» »

Benč klopca!

Benč klopca!

`DoC ::

Razmišlju sem da bi si za doma dal naredit benč klopco. In zdej že dva dni na netu iščem kot obseden načrte benč klopce pa mi nikakor ne uspeva. Mi lahko kdo pomaga ?:\
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+
  • spremenilo: `DoC ()

SkIDiver ::

Kaka klopca pa je to?

MUC ::

Fak an .... zgleda da še noben od vs ni nikol bildal, pumpal, šopal kvihte, ker bench klopca je za to ...

Fallen: Priporočam, da jo naročiš kje pri kakšnem "švasarju", ker bo najcenej

SpaceEvil ::

Glede bench klopce, odvisno kak vlko bi rad mel.
Dobre so mere, visina naj bo cca. pol metra, dolga pa recimo 1,4 m. Odvisno kak bos lezal na njej(noge na tleh za boljso stabilnost, ali bos dal noge na klopco gor). Za palico pa naj bosta stojali oddaljeni tak, da lahko primes ozki, normalni in siroki prijem. Normalni je, da drzis palico, ko mas biceps in podlakt(roka od komolca do zapestja:D:)), pravokotno. Upam da si znas predstavljat. Ozki prijem je za 10cm bolj proti sredini, siroki pa bolj ven. Sam ti odsvetujem ta dva, ker pri ozkem trpijo prevec tricepsi ce nisi natancen in ZELO skoncetrinran bi dvigovanju. Siroki pa je tud zelo tezko delat, saj mores met prsa ZELO razvita za izvajanje le tega. Tak kot so ti svetovali, rajsi si kupi bench klopco. Na I-Netu sem zasledil prodajo, sam ne v Sloveniji. Idi v najblizjo sportno trgovino, tam bodo sigurno mel. >:D
Obey your Master ! Master, master, master .....

`DoC ::

SpaceEvil hvala ti za izčrpno razlago, morem ti pa povedat da v tem nisem novinec, mize stanejo od 22 do ? v trgovinah, sam imam pa možnost si svojo doma sešvasat, pobarvat in usrtojit po meri. Rabim samo dejanske mere oz načrt bench klopce (mize). Če ne drgač bom mogu stopit u fitness z metrom u roki... >:D

P.S. kaj res noben od vas ne gvihta?:\

burekar ::

Kaj ko bi si raj en boxing bag omislu?

Elton ::

Bench je po slovensko klop!

Sicer pa ti lahko dam osnovne mere, samo malo počakaj. Pa še to! Ali imaš v mislih nastavljivo klop, ali fiksno/ravno. Jaz sem kupil te klopce in to, pa sploh nič ne dvigujem, upam da bom v prihodnosti... raje imam aerobne športe (zdravje...)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup fitnes naprave

Oddelek: Loža
4913614 (2528) IcyFox
»

Fitness naprava (vse v enem)

Oddelek: Loža
377461 (4816) thramos
»

fitness forumi pri nas

Oddelek: Loža
212790 (2333) k--p
»

Katero bench klopco

Oddelek: Loža
61242 (1017) pingo76
»

Poceni fitness oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812462 (8450) Heisenberg

Več podobnih tem