» »

Sezona F1 se začenja

Sezona F1 se začenja

«
1
2

SkIDiver ::

Kaj pravite kdo bo na uvodni dirki za VN Avstralije zmagal, kdo bo nosil prvi kvalifikacijski čas?

Sergio ::

gledanje kvalifikacij je dolgčas... grem zdele spat - pa se bom za jutrišnjo dirko prišparal. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

Itaq da gledamo ...

Zle sta še Ferrarija uspred, ker je žačel dežvat in se neda več hitrih krogov pelat ..

Skoda za Williams ... spet ma Ferrari srečo ...

Chessman ::

Srečo ali pa znanje, kaj pa drugi niso takrat hitreje peljali ko še ni deževalo, kdo jih je pa silil da vozjo po dežju.

para-site ::

ha, spet smo zmagali...
skoda, da je ralf vrgu ven rubensa na startu, ker ce ne bi bla sigurno dvojna zmaga za nas:D sicer pa, a je ralf sploh mislu zlajfat, al je mislu na ploh zvozit prvi ovinek.8-O
samo bo pa bedna sezona, če bojo naši Ferrariji tolko superiorni vsem drugim, še ko pride nova formula 2002, ki je še tolko hitrejša od zdejšnje, pole ne vem, res, ne bo zanimivo...upam, da se motim in da bodo konkurenti kej nardili, da bomo vidli kašne dvoboje(podobne kot so med Šumi-Montoya)

rc-car ::

sicer pa, a je ralf sploh mislu zlajfat, al je mislu na ploh zvozit prvi ovinek.
Dej ne sanjej... Barichello ni imel druge moznosti kot popolnoma zaprt Ralfa in pol je on, ker ima boljsi motor zletel vanjga, tko da se nebi jest pogovarjal kdo je bil kriv za tisto nesreco..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

||_^_|| ::

zgleda da je Ralf pomotoma prtisnu gumb za preskakovanje tko kokr ga je par let nazaj voznik Mercedesa na 24h Le Mans:)) hehe

para-site ::

Ma ja, oba sta po malem kriva za nesrečo, tko da se nima smisla kregat...
Je pa res, da ima Ralf po novem probleme z vidom in mora nosit leče. Verjetno Rubensa niti ni videl:D :D :D (al pa še boljša 8-) )

Zgodovina sprememb…

R0K ::

Ka ti parasite si zabit ?1

če bi mal vednu pravila je dovoljeno pred nasprotnikom samo 1x obrnit smer (če te ma on namen prihitet) barichelo jo je pa najmanj 3x, tko da bo itaq dobu kazn ... će bi oba williamsa ostala na progi pa coulthardu nebi crknu motor, ferrari itaq nima sans ... sam poglej raikonena ... mali obvlada ... letos bo se marsikej naredu ... montoya je pa itaq mel probleme z gumami (ker mišelink sploh niso mel cajta testirat) in je mogu zato po ovinkih bolj počas ... zato je bla tut taka razlika ... na ravnini pa zdejšni in nov ferrari itaq nima šans ...

TKO !

rc-car ::

hehe.. >:D

ROK, sicer je tisto pravilo nepisano, ampak se povsem strinjam!
Raikonen pa je talent! Kolikor je imel tezav (kamen pod ritjo.. >:D ) je za moje pojme odpeljal odlicno! V prihodnosti gre se racunati nanj! :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Klemenn ::

lejte ferrari - schumacher je lahko zmagal z ta starim drkalnikom™ medtem ko je po nesreči padel na 4 mesto! če se imajo za profiče ne bi smeli pustit da jih tak prehiti!

raikkonen je pa itak car sm kaj k je v mclarnušit™!

R0K ::

rc-car : obstaja, res ... bom mal na stran od F1 pogledal (sam sploh envem kje naj gledam) pa če bom najdu ti bom pastal ..

jep, baje mu je neka plastika prletela, pa ga ful pikala :D ... res pravi naslednik Mike ... očitno so zdej po lanski sezoni pa ko je mika šol mal plunal v roke pa spet zaćel delat ... men je važn sam da zmaga Nemški avto :D ...

... navijam za oba williamsa kot tudi za mclarn ...

para-site ::

rok, a si nervozen, ker so zmagali Ferrari?

ne se preveč napenjat, ker ti škodi. Ferrariji so daleč najboljši, če pa tega ne vidiš, potem ti ni pomoči. Se ti ne zdi verjetno, da je zato Šumi v par krogih naredil 10sek prednosti, potem pa je le-ta samo še naraščala tja do pol minute, nakar je samo zmanjšal hitrost in počasi pripeljal do konca. Dejstvo je, da se Ferrariju za zmago ni bilo treba dosti mučit(bolje rečeno niti spotili se niso zanjo), to pa takšne kot si ti zelo moti, kar se vidi v raznih žaljivkah, ki jih trosiš okoli. Prosil bi te, da ohraniš mirne živce in priznaš poraz športno, predvsem pa da ohraniš kulturo tvojega komuniciranja na določenem nivoju, če si tega seveda sposoben.

Kar se tiče Raikonen-a se pa strinjam, je talent in ima tudi po mojem svetlo prihodnost v F1.

Klemenn ::

sm to je dobra k je nek strokovnjak neki govoru da so naslednji svetovni prvaki gastone mazzacane..yoong......pa taki kmetje.bernoldi....

drgač sta pa kimmi in nick lansko leto ful dobra....še nick heidfeld čaka na svojo prihodnost

PersonaRudis ::

1.Dirka
Bla je dobra, še posebej prvi krog :D :D , pa še nekaj kaj dobrih bojev in prehitevanj.
2.Schumacher
Sovražim ga!:D Vendar moramo priznati, da ma najboljši avto že nekaj let, pa največ znanja (talent+izkušnje skupaj). Vendar mi ni všeč.Pika.
3.Za koga navijam?
Od leta 1997 sem za Hakkinena in Villeneuva.Potem pa bolj za Hakkinena. Zaj pa nevem, za koga naj. Tak vredu se mi zdijo Montoya, Raikonen, Villeneuve (ampak me vedno bolj razočara), pa še mogoče Panis.0:)
4.Prvak
Žal ma pomojem največ možnosti Čevljar.

Še nekaj, F1 me že kar nekaj let zanima. A zna mogoče kdo kaki naslov, kjer bi lahko čim več o tehniki pa cenah pa ozadju izvedel (pa ne neke F1.com, če lahko prosim).

Hvala8-)

Thanatos ::

cene bo bolj težko vendar tukaj imaš besedila tukaj pa slikice

sidney ::

A se je kdo vprasal zakwa niso dirke ustavl ??? Tolk razbitih bolidou, oni pa veselo terajo dalje. Drgac je pa BMW :D zakon. Wiljamsa pa itak ne maram, odkar je zinu, da z njegovim bolidom lohk vsak zmaga. U rt je sunu ene par dobrih voznikou (Hill, Vilneu......) pa se za pametnga se ma. Nc cudnga, da so tabol mehaniki spokal stran od njega. BTW: po moje bo letos se zanimiu .....
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

krucymucy ::

ROK: to pravilo resda obstaja, le da ga sekundarni ferarijevec ni perkršil, ker je za moje pojme in za pojme sodnikov FIA-e premalo vozil cikcak, da bi še štelo kot oviranje ... sploh pa je vozu cikcak zarad tega, ker je uravnaval avto in kazni ne bo dobu...

Od kdaj je kar naekrat mclarn šit? ko pa zmagajo (le-tega je vedno manj :D) je pa dobr ... ferrari sploh ni najboljši avto ... če ne mclarn je boljši sigurno williams ... sam kaj ko ni ta pravga tipa za volanom...

rc-car ::

A se je kdo vprasal zakwa niso dirke ustavl ???
Zato, ker niti Barichello niti Ralf nista Michael Schumacher ;((

sploh pa je vozu cikcak zarad tega, ker je uravnaval avto
Yeah, right! :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

krucymucy ::

to je uradno!!! in pa nikogar ne briga, če ga je res oviral ... pa naj bi bil na kvalifikacijah prvi, pa bi on lohk koga oviral :D

sidney ::

rc-car: to sm tut jest hotu napisat, pa sm mal cvikou, da me bo folk prevec spluvou. Vse tko kaze, da je FIA=MihaSumi. Veliko novih pravil in zakonov v F1 je glih sumlnu na kozo pisanih. A je pol kej cudnga, da je tok "dobr". Tip mi gre ne K***C;(( , pa nej bo 1000-krat svetovni prvak.
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

krucymucy ::

Kot tip gre na kurac tud meni !!! kot dirkač pa je zakon ... pravila pa so za vse enaka ... če ne znaš šofirat bolida ne pomagajo nobena pravila ...
Sicer pa nisem fanatični navijač Šumija... sem pa fanatični navijač ferrarija - še iz časov ko je vozu Berger pa Alesi ... pa sta bla skoz bl uzad...

R0K ::

Nekdo zgorej (zejle se ne morem spomnat nicka) je napisal da Williams nima dovolj dobrih voznikov ...

... tule je pa MOČNO mimo vžgal ... Williams ima poleg McLarna sigurno najbolj perspektivne voznike ... samo poglej kak so razturali lani (vsi ... coulthard, montoya, ralf, raikonen,..) proti starima mačkoma sumaherjem in barichelu ... samo novinci bolj kot ne pa so se lahko upirali njima ... počak še ti kako leto največ 2 ko bodo pa oni razturali in bo mogu ferarri počas iskat zamenjave ...

Jst sm srčni pristaš Williamsa že kakšni dve leti ... pa ne samo zarad lenskega leta, ko so na nekaterih dirkah pač razturali ampak predvsem zaradi njihove zgodovine ...

Pred 10 leti je biu Williams na kvalifikaciskih treningih po 1-2s pred vsemi ... itaq se se splomnite Hilla, in 100% najboljšega voznika na svetu ki je kraljeval do leta 96 ... tist ko neve koga mislim, bolš da ...

rc-car ::

Tudi jaz se strinjam in priznam, sumi je dober voznik in si je zasluzil lanski naslov, ampak kot osebo ga pa ne morem videt!!
Takih kocljivih polozajev, ko se je FIA obrnila na stran sumija (oz. Ferrarija) je bilo ze nickoliko in mi ni zdele, da bi nasteval..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

krucymucy ::

Med perspektivnim dirkačem in dobrim dirkačem je velka razlika ... perspektivni bo mogoče še dobr ... ni pa ŠE

Chessman ::

Ne bom komentiral kaj so v preteklih sezonah naredili komisarji za dobro sumija, ampak na zadnji dirki mu pač niso nič pomagali s tem da dirke niso prekinili, saj je bil daleč zadaj in se je moral za zmago kar prebijat da je prišel naprej.

Gandolf ::

Ja, letos bo sezona vsekakor bol zanimiva kot je bla lani. Če bo Michelin kej izboljšal svoje gume (upam da jim bojo dovolil uporabit tanov, revolucionaren koncept), bo Ferrari tist, ki bo kar naenkrat za razred slabši (vsaj lanski model). Tokrat je mel Šumi kar precej sreče, da je Coultharta menjalnik zajebavu, Raikonenna razbitine žulle in da je Montoya neumnosti pred njim zganju. Če na naslednji dirki ne bo že spet Rubens selekcije delu, bo slika verjetno kar precej drugačna.
The Lord Of The Hangs

SkIDiver ::

Se bom zadržal glede Schumacherja, ker tako al tako vsi pušijo in klonijo Ferrariju, ker ima stari bolid in stari motor pa briše z vsemi potleh.

Kar se tiče Raikonena je dobr voznik, vendar še ni dozorel. Za primer poglejte njegovo vožnjo skozi ovinek. Čez čas bo seveda to minilo, vendar trenutno ni špica.

Ralf in Barichello-tukaj je napaka Barichella, to je jasno.

No sicr pa jz čakam da pride na plano bolid f2002 z 0,55 motorjem pri skuderiji Ferrari seveda. Bomo vidli kaj bo potlej dogajalo.

gkovac ::

Tkole je... šele dons sem odkril tole temo pa se bom mal razpisal!

Vlada da lahko šumaher zmaguje, če pa cela F1 dela zanj!!!!! A ste že kdaj vidli, da v prvem krogu niso prekinli dirke če se je razbil 10 voznikov? Ja valda... niso prekinli zato, ker je mel ta grdi nemec še cel avto. Garantiram pa vam, da bi start 100000% ponovili, če bi se tut njegova grdost razbila!! :D ku&$c ne pa formula!

favoriti za to sezono? joooj... srce me boli ampak mislim da bo spet nemc... groza... dej nej gre že v penzijo, takrat bo F1 ratala zanimiva k folk ne bo več delu samo za enega. Upam da mu bo dal Montoya j##$% mater!!

Navijanje? že kot mulc sem navijal za Laudo v McLarnu, potem za Prosta, Villenuva in zadnje čase za Hakkinena (ampak zgolj samo zato, ker je bil edini k se je lahko kosal z šumaherjem). Zarad mene lahko zmaga Toranosuke Takagi, Mark Webber, al pa moj star ata z svojim starim frčkom... samo da ni šumaher! :D

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

OldSkul ::

Jaz pa sovražim Mclaren no BMW še prebavim mclarna pa ne! TKO!
Navijam pa za ferari in jaz tko povem da za ferari navija tist ki ma vsaj nekej zdrave pameti!Vsi gledate samo na voznika kaj pa na cela moštva.Žal ima tukaj prednost ferari, kar poglejte statistiko, boste rekli da statistika laže? mislim da ne!:\

R0K ::

sadarj79 : kakšno statistiko misliš ti te ?!

Praviš cel team ? Kaj to pa ne velja ko so pri ferarriju velikokrat pozabli v boxu da se mora dat črpalka za bencin ven predenj lahko voznik spelje ? Pa ko je Schumacher malo 'ruknil' svojega mehanika ? Pa ko so štopali Barrichela iz moštva, da je lahko na koncu zmagal Schumacher ? A si na take stvari pozabil ?

para-site ::

Al pa tisto, ko so Ralfa moštvo Williams BMW lani pustili na čokih na štartu in je samo debelo gledal, ko je dal po gasu in so se kolesa zavrtega v prazno, drugi pa so švignili mimo.:D :D :D
bruhahahaha

R0K ::

On je po tem vsej ostal cel, nepa Schumacher k se še pelat ne zna, pa se zaletiv ograjo in si tace polama ... dumass ... bohve kje je izpit kupo ..

para-site ::

Šumi dirka in se je pač zaletel, Ralf pa leti po zraku skoraj vsako drugo dirko.:D Letalec jedni, pa še napol slep je povrhu8-) ...

SkIDiver ::

ROK za tvojo nevednost naj ti povem da za tisto nezgodo mislim, da ni bil kriv Schumacher, ampak je odpovedala ena od obes ali zavore, ker dobesedno ni zaviral sploh.

IR Babun ::

Če je kermu Šumaher antipatičen zarad svojga obnašanja, predvsem ošabnosti, še ne pomen de ne zna vozt, je daleč najboljši voznik F1, kot karakter gre tut men na živce(tipičen švaba), pa zanga navijam že odkar ni Prosta, v bistvu mi je pa vseno, če namesto njega zmaga Baričelo, sam da je Ferrari!
SCREW THE GOVERNMENT

dex ::

Pozabil ste na dejstvo, da pri ferrariju še vedno ne vedo, da imajo dirkalniki 4 gume:D
vem, da nič ne vem...

R0K ::

Sk|Diver : potem to pomeni da Ferarrin ne zna vredu pripravit avtomobila ?

Najboljši voznik ... heh ... to bi se dalo še ogromno debatirat ... Schumacher na več kot polovicah dirka zmaga zaradi glupega vodstava F1 ... pobit use ... ker ne morjo kr ene male stare pizde odločat kako se bodo carji na dirkališču vozli ! To bi mogl nardit enkrat tako dirko da ni nobene prekinitve ... sam en kels pa ene gume ... pa se pel kuk se moreš ... ne pa zdej, k se grejo vs ena tisočinke pa to ...

jao, jao ... Senna kje si ... :O ... skoda k ga ni vec ... fora pa potem, k reče Alešič da na svetu še ni bilo tako dobrega dirkača na mokri stezi kot je Schumacher :'( ... bad no ...

para-site ::

Fantje, druga dirka se približuje...
napovedi???

BigFoot ::

Schumi bo zmagu, za ostalo mi pa dol visi.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

SkIDiver ::

Hehe ROK

Pride pač do odpovedi. Ni vse 100%. Ko se bo vaša familija z 130 km/h pršponala v drevo, ker niso bremze prjele bo lahko kriv materjal, serviser al pa tist, ko je šaru po avtu pa je kj zjebu (recmo tvoj oče). Se prav vzrok je lahko tu ali tam. Lahko pa pač preprosto odpove, ker ma material malo pomankljivost in odpove.

Gandolf ::

A zdej boste pa vsi po Šumiju pluval. Sej ga jest tud ne maram (ne vem več za kaj že), ampak priznam da je dober voznik. Samo mot me ker Ferarri nikol noče met še enga dobrga voznika zraven. Tko pol ustvarja mal iluzije o super Šumiju. Škoda res ker je Ferarri tolk močn zadnja leta. Sicer pa majo res vsaj dvakrat večji proračun od ostalih ekip, tko da bi blo res čudn, če ne bi bli najbolši. Drugač pa upam da mu bo Coulthart pokazu vetra v nedelo. McLaren rules!:D
The Lord Of The Hangs

[t502] ::

Formula 1 je se sam dnar nic drugega vec...stalno tale Ferrari forsirajo...ze tecno postaja.

Edino kaj se je zanimivo je start :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [t502] ()

SkIDiver ::

Pa cilj ko Schumi skoznj prvi prpele:D :D :D :D :D :D

R0K ::

jep, ko Ralf prvi skoz pride :D

Chessman ::

Spet ena naša zmaga !

:) :))

Tomi ::

To je že kar neumno.. Naj še kdo drug zmaguje, pa ta rdeča (vstavi poljubno).
Meni se sploh ne da več gledati F1, ker tako ali tako skoraj vedno zmaga Ferrari.
metrodusa.blogspot.com

para-site ::

ja res, spet smo zmagali...:D
samo res ni več zanimivo, kultarda je prhitu za cel krog, sploh pa je blo malo dogajanja na dirki

R0K ::

Mah, itaq da so jim pustil zmago, sploh pa na domačem terenu ... itaq sta Ralf pa Montoya vozla sam do 5-brzine ... 6,7 sta pa šparala, da je mel M. Schumacher mal prednosti.

Matek ::

Ja, R0K, keep saying that to yourself :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F1 2004 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Loža
214178960 (46283) Microsoft
»

F1 sezona 2003 (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Loža
119238223 (22884) balocom
»

F1 in Ferrari (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
635252 (4126) T(he) Boss
»

F1 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1709387 (8115) Nemelk
»

vn Brazilije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724457 (3895) Freak

Več podobnih tem