» »

A4 cabriolet

A4 cabriolet

DIEUALL ::

seos!

a mogoc kdo kej ve kdaj bo prisel v slovenijo Audi A4 cabriolet ker sm ga vidu v enem prospektu pa se mi zlo dopade mogoc kej veste kksna bo cena tako priblizno poveejte ceno kolko se vam zdi vreden

hvala za odgovor
:)

andrej ::

kdaj pride k nam ne vem, sem pa bral en prispevek o njem. Cena bo okrog 70 000 DEM. Na trg bi naj zadeva prisla naslednjo pomlad...

DIEUALL ::

hvala ti

a ma kdo mogoc kak link kjer bi se dal avto videt slikce


hvala se enkrat

andrej ::

poglej sem

DIEUALL ::

hvala:)

nekaj me se zanima a 70 000 dem brez opreme al z opremo dokaj solidno neznam nemsko ker ce je 70 000 z v redu opremo je pocen ce pa ne je pa drag pol pa lahk dobim marcedeza ki je vlk bols od audija


hvala

DIEUALL ::

in kak motor kr ce bi vzel bi vzel onga 160 konji torej najsibkejsi pa klima usnje pa mogoc avt. menjalnik kok bi to prslo ce 70 000 je zlo pocen

DIEUALL ::

kaj se mi bl splaca kupt krajzlerja srebring kabrio 2.7 z vso opremo al audija a4 cabrio audi gol pa nc kej opreme 70 000 krajzler usnje avt. menjalnik skratka vsa oprema pa za 7.799.000 kaj menite vi ?

bol cikam na krajzlerja zato mi prosim povejte kaj je bolš da se ne bom zajebu ?


hvala za odgovor
:)

SkIDiver ::

Če boš fičota kupu se neboš nč zajeb*

Mal se pozanimi kako dragi so rezervni deli pa tko naprej. Pr nakupu cenejšga avta še ne pomen da si pršparu

andrej ::

cene se niso dokoncne, ampak samo okvirne. Rekli so, da bodo cene podobne kot BMW le z vec opreme.... Pocakajmo pa bomo vidli...

Dexxx ::

Spider: al si maybe bele gate II, si kakšno banko oropal(al pa ene par>:D), zadel na lotu, maš super extra rich nevohrne starce... kolikor vidim imaš šele 19 let in konzerve za 70k DEM niso tipična prevozna sredtva tolk starih osebkov v naši preljubi domovini (in povsod drugje).
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

IceIceBaby ::

Pomoje bo začetna cena okol 70k mark. Sicer je kar uredu na prvi pogled ampak men se audiji ne dopadejo. Ne dam 30k mark za njega.
Kar se pa krajzlerja tiče pa mal pretuhti. 2.7 mašina ma res čez 200 konju ampak pospeški so pa še vseen nad 10 sekund do 100!!! Če maš pol kabrio sam za šminkirat pa nisi glih športne narave pol je uredu.
Mene sicer boli kurac al ma streho al ne...sam da leti :)

DIEUALL ::

Dexxx mam sreco da mam taga fotra:O da mi ga bo kup sam si ga pa res ne bom kupu !!

hja seprav kaj je zdj bols krajzler al audi ??!!!??!!?!?

men se zdi da american nemci se mi zdijo mal presrani
pa vec kvalitete je v krajzlerju a ne ?

kako mislte vi ??

hvala za odgovor

SkIDiver ::

Jz bol prisegam na Audia, ker mi chrysler ne deluje tok stabiln na cesti pa Audi se mi zdi bol kompakten avto. Izbira je seveda tvoja. Aja pa deli za Audia so mislm da tut cenej kot pa za chryslerja. Pozanimi se mal. Pa boš vidu situacijo. Sicer ti bo pa prihod avta na trg vse razkril kako opremo ma.

IceIceBaby ::

Kar se izdelave in nasploh kvalitete tiče je audi dosti pred amerikancem. Še korak spredaj so pa japonci. Ampak japonci pa nimajo nobenga podobnega modela da bi js vedu.
Tudi to je res da je audi sigurno bol zaliman na cesto. Ameriško vzmetenje je bol tko tko. Premehko pa preveč se hojsa vse :)

Dexxx ::

aja, lista snobista pa te scene>:D

moj nasvet je, da kupi (rabljeno) konzervo za 20-30k DEM (spljoh veš ne kako avtomobiloh hitr cena pade), ostale denarce tvojega očeta pa pogoniš za potovanje okoli sveta, nekaj težkih žurov....ful:Dlfill your dreams
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

TESKAn ::

Eh...kupi en avto pač, tak za ene 40 - 50k DEM, z ostankom ga dej pa predelat>:D. Kake hude spojlerje gor, znižat pa mal mehaniko 'poštimat', pa bo>:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Elemen_T ::

No ko se že ravno pogovarjate o prestižu...

danes sem videl Forda, Mustanga nov model...mašina skratka.
No reg. je bil kajpada Kanadska, pa me zanima koliko ta model stane pri nas in ali je sploh dobavljiv?

kn3z007 ::

Spider: SLK ali CLK ti pa ni všeč? Ali pa BMW-jeva 3 (328, seveda). Drugače pa je dober avto tudi Honda S 2000 ali pa Prelude? Kaj pa toyota celica GT-S in MR2 spider?
Če bo čale tvoj glavni sponzor se malo po mestu zapeljita do naših prodajalcev in sam poizkusi čim več avtov. Ti ne bo žal.
Če pa denar ni problem pa lahko razmisliš tudi o Subaru Imprezi (s tem ne mislim tisto z 100 konji, ampak tisto, ki jih ima krepko čez dvesto), ki niti ni draga za to kar ponuja.
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Dexxx ::

matr a ste tuki vsi z lune padl????????????? 19-letniku priporočate mašino z več kot 200 konji.;(( Kaj pa pol ko bo kakšno nesrečo povzroču???? Za take mašine moreš bit dobr voznik(izkušnje&co.) tako da se dajte malo pomirit.
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

ziga7 ::

se kr strinjam s prejsnim postom. Mislim da pri 19ih nimas dovolj izkusen za tako masino. Mal premisl. Pa predlagam ti rajs kej manjsega, spedenanga. Zenskam je vsec mejhno pa zrihtano. Recimo ksn Peugot 206 CC?
Lp Nejc

||_^_|| ::

spider:
audi nikakor ne more bit brez opreme isto kokr bi blo ne logično če bi kupu bmwja al pa mercedesa in bi biu brez opreme. Že osnovna oprema je huda.
če bi jst zberu bi uzeu a4 cabrio 2,5 tdi quattro pa recaro sedeže. sam za kej tazga bo pa 70Kdem mau premau. raj še kšnih 10 al pa 20 zravn.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup rabljenga AUDI A4 1.6 (2006) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8113912 (12175) gddr85
»

BMW Z4 vs. VW Eos (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
798760 (7120) Steinkauz
»

bmw 525d??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
768935 (7267) TribesMan
»

kakšen avto bi si kupili ? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28584652 (77408) roba87
»

kaj kupt...

Oddelek: Loža
271597 (1318) OrlyTM

Več podobnih tem