirat. šumi je cepc >:D:D

Kekec ::

Ah dej kot da je bil Hill vedno nedolzna ovcka, sumaher je pac pravi trenutek to naredi -sicer ne pravim da je prav storil sploh ne, ampak ni edini ko je uporabljal umazane trike!

|ViPeR| ::

Popolnoma se strinjam z J3sT-om.
Glede Hilla: A se spomnte kako je Hill z nekonkurenčnim Arrowsom vozil na VN Madžarske in imel veliko smolo v zadnjih krogih.
Glede "čistosti" voznikov: nihče ni popolnoma čist, samo to kar dela Schumacher pa presega vse meje.
zile: "Vsi za enega, eden za vse", popravljam -> Vsi za Schumacherja, nihče za Barricella

Drugače pa upam, da se bo drugo leto pridružil trojici (Ferrari, McLaren, Williams) še kdo drug.
Sam sem pristaš Juana Pabla Montoye, čist tko za informacijo.:D

lp
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

Makaron_hater ::

Jeah ŠUMI, ŠUMI, ŠUMI....

U TRI PIZDE MATERINE S TEM ŠUMIJEM!!!!

billy ::

Se vidi, da vsi ki zagovarjajo cevlarja nimajo tri ciste o tem sportu. In kdo pravi da je ferrari slabsi avto od konkurence, mogoce prejsnjo sezono ampak tole definitivno NI. Ce bi v mene toliko vlagali koliko vlagajo v cevlarja in ferari bi z ficekom postal svetovni prvak.

Pa se nekaj.....kdorkoli je ze izjavil tisto da bi naj bil cevlar bog....Obstaja samo en in edini Bog v Formuli 1, in to je Ayrton Senna !!! In ne blati njegovega imena z takimi izjavami!

R0K ::

viper : se popolnoma strinjam z tabo .... barichilo mu je praktično pometal cesto pred njim da se je lohk shumacher lepo mimo peljal...

billi : glede senne se zelo strinjam !!! (res skoda ker ga ni vec v eliti) mislim da bolšega dirkača ne bo nikdar več....kako se je on pelu...na vsaki dirki bi lahko zmagal če bi le hotel...



zile ::

Kako to da je Schumi na vseh kvalifikacijah pred Barichellom. Zato k je prasec al kaj. :D
Ker ga je na Hungaroringu pustil za sabo za slabo sekundo.
Če bi Barichello pokazal mnogo več kot kaže sedaj in bi bil po rezultatih izenačen s Schumacherjem, bi bil Ferrari še boljši, tako pa, oh well.....

|ViPeR| ::

Ne, sej jest ne rečem da je Barichello bolši voznik kot Schumacher. Samo kadar pa je Barichello pred Schumacherjem pa takoj prevladajo ukazi iz boksov.

Drugače se pa strinjam, da je Ayrton Senna edini Bog v formuli 1.

P.S.: ROK zelo sta mi všeč obe dve tvoji sliki;)

lp
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

|KoRn| ::

Ayrton Senna je bil najboljši voznik daleč naokrog, žal da ga ni več... kar se pa tiče njegove osebnosti... hujš od Schumacherja, aroganten, ni poznal meja tako na stezi kot tudi izven nje (spor z Prostom), zanj so ostali drikači pravili, da je bil najbolj nevaren voznik ter da je na stezi ogrozal življenje vsem, ki so se zapeljali pred njega... obudite mal spomine, pojdite mal po arhivih, pol pa boste vidli, kak je v resnici bil "BOG" formule 1.

Taki vozniki, ki igrajo bol grobo, pa tudi nekaj dobrega naredijo, namrec formulo bolj zanimiven šport :> dejmo si priznat, da radi vidimo, kako se kdo zabije, al pa kako grdo zapiranje, kak prepir, odrivanje z gumami.... zabavno a? 8-)
Freak on a leash!

OrlyTM ::

Uh kako nekatere boli, če je en pač NAJBOLJŠI !!!! :) Sej bo mogoč pol, k bo šel Šumi v pokoj, kej prostora še za druge divjake :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

divac ::

No ja, letos mu vsaj ni blo treba koga vn zrint!>:D

billy ::

je pa to naredil barichelo namesto njega...ne sicer direktno :)

OrlyTM ::

jaja, po ukazu iz boxov. Drugač bi pa najbrž on zmagov :D:D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

undefined ::

1. Ferrari rules!

2. McLaren je verjetno dosti boljši od Ferrari-ja.

3. Schumacher je zelo dober dirkač. Rezultati so temu vsekakor več kot zadovoljiv dokaz.

4. Zakaj je Schumacher bedak? Nisem ravno preveč poglobljen v Formulo1, me pa vsekakor zanima kako ste prišli do teh ugotovitev.

R0K ::

1. Ferrari rules!

2. McLaren je verjetno dosti boljši od Ferrari-ja.

3. Schumacher je zelo dober dirkač. Rezultati so temu vsekakor več kot zadovoljiv dokaz.

4. Zakaj je Schumacher bedak? Nisem ravno preveč poglobljen v Formulo1, me pa vsekakor zanima kako ste prišli do teh ugotovitev.


------

1. Ferarri sux

2. Za letošno sezono je ferrari bolši od mclarna samo zadnje 3 sezone pa je bil mclarn vedno boljši.

3.Šumaher je eden bolših dirkačev zadnih desetih let sigurno pa ni prvi in nikoli ne bo....

4.Očitno res nisi veliko gledal tekem formule 1.že na dirkališču se včasih vede kot bedak...da ne govorim kako pa ob dirkališču...

OldSkul ::

Rok tvoja tretja izjava pa je hudo napačna.Shumi je najboljši voznik zadnjih deset let.Kar poglej statistiko ima tolko zmag kot Prost toda dosegel jih je v manj dirkah in tako naprej!

Pa še nekej s tem ko blatite Shumija jaz mislim da ste neki ljubosumni na njega on je čist vredi fant je pač najboljši.

billy ::

IceMan, ce se nisi poglobil v Formulo 1 kako lahko potem dajes taksne izjave, kot so pod prvo drugo in tretjo tocko? Ali zgolj zagovarjas vecinsko mnenje na podlagi neznanja?

undefined ::

billy wrote:
"IceMan, ce se nisi poglobil v Formulo 1 kako lahko potem dajes taksne izjave, kot so pod prvo drugo in tretjo tocko? Ali zgolj zagovarjas vecinsko mnenje na podlagi neznanja?"

1. Ferrari je meni priljubljena znamka dirkalnih avtomobilov, zato zame rules. Simple, yes? Pač je to moje osebno mnenje, ki ga imam pravico tudi izraziti.

2. McLaren je boljši že po samih specifikacijah. Je pa seveda sama zmaga največ odvisna od voznika samega, in bolj malo od avtomobila.

3. Schumacher je pač zelo dober voznik, ker ima za sabo že toliko zmag. Ne vem, česa tukaj ne razumeš.

P.S. Če še kaj ne razumeš, povej katera beseda/poved ti dela težave pri razumevanju, pa jo bom za tebe poskusil nanovo formulirati.

billy ::

ah iceman...malo ze utrujas...potrdil si moje domneve da. ves tisti rek ne...le cevlje sodi naj kopitar...

Boško ::

Billy: Si pa zlo zalublen sam vase!! Moram reč! A maš špegu tud zravn računala? Kak si pršu do ideje, da bi bil ti s fičotom svetovn prvak? Že mogoč na kaki dirki okrok nive v F1 pa ... OPA, lahk pa da si car!

Daj mi povej zakaj je še vsak dirkač, ki je bil v istem moštvu k Schumi, vedno za njim zaostaju najmanj pol sekunde ali več? In to na tehnično najbolj zahtevnih dirkališčih? Ke je v vsakem avtu Schumi tista sekunda manj! Mal se poglob v preteklost pa ti bo hitro jasno!

L.p.

OrlyTM ::

Hehe, tale ROKova je dobra:

Za letošno sezono je ferrari bolši od mclarna samo zadnje 3 sezone pa je bil mclarn vedno boljši.

Kak ste smešni :D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

R0K ::

orly kje je point tvojega posta ???

kdo je kraljeval zadnja 3 leta ????

OrlyTM ::

Point tega posta je, da nima veze kaj je bilo. Nekaj časa ste bli pač vi veseli, še vedno pa je tu dejstvo, da smo leto spet rdeči na potezi. In da je Šumi zelo hitro na poti najboljšega voznika F1 vseh časov. Pa če je to vam všeč alpa ne. Kakšen človek je me pa sploh ne zanima, jaz cenim in občudujem njegovo mojstrstvo na stezi. V vseh pogledih. Pa še eden njegove krvi prihaja na površje, pravzaprav je že tu. To bo še veselo :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

R0K ::

hmm....tole bi lohk jst tut pred 2 letoma reku....

...glede tega da je on najbolši voznik in da je ferrari najbolša ekipa ????.....očitno res nimaš pojma o formuli.....letos so najbolj delali pri williasu ki je prišel iz 0 in dosegel 3 zmage....

....btw kdo prihaja v formulo 1 ?

OrlyTM ::

Spet bedarija .. ah joj :D:D

Pri Williamsu so delali dobro, vendar ne dovolj. Ferrari jih je premagal na celi črti, tako kot vse ostale. Seveda s Šumijem v glavni vlogi :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

SkIDiver ::

OK kri od veselja se mi je pomirila.

Tomi boj sploh ni bil odprt pa glede svetovnega absurda. Sem kdaj tko pluval po drugih voznikih kot to počnejo drugi. Mislm da ne. Vsak voznik si zasluž svojo pohvalo sam največjo ma pr men Schumacher. Aja pa še to za tiste, ki se tok ne spoznate na avtomobile pa mašine in te zadeve. Jz avtomobile šraufam že od mjhnga in pravi šofer je šofer, ki zna prsluhnt svojemu avtu, svojemu motorju in eden največjih, ki to odlično obvlada je zame Michael Schumacher in tega ne bo pr men noben spremenu. Voznik morš bit s srcem in dušo ne pa da sam neki goneš v tri krasne

Tomi ::

Sk|Diver: če že ni bil odprt, je bilo pa vsaj zanimivo videti, kako se bo moptvo obnašalo do vozniškega boja. In so se zelo športno odrezali.
Samo škoda je sedaj, da je prvenstva konec, tako da ni več "hatcha" gledati dirke, razen kot dirke samo, in "boja" za drugo mesto.
metrodusa.blogspot.com

Kekec ::

ROK: ne bi reku da je Williams kaj revulucionarnega naredu ampak sam boljsi motor je dobil! Aja pa ta melega sumija je dobil, to je pa vse!

Dr.Miha ::

jah, sej ni nič čudnega da je Lepi Šime™ hitreje dosegel 51 zmag kot Prost.Primerjajte formulo iz tistega cajta in od danes......
Za domovino z Nintendom naprej!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178957 (46280) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238221 (22882) balocom
»

F1 in Ferrari (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
635252 (4126) T(he) Boss
»

Sezona F1 se začenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554658 (4005) Chessman
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709386 (8114) Nemelk

Več podobnih tem