» »

Ko ti sošolec uniči stvar, na katero si čustveno navezan...

Ko ti sošolec uniči stvar, na katero si čustveno navezan...

LPP ::

Pozdravljeni! Ni moj prvotni namen odpirati novih tem, ampak ko mi zavre, moram nekje stresti jezo.
Predstavljajte si, da spite s plišastim medvedkom, brez katerega ne morete zaspati. Pa pride vaš sošolec in vam ga "po nesreči" uniči ali poškoduje. Kaj zdaj? Zdaj ne boste mogli več zaspati, za to pa boste krivili dotičnega osebka. Vzemimo drug scenarij: ste strastni zbiratelj, recimo, maket aviončkov. Imate jih že 217 pa pride sošolec in se vam "po nesreči" usede nanj - a joj, ti šment - modelček je bil unikat. No, da ne bom več tako metaforičen: sošolec je z avtom odrgnil mestni avtobus LPPja. Saj bi mu nekako še odpustil, ako bi bila to njegova prva prometna nesreča - pa je v dobrih dveh mesecih, odkar ima vozniško dovoljenje to že njegova tretja. V eni mala praska, v drugi totalka in sedaj se je spravil nad avtobus. Sam sem (kot je opaziti iz konteksta in nicka) čustveno navezan na avtobuse. Zdej ne vem, a naj se smejem ali jokam... a lahko temu človeku sploh še zaupam? Saj vem, da ni bilo zanalašč, pa vseeno...

LP
Ljubljanski potniški promet

Marjan ::

čaki, men neki ni jasn!

A je bil tvoj avto ali avtobus?

Ali nič od tega?

TESKAn ::

Urg, tri nesreče v dveh mescih??? Tipa na poligon pa da se znori, da ne bo v prometu sral. Sicer ga bo minilo, ma kaj če ga bo minilo, ko bo koga do smerti povozu?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

JurijTurnsek ::

Taki problemi so mi znani... primer: pridem z bajkom na igrišče in mi ga vsak frend vzame z njim obfura pol sveta, in taktra ko bi jst šou domov bajka ni..

rešitev: sedaj bajk zaklepam -- pred frendi|O
http://www.slatnaskejta.com

Binji ::

Eh kaj.. kleparja nej placa pa bo8-)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

krucymucy ::

Tudi taki osebki morjo bit:\

Tomi ::

Glede na to, kar si napisal, moram reči, da je tvoj frend res mojster. Ker, kolikor poznam voznike LPP-ja, se mi dostikrat dogaja, da se mi zdi, da bo kdo drug treščil v avtobus, pa jim vedno uspe to preprečiti.
Tvojega frenda pa gotovo čaka manjši razgovor, ker očitno nima dovolj izkušenj, zato bo moral malo paziti, kako in kaj.
Sicer pa, če je sesul trolo z klimo, bi ga pa verjetno rado pričakalo kar nekaj ljudi, ki se kuhaj(m)o v tej vročini.
metrodusa.blogspot.com

Reso ::

LPP:Ti pa zares ne dojameš kaj je fora:D
A misliš da bi si upu zaletet v tvoj dragoceni bus in še celo preziveti:))

Takrat k ti je Mate poslal sms sva bla na kavici zravn madnesa8-)

Drugač pa zdej vozm samo po predpisih, pa še na avtocesti si ne upam več kot 100 vozt.. Pa za prvo prometno nesrečo je bla kriva ŽENSKA ki je zapelala na prednostno in čakala da bi jo jzst spustu(na žalost sm mel na levi kamijon da se nism mogel odmaknt)

SkIDiver ::

Ka se sekiraš. Moj frend se je v bus odzadi zaletu in to kr orng. Razbu je pa havbo, luči, kilar, masko in to s Chrysler Woyagerom. Seveda bus je bol ko ne bil brez rite:D

Dexxx ::

LPP: kako je človk lahko na trole čustveno navezan????

Medved ::

vozniško mu je treba vzet , ker bo 100% nekoga ubil, če tko dela, v tujini takim zavarovalnica nabije premije v nebo pol pa izvoli se zaletavat, pa še policija jim nabije črne točke itd. Verjetno tvoj frend še pijan vozi, ker ne vem zakaj bi se zdrav človek tako pogosto zaletavu, verjetno ma neko motnjo in bi mu treba odvzet vozniško in na zdravniški pregled vsake pol leta (podobno kot grejo 80 - letniki)>:D
p.s.: zakaj imajo pravico idioti in psihopati ogrožat druge ljudi (voznike)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

ganzi ::

Zakaj si pa ti tok na buse navezan??

BigWhale ::

Jest bi se na tvojem mestu zjokal!

Avenger ::

Vozniki LPPjev se obnašajo kot da je cesta prazna, tako da moraš prav pazit nanje in ne samo glede tistega, kar piše v 17. členu, tako da sploh ne rabiš kakega posebnega talenta, da krešneš kakega. :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Dr_M ::

Avenger: mislm da bi biu tut ti tak, ce bi 8 ur na dan mogu prenasat take kretene na cesti...:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

SavoS ::

Se popolnoma strinjam s tabo DR_M , samo mislim , da so mu od takrat ko je napisal to temo pa do danes že veliiiiiiiiiiiko avtobusov razjebali, tak da mislim, da se še danes ni čisto potolažil:D :D :D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

`ripper` ::

Vsekakor trdim da so LPPjevci (zdaj (spet!) takozvani Viatorjevci) mojstri volaniziranja, pa ce se tko bedno in juzno zgledajo... Vsekakor v tem kaosu k ga po nasih cestah folk dela pa ob vsem pritisku debilov k na bus VSTOPIJO... so cari :). Glede kolega pa tko... ce je v dveh mescih uspeu sestu tri avte (totalke, praske, karambol je karambol :D), bi jest zelo premislu ce se ne bi posvetoval z nekom k ma nadvlado nad njim...da ga mal poslejo v solo al pa mu pac...uzamejo voznisko. Jest sicer... nism ne vem kak mojstr...sam v mojih treh letih volaniziranja sm meu (nedavno nazaj) karambol pa se to bl k ne po krivdi druzga pa sm vozu ze use sorte gare (s tem hocem povedat da sm vozu avte razlicnih vredbnosti, velikosti in tud...specifikacij :)))
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Super Sonic ::

".da ga mal poslejo v solo al pa mu pac...uzamejo voznisko. "

mmm? zarad tega ker je tipo poprasku avtobus bi mu ti vzel vozniško?
Halo?

Maš 2545645148674 drugih razlogov da tipu vzameš izpit (npr. zarad tega ker po okolici CItyParka voz 1 km/h (tako kot 100.000 >:D drugih) in čuva svoj novo nalizan avto, namesto da bi vozu vsaj po predpisih)-še ta je bol pameten.

Hočm rečt: prej bi jest tebe nekam poslal, ker človek ki se sekira za prasko na mestnem avtobusu (sorry), nima vseh koles.


Razn če vozš bus:D -pa ti trgajo od plače.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Balandeque ::

kdo je pa to bradato temo vun potegnu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: CAT ()

edini ::

Am, jaz sem mel eno full dobro kolegico, malo je manjkalo da bi blo kaj vec. In danes sem zvedo, da sosolec (med najbolsimi kolegi) kateremu sem cele dneve govoril o njej hodi z njo (ze) dva dni. Am? Kolega? :\

BigWhale ::

To je ze suicide material...

Maria ::

LPP

> LPP:Ti pa zares ne dojameš kaj je fora
> A misliš da bi si upu zaletet v tvoj dragoceni bus in še celo preziveti

> Takrat k ti je Mate poslal sms sva bla na kavici zravn madnesa

> Drugač pa zdej vozm samo po predpisih, pa še na avtocesti si ne upam več kot 100 vozt.. Pa za prvo prometno nesrečo je bla kriva ŽENSKA ki je zapelala na prednostno in čakala da bi jo jzst spustu(na žalost sm mel na levi kamijon da se nism mogel odmaknt)

Daj malo razloži, kaj je tebi Reso.

Dela on norca iz tebe, ali vidva iz vseh tu na ST?
Ali je kaj drugega?

Maria

p.s. Sem kar nekaj časa čakala, da se bo kdo oglasil, pa nič.

LPP ::

Ujej, kdo je to potegnu iz naftalina?!

Maria, naj ti razlozim, dve leti in pol nazaj je bil ljubljanski Avtobus zame tako kot nekemu Indijcu krava.. in ko sem na lepem dubu sms, da se je zabil v bus, sem ratu cist zalosten.. in sem v afektu odprl to temo.

Drgac pa so ljubljanski busi zakon, to ugotovis - ce ne prej, po 20-minutnem iskanju parkirnega prostora.. sam kaj, k avtobus vedno bolj postaja privilegij bogatih (in ostaja zasilno sredstvo onih brez izpita) - z avtom, k ti pokuri za 15 SIT goriva na km se ti se zmer bl splaca v mesto, kot z busom, za katerega moras zrtvovati 180 SIT za eno smer, tut ce riskiras kazen, ker si "pozabil" na parkirni listek.

Kar se pa predpisov tice in prednosti avtobusov, ki speljujejo s postaje - avtomobilist mora mimo postaje voziti kot skozi krizisce s prednostno cesto. Cim da bus zmigovc in odpeljes ti mimo, si ga izsilil. Not too good.


Ko bom velik, bom šofer! (najboljši ever) :))
Ljubljanski potniški promet

Darko ::

LPP: Ko boš zvedel, da stane prevožen kilometer z avtom cca 60SIT (odvisno od avtomobila), ti LPP ne bo več tako drag. Že za letno registracijo (cca 120.000 SIT) se lahko 666 krat pelješ z avtobusom. Res pa je, da na avtobus težko loviš ženske in da ga je treba večrat čakat.

LP Darko

Dr_M ::

men se pa zdijo avtobusi res predragi. zeton bi mogu bit ene 50sit max, pa mesecne pol cenej.
zato pa je lj tok nabita z avtomobili, ker je 8k sit za mesceno al pa 180sit za zeton res mal velik.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sketch ::

Praviloma je nesmiselno obnavljanje tem nezaželjeno. Tokrat samo opomin, ker mogoče še je kaj za povedati. Če pa ne, pa pustite temo, da gre nazaj spat.

lp
s.
Adapt and overcome.

R0K ::

Vi imate vsej žetone. Kupiš enega in se pelejš kam češ po celi lj.

V ce je to čist drugačno. Če se hočeš jest posebej pelat do doma z busom me pride skoraj 500sit. Cca 8km, ampak ni tok iz celja. 8km se hitro nabere po lj. ulicah pa daste 180sit.

za informacijo, taxi me pa pride 900sit. pa če gremo trije, 300 na vsakega. ni čudno da se vedno manj ljudi vozi z busom.

:\

LPP ::

Viš, to je pa razlika med mestnim in primestnim prometom. V Lj. daš tut za vožnjo ven iz Ljubljane od 290 SIT za do 8 km, za 500 SIT se pa enih 15-20 km lahko pelješ. Cene pač določajo glede na količino potnikov, kvaliteto voznega parka in subvencije. Bomo še mal počakal da LJ spet dobi tramvaj (ko bom jest velik) :))
Ljubljanski potniški promet

Double_J ::

Jah za 3600sit še nekak je.

DavidJ ::

Call me whatever you want ... ampak jaz enostavno ne morem razumet, da je nekdo lahko navezan na avtobuse. Mogoče bi razumel, če bi bili avtobusi tvoji in nezavarovani, tako pa ne morem.

Te lahko torej vprašam, ali mogoče veš, iz kje izvira tvoja naklonjenost busom mestnega prometa?

:)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Urbana (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29852372 (1254) Lonsarg
»

lpp redarji, kontrola urbanih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9320988 (16011) Šimpanz
»

Hitrost mestnega prevoza (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
18131001 (25402) BigWhale
»

Uporabna vrednost urbane (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24350118 (46965) Ziga Dolhar
»

Po vzoru Londona 'obdavčiti' vožnjo z avtomobilom po centru Ljubljane (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28819078 (13999) noraguta

Več podobnih tem